30 порад щодо економії часу для користувачів PowerPress Power

Це офіційно – ми найнетерплячіші люди в історії.


За даними статистичного мозку, з 2000 року наш середній проміжок уваги зменшився з дванадцяти секунд до лише восьми. Для того, щоб поставити це в контексті (і забезпечити легке розвагу), середня тривалість уваги золотої рибки – це колосальні дев’ять секунд. Це правильно, ми не можемо зосереджуватися як риба.

Я не збираюся робити вигляд, що я якось захищений від нетерпіння, яке охопило ціле покоління користувачів Інтернету – я настільки одержимий, що робити справи (і робити їх) швидко) як наступний хлопець чи гал. Я перший клік, подумайте згодом, такий хлопець.

Зважаючи на це, я провів останні кілька років, намагаючись розібратися, як зробити мій досвід WordPress максимально спрощеним та ефективним. Я думаю, що я намагався майже все (хоча я хотів би, щоб ви довели мене неправильно в розділі коментарів нижче), і тепер я хочу представити вам свої поради щодо економії часу. Насолоджуйтесь!

30 порад щодо економії часу для користувачів PowerPress Power

 1. Уповільнена всіма тряском на приладовій панелі? Клацніть на вкладці “Параметри екрана” вгорі сторінки та виберіть мета-поля, які ви хочете бачити (чи ні).
 2. Така ж проблема на екрані “Нова публікація / сторінка”? Рішення те саме.
 3. Якщо ви все ще модеруєте коментарі вручну, припиніть це – життя занадто коротке. Встановіть та активуйте Акісмет для найкращого захисту від спаму, тоді зніміть прапорець “Надіслати мені електронну пошту всякий раз, коли хтось публікує коментар”, “Адміністратор повинен завжди схвалювати коментар” та “Автор коментаря повинен мати попередньо затверджений коментар” на екрані Налаштування> Обговорення.
 4. Позбувся цих примхливих листів? Просто перевіряйте нові коментарі щоразу, коли ви входите в WordPress на вкладці “Коментарі” на бічній панелі. А ще краще – полегшити управління коментарями, додавши металеве поле “Останні коментарі” на панель приладів. Тепер ви можете відповідати на коментарі, як тільки ви ввійдете в систему.
 5. Чи використовуєте ви популярну програму Click to Tweet, щоб вставити попередньо заселені твіти в свої публікації та сторінки? Заощадьте собі весь час за допомогою плагіна Easy Tweet Embed:
 6. Замість того, щоб натискати спадне меню у текстовому редакторі, щоб кожен раз вибирати заголовки, використовуйте наступну просту комбінацію клавіш: Ctrl + Num (1-6) (ПК) або Cmd + Num (1-6) Mac.
 7. Якщо говорити про комбінації клавіш, створити посилання так само просто, як натискання клавіш Ctrl + Shift + A (ПК) або Opt + Shift + A (Mac).
 8. Хочете продовжувати рекламувати свої старі публікації в Twitter, але не хочете витрачати час на те, щоб випрасувати їх щодня? Встановіть та активуйте плагін Evergreen Post Tweeter, і він зробить роботу за вас.
 9. Чи потрібно замінювати посилання або конкретне слово чи фразу в кількох публікаціях? Робити це вручну може зайняти багато часу, або ви можете використовувати Пошук і заміна плагін і виконайте це всього за кілька секунд.
 10. Пов’язання внутрішньо? Замість того, щоб вводити всю URL-адресу на екрані “Вставити / редагувати посилання”, просто введіть адресу після косою косою рисою доменного імені:

Короткі URL-адреси

 1. Застрягли для нових ідей щодо вмісту? Встановіть Відповідні пошук плагіна та перевірте журнал пошукових запитів користувачів, щоб дізнатися, що відвідувачі хочуть прочитати.
 2. Стурбований тим, що ваш сайт завалений пошкодженими посиланнями, але ви не знаєте, як їх знайти? Встановіть та активуйте Перервана перевірка посилань і автоматизувати процес.
 3. Чи регулярно поводиться з PHP-файлами теми? Швидко дізнайтеся, які файли PHP обслуговують, які сторінки на вашому сайті використовуються Що файл підключати.
 4. Ви любите підтримувати чистий будинок? Автоматизуйте постійне видалення публікацій та сторінок із папки Кошик, вставивши їх визначити ("EMPTY_TRASH_DAYS", 10); у ваш файл wp-config.php (де 10 – кількість днів між кожним порожнім)
 5. Якщо ви хочете збільшити швидкість завантаження свого веб-сайту, перегляньте його W3 Загальний кеш.
 6. Чи часто ви створюєте нові веб-сайти WordPress з тими ж налаштуваннями та плагінами за замовчуванням? Замість того, щоб створювати один і той же сайт кожен раз, використовуйте функцію клонування сайту ManageWP і зробіть це лише один раз.
 7. Говорячи про ManageWP, якщо у вас є кілька веб-сайтів WordPress, вам слід схопити собі обліковий запис, щоб використовувати його функцію оновлення одним клацанням (тобто оновити всі теми та плагіни на кожному вашому веб-сайті одним натисканням).
 8. Якщо ManageWP не для вас (або якщо у вас є лише один сайт), ви можете скористатися Plugin Central – він дозволяє вам швидше встановлювати та оновлювати плагіни.
 9. Або, можливо, ви взагалі хочете покінчити з управлінням WordPress. У цьому випадку перевірте WPEngine (нам це подобається).
 10. Ви любите стежити за своєю аналітикою, але знаєте, що це займає цінний час? Встановити Jetpack та активуйте модуль статистики WordPress.com, і ви можете відстежувати основні аналітичні дані на інформаційній панелі WordPress:

Статистика WordPress.com

 1. Говорячи про Jetpack, використовуйте модуль Publicize для автоматизації просування ваших нових публікацій через Facebook та Twitter.
 2. Ви баф із Twitter? Економте собі час і WordPress автоматично створює посилання на імена користувачів Twitter у своїх публікаціях та на сторінках із цим кодом.
 3. Ви витрачаєте багато часу на завантаження зображень із лайків Google і Compfight, лише щоб завантажити їх на свій сайт? Значно спростіть процес, імпортуючи зображення в WordPress безпосередньо з оригінальної URL-адреси за допомогою плагіну Grab & Save.
 4. На подібну тему зробіть вставлення нових зображень у дописи та сторінки набагато простіше за допомогою плагіна швидше вставляти зображення.
 5. ви потреба резервного копіювання, але вам не потрібен біль у плазмі вільного попу, що робить процес потенційно складним та ненадійним. Роздрукуйте лише 5 доларів на місяць для бездоганних резервних копій та відновлення VaultPress:

VaultPress

 1. Введення тегів ALT та заголовка на кожному завантажуваному зображенні викликає біль. Автоматизуйте процес із зображеннями, сприятливими для SEO.
 2. Вам потрібно створити посилання для переспрямування з WordPress (наприклад, щоб замаскувати партнерські посилання)? Встановити Гарне посилання Lite і робити це прямо з панелі керування.
 3. Створіть файл Sitemap XML одним натисканням кнопки за допомогою Карта сайту Google XML плагін (ви також можете використовувати Йоаст SEO Функція мапи сайту).
 4. Хочете швидше завантажувати зображення? Використовувати WP Smush підключати.
 5. Хочеш навіть швидше завантажувати зображення, але любите нестиснену якість файлів PNG? Використовувати TinyPNG інструмент для створення невеликих зображень з розумним стисненням зображень, невидимим неозброєним оком.

TinyPNG

Твоя черга!

Гаразд, я визнаю це – немає абсолютно ніякого способу, щоб я включив кожен можливий заощадження WordPress пораду вище. Але тут ви заходите. Я готовий зробити ставку, що ви робите принаймні одне, що економить ваш час в WordPress, про яке я не згадувався вище.

Ну, зараз час ділитися – не соромтеся! Дайте нам знати, що ви зробити роботу швидше в WordPress в розділі коментарів нижче. Я з нетерпінням чекаю вивчення нових порад!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map