35+ Кращі безкоштовні фотографії

35+ Кращі безкоштовні фотографії Сайти для WordPress

Використання красивих та привертаючих уваги зображень може по-справжньому змінити те, як ваша аудиторія реагує на ваш веб-сайт. Вміст, який відображає привабливі фотографії, отримує більше читань та спільного доступу, збільшить кількість відвідувачів, що повертаються, і, нарешті, допоможе веб-сайту досягти своїх цілей.


Але знайти фотознімки, які надають вашому веб-сайту фактор “вау”, може бути складно. У цій статті ми склали список кращих безкоштовних та найпремісніших веб-сайтів, що займаються фотографією. Сподіваємось, все, що потрібно вашому веб-сайту WordPress, тут вам щось знайдеться.

Існує багато веб-сайтів із безкоштовними фотографіями, на які ви можете швидко та легко завантажити якісне зображення. Якщо ви блогер чи малий бізнес, якому потрібна епізодична фотографія для вмісту веб-сайту WordPress, то одним із цих безкоштовних веб-сайтів для фотографії може бути саме те, що ви шукаєте..

1. Розплескування

Зняти плескіт

Зняти плескіт – наш улюблений безкоштовний ресурс фотографії (ми їх часто використовуємо для публікацій блогу). На цьому веб-сайті є колекція з понад 200 000 зображень з високою роздільною здатністю, щодня додаються сотні. Фотографії надає спільнота з понад 41 000 фотографів, і всі вони можуть безкоштовно використовуватись в особистих і комерційних цілях.

Unsplash надає можливість підписуватися, створювати власні колекції та слідкувати за улюбленими фотографами. Шукаючи зображення, ви можете використовувати власні умови або переглянути готову колекцію. Unsplash має цікавий і різноманітний діапазон зображень, а також надає фотографіям професійне відчуття та обробку. Це інструмент, який обов’язково варто перевірити.

2. Піксабай

Піксабай

Піксабай пишаються тим, що є спільнотою рекламодавців, спільним використанням та використанням фотографій, ілюстрацій, векторів, графіки та відео, безкоштовних авторських прав. Знову ж таки, ліцензія CC0 поширюється на весь випущений контент. Таким чином, всі засоби масової інформації вільно використовувати для особистого та комерційного використання, а атрибуція не потрібна.

На даний момент Pixabay відображає трохи більше 1090 000 зображень та відеозаписів. Широкий спектр зображень, які пропонуються, робить його чудовим вибором, чи шукаєте ви ілюстрацію, вектор, фотографію чи щось інше.

Pixabay закликає користувачів зареєструватися та створити власний обліковий запис (безкоштовно). Тут ви можете завантажувати та відзначати улюблені зображення, слідкувати за іншими користувачами, надсилати повідомлення та багато іншого.

3. PicJumbo

Пікюмбо це безкоштовна фотографія акцій, якою володіє та підтримує Віктор Ганачек. Спочатку Віктор використовував цей сайт, щоб ділитися власними безкоштовними фотографіями, але з часу його створення Picjumbo виріс і тепер приймає та ділиться фотографіями від багатьох творців.

Наразі понад 1500+ безкоштовних фотографій, але якщо ви хочете ще більше, ви можете перейти на преміальний рахунок, щоб мати доступ до 30+ більше фотографій щомісяця. Усі фотографії можуть безкоштовно використовуватись за вашим бажанням, за винятком випадків, коли ви хочете перерозподілити їх підписатися.

4. RawPixel

RawPixel Стокові фотографії

Можливо, ця назва звучить сімейно, оскільки вони є одним із найкращих учасників програми “Не знімайте”. Але для більшої різноманітності перейдіть до RawPixel головний сайт. Тут ви знайдете безкоштовні фотографії, вектори та навіть PSD. Їх безкоштовна колекція включає майже 200 000 фотографій на вибір. Але якщо цього вам недостатньо, вони також пропонують преміальне членство (що включає ліцензії на комерційне використання їх фотографій) для додаткових 30000+ акцій.

5. Пікселі

Пікселі

Пікселі це безкоштовний фондовий ресурс, який ділиться своїми зображеннями за ліцензією Creative Commons Zero (CC0). Це означає, що ви можете використовувати їх зображення для особистого та комерційного використання. Отже, якщо ви ведете інтернет-бізнес, тоді ви можете використовувати зображення Pexels на своєму веб-сайті WordPress, не маючи привласнення сайту чи фотографа..

В даний час Pexels пропонує понад 30 000 безкоштовних фотографій. Плюс ще щомісяця додається ще 3000. Не соромтеся копіювати, змінювати та поширювати ці прекрасні зображення. Зображення доступні в різних розмірах для завантаження, а також у власному розмірі залежно від ваших потреб.

6. PikWizard

pikwizard безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer.png

PikWizard це чудовий веб-сайт безкоштовних фотографій із понад 100 000 абсолютно безкоштовних зображень. Більше 20 000 цих фотографій є ексклюзивними для них.

PikWizard пишається самими безкоштовними фотографіями людей – те, що, як правило, є рідкісним на сайтах безкоштовної фотографії. Шукайте такі ключові слова, як “офіс” або “зустріч”, і ви побачите якість фотографій, що пропонується PikWizard!

7. Кращий запас фото безкоштовно

кращий запас фото безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

Ще одна гідна колекція фотографій запасів, ліцензованих під CC0 – це означає, що ви можете використовувати їх у всіх своїх проектах!

8. Вибух (за Shopify)

лопнув shopify безкоштовні фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Shopify робить багато для того, щоб досягти успіху своїх клієнтів. Це включає створення кураторської бібліотеки безкоштовних фотографій з назвою Вибух. Фотографії безкоштовно завантажуються для клієнтів Shopify та багато іншого.

9. EveryPixel

Кожен піксель з високою роздільною здатністю безкоштовні фотографії wpexplorer

EveryPixel це пошукова система фотографій, яка може сканувати на безкоштовних та платних веб-сайтах з фотографією фотографії – на базі AI. Ви завжди можете фільтрувати результати пошуку лише з сайтів безкоштовної фотографії!

10. FoodiesFeed

foodiesfeed безкоштовні фотографії wpexplorer

FoodiesFeed це саме те, чого ви очікували. Відмінна, куратована колекція безкоштовних фотографій, пов’язаних з їжею.

11. FreeImages

freeimages висока роздільна здатність безкоштовні фотографії wpexplorer

FreeImages має гарну колекцію фотографій і містить корисні колекції фотографій, які можуть заощадити багато часу, якщо ви працюєте над пов’язаним проектом.

12. Безкоштовні фотографії

freephotos.cc висока роздільна здатність безкоштовні фотографії wpexplorer

Безкоштовні фотографії пропонує велику колекцію безкоштовних фотографій, згрупованих у загальній складності 100 категорій. Є навіть онлайн-редактор фотографій.

13. FreeStocks

freestock.org з високою роздільною здатністю безкоштовні фотографії wpexplorer

FreeStocks має чудову колекцію безкоштовних фотографій з високою роздільною здатністю, що поширюються на 7 категорій, а саме. – тварини, місто та архітектура, мода, продукти харчування та напої, природа, предмети та технології та люди.

14. Гратизографія

gratisography безкоштовні фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Гратизографія пропонує велику колекцію безкоштовних фотографій високої роздільної здатності з дев’яти різних категорій.

15. Чат безкоштовно

я безкоштовно фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Я вільний пропонує колекцію безкоштовних фотографій з високою роздільною здатністю з різних категорій, включаючи відпочинок, B&W, навколишнє середовище, міський пейзаж та інше!

16. Джей Мантрі

jay mantri безкоштовно фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Джей Мантрі ділиться прекрасною колекцією безкоштовних фотографій високої роздільної здатності через свій блог Tumblr під ліцензією CC0.

17. Кабом фото

kaboom pics безкоштовно фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Кабом фото має фантастичну колекцію оригінальних фотографій високої роздільної здатності, які можна шукати за допомогою кольорової палітри.

18. Життя Пікса

життя пікс безкоштовно високої роздільної здатності фотографії wpexplorer

Життя Пікса має величезну галерею безкоштовних фотографій високої роздільної здатності, внесених фотографами по всьому світу. Мізки за цим сайтом, LEEROY креативний, також запускайте сестринський сайт Life of Vids, на якому представлені безкоштовні завантаження відео, які чудово підходять для повзунків, фонів тощо.

19. Маленькі візуалісти

мало візуальних зображень безкоштовних фотографій високої роздільної здатності wpexplorer

Маленькі візуали пропонує колекціоновану колекцію безкоштовних фотографій з високою роздільною здатністю, доставлених у вашу поштову скриньку та завантажуваних в архіви. У них немає функції пошуку. Окремо зауваживши, що після нещасного припинення власника сайту сайт більше не додає нових фотографій акцій. Фотографії досі залишаються в Інтернеті і поділяються як данина його зусиллям.

20. Магделейн

magdeleine безкоштовно фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Магделейн пропонує прекрасну підбирану вручну колекцію безкоштовних фотографій високої роздільної здатності, курованих у 8 категоріях, віднесених до домену CC0. Вони також продовжують додавати одну безкоштовну фотографію щодня!

21. Запас MMT

mmt фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

MMT (Момент захоплений) надає безкоштовні фотографії для комерційного використання. Фотографії мають ліцензію CC0, тому їх можна вільно завантажувати, використовувати та розповсюджувати як для особистих, так і для комерційних цілей. Це робить MMT прекрасним вибором, якщо ви шукаєте зображення, які відображатимуться на веб-сайтах, темах, шаблонах, матеріалах для друку, соціальних публікаціях, додатках чи інструментах дизайну, щоб назвати кілька.

Вміст MMT охоплює багато категорій, включаючи макрофотографію, сцени міста, природу, робочі простори тощо. Щотижня додаються нові зображення, а цілий ряд цікавих категорій демонструється у галереях. На сайті також ділиться активним блогом.

22. Лось

лось безкоштовно фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

Лось має фантастичну колекцію унікальних безкоштовних фотографій високої роздільної здатності. Він пропонує безліч безкоштовних фотографій із ізольованими персонажами та фоном, що чудово підходить для публікації в блозі із зображеннями та захопленням публікацій у соціальних мережах. Однак вони мають ліцензію за CC BY-ND 3.0, що означає, що вам доведеться надати посилання на веб-сайт.

23. MorgueFile

morguefile безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

Хоча я не великий фанат цього імені, MorgueFile має колекцію понад 350 000 безкоштовних фотографій високої роздільної здатності.

24.Фото MyStock

mystockphotos безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

Фотографії MyStock це фантастична колекція безкоштовних фотографій високої роздільної здатності від Themeisle.

25. NegativeSpace

негативний простір безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

NegativeSpace надає вам доступ до чудової колекції безкоштовних фотографій високої роздільної здатності за ліцензією CC0 – дозволяє використовувати фотографії в будь-якому місці!

26. Пікографія

пікографія безкоштовно фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Пікографія має прекрасну колекцію безкоштовних фотографій високої роздільної здатності, поширюваних на 12 категорій. Вони підпадають під ліцензію CC0, а це означає, що ви можете використовувати їх у будь-якому проекті.

27. Архів публічних доменів

designrush безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

Архів публічних доменів має чудову колекцію з 200+ безкоштовних фотографій високої роздільної здатності, що поширюються на 14 категорій. Усі зображення ліцензовані під CC0, що дозволяє використовувати їх у будь-якому проекті.

28. ScatterJar

безкоштовні фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

ScatterJar – це спеціалізований сайт для безкоштовних фотографій високої роздільної здатності для всього, що стосується їжі. Вони мають спеціальні категорії продуктів харчування, включаючи овочі, напої, трави та спеції та інше.

29. ShotStash

безкоштовно знімки з високою роздільною здатністю wpexplorer

ShotStash пропонує прекрасну колекцію безкоштовних фотографій високої роздільної здатності, які вишукано унікальні за своєю природою. Зображення згруповані в 10 категорій та ліцензовані під CC0.

30. СкітерФото

skitterphoto безкоштовні фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

SkitterPhoto має прекрасну колекцію безкоштовних фотографій високої роздільної здатності, ліцензованих згідно з ліцензією CC0 для публічного домену.

31. Snapwire Snaps

snapwire знімає безкоштовні фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Snapwire Snaps це курована колекція безкоштовних фотографій високої роздільної здатності від фотографів по всьому світу.

32. СплітШір

splitshare безкоштовно фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

SplitShire – це проект для людей, що містить 900+ безкоштовних фотографій високої роздільної здатності, безкоштовних для особистого та комерційного використання.

33. StockSnap

stocksnap.io безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

StockSnap має блискучу колекцію безкоштовних фотографій високої роздільної здатності. Він також має цікаві функції, такі як тенденції зображення та можливість сортування зображень за кількістю переглядів чи завантажень.

34. StyledStock

styledstock безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

StyledStock позиціонує себе як веб-сайт жіночої фотографії. Ви отримуєте доступ до кураторів безкоштовних фотографій високої роздільної здатності, чудових для публікацій в блогах, оголошень тощо.

35. SuperFamousImages

superfamousimages безкоштовно фотографії високої роздільної здатності wpexplorer

Це побічний проект від Надзвичайно відомі студії і має чудові безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю, зосереджені на фотографії пейзажу та природи.

36.Бібліотека

patternlibrary безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю wpexplorer

Хоча технічно це не веб-сайт із фотографіями, ThePatternLibrary пропонує красиві візерунки безкоштовно завантажити у наступному проекті.

Бонус: найкращі преміальні фондові веб-сайти

Окрім численних веб-сайтів, на яких зображені безкоштовні фотографії, є також широкий асортимент сайтів із преміум-зображеннями. Ці сайти загалом надають фотографії вищої якості, а також значно більший вибір. Вони також пропонують безліч додаткових функцій, включаючи інструменти для редагування, елементи цифрового дизайну, ілюстрації, відеокліпи та багато іншого.

Якщо ви великий бізнес, або ваша робота вимагає, щоб ви працювали із зображеннями щодня, то доступ до професійних фотографій вищого класу повинен бути пріоритетним. Тому вам, можливо, варто подумати про підключення веб-сайту преміум-іміджу. Давайте подивимося на кілька найкращих доступних сайтів.

Бігсток

Bigstock Стокові фотографії

Бігсток це веб-сайт для участі у фондовій фотографії з понад 57 мільйонами фотографій, векторів та відео на вибір. Все, що ви хочете, у них, мабуть, є. Усі їх фотографії безкоштовні, тому ви можете користуватися зображеннями для вашого бізнесу за необхідності (до тих пір, поки ви не перепродаєте їх або не використовуєте їх як логотип).

Bigstock пропонує дві структури ціноутворення: щомісячні плани з заданою кількістю завантажень на місяць або альтернативний план кредитування, де ви можете доповнити та використовувати кредити за потребою. Просто виберіть план, який працює для вас!

Енвато Елементи

Енвато Елементи

Envato Elements – це преміальна послуга передплати, що надає цифрові активи. Envato Elements, орієнтований на дизайнерів, агентств, маркетологів та інших професіоналів, надає понад 300 000 роялті-фрі фотографій, 33 000 графічних активів, курсів, електронних книг тощо.

Після підписання в Envato ви можете завантажувати щомісяця з бібліотеки необмежену кількість фотографій, все з комерційною ліцензією. Шукайте фотографії за категоріями або за допомогою більш конкретних фільтрів, таких як орієнтація, фон та колір. Це полегшує пошук потрібного зображення для вашого проекту.

Envato Elements – це велике співвідношення ціни та якості, і це ідеальний вибір для професіоналів, які потребують фотографій чи інших елементів дизайну, на частому та великому обсязі.

Adobe Stock

Adobe Stocks

Adobe Stocks пропонує три місячні преміальні плани. З кожною з цих підписок ви можете завантажити ряд приголомшливих та оригінальних зображень. Потім ви можете використовувати ці фотографії для друку, презентацій, веб-сайтів та соціальних медіа, щоб назвати кілька варіантів. Переглядайте фотографії динамічних художників та тематичні галереї або перегляньте вибір відео, 3D-об’єктів та багато іншого.

Усі зображення можна переглядати, ліцензувати, отримувати доступ та керувати ними Adobe Cloud Experience. Перегляньте фотографії з водяними знаками у межах своїх дизайнів у Photoshop CC, Illustrator CC, додатку Adobe чи будь-якому іншому інструменті Adobe, щоб побачити, що найкраще працює перед покупкою. Якщо ви вирішите зареєструватися в Adobe, їх надихаючі зображення забезпечать вам ідеальну придатність для наступного творчого проекту.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock є справді вражаючим провайдером преміальних зображень. Демонструючи понад 160 мільйонів роялті-фотографій, векторів, ілюстрацій, іконок, відеокліпів та музичних треків, тут, безсумнівно, буде щось. Плюс до їх нового Плагін Adobe, легко отримати доступ до ваших фотографій з улюблених креативних гучних програм.

Shutterstock пропонує ряд планів передплати, щоб задовольнити як приватних осіб, так і потреби бізнесу. Shutterstock також оснащений власним редактором, який пропонує готові до використання шаблони для фотографій, які ви вибрали для завантаження, дозволяє налаштувати зображення, створювати слайд-шоу та багато іншого. Якщо ви шукаєте якісні, цікаві та привабливі фотографії, то Shutterstock – це рішення для вас.

Смерть запасу

Смерть запасу

Спираючись на концепцію “коли акції вмирають, мистецтво процвітає” Смерть запасу це преміальний низовий фотографічний сайт, який пропонує куровані галереї, створені художниками у всьому світі. Ваше членство на сайті допомагає фінансувати майбутні фотосети, які включають природу, моду, концепт-арт, танці, офісні налаштування та багато іншого.

Найкраще, що щомісяця виходять нові фотографії, вони надходять із власною історією про те, як вони були створені. Зі смертю на фонді ви не просто фотографуєте, ви отримуєте повний погляд на творчий процес, який входить в їх концепцію та створення. Я рекомендую підписатись на їхню розсилку для доступу до тижневих безкоштовних фотографій.

Canva

полотно

Canva це веб-сайт із графічним дизайном, що включає редактор фотографій та доступ до понад 1 500 000 безкоштовних та преміальних фотографій. Сайт ділить фотографії на кілька категорій, допомагаючи швидко та легко знайти потрібні вам зображення.

Це безкоштовний інструмент, але вам потрібно буде зареєструватися, щоб завантажити та використовувати безкоштовні фотографії. Платні зображення різняться за ціною, а ліцензія, що надається до кожної фотографії, залежить від ціни. Тому завжди перевіряйте ліцензію, перш ніж використовувати зображення в проекті. Доступний і щомісячний план підписки, Canva for Work, який включає понад 300 000 безкоштовних зображень.

Запас, що скелі

Запас, який скелі Преміум Стокові фотографії

Хоча відносно новий, Запас, що скелі – це ще один чудовий варіант для преміум-акцій. Вони пропонують різноманітні зображення, організовані в категорії, колекції та / або сеанси. Найкраще, що вони використовують послідовний стиль фотографії. Зробити їх чудовим варіантом при ребрендінгу бізнесу чи блогу.

Їх бібліотека включає різноманітні кімнати, предмети, людей тощо. Якщо членство починається лише з 17 на місяць (за 6 завантажень), можливо, це не найдешевший варіант, але зображення того варті. Поряд із загальним членством, вони в даний час пропонують стандартні, розширені, ексклюзивні та агентські ліцензії для фотографій. Тож якщо ти хочеш єдиним користуватися певним зображенням, ти можеш бути.

Заключні думки про кращі сайти з фотографією

Для тих, хто щодня працює з зображеннями, передплата на веб-сайт із преміальними фотографіями заощадить вам незліченну кількість годин на пошуках потрібної фотографії в Інтернеті. Преміум-сайт забезпечить можливість пошуку та отримання доступу до незліченних красивих та професійних зображень із усіх місць.

Однак, навіть якщо ви бюджетуєте, на сайтах безкоштовних зображень можна знайти кілька чудових фотографій. А тепер у вас є список найкращих безкоштовних сайтів із фотографіями! Якщо ви не задоволені фотографіями, що відображаються на одному сайті, просто перевірте інший. Щасливий пошук зображень!

Ви можете порекомендувати будь-які інші чудові веб-сайти з фотографіями? Поділіться своїми фаворитами в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map