50+ часто задаються питання про WordPress

Найчастіші запитання щодо WordPress

Маєте запитання? Немає проблем – ми щодня отримуємо тону питань щодо WordPress. Щоб допомогти нам думати, що ми поділимось і розширимо деякі найпоширеніші питання, про які ми задавались щодо WordPress! Ми охопимо багато тем, зокрема:


 • Про WordPress
 • Встановлення WordPress
 • Основи WordPress
 • Блог WordPress
 • Сторінки WordPress
 • Настроювання WordPress
 • WordPress SEO
 • Прискорення WordPress
 • Безпека WordPress
 • Заробляння грошей за допомогою WordPress

Продовжуйте читати (і прокручувати), щоб переглянути всі наші поширені запитання щодо WordPress.

Contents

Запитання щодо WordPress

Не впевнені, що WordPress підходить саме вам? Ось відповіді на основне запитання про WordPress, що це таке, скільки це коштує і багато іншого.

1. Що таке WordPress?

Що таке WordPress?

WordPress – популярна система управління контентом (CMS), яку ви можете використовувати для живлення свого веб-сайту у власному хостинговому плані. WordPress дозволяє створити блог, цільову сторінку, інтернет-магазин, форум або інший веб-сайт можливим для користувачів у всьому світі.

Плутати в розбіжності між двома версіями WordPress? Погляньте на це повне керівництво на WordPress.com проти WordPress.org, і чому ми вважаємо, що WordPress.org – кращий вибір.

2. Чи WordPress безкоштовний?

WordPress сам по собі є безкоштовним веб-програмним забезпеченням з відкритим кодом, але для його використання вам потрібно буде інвестувати в план веб-хостингу. Ви можете знайти хостинг всього за 1 долар на місяць на спільному хостинг-плані, але радимо витратити трохи більше на керований план хостингу WordPress, щоб зробити налаштування та підтримати веб-сайт легко.

3. Чи доступна WordPress моєю мовою?

Можливо! Наразі доступно 169 локальних перекладів WordPress, 10 з них на 100% актуальні. Просто завітайте до Поліглоти WordPress сторінки, щоб перевірити вашу мову або навіть внести свій внесок у процес перекладу.

4. Чи потрібно мені знати, як кодувати, щоб користуватися WordPress?

Абсолютно ні! Більшість користувачів WordPress не є розробниками, оскільки немає необхідності вивчати складні CSS або PHP, коли існує безліч тем і плагінів, багатих на функції, щоб полегшити зміну веб-сайту.

Встановлення WordPress

Коли ви вирішили скористатися WordPress, розпочати його легко. Просто встановіть WordPress, потім додайте тему та навіть кілька плагінів, щоб розпочати розробку вашого веб-сайту.

5. Як встановити WordPress?

WordPress можна встановити вручну, використовуючи їх 5-хвилинний процес установки, але більшість компаній, що займаються хостингом, роблять це значно простіше. Більшість спільних планів хостингу мають встановлення в один клік на головній сторінці облікового запису або cPanel. Але якщо ви вибрали керований хост WordPress, наприклад WP Engine, Flywheel або Kinsta, вам взагалі нічого не потрібно робити – WordPress вже встановлений для вас.

6. Чи можу я встановити WordPress на комп’ютер?

Так, ти можеш! У WordPress ви маєте можливість встановити його локально (на своєму комп’ютері) майже на будь-якій операційній системі. Залежно від рівня вашої кваліфікації ви можете використовувати програмне забезпечення сторонніх виробників, як Desktop Server або Local від Flywheel, або вручну встановити WordPress за допомогою MAMP, WAMP або LAMP.

7. Як оновити WordPress?

Оновлення прості, як ви побачите їх на інформаційній панелі WordPress. Щоб встановити оновлення, натисніть на значок оновлення / оновлення або перейдіть до Інформаційна панель> Оновлення і натисніть кнопку, щоб “Встановити зараз.” Вам слід побачити екран підтвердження, що вітає вас з останньою версією WordPress після завершення встановлення.

8. Якою версією WordPress я користуюся?

Номер версії WordPress

Не впевнені, на якій версії WordPress працює ваш веб-сайт? Просто увійдіть на свій сайт WordPress, а в нижньому правому куті панелі інструментів ви повинні побачити номер своєї поточної версії.

9. Чи можу я імпортувати свої повідомлення з іншого блогу чи платформи для ведення блогів?

Так – ви можете експортувати вміст зі свого старого блогу, а потім імпортувати ваш новий блог WordPress. Повні інструкції на базі старої платформи блогу – офіційний посібник WordPress для імпорт вмісту.

10. Як змінити стиль мого веб-сайту WordPress?

Найпростіший спосіб змінити вигляд веб-сайту WordPress – це нова тема. А Тема WordPress це як шкіра стилю для вашого веб-сайту. Ваша тема додасть вашому веб-сайту неповторний вигляд, і залежно від того, що включено в тему, вона також може додавати функції для налаштування, такі як кольори, шрифти, меню, віджети, сторінки, типи публікацій, формати публікацій та багато іншого.

11. Як встановити тему WordPress?

Встановіть тему WordPress

Щоб встановити новий журнал тем на свій веб-сайт WordPress та перейдіть до Зовнішній вигляд> Теми> Додати нове. Звідси ви можете або переглядати безкоштовні теми, доступні через WordPress.org, або ви можете натиснути на “Завантажити тему” кнопку, щоб завантажити файл zip для теми, яку ви завантажили чи придбали в іншому місці.

12. У мене виникає помилка, коли я намагаюся встановити свою тему WordPress – що робити?

Є кілька поширені помилки під час встановлення теми WordPress, але найпоширенішою є «Відсутня таблиця стилів». Це означає, що ви намагалися встановити неправильний файл чи папку. Ваша найкраща ставка – переконатися, що ви завантажуєте інстальований поштовий файл теми (це не повинна бути відкрита папка або поштові файли та всі документи).

Ще одна поширена помилка – білий екран під час спроби встановити нову тему. Це часто означає, що вам потрібно збільшити ліміт пам’яті вашого сервера. Деякі хостинг-компанії мають опцію в головному адміністраторі або cPanel, але ви завжди можете звернутися за допомогою до служби підтримки хостингової компанії..

13. Як додати нові функції до WordPress?

Ви можете додати на сайт WordPress різноманітні можливості та функціональні можливості за допомогою плагінів. А Плагін WordPress по суті є доповненням для вашого веб-сайту. Плагіни, як правило, додають нові функції або функціональність на ваш веб-сайт WordPress, не докладаючи зусиль. Просто встановіть і налаштуйте параметри плагіна.

14. Як встановити плагін WordPress?

Встановіть плагін WordPress

Встановити плагін дуже просто. З інформаційної панелі WordPress перейдіть до Плагіни> Додати нове. Звідси ви можете використовувати пошук, щоб знайти безкоштовний плагін з WordPress.org для встановлення, або ви можете натиснути кнопку “Завантажте плагін“, Щоб завантажити zip-файл для плагіна, який ви придбали чи завантажили від третьої сторони.

Основи WordPress

Тепер, коли у вас встановлено WordPress і готовий розпочати, давайте висвітлимо основні факти, які слід знати про WordPress.

15. Як змінити логотип?

Змініть або завантажте логотип у WordPress

Щоб завантажити новий журнал логотипу в WordPress та перейдіть до пункту Зовнішній вигляд> Налаштувати. Залежно від вашої теми WordPress, ви можете побачити розділ «брендинг» або «заголовок», а там же ви побачите опцію завантаження спеціального логотипу.

Крім того, якщо для вашої теми використовується спеціальна панель теми замість програми налаштування WordPress, просто виберіть панель тем на головній інформаційній панелі, знайдіть розділ брендингу / заголовка, і вам слід знайти варіант для вашого логотипу.

16. Як редагувати меню WordPress?

Ваше меню WordPress (або навігація) має містити посилання на ключові сторінки або публікації на вашому веб-сайті. З інформаційної панелі WordPress перейдіть до Зовнішній вигляд> Меню. Звідси ви можете створювати, редагувати та призначати свої меню.

 • Створіть меню: Клацніть синє посилання, щоб “створити нове меню”, і дайте назву новому меню.
 • Додати / видалити пункти меню: Скористайтеся параметрами в лівій частині екрана, щоб додати сторінки, публікації, категорії та теги, які ви вже опублікували, або скористайтеся опцією спеціальних посилань (що чудово підходить для інших веб-сайтів). Щоб видалити елемент зі свого меню, просто натисніть посилання “видалити”.
 • Призначте розташування меню: Після додавання посилань у меню скористайтеся розділом “Налаштування меню” внизу сторінки, щоб вибрати місце свого меню. Ці місця залежать від вашої теми WordPress та розташувань (заголовок, верхній рядок, колонтитул тощо), які тема визначила.

17. Як можна редагувати бічну панель?

Віджети бічної панелі WordPress

WordPress використовує віджети для вмісту, що відображається на бічній панелі. Щоб змінити віджети, відкрийте панель інструментів і перейдіть до Зовнішній вигляд> Віджети. Звідси ви можете перетягувати, щоб додавати, видаляти або упорядковувати свої віджети, а також використовувати окремі параметри віджетів, щоб налаштувати вигляд бічної панелі.

Залежно від вашої теми ви також можете знайти додаткові параметри налаштування бічної панелі під Зовнішній вигляд> Налаштувати> Бічна панель для кольорів, ширини бічної панелі тощо.

18. Як змінити колонтитул?

Футляри WordPress, такі як бічні панелі, використовують віджети (якщо ваша тема не включає спеціальний або альтернативний колонтитул). Просто перейдіть до Зовнішній вигляд> Віджети вносити зміни.

І так само, як і бічні панелі, якщо ваша тема містить власні параметри колонок колонтитулів, стилів, авторських прав та іншого, ви, ймовірно, знайдете їх під Зовнішній вигляд> Налаштувати> Футер або на спеціальній тематичній панелі.

19. Як змінити пароль?

Якщо ви вже ввійшли у свій обліковий запис WordPress, натисніть своє ім’я користувача на панелі інструментів адміністратора у верхньому правому куті екрана (якщо панель адміністратора вимкнено, просто перейдіть до Користувачі> Ваше ім’я користувача через інформаційну панель).

Створіть новий пароль WordPress

Прокрутіть до нижньої частини екрана та натисніть опцію, щоб скинути пароль. Запишіть свій пароль або додайте його у додаток для входу (наприклад, 1Pass), а потім збережіть.

Втрачений Пароль

Якщо у вас заблокований обліковий запис, перейдіть на сторінку входу (як правило, на yourwebsite.url / wp-admin), натисніть на “Забули пароль?” посилання та дотримуючись інструкцій щодо скидання пароля електронною поштою.

І якщо з якихось причин жоден із цих методів не працює, ви можете відновити свій пароль вручну за допомогою phpMyAdmin або mySQL (але ми рекомендуємо це лише, якщо вам зручно кодувати).

Блог WordPress

Після створення веб-сайту ви можете почати додавати вміст. WordPress полегшує додавання публікацій та сторінок, тому не потрібно лякатись. Але якщо у вас виникне питання, можливо, ці питання допоможуть під час створення вашої першої публікації в WordPress.

Створіть допис WordPress

20. Як створити нову посаду?

Щоб створити новий пост у WordPress, спочатку увійдіть у свою установку WordPress, а потім перейдіть до Повідомлення> Додати нові. Звідси ви можете додати назву своєї публікації, вміст, уривок тощо. Дізнайтеся більше в цьому посібнику про те, як створити публікацію в WordPress.

21. Що таке формат публікації?

Формат публікації – це стиль для вашої публікації в блозі, який, як правило, ґрунтується на медіа / вмісті публікації (зображення, галерея, відео, цитата тощо). Цю опцію можна знайти, коли ви створюєте допис у блозі в правій частині екрана в мета-вікні «Формат». Дізнайтеся більше в нашому посібнику з форматів публікацій.

22. Як додати обране зображення?

Працюючи над публікацією, натисніть посилання на “Встановити образне зображення” у мета-вікні “Вибране зображення”. Це відкриє вашу медіатеку. Виберіть зображення або завантажте нове і збережіть.

Як правило, ваше зображення відображатиметься за типовими розмірами зображення, але залежно від теми може бути додаткове обрізання (яке вирізає зображення залежно від висоти / ширини дизайну теми) або параметри відображення (розтягнення, обкладинка тощо). Щоб знайти ці налаштування, зверніться до документації щодо вашої теми, хоча вони часто є у “Настроювачі” або на тематичній панелі.

23. Де я вибираю категорію та додаю теги до своєї публікації?

Щоб вибрати категорію та додати теги до своєї публікації, під час створення публікації використовуйте мета-поля праворуч від вашого вмісту. Ви можете вибирати з існуючих категорій і найбільш використовуваних тегів, або ви можете створювати нові.

24. Як вставити відео (або аудіо) до своїх публікацій?

Існує кілька способів додати відео чи аудіофайли до ваших публікацій WordPress. Перший варіант – просто вставити посилання у вміст своєї публікації, якщо медіа є у списку підтримується oEmbed параметри (що включає YouTube, Vimeo, Soundcloud та багато інших).

Ще один варіант, якщо ваша тема WordPress включає вбудовані “Параметри публікації”, щоб ви могли додавати у відео чи аудіо як пропоновані медіа (замість обраного зображення). Якщо ця опція доступна у ваших публікаціях, просто вставте посилання на свій носій або завантажте власний mp3 чи відео-файл.

25. Як додати галерею зображень до своєї публікації?

Щоб додати галерею зображень, ви можете використовувати вбудовану опцію галереї WordPress. Просто натисніть кнопку “Додати медіа” вгорі вмісту публікації та виберіть опцію “Створити галерею”. Потім просто виберіть потрібні фотографії та натисніть кнопку “Створити нову галерею”. Перш ніж закінчити та вставити його, не забудьте перевірити цю кількість стовпців та місце, на яке посилаються зображення (якщо ви посилаєтесь на медіафайл для лайтбоксу зображення, сторінку вкладення, якщо ви хочете відкрити зображення на новій вкладці чи спеціальній URL-адресі).

Другий варіант – використовувати будь-яку галерею зображень або параметри медіа, включені у вашу тему. Деякі теми включатимуть формат публікації в галереї, а під вмістом під час створення публікації ви побачите мета-поле “Галерея зображень”. Просто використовуйте цю опцію для “Додати зображення”, щоб вибрати та вставити зображення, які ви хочете використовувати у своїй галереї.

Сторінки WordPress

Сторінки WordPress не такі, як публікації. Натомість сторінки використовуються для важливого вмісту, який ви хочете розмістити на своєму веб-сайті, наприклад, про сторінку про інформацію, контактну форму та ваші останні публікації в блозі.

26. Як створити нову сторінку?

Коли ви входите на свій веб-сайт WordPress, використовуйте меню інформаційної панелі для переходу до Сторінки> Додати нове. Звідси ви можете давати назву своїй сторінці, додавати вміст, медіа, вставляти короткі коди або навіть використовувати конструктор сторінки, щоб створити щось на замовлення.

27. Що таке шаблон сторінки (і для чого він призначений)?

Шаблон домашньої сторінки

Шаблон сторінки застосовує спеціальний стиль до сторінки. Залежно від теми, яку ви використовуєте, у вас можуть бути шаблони сторінок для вашої домашньої сторінки, сторінки повної ширини, блогу, магазину тощо. Для вибору шаблону сторінки просто зробіть вибір із випадаючого меню у мета-вікні «Атрибути сторінки»..

28. Як встановити домашню сторінку?

Налаштування читання на домашній сторінці

Щоб налаштувати домашню сторінку, перейдіть на сторінку Налаштування> Читання. Ви можете залишити за замовчуванням (“Ваші останні публікації”) або вибрати опцію “Статична сторінка” і встановити свою головну сторінку на сторінку, яку ви створили як свою домашню сторінку, і додати сторінку публікацій, якщо у вас є.

Якщо ви хочете дізнатися більше про свою домашню сторінку, огляньте цю публікацію про те, як налаштувати та відредагувати домашню сторінку.

29. Як створити контактну сторінку?

Контактна форма 7

WordPress не містить вбудованої форми контактів, але ви можете легко додати її за допомогою плагіна. Ми рекомендуємо контактну форму 7 (безкоштовно) або гравітаційні форми (премія). Обидва дозволяють створити форму, налаштувати параметри та потім вставити її в будь-яку публікацію чи сторінку за допомогою короткого коду (див. Приклад Контактної форми 7 вище).

Настроювання WordPress

WordPress надзвичайно гнучка і легко підлаштовується під ваш особистий стиль. Ось вказівки щодо того, як швидко знайти або додати параметри налаштування для вашого веб-сайту WordPress.

30. Чи можу я використовувати шрифти Google на своєму веб-сайті WordPress?

Звичайно! Багато преміальних тем включають вбудовану інтеграцію шрифтів Google, тому все, що вам потрібно зробити, – знайти параметри шрифту або під Зовнішній вигляд> Налаштувати> Шрифти / друкарні або на Тематичній панелі в розділі типографіки.

Якщо ваша тема не включає ці функції, ви завжди можете встановити плагін сторонніх розробників.

31. Чи можна налаштувати кольори теми?

Так! Існує три способи налаштувати кольори та стиль.

 • Спочатку увійдіть на свій веб-сайт WordPress та перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд> Налаштувати і подивіться, чи є вбудовані параметри, які є частиною вашої теми.
 • По-друге, якщо немає елементів для елемента теми, який ви хочете налаштувати, у вас є можливість встановити живий плагін редактора CSS, такий як Yellow Pencil, щоб ви могли вказувати, клацати та редагувати стилі.
 • По-третє, ви можете створити дочірню тему та внести власні редагування таблиць стилів (ми рекомендуємо це лише у випадку, якщо вам зручно кодувати та знайомі зі створенням дочірньої теми WordPress).

32. Як я можу налаштувати макети своїх сторінок?

Якщо ви хочете змінити макети сторінки чи публікації, найпростішим варіантом є використання конструктора сторінок WordPress. Ці плагіни містять прості у використанні конструктори перетягування та перетягування, щоб ви могли створювати власні сторінки, публікації та навіть спеціальні типи публікацій (наприклад, сторінки персоналу чи магазину). Ви можете переглянути цю функціональність у нашому посібнику для створення сторінки Visual Composer.

Другий варіант – створити дочірню тему та внести вручну зміни до теми. За цієї обставини вкрай важливо пам’ятати про використання дочірньої теми, інакше всі ваші редагування будуть втрачені під час оновлення теми (важливо також для безпеки та функціональності теми, що ви завжди оновлюєте тему, тому не ігноруйте оновлення!).

WordPress SEO

SEO – це величезна частина створення успішного веб-сайту, але спочатку це може бути заплутано. Ось кілька корисних порад, щоб націлити вас у правильному напрямку!

33. Що таке SEO?

SEO короткий для оптимізації пошукових систем. Це впливає на позиціювання результатів пошуку в таких пошукових системах, як Google, Bing та Yahoo. SEO враховує багато факторів, включаючи якість вмісту, зворотні посилання, структуровані дані, мапи сайту та інше.

34. Чи дружить WordPress SEO?

WordPress є SEO-дружнім, але він не зробить всю роботу за вас. WordPress налаштований так, щоб вам було легше керувати та вдосконалювати SEO, але просто переміщення свого блогу на WordPress, швидше за все, не змінить рейтинг вашої пошукової системи..

35. Як я можу покращити свій SEO?

Один з найпростіших способів поліпшити свій SEO – це плагін WordPress. Ми рекомендуємо використовувати Yoast SEO, який додає варіанти для:

 • Заголовки та мета
 • Соціальні зв’язки
 • XML-карти сайту
 • Панірувальні сухарі
 • І більше

Також готові на приголомшливі поради щодо SEO щодо авторитетних блогів, таких як Моз, Йоаст, ахрефи, Беклінко або навіть поради щодо WPExplorer щодо WordPress SEO в блозі.

Прискорення WordPress

Швидкість веб-сайту викликає величезну турботу для будь-якого веб-майстра, незалежно від того, яку платформу ви використовуєте для запуску свого веб-сайту. Однак у WordPress існує безліч способів оптимізації та пришвидшення веб-сайту.

36. Як я можу пришвидшити свій веб-сайт WordPress?

Існує маса способів оптимізації та потенційного прискорення роботи WordPress на вашому веб-сайті. Ось декілька способів покращити швидкість вашого веб-сайту сьогодні:

 • Увімкнути кешування WordPress
 • Оновіть PHP
 • Інвестуйте в кращий хостинг
 • Виберіть якісну тему
 • Очистіть свої плагіни
 • Оптимізуйте зображення
 • Очищення вашої бази даних
 • Використовуйте CDN

37. Що таке кешування WordPress?

Кешування WordPress динамічно зберігає та обслуговує HTML-версію вашого веб-сайту для ваших відвідувачів. Це призводить до меншої напруги ресурсів вашого сервера, обмежує пошук у базі даних та може значно пришвидшити час, необхідний для відображення ваших сторінок..

38. Чи потрібно використовувати плагін кешування?

Вам не потрібно використовувати плагін кешування, але це може допомогти пришвидшити ваш веб-сайт. Насправді ми рекомендуємо лише пропустити плагін кешування, якщо у вас вже вбудований кеш-пам’ять. Інакше не завадить спробувати WP Super Cache або W3 Total Cache (два найпопулярніші додатки безкоштовного кешування для WordPress).

39. Що таке CDN?

CDN означає Мережу доставки вмісту. CDN зберігає копії вашого веб-сайту зміст (зокрема зображення, файли Javascript та CSS) та доставляє його вашим читачам за допомогою мережа серверів по всьому світу. Таким чином, коли читачі відвідують ваш веб-сайт, дані завантажуються з найближчого до них сервера. CDN також мають тенденцію до швидкого реагування та завантаження з мінімальним простоєм.

Якщо ви хочете протестувати CDN, щоб побачити, чи допоможе він швидкості вашої мережі, ознайомтесь з нашою інформацією про кращі безкоштовні послуги CDN для WordPress. Це чудове місце, щоб почати, не вкладаючи шматок змін вперед.

40. Яка різниця між плагіном кешування та CDN? І мені потрібно обоє?

Плагін кешування зберігає та HTML-версію вашого веб-сайту, щоб зменшити запити до бази даних та пришвидшити ваш сайт. CDN зберігає та обслуговує активи вашого веб-сайту (зображення, CSS, Javascript) для збільшення швидкості сайту та зменшення пропускної здатності. Використовувати це також не потрібно, але для найшвидшого веб-сайту ви можете використовувати і те, і інше.

41. Чи сповільнить це мій веб-сайт, якщо я встановлю занадто багато плагінів?

Ми бачимо це питання ЛОТ, і відповідь є можливо. Проблема зазвичай полягає не в кількості встановлених плагінів, а в розмірі, функції та якості плагінів.

 • Великі плагіни: Все, крім плагінів кухонної раковини, як правило, містить функції майже всього, що робить управління плагінами легким для вас як користувача, але це може сповільнити ваш веб-сайт, оскільки чим більше один плагін, тим більше ресурсів знадобиться..
 • Конфлікти плагінів: Основні проблеми, які ми бачимо, пов’язані із плагінами, – це несумісність або повторювані функції. Деякі плагіни просто не працюють при встановленні на одному веб-сайті (наприклад, WooCommerce не працює з W3 Total Cache). Так само вам слід уникати дублювання функціональності. Вам потрібен лише один плагін-слайдер, один плагін SEO, один плагін безпеки тощо.
 • Низька якість: Ви можете зіткнутися з плагіном, який чудово звучить, але як тільки установка сповільнює або зупиняє ваш веб-сайт повністю. На жаль, у Інтернеті плаває багато погано кодованих плагінів, тому ми завжди радимо використовувати плагіни для авторитетних джерел (наприклад, WordPress.org або CodeCanyon).

Безпека WordPress

WordPress використовується більш ніж 1 на 4 веб-сайтах, тому має сенс лише час від часу стати мішенню. Але це не повинно турбувати вас, якщо дотримуватися кількох основних порад, щоб захистити свій веб-сайт WOrdPress.

42. Як я можу переконатися, що мій веб-сайт захищений?

Найкращий спосіб забезпечити безпеку вашого веб-сайту – це виконати кілька простих кроків:

 1. Використовуйте надійні паролі для всіх облікових записів користувачів.
 2. Брати резервні копії вашого веб-сайту WordPress (ось корисний посібник щодо резервного копіювання WordPress).
 3. Оновлення Ваша установка WordPress, теми та плагіни (хоча ми радимо тестувати оновлення на локальній установці або спочатку на веб-сайті). І якщо тема або плагін, який ви зараз використовуєте, не оновлювались протягом останніх кількох років, можливо, ви захочете подумати про перехід на новий..
 4. Не встановлюйте незаконні завантаження тематики та плагінів преміум-класу, які майже завжди містять шкідливий код (вірус, спам, хакерське бэкдор тощо).
 5. Використовуйте тільки плагіни та теми із надійних веб-сайтів. Ми не рекомендуємо завантажувати з форумів чи сторонніх сайтів обміну (торрентами). Якщо ви не впевнені в надійності веб-сайту, перевірте відгуки клієнтів, рейтинги товарів та соціальні акаунти.

43. Чи існує простий спосіб управління моєю безпекою WordPress?

Якщо ви не хочете турбуватися про свою веб-безпеку, радимо вибрати хороший керований план хостингу, який включає щоденні резервні копії, брандмауери та сканування зловмисного програмного забезпечення, щоб захистити ваш сервер. І якщо ви хочете додати додатковий шар, розгляньте плагін безпеки, такий як iThemes Security або Wordfence.

44. Що таке спам?

Спам – це поза темою, нерелевантні, невідповідні та небажані коментарі, пінгвіни та навіть теги соціальних медіа, які ви отримаєте в якийсь момент під час запуску веб-сайту. Зазвичай це боти, а не реальні люди, які залишають коментарі на вашому веб-сайті.

45. Що я можу зробити щодо спаму?

Одне з найкращих рішень для управління спамом на веб-сайті WordPress – це з Акісмет плагін від Automattic (творці WordPress). Akismet допомагає фільтрувати, знищувати та запобігати спаму, використовуючи різні вбудовані функції та налаштування. Якщо ви використовуєте модуль коментарів JetPack, то вам пощастить – усі коментарі автоматично запускаються через фільтри Akismet.

Швидше керувати своїм веб-сайтом без допомоги плагіна? Ви можете ввімкнути більш жорсткі правила коментування на інформаційній панелі під Налаштування> Обговорення. Увімкнувши основні параметри WordPress, щоб дозволено коментувати лише зареєстрованим користувачам / авторизованим користувачам та вимагати схвалення вручну для всіх коментарів, ви можете запобігти спаму, але це забирає багато часу та може відмовити користувачів від коментарів.

Заробляння грошей за допомогою WordPress

Наявність веб-сайту чудово підходить для експозиції, але чи знаєте ви, що ви можете також монетизувати свій веб-сайт, щоб він окупився за себе (а потім і деякі)? Ось кілька найпоширеніших питань

46. ​​Чи можу я заробити гроші на WordPress?

Так, ти можеш! Є безліч способів заробити гроші на WordPress – це весь наш бізнес, тому ми є живим доказом.

47. Назвіть кілька простих способів заробити гроші за допомогою WordPress?

Найпростіший спосіб монетизувати ваш веб-сайт – скористатися трафіком вашого веб-сайту, запропонувавши рекламні місця та рекомендуючи партнерські товари, або запустивши власний магазин.

 • Реклама: Найпростішим було монетизувати ваш веб-сайт – це включати рекламні місця в заголовку, бічній панелі, колонтитулі або навіть у своїх публікаціях. Це легко здійснити за допомогою мереж сторонніх виробників, таких як Adsense або BuySellAds, або розробити власні договори з рекламодавцями приватно.
 • Партнерський маркетинг: Приєднавшись до партнерської програми для продукту, ви отримаєте грошову компенсацію за спрямованість клієнтів на товар чи бізнес. Більшість програм є або фіксованою сумою, коли клієнт завершує покупку, або відсотком від першої покупки клієнта.
 • Створіть магазин: За допомогою WordPress ви можете продавати свої цифрові або фізичні товари, пропонувати онлайн-курси або навіть надавати послуги. Можливості безмежні – все, що вам потрібно, – це відмінна ідея та надійний плагін для електронної комерції для початку роботи.

Для отримання додаткових ідей, як отримати прибуток на своєму веб-сайті, ознайомтеся з цим посібником про те, як заробити гроші на WordPress.

48. Чи існують якісь спеціальні правила, яких я повинен дотримуватися як афілійований персонал?

Якщо ви збираєтесь використовувати партнерські посилання на своєму веб-сайті, вкрай важливо дотримуватися правил FTC (Федеральної комісії з торгівлі). Вони дуже важливі і включають сувору політику, яка охоплює розкриття інформації про використання партнерських посилань, спонсоровані повідомлення (у тому числі в соціальних мережах), рекомендації щодо видачі, чесні відгуки про товари та інше. Відвідайте FTC веб-сайт для повних сучасних правил та правил.

49. Як запустити власний магазин з WordPress?

Щоб створити магазин з WordPress, вам просто потрібно встановити плагін для електронної комерції. Популярні варіанти – WooCommerce та Easy Digital Downloads – обидва з них є чудовим вибором для нових веб-підприємців.

50. Які вимоги до магазину електронної комерції?

Якщо ви плануєте запустити власний інтернет-магазин, просто пам’ятайте про це HTTPS потрібно збирати дані клієнтів, тому обов’язково придбайте свій сертифікат SSL перед запуском веб-сайту (інакше доведеться перенаправляти HTTP на HTTPS, і це може ускладнитися). Ви також захочете створити сторінки для своїх Використання сайту та умови конфіденційності а. а Політика повернення коштів.

Звичайно, це додаток до подачі документів, необхідних у вашій країні (країна, штат, провінція тощо) для продажу товарів та / або послуг.

Бонус: Питання про WPExplorer

У нас виникає багато питань про те, як ми зробили WPExplorer, але ось топ-4, які ми отримуємо майже щотижня:

 • Яку тему використовує WPExplorer? У нас є звичай, тому його не можна знайти в Інтернеті (вибачте!).
 • Яку авторську скриньку ви використовуєте? Ми використовуємо власне авторське поле, але настійно рекомендуємо плагін Fanciest Authorbox (який ми використовували на нашому сайті).
 • Який плагін соціального обміну ви використовуєте? На жаль, це також спеціальна функція, яку ми вбудували на наш веб-сайт, хоча ви можете створити подібну панель соціального обміну за допомогою Bloom або Social Warfare.
 • Як я можу повідомити про помилку щодо безкоштовної теми WPExplorer? У правій частині кожної вільної сторінки теми міститься посилання на сховище Github для цієї теми. Просто натисніть посилання, виберіть вкладку “Проблеми” та відкрийте нову проблему, і ми подивимось!

Підведенню

Сподіваємось, нам вдалося відповісти на деякі ваші запитання щодо WordPress. Якщо вашого питання не було в цьому списку, залиште коментар і ми зробимо все можливе, щоб надати вам відповідь!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map