5 швидких налаштувань, щоб збільшити перетворення блогу

5 швидких налаштувань, щоб збільшити перетворення блогу

Існує багато чудових речей щодо заробітку в Інтернеті, але одна з них – це те, що ви можете встановити кількісно оцінювані цілі та виміряти їх з великою точністю. Наприклад, якщо ви хочете знизити показник відмов на 5%, просто застосуйте заходи, які, на вашу думку, допоможуть. Використовуйте таку послугу, як Google Analytics, щоб контролювати ефект, потім промийте та повторіть.


Коли у вас є створена аудиторія або клієнтська база (навіть порівняно невелика), можливості для налаштування свого блогу для збільшення конверсій та доходу майже безмежні. Ви часто можете домогтися більше за однакову кількість зусиль, налаштувавши те, що вже є, на відміну від пошуку нових відвідувачів.

Це те, що я почав серйозно сприймати за останні кілька місяців, коли я створив власний блог, щоб збільшити кількість конверсій, і, зрештою, свою суть. У цій публікації я хочу поділитися з вами деякими надзвичайно швидкими та простими налаштуваннями, які ви можете зробити, щоб підвищити свій власний успіх в блогах.

Важливість відстеження

Перш ніж ми розпочнемо, я повинен зазначити, наскільки важливо, щоб у вас були точні засоби відстеження всіх показників, що стосуються налаштувань, які ви робите.

Наприклад, якщо ви збираєтеся здійснити виправлення, яке, сподіваючись, збільшить вашу ставку підписки на розсилку, вам потрібно буде періодично знати кількість нових підписників, яких ви приваблюєте. Однак ви також Ви хочете дізнатися кількість відвідувачів вашого блогу за той самий період, щоб ви могли виробити свій коефіцієнт конверсії у відсотках від цих відвідувачів. Збільшення кількості підписників електронної пошти не означає, що ваш твір працював – це може бути лише те, що ви залучили більше відвідувачів.

Щоб допомогти тобі на цьому фронті, я завершу кожен твір із рекомендаціями щодо показників, які слід відстежувати.

Зробіть це за крок за часом

І лише ще одна річ, перш ніж ми перейдемо до хорошого матеріалу – переконайтеся, що ви одночасно реалізовуєте та відстежуєте лише один твіт. Якщо ви впроваджуєте кілька перетворень одночасно, позитивні (або негативні) ефекти можуть “перехресно забруднити”, і ви не матимете уявлення, який виправити досягнутого результату.

Швидкість, з якою ви можете отримати переконливі результати, дійсно залежить від того, скільки трафіку ви отримаєте на своєму блозі. Ви можете вибрати один експеримент на тиждень або, можливо, один на місяць, якщо у вас мало трафіку. Пограйте на слух і подивіться, як проходить ваш перший твіт.

Гаразд, цього достатньо для попередніх записів – давайте перейдемо до цих налаштувань!

1. Збільшити кількість публікацій щоденника на вашій головній сторінці

Звучить досить нудно, правда? Яку можливу різницю це призведе до конверсій або доходів? Ну, що стосується зусиль щодо впровадження цього настрою проти потенційної вигоди, насправді дуже велика різниця.

Перш за все, не забувайте, що збільшувати чи зменшувати кількість публікацій блогу на домашній сторінці просто, якщо ваш блог є вашою головною сторінкою. Це можна зробити приблизно за 5 секунд, перейшовши до Налаштування> Загальні на інформаційній панелі WordPress:

Збільште кількість публікацій щоденника на вашій головній сторінці

Якщо ви використовуєте конструктор сторінок для своєї домашньої сторінки, зміна кількості блогу залежатиме від того, хто ви використовуєте. Наприклад, якщо ви використовуєте тему “Загалом” (яка включає в себе розробник візуальних сторінок WPBakery), вам потрібно буде відредагувати кількість публікацій на вкладці “Запит” для вашої сітки:

Збільшити кількість публікацій щоденника на вашій головній сторінці разом зі своїм Builder

Це, мабуть, найшвидший виправлення, яке ви коли-небудь зробите. Тепер поговоримо про потенційні вигоди.

Існує аргументація обох способів, коли мова йде про те, скільки публікацій блогу ви повинні мати на своїй першій сторінці. Деякі люди скажуть, що у вас має бути більша кількість (скажімо, 10), оскільки це дає читачам можливість переглядати більше ваших публікацій, не потребуючи натискання на іншу сторінку. Інші заперечують, що менше публікацій блогу означає менший час завантаження (і ми всі знаємо, як важливо пришвидшити WordPress), що означає щасливіших відвідувачів. Існує величезна кількість переконливих даних для резервного копіювання цього другого аргументу.

Як і у більшості питань подібного характеру, ключовим є визнання обох сторін аргументу та проведення тестування. Якщо у вас на домашній сторінці лише 5 публікацій блогу, спробуйте 10, і навпаки. Можливо, спробуйте ще більш-менш залежно від того, наскільки ви прихильно себе почуваєте.

Показники (лише головна сторінка): показник відмов, час на сайті, сторінки за відвідування та середня тривалість відвідування

2. Використовуйте ручні витяги

Ця пропозиція безпосередньо випливає з попередньої і, можливо, може полегшити будь-який страх перед часом завантаження мамонта. Особливо, якщо ви збираєтеся включити на свою домашню сторінку багато публікацій блогу.

Що стосується відображення публікацій в архівній формі (наприклад, на домашній сторінці або на сторінці категорії), зазвичай це три способи:

 1. Показувати всю публікацію
 2. Показати автоматично визначений уривок (наприклад, 100 символів)
 3. Показуйте створений вручну уривок

Я особисто шанувальник варіанту три. Це дозволяє відвідувачу прочитати короткий огляд кожної публікації на домашній сторінці, не заглиблюючись у повний вміст, якщо вони цього не хочуть. Я думаю, що це ідеальний компроміс.

Більшість хороших тем дозволяють додавати ручні уривки одним із двох способів.

WordPress Детальніше тег

По-перше, ви можете додати тег “Детальніше” (Alt + Shift + T) у точці своєї публікації, у якій ви хочете, щоб уривок закінчувався.

WordPress витяг Metabox

Або вставте власний уривок у мета-вікно “Витяг” на екрані “Редагувати публікацію”.

Показники (лише домашня сторінка / сторінки архіву): показник відмов, час на сайті, сторінки за відвідування та середня тривалість відвідування

3. Зробіть свій основний CTA більш видатним

Якщо вам цікаво, CTA означає «Заклик до дії» – елемент, який спонукає відвідувачів здійснити бажану дію. Це може бути підписка на розсилку, придбання інформаційного продукту чи щось інше цілком.

Незважаючи на те, що у вашому блозі може бути декілька CTA (хоча, сподіваємось, не так багато, щоб бути непосильним), у вас має бути важливіше, ніж у решти. Для багатьох це форма підписки на електронну пошту. Цей “первинний” CTA повинен бути максимально видатним. Якщо це не так, підправте його так, щоб воно було. Пропозиції включають:

 • Зробити це самим барвистим елементом на сторінці
 • Переміщення його над складкою (що може призвести до величезних збільшується кількість кліків)
 • Розмістивши його у верхній частині бічної панелі
 • Розмістити його над основним вмістом
 • Переміщення його до спливаючого вікна

Тож виберіть одне з перерахованих вище (пам’ятайте – не більше одного!) Та протестуйте результати. Можливо, ви отримаєте приємний сюрприз.

Показники (на всіх сторінках, де відображається CTA): бажаний результат CTA (наприклад, новий підписник), загальна кількість відвідувачів вашого блогу, а перша поділена на другу (щоб отримати відсотковий коефіцієнт конверсії)

4. Додайте видатне посилання на головну “сторінку грошей”

Напевно, на вашому блозі є певна сторінка, яка приносить більший дохід (прямо чи опосередковано), ніж будь-яка інша. Це може бути щось на зразок сторінки “Ресурси”. Або, можливо, товар. Як би там не було, ви повинні зробити його доступним для відвідувачів. Оскільки це може не мати сенсу додавати до головного меню, ви можете додати помітне посилання на бічній панелі, нижньому колонтитулі або, можливо, заголовку (залежно від вигляду вашого сайту). Таким чином ваше посилання з’явиться на найбільш можливих сторінках.

Під видатним я маю на увазі графічний. Це не повинен бути лише іншим текстовим посиланням – він повинен виділятися так само, як це роблять ваші CTA (тому що це, по суті, CTA, як і будь-який інший).

Хорошим прикладом цього є панель опису, яку WPExplorer використовує вгорі сторінки:

WPExplorer Main Barlo Callout

Він чітко виділяється порівняно з іншими посиланнями на сторінці чи меню.

Показники: відвідування грошової сторінки, загальна кількість відвідувачів вашого блогу, а перша поділена на другу (щоб отримати відсоток кліку)

5. Підвищити популярність соціального обміну

Я сподіваюсь, що за мінімального мінімуму у вашому блозі є плагін соціального доступу. Але насправді ви можете зробити більше, щоб залучити соціальних рефералів до свого блогу.

Простий факт полягає в тому, що багато людей не будуть метушитися спільним використанням вашого вмісту, якщо ви не зробите це по-справжньому простим (і спокусливим) для них. Ви повинні зробити їх вартим свого часу.

Існують різні способи, як це можна зробити, але ось два простих.

AddThis Social Plugin

Спробуйте плаваючі кнопки спільного доступу. Хорошим плагіном є кнопки спільного використання WordPress від AddThis. Встановити та підтримувати понад 200 каналів соціальних медіа легко і просто. Відвідувачі вашого сайту матимуть безліч варіантів обміну з AddThis.

Соціальна частка в блозі

Або додайте кнопки обміну вгорі та / або внизу кожної публікації. Залежно від теми WordPress, ця опція може бути вбудована. Наприклад, із загальною темою WordPress, до якої ви переходите Зовнішній вигляд> Налаштувати> Блог> Один пост та використовуйте “Елементи одного макета”, щоб увімкнути модуль “Соціальна доля”. Потім просто перетягніть його там, де ви хочете. Незалежно від обраного зображення чи після вашого основного вмісту. Крім того, ця функція також включена в Плагін JetPack – вам просто потрібно це ввімкнути Jetpack> Налаштування> Спільний доступ.

Ви можете дізнатися більше про ці тактики в нещодавньому дописі, який я робив щодо залучення трафіку до вашого блогу з Twitter. Почніть впроваджувати ці зміни (і все інше, що може спричинити ваша уява) та проаналізуйте результати.

Показники: кількість звернень до вашого блогу в соціальних мережах, загальна кількість відвідувачів вашого блогу, а перше ділиться на друге (тобто, чи збільшується відсоток відвідувачів вашого соціального блогу в результаті блогу?)

Дряпання поверхні

У цій публікації я представив декілька простих налаштувань, які ви можете зробити, щоб сприяти перетворенню блогу. Але факт полягає в тому, що там є набагато більше. Наприклад, я навіть цього не зробив згаданий інструменти тестування розбиття, що, мабуть, є найбільш ефективною формою налаштування, яку ви можете зробити. Оптимізація вашого блогу повинна бути вічним процесом, і налаштування вище повинні бути лише початком.

Зважаючи на це, я хотів би знати, чи є у вас які-небудь власні пропозиції щодо впровадження налаштувань на вашому сайті, які можуть збільшити конверсії та дохід. Якщо так, будь ласка, поділіться з нами в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map