5 причин, чому ваш веб-сайт WordPress не займає рейтинг у Google

5 причин Ваш веб-сайт WordPress не займає високих позицій у Google

Ви створили свій сайт WordPress і прочитали багато статей “Як робити” про оптимізацію пошукових систем. Ви дуже добре почуваєтесь, де стоїть ваш веб-сайт, тому ви офіційно запускаєте його. Тепер все, що вам потрібно зробити – це почекати, коли Google проіндексує ваш веб-сайт і побачить, де знаходиться ваш веб-сайт… але чому ви все ще вважаєте, що ваш веб-сайт WordPress не займає рейтинг у Google?!


Але, можливо, минув деякий час, може, кілька місяців, може рік і більше, і ви все ще не можете пройти третю сторінку. Що ти робиш неправильно? Є хороші та погані новини. Хороша новина полягає в тому, що ваш низький рейтинг, ймовірно, пов’язаний з проблемою, яку можна легко змінити. А погані новини? Вам просто доведеться приділити йому ще трохи часу, щоб побачити, чи допоможе виправлення вашому рейтингу.

Ось кілька найпоширеніших причин того, що ваш веб-сайт WordPress не займає рейтинг у Google.

1. Ваш сайт WordPress має слабкий вміст

1. Ваш сайт WordPress має слабкий вміст

Вміст та посилання для Google – це два найважливіші фактори ранжування. Тож якщо у вас немає хорошого контенту, на вашому веб-сайті WordPress немає шансів на рейтинг. Є багато елементів, які вдаються до цього створення “хорошого” контенту. Щоб зробити ваш вміст найкращим, який ви можете бути, використовуйте наступне як контрольний список:

 • Інформативний – Ваш зміст повинен залишити читача відчуттям, що вони чогось навчились і що їх час не витрачався даремно.
 • Граматично правильно – Дотримуйтесь належної англійської мови, не враховуючи таких питань, як друкарські помилки, фрагменти речень, пунктуація тощо.
 • Тривалий – Вміст має містити не менше 400 слів, але найвищий вміст письмового вмісту становить 1000 слів і більше.
 • Свіжість – Скільки років твоєму вмісту? Чи часто ви оновлюєте свій блог новим вмістом? Ніколи не оновлюючи свій сайт новим вмістом – це проблема, яка може змінити ваш рейтинг. Прагніть оновлювати щось хоча б раз на місяць,
  і переважно щотижня.

Подаючи свіжий якісний вміст щотижня, вам не доведеться турбуватися про те, щоб не класифікуватись за одним з найважливіших факторів Google.

2. Ви змінили свої постійні посилання

2. Ви змінили свої постійні посилання

Постійне посилання посилається на постійне посилання на сторінку на вашому веб-сайті або в блозі. Ви хочете, щоб вони були описовими і якомога частіше включали ключове слово, на яке націлена сторінка чи публікація.

Якщо у ваших постійних посиланнях є додаткові біти, такі як “? P = 3282949” або якщо вони занадто довгі, або містять слова зупинки (наприклад, “і”, “від” або “зробити”), їх потрібно змінити, щоб бути більш людськими і машиночитаний. Однак якщо ви зробите це неправильно, то Google втратить відстеження цих сторінок, і ви втратите звання.

Якщо в якийсь момент вам потрібно змінити свої постійні посилання, ось як ви можете змінити свої постійні посилання, не жертвуючи своїм рейтингом..

3. Сайт не реагує на мобільні пристрої

3. Сайт не реагує на мобільні пристрої

Трохи більше половини трафіку веб-сайту генерується через мобільні телефони. Веб-дизайнерам постає завдання створити один веб-сайт, щоб порадувати декілька браузерів на різних пристроях – саме тому багато хто робить веб-сайти «чуйними».

Веб-сайт, що реагує, адаптується до зручного для конкретного пристрою формату. Веб-сайт, який не є зручним для користувачів, буде загублений Google під час пошукових запитів на основі мобільних пристроїв. Google – це все, що стосується реклами веб-сайтів із великим досвідом користувачів.

Щоб перевірити свій веб-сайт, використовуйте Google Інструмент тестування для мобільних пристроїв. Він підкаже, чи ваш веб-сайт зручний для мобільних пристроїв, і повідомить вас про будь-які проблеми (наприклад, сторінки, що частково завантажуються), щоб ви знали, що виправити. І якщо ви дізнаєтесь, що ваш сучасний дизайн WordPress не є оптимальним для ваших мобільних читачів, подумайте про перехід до однієї з найкращих бізнес-тем WordPress – усі вони реагують на більшості пристроїв.

4. Ваш веб-сайт не видно пошуковим системам

4. Ваш веб-сайт не видно пошуковим системам

Якщо ваш веб-сайт WordPress не займає рейтинг у Google, і ви тільки починаєте з WordPress, можливо, ви не знайомі з багатьма варіантами налаштування налаштувань свого веб-сайту. Тож можливо, ви щось змінили, не розуміючи, як це буде впливають на оптимізацію вашої пошукової системи.

Увійдіть у свою інформаційну панель WordPress та перейдіть до Налаштування> Налаштування читання і прокрутіть униз до видимості сайту. Виберіть параметр “Дозволити пошуковим системам індексувати цей сайт”.

Переконайтесь, що зніміть прапорці для видимості пошукової системи

Якщо це не виберіть його, виберіть його, а потім дозвольте Google деякий час проіндексувати ваш сайт і побачити, чи покращується рейтинг вашої сторінки.

Якщо це є Вибрано, можливо, вам доведеться просто почекати трохи довше, або у вас може виникнути інша проблема.

5. Це не ти, це ваші ключові слова

5. Це не ти, це ваші ключові слова

Ключові слова важливі для оптимізації роботи пошукової системи та надання допомоги вашому рейтингу сторінки, але при неправильному використанні вони можуть принести більше шкоди, ніж користі. Ось три найкращі практики, про які слід пам’ятати:

 • Не вкладайте ключові слова – Наповнення ключових слів передбачає заповнення абзаців ключовим словом, яке ви намагаєтеся націлити. Вміст, наповнений ключовими словами, читається погано і неприродно. Ви хочете використовувати ключові слова, але природним чином читати та піднімаючи ваші думки та моменти у всьому творі.
 • Використовуйте ключові слова з довгим хвостомКлючові слова з довгим хвостом три чи чотири (можливо, навіть більше) слова і більш конкретні для того, що хоче покупець. За цими ключовими словами простіше класифікувати. Крім того, клієнти, які використовують ці ключові слова, швидше за все, йдуть далі у циклі покупки, оскільки вони точно знають, чого хочуть.
 • Не намагайтеся класифікувати занадто конкурентоспроможні ключові слова зі слабким сайтом – Якщо ви лише намагаєтеся класифікувати за ключовими словами з високим рівнем конкуренції, ви, ймовірно, програєте на інші веб-сайти. Ось чому найкраще почати орієнтуватися на ключові слова з низькою або середньою конкурентоспроможністю. Починаючи класифікацію, ви можете переглядати ключові слова з більшою конкуренцією. Просто не забудьте спочатку зробити своє дослідження!

Якщо ви хочете трохи допомогти у використанні ключового слова, подумайте про використання плагіна. Прекрасний варіант Йоаст SEO, який включає опцію “ключове слово”. Щойно ви встановите ключове слово, на яке хочете зосередитись, ви зможете проаналізувати щільність ключових слів, використання в заголовках, якщо ключове слово у вашій URL-адресі тощо. ключові слова на сторінці, що робить ще простішою оптимізацію.

Робота в напрямку вищого рейтингу

Використовуйте цю інформацію для виконання аудит на вашому веб-сайті і подивіться, чи ви несвідомо саботували рейтинг свого веб-сайту. Деякі можуть бути виправленнями «легше» або «швидше», ніж інші, але всі допоможуть. Пам’ятайте, що для будь-якого з них вам потрібно буде приділити Google трохи часу (подумайте кілька тижнів), щоб скорегувати рейтинг.

У вас є поради, які потрібно додати? Або питання про одну з причин, з яких ми розповіли, чому ваш веб-сайт WordPress не займає рейтинг у Google, про який ми згадували? Залиште записку в розділі коментарів і розпочніть розмову.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map