4 Найкращі поради щодо досвіду користувачів для вдосконалення вашого веб-сайту WordPress

Що стосується створення популярного (і вигідного) веб-сайту, то ваша головна увага повинна бути завжди бути на досвіді користувача.


Це повинен само собою зрозуміло, і все ж так багато веб-майстрів, здається, ігнорують те, що я вважаю золотим правилом створення веб-сайтів. З найбільшою повагою, якщо ви не ставите своїх користувачів першими, ви з’їхаєте з розуму.

І це призводить мене до теми цієї публікації: безліч способів покращити роботу користувачів на вашому веб-сайті WordPress. Я збираюся вирішити деякі конкретні поширені помилки, допущені багатьма веб-майстрами (і зокрема користувачами WordPress), і покажу, що ви повинен робити це для того, щоб заохочувати людей знову і знову повертатися на ваш сайт.

Основи

Перш за все, поговоримо про три речі, які вам потрібні, щоб створити гарний досвід користувача:

 1. Дизайн
 2. Корисність
 3. Зміст

Якщо у вас прекрасний на вигляд веб-сайт, який легко переміщатись та відрізняється чудовим вмістом, ви золоті. Все, що вам потрібно зробити тоді зосереджується на зоряній маркетинговій кампанії (але це вже зовсім інша тема в інший час). Хоча перелік вищезазначених трьох вимог досить простий, виконання їх на практиці – це зовсім інша історія.

Наступні діючі поради зосереджені на дизайні, зручності використання та змісті. Якщо ви більше нічого не приймаєте з цієї посади, визнайте, що слід зосередитися завжди бути в цих трьох речах, коли справа стосується розробки, обслуговування, оптимізації та оновлення веб-сайту WordPress.

Добре – давайте перейдемо до цього!

1. Зробіть свій дизайн чистим і простим

Погані веб-дизайнери часто більше стосуються створення щось, що є швидше, ніж функціональним. Помилковість такого підходу глибока – відвідувач майже завжди віддає перевагу функціонуванню над формою. Розробляючи веб-сайт, головне питання, до якого завжди слід звертатися, – “Чи буде мій сайт бентежити відвідувачів?”

Унікальні та інтригуючі дизайни можуть виграти нагороди, але за своєю суттю це як правило кошмар у використанні. Чому? Тому що люди подібно до передбачуваність Вони сподіваються побачити певні елементи в певних місцях, а коли цього не роблять, вони розгублені і розчаровані. Потім вони виїжджають.

Зі стандартним макетом блогу немає абсолютно нічого поганого (заголовок, за яким основний вміст і бічна панель, а потім нижній колонтитул). Насправді, ти можеш багато зробити зі стандартними макетами, щоб зробити їх вражаючими. Подумайте, що трафік – один з моїх улюблених прикладів:

Подумайте про рух

Повнорозмірний дизайн із сміливими кольорами та красивою типографією. Чистий і простий, але вражаючий і красивий. Він являє собою великий баланс між формою та функцією. Це саме те, що ви повинні шукати.

2. Зробіть навігацію легкою та очевидною

Навігація по вашому сайту для кінцевого користувача повинна бути абсолютно легкою. Вони повинні бути представлені одним або декількома навігаційними елементами, що полегшує пошук того, що вони шукають. Я рекомендую одне або декілька з наступного:

 • Навігаційна панель (практично необхідна)
 • Список категорій на бічній панелі
 • Поле пошуку на бічній панелі
 • Сторінка архівів
 • Панірувальні сухарі

Використовуйте потужну функцію користувальницьких меню WordPress (Зовнішній вигляд> Меню на бічній панелі), щоб упорядкувати та назвати ключові сторінки, як і Пат Розумний пасивний дохід:

Розумний пасивний дохід

Я рекомендую безкоштовний плагін Relevanssi для пошуку. Щодо сторінки архівів, я пропоную вам дотримуватися формату, який я маю на своєму блозі, залишаючи роботу позаду:

Залишаючи роботу позаду

Я даю користувачеві можливість переглядати мій сайт за датою, категорією та тегом. Звичайно, представлення таких варіантів корисно лише кінцевому користувачеві, якщо ви категоризуєте та ефективно позначаєте вміст.

Нарешті, сухарі – це прекрасний спосіб відвідувачам побачити, де вони знаходяться на вашому сайті, та негайно знайти їхні підшипники. Я використовую панірувальні сухарі в своєму блозі журналу P90X:

Журнал P90X

Інтегрувати сухарі у свій веб-сайт легко – просто скористайтеся функцією “внутрішні посилання”, включеною до програми WordPress SEO від Yoast (мій улюблений плагін SEO на відстань).

Поширена тема, що працює на вищезгаданих прикладах, – це легкість навігації. Багато людей залишать сайт, побачивши лише одну сторінку. Ваше завдання – дати їм простий варіант продовжити вивчення. Ефективна навігація допомагає вам це зробити.

3. Дайте їм місце для початку

Якщо у вас немає публікації, яка має надзвичайно вірусний характер (і навіть тоді), ви, ймовірно, виявите, що ваша домашня сторінка є на сьогодні найбільш відвідуваною сторінкою на вашому сайті. Причина цього двояка:

 • Це очевидна точка входу і буде посилатися на інші сайти частіше, ніж на будь-яку іншу сторінку.
 • Наступним кроком для людей є очевидний наступний крок, коли вони вперше відвідують ваш сайт будь-який сторінки.

Таким чином, ви можете значно збільшити досвід роботи користувачів, надаючи новим відвідувачам руку допомоги, щоб продемонструвати, як ваш сайт може їм принести користь. Я рекомендую зробити це двома способами.

Перший – це вікно функцій. Це повинно бути помітно відображене вгорі вашого сайту та дати відвідувачеві миттєве уявлення про те, що ви можете запропонувати. Він також може слугувати формою для відтворення з високою конверсією, як це робить Дерек Гальперн Соціальні тригери:

Соціальні тригери

Якщо добре поставити вікно функцій на місці, жоден відвідувач не буде заплутаний у тому, що може запропонувати ваш сайт. Якщо порівнювати з лінійною домашньою сторінкою, яка містить лише найсвіжіші публікації блогу та подібні елементи, це величезне поліпшення в плані користувальницької роботи.

Друге, що я рекомендував би – це сторінка «Початок тут». Мета цієї сторінки проста – чітко окреслити переваги вашого сайту та дати людям можливість зробити наступні кроки для прогресу. Я використовую сторінку “Початок тут” про те, щоб залишити роботу позаду:

Залишаючи роботу поза стартовою сторінкою тут

Як і поле функцій, ви можете скористатися сторінкою «Початок тут», щоб досягти подвійного ефекту бадьорості: приверніть увагу людей до вашого блогу і надсилайте їх на сторінки вашого веб-сайту, які, швидше за все, призведуть до конверсії та / або продажу.

4. Зробіть, щоб ваш вміст виглядав добре

Наші веб-люди – це дуже непогана купа – ми часто цінуємо вміст більш високо, коли він виглядає краще. Я особисто зрозумів наслідки цього зовсім недавно, коли стара журнальна стаття була синдикована в журналі iOS. Це виглядало так:

Залишаючи роботу за посадою

До цього:

Стаття журналу

Я відчував вимушеність перечитати статтю, яку я написав виключно на тій підставі, що вона дивився більш цікавим.

Є два способи зробити ваш вміст більш привабливим для користувача (крім фактичного написання кращого вмісту):

 1. Дизайн, типографія тощо.
 2. Форматування

WPExplorer – чудовий приклад того, як типографіку можна використовувати для забезпечення різноманітності та інтересу до простого тексту, з його помаранчевими заголовками та легким для читання шрифтом sans serif. Що стосується форматування, то залежати від вас за підписом. Розглянемо наступне:

 • Короткі слова, короткі речення та короткі абзаци: спрощують читача.
 • Підзаголовки: використовуйте вільно та описуйте їх.
 • Жирний: виділення ключових уривків.
 • Курсив: підкресліть певні слова.
 • Зображення: використовуйте вільно, щоб додати колір та різноманітність.
 • Інші графічні елементи: використовуйте списки, таблиці, блок-котирування та все інше, що додасть трохи смаку вашому вмісту.

Створення переконливого контенту – це не лише сам контент – це те, як ви його презентуєте та зробите здається більш переконливі.

Що далі?

Якщо ви дотримуєтесь вищезазначених понять, тоді ви будете готові до створення ретельно зацікавленого веб-сайту. Але хоча я включив вище те, що вважаю найважливішим міркуванням для позитивного користувацького досвіду, у мене є величезна кількість речей ні вкриті.

Зважаючи на це, я хотів би прочитати ваші пропозиції в розділі коментарів нижче. Які ще, на вашу думку, веб-майстри повинні вжити, щоб створити найкращий можливий досвід користувачів для своїх відвідувачів? Дай мені знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map