6 порад щодо керування багатоавторним блогом WordPress

Більшість блогів починаються як операція однієї людини. У вас є тема, яка вас справді цікавить, і запустити сайт, щоб поговорити на цю тему. Через деякий час сайт починає розростатися, і просто не вистачає часу, щоб створити для нього стільки вмісту, скільки б вам хотілося, або ви можете відчути, що йому потрібен новий голос, щоб освіжити речі. Щоб продовжити своє зростання, ви приймаєте рішення, що вам потрібно залучити ще кількох авторів.


Перш ніж перетворити свій блог на багатоавторний веб-сайт, слід встановити кілька основних процесів. Вам знадобляться такі речі, як рекомендації для дописувачів та редакційний календар, щоб полегшити ваше життя в майбутньому.

Після того, як сайт працює і працює з кількома учасниками, керувати усім стає дещо складніше. Існують різні редакційні обов’язки, такі як дотримання декількох авторів, а також усі терміни виконання завдань, а також переконання, що написаний вміст відповідає вашому баченню сайту та публікується регулярно.

Давайте подивимося на кілька порад, які допоможуть вам керувати своїм багатоавторним блогом та підтримувати вас здоровими у міру зростання вашого веб-сайту..

1. Завжди працюйте попереду

Це тісно пов’язане з вашим редакційним календарем, який ви створили до запуску сайту (ви створили редакційний календар, чи не так?). Якщо у вас є кілька авторів для сайту, добре призначати теми заздалегідь, кожен із терміном принаймні за тиждень до того, як публікація планується вийти наживо.

Робота вперед таким чином дає вам час для редагування публікації, надання відгуку письменнику та забезпечує підготовку вмісту для сайту протягом декількох тижнів. Заздалегідь запланована велика кількість контенту, тоді ви можете вільно розміщувати публікації у графіку публікації, щоб висвітлити будь-які проблеми, які ви маєте зі своїми авторами.

Попередня робота допоможе вам зберегти розумність більше, ніж будь-яка інша порада у цьому списку.

2. Створіть сторінку “Пишіть для нас”

WriteForUs

Якщо ви відкриті для того, щоб письменники виступили з вами, вам слід створити сторінку у своєму блозі, яка полегшить вам наближення до вас.

Ця сторінка повинна містити всю інформацію, яка буде потрібна письменнику, щоб правильно викласти їх. Це може включати посилання на рекомендації для вашого дописувача, точний метод, у якому ви хочете розмістити їх, або просто десь вони можуть ввести свою інформацію, щоб ви могли звернутися до них..

Ця сторінка є інструментом для полегшення вашого життя в майбутньому. Чим більше ваш веб-сайт росте, тим більше письменників захоче написати для вас. Якщо на місці немає чітких процесів, ви витратите більшу частину свого часу на розгортання пітчів письменників у різних стилях, жоден з яких може не відповідати вашому сайту.

3. Призначте єдиного редактора

На початку вашого блогу повинен бути лише один редакторський голос. Незалежно від того, ви чи хтось, кого ви наймаєте, щоб виконати цю роботу, вони повинні мати руку в кожній публікації, опублікованій на вашому сайті. Наявність єдиного редактора разом із рекомендаціями щодо вашого дописувача дозволяє дотримуватися послідовного стилю на всьому веб-сайті, що буде корисним як для ваших письменників, так і для ваших читачів..

По мірі зростання сайту вам може знадобитися додати додаткових редакторів для різних розділів або просто тому, що для однієї людини занадто багато роботи. Якщо ви маєте чіткий голос для сайту з самого початку, то одним із способів заповнити ці редакторські позиції було б шляхом просування своїх постійних дописувачів, які показали їх якість. Вони вже звикли працювати зі стилем, визначеним старшим редактором, і зможуть стверджувати, що для будь-яких нових авторів вони будуть писати для них у майбутньому.

4. Створіть базу даних Writer

До вас підійде багато письменників, які хочуть писати для вашого сайту. Деякі будуть чудовими, інші – ні. У будь-якому випадку ви повинні мати цю інформацію в руці, а також їхні контактні дані, які завдання вони виконали чи які є непогашеними та як сплатити їх після того, як їм буде передано завдання..

База даних письменників – ідеальний спосіб зробити це. Це не повинно бути нічого фантазійного, і ви можете просто створити електронну таблицю з усією цією інформацією або скористатися онлайн-інструментом CRM.

Однак ви звертаєтесь до бази даних, це має бути те, що ви постійно оновлюєте з кожним новим автором і кожним завданням, яке ви надаєте своїм нинішнім авторам.

5. Спілкуйтеся зі своїми письменниками

ви повинен регулярно спілкуватися зі своїми письменниками. Це спілкування може варіюватися від отримання електронної пошти для відповідей для нових письменників, які хочуть писати за вас, до зворотного зв’язку про чернетки, які надсилали ваші нинішні письменники. Чим більше ви спілкуєтесь зі своїми письменниками, особливо коли вони вперше починають працювати для вас, тим більше ви вийдете з них.

Ви не хочете бомбардувати своїх авторів електронними листами, хоча вони намагаються написати публікацію для вас. Ви повинні бути готовими відповісти на їх запитання та дати їм відгуки, якщо вони потребують.

Ви також повинні завжди оперативно спілкуватися з ними, як тільки завдання буде виконано, і настав час їх оплатити. Ніщо не може зіпсувати робочі стосунки швидше, ніж письменникам, які повинні переслідувати вас за обіцяну плату.

Будьте доброзичливі та професійні, і це побачить вас через більшість ситуацій. Ці комунікації – хороший спосіб оцінити справжню особистість письменника. Якщо вони не добре спілкуються з вами, чому б ви хотіли працювати з ними в майбутньому? Завжди легше працювати з хорошим письменником, який є професіоналом над великим письменником, який лускав.

Професійне спілкування з обох сторін є надзвичайно важливий.

6. Продемонструйте свої письменники

Я вже говорив про це раніше, але використовуйте плагін, такий як Fanciest Author Box, щоб показати всіх своїх авторів. Письменники люблять бачити своє ім’я в рядку або авторському вікні на веб-сайті. Якщо у них є якісь засоби для зв’язку з їх роботою на вашому сайті, ви отримуєте від них безкоштовний маркетинг, коли вони діляться своєю роботою в соціальних мережах.

Окрім того, щоб дати кожному автору свій власний архів публікацій – що станеться, коли ви дасте їм окремі входи, а не використовувати гостьового автора, ви можете створити сторінку дописувача, яка перераховує всіх ваших авторів і надає їм гордість за те, що вони пишуть . Це змусить їх працювати важче для вас і дасть їм додатковий маленький поштовх, щоб кожна стаття, яку вони написали для вашого сайту, зробила найкращу якість, на яку вони здатні.

Ще один спосіб показати своїх письменників, які регулярно роблять внесок, – це дати їм «просування». Дайте їм заголовок у своєму авторському вікні, який відображає внесок, який вони вносять на ваш сайт, і відриває їх від ваших загальних учасників. Це може бути щось настільки просто, як називати їх “старшим письменником” або робити їх провідними письменниками з певної теми. Це збільшить їхній профіль і змусить їх працювати більше, щоб виділитися з натовпу, щоб виправдати своє піднесення над іншими письменниками.

Чи є у вас додаткові поради?

Я сподіваюся, що ці поради допоможуть вам у важкому процесі управління веб-сайтом, що займається авторами. Це аж ніяк не обширний перелік порад, але ці поради повинні слідкувати за багатьма проблемами, які виникнуть.

Ви керуєте веб-сайтом, що містить багато авторів? Чи є у вас поради, які ми тут не висвітлювали? Ми хотіли б почути від вас коментарі нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map