5 Інструменти для перевірки продуктивності WordPress та швидкості сайту

Інструменти для перевірки продуктивності WordPress та швидкості сайту

Ви коли-небудь сиділи і чекали повільного завантаження веб-сайту? Швидше за все, замість того, щоб чекати дорогоцінних секунд для завантаження сайту, ви вибрали Назад кнопка. Іншими словами, Інтернет працює гарячковими темпами, і якщо ваш сайт не може підтримувати, ви ризикуєте втратити клієнтів, відвідувачів та передплатників – саме тому важливо регулярно перевіряти продуктивність WordPress і вдосконалювати свій сайт..


Швидкі сайти мають кращу взаємодію з користувачами, коефіцієнти конверсій і, можливо, навіть рейтинги пошукових систем – саме час вам стати на борт. У цій публікації я вивчаю п’ять інструментів для тестування продуктивності та швидкості вашого веб-сайту WordPress, щоб сьогодні ви могли внести необхідні зміни.

Чому ваш сайт WordPress повільний?

Є кілька причин, через які ваш сайт може працювати гірше, ніж зазвичай. Швидкість завантаження буде змінюватися залежно від сайту, але є кілька факторів, які подорожують більшість сайтів.

Для веб-сайтів WordPress, найпоширеніші причини уповільнення завантаження сторінки:

 • роздуті / погано закодовані плагіни
 • погано закодовані теми
 • великі файли зображень
 • поганий хостинг (не підходить для вашого веб-сайту)

Нижче ми розповімо, як виправити ці поширені проблеми. Однак перед тим, як перейти до оптимізації свого веб-сайту, вам слід побачити, наскільки швидко він працює.

Основні інструменти для тестування продуктивності WordPress

Наведені нижче інструменти для перевірки продуктивності WordPress дадуть вам повне уявлення про ефективність роботи вашого веб-сайту. Ви можете використовувати один інструмент або використовувати їх у поєднанні для перехресних посилань на дані веб-сайту.

1. Статистика сторінок Google

Статистика сторінок Google

Сторінка швидкої інформації є дітищем Google. Цей чудовий веб-додаток вимірює та перевіряє ефективність WordPress на вашому сайті на різних пристроях, включаючи настільні та мобільні браузери. Це корисно, якщо ваші відвідувачі відвідують ваш сайт із різних розмірів екрана та пристроїв.

2. Інструменти Pingdom

Інструменти Pingdom

Пінгдом це безкоштовний інструмент, який надає повну інформацію про ефективність сайту, включаючи час завантаження, розмір сторінки, а також детальний аналіз кожної сторінки на вашому веб-сайті. Найкраще, що ця програма зберігає історію вашої роботи, тому ви можете відстежувати, чи спрацьовують ваші зусилля щодо покращення часу завантаження.

3. GTmetrix

Тест продуктивності GTmetrix

Звіт, що GTmetrix Генерація покаже вам повну історію швидкості завантаження веб-сайту, а також детальний звіт, який пропонує шляхи підвищення ефективності роботи вашого веб-сайту. Окрім початкових інструментів аналізу сторінки, цей веб-інструмент також має функцію відтворення відео, яка дозволяє вам бачити, де виникають вузькі місця швидкості завантаження.

4. Веб-сторінка

Веб-сторінка

Веб-сторінка дає вам швидкість завантаження вашого сайту та оцінку ефективності вашого сайту. Він унікальний тим, що дозволяє вибрати країну для перегляду свого звіту, щоб ви могли бачити, як працює ваш сайт у всьому світі. Це корисно, якщо у вас є велика база закордонних користувачів.

5. Плагін браузера YSlow

Плагін браузера YSlow

YSlow – плагін для веб-переглядача, який дозволяє відстежувати ефективність будь-якого веб-сайту, який ви зараз відвідуєте. Він не дає вам фактичного часу завантаження, але він розбивається на 20 варіантів продуктивності. Це допоможе вам порівняти сайти інших конкурентів у вашій ніші, щоб побачити, як ваш сайт виступає.

Параметри для підвищення продуктивності вашого сайту WordPress

Як тільки ви зрозумієте, як працює ваш сайт, ви можете почати його вдосконалювати. Нижче ви знайдете декілька найпоширеніших винуватців сторінки з повільним завантаженням та що можете зробити, щоб їх виправити.

Спеціалізований хостинг

WPEngine

Найдешевше рішення для хостингу ніколи не є найкращим вибором для високої продуктивності веб-сайту. Дешевший хостинг зазвичай не має спеціальної пропускної здатності, щоб задовольнити кожну деталь вашого сайту WordPress (це один із способів контролювати свої витрати, щоб запропонувати вам ці шалено низькі ціни).

Спільний хостинг все ще може покрити всі потреби вашого веб-сайту; ви просто повинні зробити свої дослідження спочатку. Якщо ви шукаєте спеціалізовану службу хостингу WordPress, будь-який із наведених нижче варіантів – чудовий вибір:

 • WP двигун
 • Кінста
 • Медіа-храм
 • Маховик
 • WordPress VIP

Подумайте про видалення деяких плагінів

Безкоштовний плагін WordPress Monitor Monitor

Додавати ще одну функцію на ваш веб-сайт через плагін може бути дуже спокусливо; зрештою, є понад 30 000 плагінів, доступних у Каталог плагінів WordPress поодинці.

Якщо ви плануєте встановити плагін, переконайтеся, що він високої якості, оскільки погано закодовані плагіни можуть уповільнити ваш сайт. Вибираючи плагін, переконайтеся, що він має високий рейтинг, велику кількість завантажень та нещодавно оновлений.

Один із способів визначити, які плагіни впливають на ефективність вашого веб-сайту – це використовувати інструмент під назвою Монітор запитів. Ви можете пройти кожен плагін на своєму сайті, деактивувати та повторно активувати кожен, роблячи тести завантаження сайту – або ви могли використовувати цей плагін. Цей плагін створює повний звіт про всі запити до бази даних на вашому сайті, який потім може бути відфільтрований по компонентам, щоб побачити, які плагіни використовують ваші ресурси. Плагін також надає інформацію про виправлені гачки, помилки PHP, параметри запитів, сценарії та стилі, HTTP-запити, переадресації, запити Ajax та багато іншого.

Відкиньте свою погано закодовану тему

Пам’ятайте, що неякісно кодовані та неякісні теми можуть різко вплинути на ефективність вашого веб-сайту. Навіть якщо ви заплатили преміальну ціну за тему, це не гарантує, що у неї буде якісний код.

Хорошим орієнтиром є тестування вашої поточної теми чи теми, яку ви думаєте про покупку, проти рідної теми WordPress, що з’явилася після нової інсталяції (і просто так ви знаєте, всі наші безкоштовні теми WordPress та преміум-теми, створені тут на WPExplorer використовує чистий та дійсний код для оптимізації продуктивності вашого сайту, включаючи нашу найбільш продавану рамку Total WordPress.

Стиснення та оптимізація зображень

TinyPNG

Високоякісні зображення мають вирішальне значення для того, щоб допомогти вашому вмісту та веб-сайту виділятися, але не дозволяйте їм впливати на ефективність вашого веб-сайту. Ви можете стискати та оптимізувати зображення, не втрачаючи якості, що дозволить швидко працювати з веб-сайтом. Наступні плагіни будуть стискати все, що знаходиться в розділі «Медіатека» вашого веб-сайту.

Якщо ви не хочете встановлювати плагін, іншим варіантом є використання онлайн-інструменту для стиснення зображень, наприклад TinyPNG або Кракен, перед завантаженням зображення на ваш сайт.

Використовуйте плагін кешування

W3 Загальний кеш

Оскільки сайти WordPress повинні регулярно робити запити до бази даних, плагін кешування зменшує ці запити, генеруючи статичну HTML-сторінку для відображення замість цього. Плагіни кешування можуть допомогти вашому сайту обробляти більшу кількість трафіку, а також стискати та оптимізувати інші області вашого сайту. Два найпоширеніших плагінів кешування – це Супер кеш WP і W3 Загальний кеш. Підбирати один одного над іншим важко, тому погляньте самі і виберіть те, що захоплює.

Продовження обслуговування сайту

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт залишався швидким, вам потрібно буде регулярно його підтримувати. Постійне обслуговування на вашому веб-сайті включає боротьбу зі спамом для коментарів, виправлення порушених посилань та сторінок та оптимізацію вашої бази даних за допомогою плагіна, як-от WP-DBManager. Це допоможе підтримати високу ефективність вашого веб-сайту, тому ви не побачите зниження нового оновленого сайту, над яким ви так наполегливо працювали.

Висновок продуктивності WordPress

Наявність високоефективного веб-сайту з високою швидкістю завантаження стане лише важливішим з часом. На щастя, за допомогою набору безкоштовних онлайн-інструментів та плагінів WordPress ви можете протестувати продуктивність WordPress на своєму сайті, щоб знайти місця проблем і виправити їх без зайвої роботи.

Як ви підтримуєте свій сайт швидким і швидким? Будь-який плагін згадує про нас? Я хотів би почути про них!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map