4 простих кроки до ефективного створення вмісту в WordPress

Коли все сказано і зроблено, зміст – це те, що сприяє успіху блогу. Не зрозумійте мене неправильно – дизайн та просування є цілісними, але без вмісту вони не виконують жодної мети. Ось чому більшість користувачів WordPress (крім розробників тощо) витрачають більше часу на створення контенту в WordPress, ніж будь-що інше.


Таким чином, він платить ефективним процесом створення контенту в WordPress. Як хтось, хто веде блоги на життя – пише щодня понад 4000 слів для сайтів WordPress – я з часом розробив те, що вважаю методичний та спрощений робочий процес для створення вмісту. У цій публікації я хочу поділитися цим з вами.

Він складається з чотирьох кроків, яких слід дотримуватися в порядку. Після того, як ви знизили принципи та встановили необхідні плагіни, ви побачите, що процес створення вмісту набагато швидший та ефективніший.

Крок 1: Очищення робочої області

Не хвилюйтеся – я не говорю про ваше фізичні робоча область. Для цілей цієї публікації, вона може залишатися такою ж безладною (або чистою!), Як зараз.

Я фактично маю на увазі вашу “віртуальну” робочу область – тобто сторінку WordPress “Додати нову публікацію”. Для багатьох з нас це безлад недостатньо використаних функцій та невикористаних віджетів. Перше, що вам слід зробити – це вирішити це питання.

Ви, напевно, вже знаєте про функцію «Мийка кухні» в текстовому редакторі TinyMCE:

Кухонна мийка

… Але якщо ні, переконайтеся, що ви це ввімкнули зараз. Чому команда розробників WordPress хотіла б приховати ці цінні функції форматування за замовчуванням, поза мною, але там ви йдете. Ви, мабуть, фактично не будете користуватися цим текстовим редактором здебільшого (докладніше про це пізніше), але не завадить мати варіанти для редагування в останню хвилину тощо.

Тепер перейдемо до тих невикористаних віджетів – яке значення вони для вас? Все, що вони роблять, – це захаращення вашої сторінки, і на мій досвід, захаращена сторінка – це перешкода ефективному написанню. Щоб позбутися безладу, просто натисніть на вкладку “Параметри екрана” у верхньому правому куті сторінки та зніміть вибір того, що вам не потрібно:

Параметри екрана

Не хвилюйтеся – ви завжди можете повернутися та повторно активувати віджети, вирішивши, що ви робити потреба. Таким чином, платять бути агресивними – ви можете здивуватися, що можна обійтися.

У моєму блозі увімкнено лише такі віджети за замовчуванням:

 • Категорії
 • Теги
 • Уривок

Потім кілька необхідних віджетів плагінів:

Якщо ви відчуваєте справжню ревність, ви можете назавжди видалити віджети (в тому числі ті, яких не можна видалити на вкладці “Параметри екрана” за допомогою цей підручник)

Ви також захочете взяти хвилину, щоб перемістити ці віджети навколо, щоб вони були в межах легкої досяжності. Тепер, чи не відчуваєш себе краще?

Крок 2: Виберіть інструмент для запису

Якщо ви все ще боретеся текстового редактора TinyMCE за замовчуванням, вам слід знати, що вони є далеко доступні кращі варіанти. Перша (і моя особлива улюбленість) – це за замовчуванням функція в ядрі WordPress. Я говорю про редактор безкоштовних відволікань (DFE):

The Distraction Free Editor

Мінімалістичне небо

Я не можу зрозуміти, наскільки це є покращенням у порівнянні зі стандартним текстовим редактором. У вас є набагато більше нерухомості на екрані, щоб грати і користь від – як випливає з назви – повністю не відволікаючого середовища. Спробуй; ви можете бути здивовані, наскільки ви віддаєте перевагу.

Одна поширена скарга щодо DFE полягає в тому, що в ньому відсутні багато варіантів форматування, доступних у стандартному текстовому редакторі. Однак я бачу це як можливість значно підвищити свою ефективність, вивчивши численні комбінації клавіш, які дозволять вам це зробити пишіть набагато швидше в WordPress.

Тепер перейдіть на мій кращий метод. Якщо ви відчуваєте особливу пригоду, то пропоную вам перевірити Маркдаун. це є надзвичайно інтуїтивна мова розмітки – як HTML (але набагато простіше). Використовуючи Markdown, ви уникаєте дратівливих помилок, наявних в TinyMCE та DFE, і маєте повний контроль над створенням вмісту. Це надзвичайно просто навчитися – це може вам сподобатися.

Залежно від вашої платформи моя рекомендація – MarkdownPad (ПК) або Byword (Mac). Зараз я використовую Byword, щоб написати цю публікацію:

Слово для Mac

Після того, як ви закінчили писати публікацію в Markdown, просто скопіюйте свій вміст (як HTML) і вставте його в редактор HTML WordPress. Це все, що потрібно!

Крок 3. Оптимізуйте свої повідомлення для пошукових систем

Я не збираюся вникати в складності оптимізації пошукових систем (SEO) в цій публікації – я фактично висвітлював цю тему останніми поширеними тут помилками SEO. Однак, платить, щоб переконатися, що ви належним чином оснащені, щоб максимально оптимізувати SEO на вашій посаді.

Рекомендую встановити наступні два плагіни:

 1. WordPress SEO від Yoast
 2. Лічильник заголовків допису

Якщо ви прочитали мої вищезгадані публікації про SEO, то ви дізнаєтесь все про перший плагін – наскільки я переживаю, WordPress SEO від Yoast є обов’язковим для будь-який Користувач WordPress. Що стосується лічильника заголовків публікацій, то це простий плагін, який дозволяє швидко бачити, скільки символів складається з заголовка вашої публікації:

Лічильник заголовків допису

Оскільки Google прагне врізати будь-яку посаду, що перевищує 65 символів, це дуже корисно як довідковий інструмент.

Крок 4: Створіть контрольний список

Щойно ви скоротите робочий процес зі створення публікацій, рекомендую створити контрольний список, над яким можна працювати. Тому що повірте мені – якщо ви робите все це правильно речі, вам знадобиться список, щоб відстежувати їх.

Ось копія мого контрольного списку:

 1. Виберіть заголовок
 2. Перевірте конкуренцію за ключовими словами та відредагуйте заголовок, якщо це необхідно
 3. Стаття дослідження та плану
 4. Додати категорію та теги
 5. Заповніть інформацію про SEO (ключове слово, фокус, назва SEO, метаопис)
 6. Напишіть першу чернетку
 7. Редагувати та підкреслити ключові фрази
 8. Додати зображення та атрибути
 9. Коректування
 10. Вставте в WordPress
 11. Проведіть аналіз сторінки (за допомогою плагіна WordPress SEO) та відредагуйте статтю за потребою
 12. Додайте уривок
 13. Попередній перегляд та остаточне прочитання
 14. Опублікувати

Це багато що запам’ятати, правда? Добре, що у мене є контрольний список, щоб проаналізувати всю справу ефективно. Реалізуйте щось подібне, і ви будете вражені тим, наскільки простіше публікувати вміст у WordPress.

Тепер іди писати!

Тепер ви все знаєте Я як щодо створення вмісту в WordPress, так що ви чекаєте? Настав час здійснити мої заходи та зламатись!

Я хотів би знати, що ви думаєте про мої методи. Будь-які коментарі, пропозиції та конструктивна критика вітаються!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map