5 Основних порад з обліку WooCommerce

5 Основних порад з обліку WooCommerce

Облік може бути болючим, але всі ми знаємо, що це необхідно. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес розвивався (або навіть продовжував працювати), вам потрібно мати свої номери в порядку та підготуватися до кожного податкового сезону.


Чи викликає у вас стрес і тривогу думка про податковий сезон? Чи бояться ви готувати ці податкові форми для вашого інтернет-магазину WooCommerce? Чи відчуваєте ви, що ви не бачите статистичних даних своєї компанії, як слід, тому що ви ведете свій обліковий запис у електронній таблиці.?

Якщо відповідь “так”, то ці 5 найважливіших порад з обліку WooCommerce можуть бути саме тим, що вам потрібно! Виконайте ці поради, і ви будете чудово готові наступного разу, коли настане податковий сезон!

Перш ніж ви перевантажуєтесь, давайте просто передмовим це, сказавши, що наведені нижче поради не додадуть додаткової роботи до вашого вже зайнятого розкладу. Насправді вони, ймовірно, скоротять ваше навантаження! Виконайте наші пропозиції нижче, і наступного податкового сезону ви піднімете ноги зі склянкою вина в руці.

Готові зануритися? Ми розпочнемо з основ!

1. Визначте правила оподаткування продажів та Nexus

Налаштовуючи свій інтернет-магазин та готуючись до продажу своїх товарів чи послуг, одне з перших, що потрібно подумати, – це податки. Хоча це не найпривабливіша тема, її потрібно висвітлити. Спочатку це може здатися перешкодою, але WooCommerce надає вам численні ресурси для підтримки встановлення податків. Хороша новина полягає в тому, що як тільки ви придумаєте свої правила оподаткування продажів, ви зможете це зробити налаштувати WooCommerce для нарахування податку з продажу автоматично!

Визначте правила оподаткування продажів та Nexus

Примітка. Потрібно встановити прапорець “включити ставки податку та розрахунки” в розділі Загальні налаштування, щоб увімкнути вкладку “Налаштування податку”.

Ми радимо зустрітися з бухгалтером, щоб переконатися, що ви повністю розумієте свої податкові зобов’язання. Місце розташування вашого бізнесу, продана вами продукція та податковий зв’язок визначатимуть податкові ставки, які потрібно стягувати. Майте на увазі, що вони можуть залежати від регіону, штату та країни.

Можливо, вам не потрібно збирати податок з продажу, або ви один із щасливчиків, який стягує з усіх клієнтів встановлену ставку. Якщо цього немає, можливо, вам доведеться розраховувати та збирати податок, виходячи з адреси доставки клієнта. У такому випадку ми наполегливо пропонуємо витратити час на перегляд та встановлення податків.

… І це підводить нас до наступного кроку!

2. Установіть податкові правила в WooCommerce або використовуйте плагін для управління податком

Визначивши свої податкові зобов’язання з бізнесу, настав час налаштувати податки у своєму інтернет-магазині. Сам WooCommerce пропонує можливість стягувати податок з продажу за кожне замовлення автоматично. Він може автоматично нараховувати та стягувати податки на основі продуктів клієнта, адреси доставки та / або ваших податкових зон. Це означає, що кожен раз, коли ви щось продаєте, WooCommerce може автоматично стягувати відповідний податок з продажу.

Якщо ваш бізнес ” податковий зв’язок вимагає стягувати податок з продажу відповідно до адреси доставки клієнта або в декількох штатах чи країнах, можливо, вам доведеться встановити сотні податкових правил (а також забезпечити, щоб вони завжди були оновлені). У такому випадку плагін автоматичного розрахунку податку може виявитись надзвичайно корисним.

Налаштування плагіна TaxJar

Плагіни, такі як TaxJar і Avalara AvaTax автоматично керуватиме всіма вашими податковими розрахунками – і вони навіть допомагають звітувати та подавати ці податки. Потім вони передадуть цю інформацію, щоб гарантувати правильність нарахування податку з продажу у вашому замовленні на WooCommerce.

Отже, який плагін для обчислення податку слід вибрати? TaxJar та Avalara – найпопулярніші варіанти. Ми пропонуємо вам оцінити ці два з точки зору ціноутворення та особливостей, щоб знайти найкраще для вашого бізнесу. Ви можете виявити, що ціни на TaxJar нижчі, але Avalara пропонує більше функцій.

3. Синхронізуйте дані WooCommerce з платформою обліку

Тепер, коли ви налаштовані нараховувати податок з продажу, наступне питання: як ви будете це відстежувати? Вам потрібно буде мати можливість пред’явити та включити стягнутий податок з продажу, і ви повинні бути впевнені, що вказані цифри є точними. Наша головна порада відстежувати податок з продажу, а також інші помітні цифри, такі як прибуток від продажу, – це синхронізувати ваші дані з обліковою платформою.

Синхронізуйте дані WooCommerce з обліковою платформою

WooCommerce – платформа електронної комерції, а не платформа обліку. Він не забезпечує рівень збору даних бухгалтерського обліку, який потрібно підготувати до податкового сезону або переглянути важливі відомості щодо ефективності вашого бізнесу. Однак ви можете ввести всі свої дані WooCommerce в облікову платформу, щоб уважно відстежувати свої фінанси, а також мати всі свої дані в одному місці.

Найпопулярніша платформа бухгалтерії QuickBooks. Існує кілька різних версій QuickBooks, а найпопулярнішою є QuickBooks Online. Ви можете отримати доступ до цієї платформи з будь-якого пристрою в будь-який час. QuickBooks пропонує неймовірно корисні функції, такі як просте відстеження витрат (просто зніміть фото квитанції!), А також варіанти виставлення рахунків.

QuickBooks обійдеться вам в межах від 40 до 70 доларів на місяць, і швидко оплатить себе за кількість часу та роботу, яку ви заощадите. Насправді це може призвести до автоматизації багатьох робіт, за які вам доведеться заплатити бухгалтеру.

Створення вашої компанії QuickBooks зазвичай займає близько 30 хвилин, і ми пропонуємо зустрітися з бухгалтером щодо найкращих практик під час налаштування..

Після налаштування QuickBooks ви можете почати вводити свої дані продажів WooCommerce у QuickBooks. Хоча технічно ви можете вводити свої продажі в WooCommerce вручну, це може зайняти зовсім небагато часу, якщо у вас буде більше ніж жменька замовлень. На щастя, є способи автоматизації цього процесу!

Синхронізація QuickBooks для WooCommerce від MyWorks

Синхронізація QuickBooks для WooCommerce від MyWorks автоматично синхронізує всі дані WooCommerce з вашою обліковою платформою QuickBooks.

Наша найкраща рекомендація – це автоматично синхронізувати свої дані WooCommerce з QuickBooks за допомогою Синхронізація QuickBooks для WooCommerce програмним забезпеченням MyWorks. Синхронізація забере всі ваші продажі, клієнтів, товар, товарний запас, дані про оплату тощо та синхронізує їх у QuickBooks. Це все відбуватиметься автоматично та в режимі реального часу, не вимагаючи додаткових зусиль з вашого боку.

Результат? Усі ваші дані про продаж автоматично синхронізуються з QuickBooks і правильно класифікуються! Потім ви можете відстежувати свої доходи, витрати, вартість товарів та інше! Рівні запасів навіть залишатимуться в курсі між WooCommerce та QuickBooks!

4. Відстеження та звітування основних цифр

Відстежуйте та повідомляйте про ключові цифри

Після синхронізації магазину WooCommerce на платформі бухгалтерського обліку, такі як QuickBooks, ви зможете більш ретельно стежити за станом свого бізнесу, відстежуючи важливі показники. Ці ключові показники включають ваші доходи, витрати, вартість проданих товарів та прибуток.

Платформи бухгалтерського обліку дозволяють неймовірно легко запускати ці звіти, а QuickBooks навіть створює оглядові інформаційні панелі, які дозволяють вам з першого погляду стежити за станом вашого бізнесу. Як ми говорили раніше, синхронізуючи ваші дані про продаж WooCommerce у вашу облікову платформу, ви будете мати точні номери в будь-який час і, отже, зможете в будь-який час контролювати стан здоров’я вашого бізнесу.!

Ми рекомендуємо запускати звіти та узгодження ваших облікових записів часто. Робити це так, як іти до лікаря – найкраще регулярно відвідуватись та вловлювати будь-які проблеми, перш ніж вони розвинуться!

Однією з найважливіших цифр для моніторингу є ваш грошовий потік. Якщо у вас ще немає окремого облікового запису бізнесу, радимо створити його. Якщо утримувати фінанси вашого бізнесу окремо від особистих фінансів, все полегшиться. Найпростіший спосіб переконатися, що ваш бізнес заробляє гроші – це спостерігати за вашим грошовим потоком. Відслідковуйте те, що відбувається, і відслідковуйте те, що виходить, щоб бути впевненим, що зможете вчасно виконати всі фінансові зобов’язання.

Далі ми також пропонуємо відстежувати ваші інвентар та вартість товарів, що продаються. Це ключова цифра, щоб зрозуміти, що ви насправді робите з кожного проданого товару. Ви навіть можете виявити, що ви втрачаєте гроші, продаючи деякі товари! QuickBooks може легко обчислити це для вас, тому вам доведеться просто слідкувати за цифрами.

Ще одна важлива витрати! Ваша облікова платформа також зможе класифікувати ваші витрати – тому зверніть увагу на загальну кількість, а також на окремі номери. Ми також пропонуємо класифікувати ваші витрати як постійні або змінні.

Далі не забудьте відстежити свою загальну суму продажу та прибутку, ще до податкового сезону. Вам потрібно буде врахувати свої податкові витрати, що настають в податковому сезоні, і виділити гроші на їх покриття.

5. Знай свої терміни

Як розкладати оптом розклад WordPress повідомлень

Пропустити термін – це як пропустити день народження – хіба що податківці ніколи не забудуть того, що ви зробили! Знайдіть свої терміни, додайте їх до свого календаря, встановіть сигнали тривоги, зробіть все, що вам потрібно запам’ятати. Є навіть послуги преміум-класу, як-от Календар відповідності LegalZoom які ви можете використовувати, щоб вести свій графік звітування. Просто не забудьте подати файли вчасно!

Майте на увазі, що вам може знадобитися навіть подача квартальних податків. Якщо ви не впевнені, зверніться до свого бухгалтера. Вони – ваш найкращий друг, коли йдеться про цифри!

Хоча ви можете передавати в облік свій бухгалтерський облік, якщо заздалегідь підготуватися та встановити автоматизовані системи, вам не буде про що турбуватися наступного разу, коли настане податковий сезон! Тепер ви можете попрощатися з тими бухгалтерськими головними болями та скриньками, які сповнені квитанцій, і привітатися з безпроблемним та безтурботним безкоштовним обліком.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map