3 основні кроки для підвищення швидкості завантаження сайту WordPress за допомогою кешування

Швидкість сторінки є надзвичайно впливовим фактором успіху вашого веб-сайту. Простіше кажучи, якщо ваш веб-сайт не завантажується швидко, люди не будуть триматися досить довго, щоб дізнатися, що він може їм запропонувати. Це було доведено (можливо, найвідоміше) Google і Амазонка) що більша швидкість завантаження призводить до більшого залучення та більшої кількості продажів. Не кажучи вже про те, що повільний сайт міг би вас буквально “червоний прапор‘В Google досить скоро.


На щастя, WordPress як платформа пропонує чудовий баланс між функціональністю та швидкістю. При цьому потрібно знати, які інструменти WordPress використовувати та як. Зважаючи на це, у цій публікації ми проведемо вас кількома способами, завдяки яким ви можете підвищити швидкість роботи свого веб-сайту WordPress. Від безкоштовних плагінів до хостингових рішень ми покажемо вам оптимальні кроки для того, щоб нетерплячі відвідувачі не відверталися від вашого веб-сайту.

Що таке кешування?

У технічному жаргоні легко заплутатися, коли йдеться про вивчення світу кешування, але в двох словах кешування – це технологія, яка оптимізує спосіб повторного використання раніше запитуваних даних. Зберігаючи часто запитувані об’єкти у легкодоступному місці, ви мінімізуєте необхідність повторного отримання одних і тих же даних неодноразово (якщо це не потрібно).

Статичні зображення, такі як логотипи, є ідеальними кандидатами для кешування, оскільки вони ніколи не змінюються і є частиною багатьох запитів на сторінку. Кешування дозволяє зберігати такі об’єкти локально (тобто на комп’ютері користувача), щоб вони не повторно завантажувалися при кожному завантаженні нової сторінки.

Якщо ви дбаєте про кешування?

Ми зупинимося на кешуванні цієї публікації, але насправді ви можете зробити набагато більше, що ви можете позитивно вплинути на швидкість завантаження вашого сайту. Більш конкретно, деякі фактори “високого впливу” включають вашу тему, плагіни та зображення. Для отримання додаткової інформації про них, ознайомтеся з моїм останнім повідомленням про продуктивність та швидкість WordPress.

Але відповісти на питання: Так, ви точно повинен піклуватися про кешування; з причин, зазначених у вступі, якщо нічого іншого. Незважаючи на те, що можна створити досить швидкий веб-сайт без кешування, інфраструктура WordPress практично вимагає включити кешування, щоб забезпечити швидкість сторінки так само, як і швидкість. Тож без зайвих помилок, давайте розберемося трьома ключовими способами, як ви можете підвищити швидкість завантаження вашого сайту WordPress кешуванням!

1. Виберіть плагін кешування WordPress

Я завжди встановлюю плагін для кешування WordPress як основну частину моєї установки WordPress. П’ять плагінів WordPress, перелічені нижче, у моєму варіанті, п’ять варіантів нижче являють собою crème de la crème. Я рекомендую перевірити кожен із них і прийняти кишкове рішення щодо своїх уподобань, оскільки немає “правильного” варіанта як такого.

W3 Загальний кеш

W3 Загальний кеш

Я це згадав W3 Загальний кеш в інших статтях. Він має преміальну версію і пропонує знижку при додаванні MaxCDN (що ми дізнаємось пізніше). Загальні параметри включають сторінку, базу даних, об’єкт та кеш браузера, CloudFlare сумісність та варіанти спеціалізованих Лакові сервери.

ZenCache (раніше Quick Cache Lite)

ZenCache

ZenCache, як W3 Total Cache, має преміальну версію. Незважаючи на те, що існує багато варіантів, основна установка дуже проста. Наразі версія Pro підтримує Amazon CloudFront (виділений CDN), але також буде працювати з багатьма іншими популярними CDN.

Ракета WP

Ракета WP

Ракета WP використовує як кеш-пам’ять браузера на стороні клієнта (зображення, JS, так і CSS-файли) і кеш-пам’ять на стороні сервера, будуючи статичні сторінки, щоб обмежити обробку коду PHP. Розробник також надає програмне забезпечення для веб-сканування, яке здійснює пошук та кешування файлів для вас. Плагін підтримує CDN і сумісний з CloudFlare.

WP найшвидший кеш

WP найшвидший кеш

WP найшвидший кеш програмне забезпечення створює статичні файли HTML з PHP та MySQL. Він автоматизує HTML і CSS мінімізацію, з’єднання CSS та JS, дозволяє стиснення GZIP і використовує кешування браузера. Він сумісний з CloudFlare та MaxCDN.

Супер кеш WP

Супер кеш WP

Супер кеш WP увімкнено CDN з MaxCDN, але не сумісний з CloudFlare. Він не пропонує кешування браузера. Він кешує файли трьома різними способами відповідно до швидкості: Mod_Rewrite, PHP-код та застаріле кешування.

2. Виберіть оптимальне хостинг-рішення

Більшість людей не потребує спеціалізованої хостингової платформи, розробленої для оптимізації продуктивності WordPress. Якщо ви можете собі це дозволити, це може зробити життя набагато простішим.

Керовані сервіси потребують більших фінансових інвестицій, але, взамін, надають додаткові функції підтримки, такі як адміністрування, резервне копіювання та безпека. Вони також забезпечують спокій. Ми опублікували вичерпний огляд спеціалізованих хостинг-платформ WordPress. Кілька популярних хостинг-платформ, керованих WordPress, – це чудовий вибір:

 1. WPEngine
 2. Медіа-храм
 3. Хостинг маховика

Я рекомендую порівнювати хостинг-платформи, оптимізовані WordPress, щодо функцій, ціни та можливих технічних обмежень чи обмежень. Наприклад, WPEngine, Pressidium і Pressable готові до CDN. Однак Flywheel пропонує послуги MaxCDN порівняно з Pagely, яка використовує PressCDN. Вони забезпечують інші функції, такі як кешування сторінок та адміністративні послуги, такі як надійність, резервне копіювання, масштабованість та безпека.

SiteGround, менш дорога хостинг-платформа, використовує плагін WordPress SuperCacher. Такі хостингові компанії, як GoDaddy та Bluehost, також пропонують керовані додаткові послуги, такі як CloudFlare. Я пропоную вам уважно вивчити свій вибір, оскільки деякі сайти накладають технічні обмеження на спеціалізовані веб-сервіси, такі як CDN.

DreamPress, порівняний з WPEngine та GoDaddy вище, використовує кешування лаку через плагін Varnish HTTP Purge. Cloudways, інший приклад служби, запускає власну платформу VMAN, використовує плагін WordPress W3 Total Cache та підтримує сервери Varnish, Memecached, NGinx та Apache..

3. Оберіть мережу з розподіленим вмістом

А Контент-розподілена мережа (CDN) підвищує ефективність завантаження сторінки за допомогою мережі географічно окремих фізичних серверів, що обмінюються кешованими статичними сторінками вмісту вашого веб-сайту. Найближчий доступний сервер ефективно обслуговуватиме випадкові запити на вміст.

CDN – це “магічна куля”, доступна через багато плагінів WordPress, таких як W3 Total Cache, якщо вміст вашого веб-сайту може бути поширений вашим читачам у вигляді статичних файлів. Плани хостингу також пропонують цей варіант доставки. Amazon CloudFront, приклад CDN Amazon Web Services (AWS) – це приклад такого веб-сервісу. Деякі з вищевказаних плагінів підтримують CDN. MaxCDN та CloudFlare – це керовані хостинг-платформи, згадані нижче, які також пропонують CDN.

CDN, безумовно, не є необхідністю, але це може зробити великий різниця в швидкості завантаження сторінки. Це не є додатковою вартістю, тож визначати його вартість залежить від вас. Якщо ви робити вибираючи CDN, вам найкраще вибрати плагін із наведеного вище списку, який містить рішення CDN. Завжди найкраще консолідувати рішення, якщо це можливо!

Висновок

Кешування може бути досить непосильним, я знаю, але три кроки вище в їх конкретному порядку з вагомої причини: Ви повинні вирішити кожен по черзі, відповідно до ваших вимог.

Хоча це не обов’язково, настійно рекомендується використовувати плагін кешування. Вибір спеціалізованого хостинг-провайдера може зробити вам життя набагато простішим – хоча і ціною. Нарешті, використання CDN не є необхідним, але це буде наступним логічним кроком щодо збільшення швидкості завантаження.

На закінчення, ваш веб-сайт ніколи не буде “досить швидким”. Ви завжди можете покращити ефективність. Але ви повинні зробити розумні зусилля для того, щоб ваш веб-сайт не надто повільний, а насправді навіть безкоштовні рішення (наприклад, кеш-пам’ять W3 Total) можуть дати вам довгий шлях до своєї мети.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map