5 простих кроків для вибору теми WordPress

Ви вибрали своє доменне ім’я, вибрали чудовий веб-хостинг і дізналися, як успішно встановити WordPress. Тепер саме час вибрати конкретний “вигляд” для вашого веб-сайту.


WordPress використовує безліч різних тем, щоб допомогти власникам сайтів структурувати та представляти їхній вміст. Хоча тема за замовчуванням може виглядати досить привабливо (тема двадцять сімнадцять досить приголомшлива, особливо якщо ви додасте кілька основних плагінів), буквально тисячі інших мають на вибір, щоб надати вашому веб-сайту унікальний виток. Незважаючи на те, що безліч тем на вибір є захоплюючим, воно також може бути дещо переважним. Ваш веб-сайт по суті нагадує вашу глобальну візитну картку, тому вибір, який ви робите, потрібно робити ретельно.

Отже, з чого ви починаєте вибирати ідеальну тему з усіх варіантів? Ось п’ять простих кроків до звуження вашого вибору, поки правильна тема не стане очевидним переможцем.

1. Вирішіть, чи їхати з безкоштовною або преміальною темою

Виберіть Безкоштовну або Преміальну тему WordPress

Є багато тонн безкоштовних тем, доступних у програмі Каталог WordPress, які можуть працювати для багатьох типів веб-сайтів. Однак зазвичай рекомендується розробити тему преміум-класу, яка пропонує необхідний рівень налаштування. Теми Premium WordPress поставляються з купою додаткових переваг перед безкоштовними. Зазвичай вони отримують службу підтримки, оновлюються частіше, зазвичай мають більше функцій і можуть бути налаштовані відповідно до ваших потреб швидше, ніж безкоштовні теми.

Якщо ви вирішили придбати свою тему, зверніть увагу на те, чи буде вам стягуватись разова плата (Themeforest, Creative Market, Templatic тощо) або на основі підписки, щомісяця або щорічно (наприклад, Елегантні теми або Themify просто назвати декілька). Останній варіант дає вам можливість обирати будь-яку тему, яка вам подобається, у конкретного видавця. Очевидно, вам потрібно ознайомитися зі своїм бюджетом, щоб допомогти визначити, скільки ви готові (і здатні) витратити на преміальну тему.

Зазвичай, чим більше ви заплатите за тему, тим більше можливостей можна очікувати. Більшість преміум-тем розміщуються в межах від 29 до 89 доларів, тому їх немає теж жахливо дорого. Плюс теми преміум-класу часто включають підтримку преміум-класу, тому якщо у вас є питання, ви можете задати розробнику замість того, щоб покладатися на безкоштовні форуми WordPress.org. Оскільки ваш веб-сайт є основною інвестицією, ви неодмінно захочете витратити час, щоб розглянути свої варіанти та з’ясувати, яка тема підходить саме вам.

2. Відповідайте тему WordPress вашій галузі

Відповідайте свою тему WordPress своїй галузі

Це може здатися непридуманим, але це одне з перших і найважливіших факторів, які слід врахувати. Вам слід вибрати тему, яка стосується вашої галузі чи бізнесу. Веб-сайт з квітковою темою не мав би особливого сенсу для столярного бізнесу. Натомість щось із деревом на тлі теми було б набагато краще. Так само, як веб-сайт компанії з автозапчастин добре поєднується з темою, що стосується автомобілів. Якщо вам потрібна допомога щодо вибору теми, перегляньте деякі з цих публікацій від WPExplorer:

 • Як побудувати веб-сайт церкви за допомогою WordPress
 • Найкращі медичні теми WordPress для лікарів
 • Кращі теми нерухомості WordPress
 • Найкращі теми портфоліо WordPress
 • Повинно мати теми, схожі на Pinterest

Просто переконайтеся, що незалежно від обраної вами теми відображаються послуги та цінності вашого конкретного бренду. Простіше кажучи: не плутайте відвідувачів!

3. Визначте сумісність браузера

Визначте сумісність браузера своєї теми WordPress

Важливо переконатися, що обрана вами нова тема сумісна з усіма браузерами. Різні відвідувачі вашого сайту, швидше за все, будуть використовувати різні веб-переглядачі, тому важливо не рахувати жодного. Багато дизайнерів технологій можуть запропонувати ігнорувати старі веб-переглядачі, такі як Internet Explorer, щодо проблем сумісності, оскільки все більше користувачів відмовляються від цього веб-переглядача на користь нових версій, таких як Google Chrome. Але все ще є багато інтернет-серферів, які покладаються на більш старі веб-переглядачі, тому обов’язково зверніть увагу на сумісність веб-переглядача теми, яку ви думаєте використовувати для свого веб-сайту..

Перш ніж взяти на себе певну тему, слід перевірити її у кількох браузерах. Якщо веб-сайт вже працює і працює, найпростіший спосіб зробити це – перевірити Google Analytics, щоб побачити, які веб-переглядачі користувачі відвідують для доступу до вашого сайту. Шанси, вам доведеться перевірити всі основні веб-переглядачі, включаючи Firefox, Safari, Google Chrome та Internet Explorer.

Google Analytics також визначить ті, якими користується більшість відвідувачів. Можна використовувати Browsershots.org перевірити веб-переглядачі, як тільки ви дізнаєтесь, про кого слід турбуватися. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати браузер та версію, яку ви хотіли б протестувати, і Browsershots.org створить тест на кожній з них. Потім відображаються результати, які ви можете оцінити.

4. Виберіть тему, яку легко змінити

Виберіть тему WordPress, яку легко редагувати

Сподіваємось, ваш бізнес буде продовжувати зростати. І як це відбувається, на цьому шляху буде внесено ряд змін. Ви можете почати пропонувати нові продукти чи послуги пізніше за лінією або вибрати переїзд у якийсь момент. Ваш веб-сайт повинен бути в курсі всіх змін у вашому бізнесі, і тому важливо вибрати тему, яку просто редагувати.

Поширена помилка – вибрати тему, яка вимагає від вас занурення в код і змінити все навколо, щоб зробити просту модифікацію. Там багато тем, і хоча вони можуть виглядати дивовижно, вони також можуть бути досить складними для редагування. Здається, це не все. Замість цього виберіть тему, яка дозволяє вносити зміни, коли вам здається потрібним, за допомогою декількох простих клацань миші.

Щоб перевірити параметри налаштування теми із скороченим списком, вам потрібно перевірити наявність таких функцій, як кольорові параметри, типи публікацій, різноманітність макетів блогу та сторінок, а також чи потрібні певні особливості (наприклад, календар, відображення портфоліо). і т. д.) з ним.

Визначте, чи поширюється ця тема разом із шорт-кодами чи розробником сторінки. Вони дозволяють додавати певні функції або елементи сторінки до своєї публікації та сторінок. Незважаючи на те, що там доступно багато плагінів (ви можете переглянути наш список найкращих плагінів для створення коротких кодів та сторінок, щоб побачити лише декілька), щоб допомогти вам налаштувати свій сайт, набагато простіше, якщо основна функціональність, яка вам потрібна, вже включена – саме тому тони потужних параметрів налаштування вбудовуються в нашу тему Total WordPress.

5. Подивіться на технічну підтримку та оновлення

Підтримка теми WordPress

Для обраної теми слід запропонувати технічну підтримку, особливо якщо ви платите за неї. Під підтримкою ми маємо на увазі допомогу з помилками теми та оновленнями, а не налаштуваннями теми, якщо вам потрібні налаштування, вам слід розглянути можливість наймання розробника теми WordPress або використання сервісу типу Elto, оскільки це виходить за межі підтримки.

Деякі теми WordPress матимуть підтримку електронної пошти, а інші пропонують лише форум для запитів. Вам потрібно визначити, який варіант підійде саме вам. Ви не в порядку з часом очікування, пов’язаним з відповідями, наведеними в налаштуваннях форуму, або вам потрібне більш чутливе до часу спілкування? Ви також повинні дізнатись, коли було зроблено останнє оновлення теми та скільки оновлень було зроблено після початкового випуску теми. Хороші теми оновлюються часто, особливо коли випускаються нові версії WordPress (наприклад, тема Total WordPress від WPExplorer постійно оновлюється, щоб бути сумісною з останньою версією WordPress та включати новітні функції, такі як будівництво передньої сторінки ).

Вам краще перейти до поточних тем. Ви не хочете ризикувати платити лише за те, щоб він зламав ваш веб-сайт, коли вийде нова версія WordPress. Ви повинні бути впевнені, що розробники, що стоять за вибраною вами темою, залишаються в курсі сучасних тем і будуть постійно актуалізувати теми..

Порада про бонуси: читайте відгуки

Як тільки ви думаєте, що вибрали тему, знайдіть кілька хвилин, щоб прочитати відгуки інших блогерів та власників веб-сайтів. Проведіть пошук у Google за назвою теми та іменем розробника. Дізнайтеся, що про це мають сказати інші люди. Ці додаткові п’ять хвилин дослідження можуть врятувати вам багато душі!

Висновок

WordPress – це один із найпростіших засобів розвитку та зміцнення вашої присутності в Інтернеті. Навіть ті, хто не має технологічних можливостей, можуть підключити веб-сайт за кілька годин, використовуючи WordPress як свою платформу за вибором. Просто дотримуйтесь цих швидких та простих кроків, щоб вибрати ідеальну тему для вашого сайту, щоб вона виділялась із пакета!

Тепер, що я хочу знати, як ви вирішили вибрати тему для свого сайту? Чи мають значення вищезгадані критерії для вас? Або задіяний інший показник? Будь ласка, поділіться своїми думками нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map