5 ключових переваг використання CDN для вашого веб-сайту WordPress

Зараз багато людей вирішують розміщувати ресурси своїх веб-сайтів у мережі доставки вмісту з багатьох причин. Хоча використання CDN є багато переваг, зробіть це ви потрібно його використовувати? У цій статті я розповім про ключові переваги використання CDN з веб-сайтом WordPress. Я також коротко обговорю, як працює CDN і чому він не обов’язково підходить для кожного веб-сайту. По-перше, важливо зрозуміти, що таке CDN, і як він працює, щоб оцінити переваги.


Що це?

wordpress-cdn

CDN – це система взаємопов’язаних кеш-серверів, які зберігають структурні компоненти веб-сайту – як правило, активи, такі як JavaScript та CSS-файли, а також статичний вміст, такий як зображення. Сервери розповсюджуються по всьому світу та обслуговують ресурси веб-сайтів залежно від географічного розташування користувача. Одна добре відома компанія CDN, Хмара, використовує 180 центрів обробки даних по всьому світу для прискорення доставки вмісту вашим користувачам.

По суті, CDN надає альтернативні сервери для завантаження збережених ресурсів веб-сайту. Коли користувач подає запит на доступ до сторінки на вашому веб-сайті, ресурси, що зберігаються на CDN, будуть доставлені сервером, найближчим до географічного розташування користувача. Це означає, що вміст, який обслуговується CDN, завжди пройде найменшу відстань, щоб дістатися до користувача, і саме тут CDN отримує свою найбільшу перевагу.

Переваги CDN

У використанні CDN є багато переваг, зокрема:

1. Підвищена швидкість

Як ми бачили з короткого опису того, як працює CDN, покращена швидкість – це, мабуть, найкраща перевага використання CDN для вашого веб-сайту WordPress. CDN обслуговує статичний вміст із вузла сервера, який знаходиться найближче до користувача, що запитує. Ви можете очікувати дещо покращеного користувальницького досвіду завдяки підвищеній швидкості.

Оскільки велика частина часу завантаження веб-сторінки тягне за собою доступ до та завантаження статичних компонентів та об’єктів, таких як зображення, сценарії та таблиці стилів, легко зрозуміти, чому CDN є ключовим підвищенням продуктивності вашого веб-сайту.

Однак це не означає, що використання CDN магічно зробить завантаження веб-сторінок швидше. Наприклад, якщо ваш веб-сайт має помилковий код, CDN може не компенсувати наступні втрати продуктивності. Крім того, ефективність вашого веб-сайту, крім іншого, залежить також від налаштування сервера та можливостей вашого хоста.

Суть полягає в тому, що CDN примушує деякі ресурси вашого веб-сайту швидше завантажуватися, тим самим покращуючи швидкість завантаження сторінки на деякий запас, а для деяких людей ця користь варто додатково витрачати на використання одного.

2. Покращений режим роботи веб-сайтів

CDN знижує навантаження на ваш хост, що призводить до постійної швидкості. У типовому сценарії хостингу, коли всі ресурси вашого веб-сайту розміщені на вашому головному спільному або приватному сервері, ви можете помітити непослідовну швидкість або повний збій під час великих періодів трафіку. В основному все сповільнюється і іноді може повністю вийти з ладу під час стрибків руху через додаткові навантаження.

За допомогою CDN швидкість керування трафіком обробляється, оскільки мережа оптимізована для управління високим трафіком з підвищеною ефективністю. Іншими словами, якщо ваш веб-сайт раптово завоює популярність, шанси на придушення невеликі.

Знову ж таки, як і при покращенні швидкості, використання CDN для вашого сайту WordPress не повністю виключає можливість простоїв у моменти масових скачків трафіку. Якщо ваші динамічні файли зберігаються на головному сервері хостингу, ви все одно можете простоювати. Кешування проходить довгий шлях до мінімізації проблем, що виникають у зв’язку зі швидкістю руху. Більшість найкращих хостингових сервісів WordPress оптимізують свої сервери за допомогою кешування, тому додавання CDN лише покращить ситуацію.

3. Більша цілісність даних

Якщо ви схожі на більшість власників веб-сайтів, ви, ймовірно, завжди хочете використовувати найновіші інструменти для візуалізації вмісту. Постійне оновлення веб-ресурсів – це один із способів, і CDN допомагає зберегти цілісність кожного разу, коли ваші активи вноситимуться зміни. Наприклад, оновлюючи файли CSS або JavaScript на CDN, наприклад, зміни миттєво відображаються на різних серверах у мережі, зберігаючи цілісність та послідовність даних..

4. Немає географічних бар’єрів

Зараз ми живемо у світі мобільності та Інтернету, керованого додатками. Користувачі хочуть отримати доступ до послуг на ходу, незалежно від того, де вони перебувають у світі в будь-який момент часу. Ось тут корисний CDN. Через глобально розповсюджені сервери CDN, користувачі в усьому світі можуть переглядати ваш веб-сайт так, ніби вони стоять поруч із вашим хостом.

З огляду на це, варто відзначити, що покриття провайдера в кінцевому рахунку визначає ваше досягнення. Якщо ви орієнтовані на користувачів з певної географічної області, перевірте, чи не вказують карти покриття різних провайдерів, щоб визначити, де ви можете отримати найкращу перевагу, щоб охопити якомога більше користувачів. Майте на увазі, що постачальники CDN виконують не те саме в кожному регіоні. Деякі мають явну перевагу в деяких регіонах на основі налаштування їх мережі.

5. Дешевше і швидше

Хоча ви можете використовувати CDN за $ 0 (є кілька безкоштовних провайдерів), платним послугам, очевидно, є шлях, якщо ви серйозно ставитесь до переваг продуктивності. Тож як платна послуга CDN заощаджує ваш час та гроші?

По-перше, налаштування практично не потрібно, особливо для веб-сайтів WordPress. Практично всі постачальники CDN пропонують плагін для налаштування для WordPress. Більше того, у каталозі WordPress є додаткові додатки для налаштування CDN для вашого веб-сайту. Ви не будете купувати додаткове обладнання для використання CDN.

По-друге, оскільки CDN покращує продуктивність вашого веб-сайту, ви економите гроші на придбанні додаткових обчислювальних ресурсів, зокрема оперативної пам’яті та процесора.

Коли CDN не робить різниці?

cdn-місцезнаходження

Ми бачили, що CDN – це безперечно шлях, якщо ви хочете покращити швидкість, доступність, загальну покращену роботу користувачів та глобальний доступ. Але бувають ситуації, коли CDN може не змінити або навіть погіршити ситуацію.

Наприклад, якщо у постачальника CDN немає вузлів сервера в певній географічній області, ви можете виявити, що ресурси вашого сайту займають більше часу для завантаження користувачів у цій області, ніж якщо б у вас розміщені ресурси на сервері в цьому місці. У цьому випадку використання CDN може не надавати переваг продуктивності.

З цієї причини перед початком реєстрації ви повинні виконати ретельне домашнє завдання на потенційному постачальнику CDN. Ви хочете, щоб вони мали достатнє покриття для всіх місць, де проживає більшість ваших цільових користувачів.

Висновок: Ви повинні використовувати CDN

Загалом, CDN забезпечує багато переваг для вашого веб-сайту. Розподіляючи пропускну здатність по декількох вузлах сервера, CDN може допомогти зменшити навантаження на ваш основний хост. Це не автоматично усуває проблеми з продуктивністю вашого сервера, але може пройти довгий шлях до того, щоб запропонувати користувачам безперебійну роботу під час перегляду веб-сайту..

Зважаючи на це, майте на увазі, що CDN не є абсолютною необхідністю, і у багатьох випадках ваш веб-сайт все ще може працювати без його використання. І все-таки є ймовірність, що він, мабуть, краще з одним. Якщо ви користуєтесь веб-сайтом WordPress, який зазнав високих цінностей щодо торгівлі людьми, ви хочете отримувати найбільші переваги від продуктивності, які пропонує CDN, і ви, безумовно, повинні вважати це частиною своїх інструментів оптимізації..

Обов’язково виконайте домашнє завдання перед тим, як вибрати постачальника CDN, оскільки переваги, які ви хочете отримати, залежатимуть також від обраного вами постачальника. Не знаєте, з чого почати шукати? Ваш хостинг-провайдер вже може запропонувати кешування (ми використовуємо WPEngine тут у WPExplorer, і вони дбають про все за нас). Але якщо ваш хост не пропонує послуги кешування, перегляньте нашу статтю про безкоштовні послуги CDN. Є багато чудових варіантів на вибір.

Мені хотілося б почути від вас зараз. Використовуєте ви CDN чи плануєте використовувати його? Яка основна причина використання та які переваги ви зрозуміли?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map