5 типів підтримки, яким потребує кожен веб-дизайнер

5 типів підтримки, яким потребує кожен веб-дизайнер

Створити веб-сайт непросто, тим більше, коли ви очолюєте свій власний бізнес-дизайнер з незалежних компаній. Поряд із творчою роботою, від вас очікується жонглювання власним сайтом, а також потребами клієнтів.


Незалежно від того, ви один чи команда позаду, це може стати непосильним. Постійні технічні перебої, падіння відвідувачів або зловмисне програмне забезпечення, з яким ви не готові боротися, можуть залишити вас безнадійними та розчарованими..

Але є й інші місця, де можна звернутись; якщо ви намагаєтеся бути в курсі всіх цих питань, користування спеціалізованою командою підтримки – це прекрасний спосіб стати на ноги – так що ви можете забути ці проблеми та повернутися до проектування!

1. Підтримка веб-хостингу

Підтримка веб-хостингу

Веб-дизайнер – це ніщо без веб-сайтів, і всі веб-сайти потребують хостингу. Якщо виникнуть технічні проблеми, першим, хто порадиться, є часто хостинг-провайдер. Зазвичай це безкоштовно, і більшість пропонують цілодобову підтримку.

Пам’ятайте, вибір надійного господаря повинен бути першочерговим завданням. Той, який має корисну підтримку, безкоштовні резервні копії, основні функції безпеки та SEO та оптимізацію WordPress – це те, про що слід слідкувати. Не потрібно розкладати сотні для непотрібних функцій. Щонайбільше, вам доведеться лише підвищити його за допомогою програмного забезпечення для безпеки або додаткової оптимізації SEO.

Коротше кажучи: шукайте веб-хостинга, який пропонує більшість або все, що вам потрібно. Підтримка, яка бажає співпрацювати з вами, є обов’язковою, і будь-які доповнення, які усувають потребу в сторонніх резервних копіях або пакетах безпеки, також чудові..

Ви можете звертатися до великих компаній, таких як Siteground або Bluehost, але іноді краще вибрати менший бізнес, оскільки він може запропонувати спеціалізовану підтримку.

Зазвичай ми рекомендуємо керований WordPress хостинг, оскільки в більшості випадків ви отримуєте те, за що платите. Наш найкращий вибір – це WP Engine (саме це і є повноваженням WPExplorer), який пропонує чудову підтримку чату в прямому ефірі та тикетну підтримку. Залежно від плану, який ви вибрали, вони також пропонують телефонну підтримку для планів зростання та масштабу. Інші чудові варіанти включають Kinsta та Flywheel (хоча ви можете перевірити наш кращий список хостингу WordPress, якщо хочете побачити більше).

Слідкуйте за компанією з дружньою командою, яка пропонує підтримку електронної пошти та телефону. Перевірте огляди в Інтернеті, чи є хороші компанії, які надають пріоритетне обслуговування клієнтів, і ви не помилитесь.

2. Тема та підтримка плагінів

Тема та підтримка плагінів

Якщо ви використовуєте теми або плагіни, створені сторонніми розробниками, ви можете виникнути проблеми або конфлікти в якийсь момент. Вирізайте зображення, зникаючи повідомлення в блогах тощо. Ви можете вирішити це з розробником, і часто вони із задоволенням розглядають та пропонують пропозиції. Більшість преміальних тем або сайтів плагінів містять форум або принаймні коментарі, де ви можете розміщувати інформацію про свою проблему. Тільки пам’ятайте, щоб бути чесними, коли зверталися за допомогою. Якщо ви внесли будь-які зміни або налаштування самостійно, переконайтеся, що розробник знає, щоб вони могли вам краще допомогти.

Якщо проблема працює глибше, ніж вони можуть допомогти, або вам просто потрібна спеціальна команда, типова служба підтримки WordPress буде добре працювати. Просто переконайтеся, що вони пропонують підтримку теми та плагінів. Дві компанії, які є WPFixIt, послуга швидкого виправлення з одноразовою платою та WPMaintainer, зі своєю ціннішою, але дуже професійною командою дизайнерів.

3. Оновлення WordPress та технічна підтримка

Оновлення WordPress та загальна технічна підтримка

Якщо ви використовуєте WordPress, ви, мабуть, вже знаєте, що керувати цим не завжди легко. З кожним днем ​​плагін потрібно оновлювати, сайт потрібно налаштовувати, і раз у раз щось вибухає. Це стосується як ваших власних веб-сайтів, так і веб-сайтів ваших клієнтів. Ти дизайнер! Ви повинні працювати над створенням нового веб-сайту чи теми, не займаючись дрібними технічними проблемами.

На щастя, існує велика кількість сервісів обслуговування WordPress, які роблять ці ручні завдання менш обтяжливими та дозволяють повернутися до цікавих речей. Приклади включають Maintainn, WP Curve, WP Butler та багато іншого (просто натисніть посилання, щоб побачити більше). Виберіть той, який надає необхідні вам послуги, і в першу чергу, залишаючись за розумний бюджет. Скільки коштує ваш час?

Як додаткове зауваження: хоча оновлення плагінів для вас, можливо, не вдасться автоматизувати, ваша хостинг-компанія може допомогти. Шукайте хоста, який підтримує WordPress та пропонує допомогу з будь-якими проблемами, з якими ви можете зіткнутися з його використанням. Не всі хости надають підтримку WP, тому подивіться, чи знайомий він із платформою, перш ніж звернутися до них за допомогою.

Загальна технічна підтримка

Не використовуєте WordPress? Технічна підтримка може виявитися не такою дешевою. Майже кожен веб-дизайнер знає трохи HTML, CSS або Javascript – але коли трапляються основні проблеми, ви можете не знати, що робити.

Перш ніж визначитися з ІТ-консультантом, знайдіть відгуки за межами сайту та подивіться, що мають сказати користувачі. Це може означати різницю між вибором компанії, яка нічого не коштує, навіть відвертою аферою або якісною інвестицією.

4. Безпека сайту та резервні копії

Безпека сайту та резервні копії

Коли ви розміщуєте свій веб-сайт там, ви відкриваєтесь для потенційної атаки. Невинні веб-сайти можна перетворити на вектори для розповсюдження зловмисних програм, або викупне програмне забезпечення може захопити важливі файли та вимагати оплати. Ці ситуації, хоч і рідкісні, є тверезим нагадуванням про важливість безпеки в Інтернеті.

На щастя, функції безпеки, як правило, поставляються в комплекті з іншими ІТ-сервісами. Однак якщо ви взяли на озброєння сповіщення про безпеку або вирішили пропустити загальну технічну підтримку, інструмент, який ставить ваш сайт на заблокування, може стати тим, що вам потрібно.

Для безпеки ми рекомендуємо Sucuri – пакет підтримки, який є винятково доступним для всіх, які він пропонує. Ви також можете придбати брандмауер, який постачається із захистом DDoS. Хоча є багато плагінів та спосіб покращити безпеку WordPress, професійна послуга, така як Sucuri – це найкраща захист (для вас та ваших клієнтів).

Як і в ІТ-компаніях, перевіряйте огляди, перш ніж інвестувати в безпеку чи резервну службу.

Резервні копії

Зберігання резервного копіювання вашого веб-сайту – хоча це часто не помічається – одна з найважливіших речей, яку має робити кожен власник веб-сайту. Ви не знаєте, скільки ви пропустили ці фотографії чи публікації в блозі чи файли баз даних, поки їх не зникне – знищений вірусом, стихійним лихом чи іншим лихом. Ми настійно рекомендуємо навчитися самостійно створювати резервні копії WordPress, будь то вручну чи за допомогою такої послуги VaultPress.

Більшість пакетів технічних послуг постачаються із резервними копіями, тому, можливо, не доведеться витрачати на це додаткові витрати. Хости, служби безпеки, пакети технічної підтримки – більш ніж ймовірно, один з них має цю важливу особливість. Якщо вам не пощастило, зверніться до служби, наприклад Догляд за сайтами WP. Щоденні резервні копії, безліч доступних планів, велика кількість місця… Це все, що вам слід шукати.

5. Підтримка SEO

Підтримка SEO

Для вдосконалення вашого WordPress SEO потрібно багато роботи; найкраще це робити, коли ви починаєте з нуля, а не посередині. Однак послуги, які може надати SEO-оптимізація, є безцінними для збільшення відвідувачів сайту.

Під час пошуку фахівця з SEO, важливо слідкувати за обманливими методами, які можуть пошкодити ваш рейтинг пошуку або повністю видалити його з двигунів.. Цей посібник від Google окреслює лише кілька тінистих практик, з якими ви можете зіткнутися.

Але не дозволяйте цьому стримувати вас. Просто не забудьте завжди заздалегідь робити свої дослідження на компанії. Ми хотіли б, щоб ми могли рекомендувати конкретну компанію для цього, але якщо чесно, це залежить від вашого бізнесу та місця розташування. Якщо ви піцерія, вам краще поговорити з місцевими спеціалістами з SEO – можливо, люди з офісом у вашому місті. Вони повинні знати область та допомагати орієнтуватися на такі ключові слова, як “найкраща піца в Торонто” чи “піца в центрі міста в Торонто”, якщо ви тут знаходитесь. Інтернет-бізнес (як, наприклад, WPExplorer), швидше за все, може справитись із віддаленою компанією, але бажано з тією, яка спеціалізується на їхній галузі. Для WPExplorer ми шукаємо того, хто розуміє нішу WordPress. Ви отримуєте ідею.

Більше катастроф немає

Незалежно від того, чи є добре налагоджений бізнес чи одна людина, яка вперше пішла на фріланс, важливо будь-який спосіб створити мережу підтримки, щоб застати вас у випадку кризи.

Забезпечення того, що ваш веб-хост, який вибирає, є корисним та відданим своїм клієнтам, може творити чудеса. Але якщо вам потрібна трохи додаткова підтримка, там існує чимало компаній, ніж готових зняти навантаження. Як згадувалося раніше, перевірте відгуки (або навіть зв’яжіться з компанією безпосередньо), щоб переконатися, що обраний вами підходить саме вам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map