3 маловідомі поради щодо управління зображеннями в WordPress

менш відомі поради щодо управління зображеннями WordPress
 1. 1. Кінцевий посібник з управління зображеннями WordPress
 2. 2. На даний момент читаємо: 3 маловідомі поради щодо управління зображеннями в WordPress
 3. 3. Помилки SEO WordPress Image та як їх виправити

Ласкаво просимо на друге повідомлення в Кінцевий посібник з управління зображеннями в WordPress. Перший пост стосувався початку роботи на правій нозі. Ми дізналися, коли використовувати формат зображення JPG або PNG (хоч і з жорсткими прикладами), а також кілька порад щодо правильного завантаження запасного зображення.


У сьогоднішньому дописі ми розглянемо деякі більш технічні аспекти обслуговування та управління зображеннями на вашому сайті WordPress.

 • Що відбувається з вашими зображеннями, коли ви змінюєте URL-адресу сайту або переміщуєте сервери?
 • Що робити, якщо у вас на сайті є кілька авторів, а деякі з них посилаються на зовнішні зображення? Як отримати ці зображення для розміщення на вашому сервері?
 • Що відбувається, коли хтось гаряче посилається на ваші зображення? Btw що гаряча посилання?

Ось деякі питання, на які ми відповімо в сьогоднішній публікації. Як завжди з нашої серії публікацій, ми починаємо з того, чому, а потім переходимо до того, як. Давайте розпочнемо!.

Порада №1: Управління зображеннями з оновленнями URL-адреси сайту

Це одна з найпоширеніших помилок, яку ми зустрічаємо у користувачів WordPress.

Коли змінюється URL-адреса сайту WordPress?

Але спочатку ми повинні зрозуміти коли URL-адреса сайту, ймовірно, зміниться. Далі наведені три найбільш поширені сценарії.

1. Перехід до нового доменного імені

URL-адреса сайту оновлюється при зміні доменного імені. Наприклад, Moz раніше був відомий як SEOMoz. Своїм новим брендингом вони повинні були оновити всі існуючі URL-адреси зображень, PDF-файлів, партнерські посилання тощо від seomoz.com до moz.com

2. Зміна каталогу інсталяції WordPress

URL-адреса сайту також змінюється при зміні Розташування вашої установки WordPress. Насправді це один із найпоширеніших випадків.

WordPress встановлює себе в новій директорії за замовчуванням під назвою блог. Багато користувачів, які вперше користуються WordPress, несвідомо закінчують установку WordPress в example.com/blog.

Тільки для того, щоб згодом усвідомити, що вони хочуть перенести WordPress до кореневого домену, тобто. example.com. (Якщо ви є продуктом чи послугою компанії, яка включила контент-маркетинг на пізніших етапах, ви б зв’язалися.)

Після переміщення WordPress до кореневого каталогу URL-адреса сайту змінюється з example.com/blog просто example.com. Будь-яке зображення, PDF (або будь-який медіафайл з цього питання) виглядатиме приблизно так:

 • СТАРИЙ: example.com/blog/ebook.pdf
 • НОВО: example.com/ebook.pdf

3. Перемикання між сервісами поетапного виробництва та виробництва (в прямому ефірі)

Це поширене в блогах із високим трафіком або веб-сайтах електронної комерції, де будь-яка помилка призводить до падіння конверсій. Міграція на сервер та інтерактивний сервіс може бути дуже простою, якщо ви використовуєте керований хост, такий як WPEngine або Flywheel. (До речі, ми в WPExplorer вже три роки поспіль використовуємо WPEngine і ніколи не стикалися з простоєм!)

Проблема виникає, коли хтось завантажує зображення або посилання на якусь публікацію, використовуючи URL-адрес сервера інсценізації. Коли ви переносите свій сайт назад на прямий сервер, посилання послідовної роботи використовуються для тих зображень, які були завантажені в оточення сервера. Отже, цього в ідеалі слід уникати. Якщо ви думаєте, що хтось із вашої команди міг би завантажувати вміст у інсценіровці, ви можете застосувати виправлення, яке ми збираємося поділитися нижче.

У подібній записці деякі з вас можуть запитати – Що ж, в чому шкода від використання посилань з інсталяційного сервера? Не вдасться зберегти пропускну здатність з поточного / прямого сайту?

Ви не помиляєтесь, що так вважаєте. Однак насправді це відбувається рідко. Ось чому:

 1. Постановочний сервер зазвичай працює з меншими ресурсами. Ви несете компрометацію щодо швидкості веб-сайту, що негативно вплине на роботу користувачів.
 2. У багатьох випадках коренева посилання сервера постановки / тестування постійно змінюється – це може призвести до тони зламаних посилань. Уявіть собі підручник на 3000 слів із поламаними скріншотами. Як би це відчувало тебе?
 3. Це також негативно позначиться на вашому SEO-образі. Пам’ятайте, пошук зображень в Google є ще джерело органічного трафіку. Якщо зображення не належить до вашого домену – ви втрачаєте безкоштовний органічний трафік і SEO бали!

Що ми намагаємось вирішити?

Тепер, коли ми знаємо коли URL сайту WordPress змінено, давайте подивимось приклад, де він є потенційне місце для помилок. Посилання, які були автоматично створені (такі як партнерські посилання), не стикаються з проблемою. Однак посилання, які були вставлені вручну в дописи та сторінки (наприклад, внутрішні посилання, посилання на зображення тощо), повинні бути оновлені вручну.

Усі ми використовуємо зображення у своїх публікаціях та на сторінках. Типовим прикладом посилання на зображення є:

http: //mywpsite.tld/wp-content/uploads/year/month/image-name.png

Коли URL-адреса вашого сайту WordPress змінюється, джерела посилань усіх зображень повинен також змінити на:

http: //newwordpressdomain.tld/wp-content/year/month/image-name.png

Не тільки зображення, усі посилання (включаючи міжпосилання, медіа-файли, PDF-файли тощо) повинні бути оновлені.

Гаразд, схоже, ми детально обговорили це питання. Тепер давайте розглянемо, як вирішити проблему раз і назавжди. Як завжди, у нас є плагін WordPress для порятунку!

Velvet Blues Оновлення URL-адрес

 • Спочатку завантажте та встановіть Velvet Blues Оновлення URL-адрес
 • Після активації перейдіть до Інструменти інформаційної панелі WordPress> Оновити URL-адреси сторінки для налаштування параметрів плагіна.

Заміна URL-адреси в WordPress – надана плагіном Velvet Blues Update URL

Пригадайте, як ми використовували Знайдіть і замініть функція Microsoft Word? Ну, це по суті те, що робить плагін! Це знахідки старі URL-адреси сторінки чи вмісту публікації та замінює це з новими URL-адресами. Таким чином, посилання на зображення оновлюються у всіх ваших публікаціях.

Крім того, ви можете розширити функціонал плагіна для пошуку / заміни URL-адрес у посиланнях на сайт, уривках, вкладених файлах, спеціальних полях та мета-полях.

Нижче наведено кілька прикладів для старих URL-адрес вашого сайту:

 • Якщо ви переходили з сервера, що перебуває на етапі, стара URL-адреса виглядатиме так: hostname.com
 • Якщо ви змінювали / оновлювали доменне ім’я, просто використовуйте нове ім’я сайту.
 • Якщо ви використовували “https” як протокол, замініть “http” на “https”.

У нашому прикладі ми замінили стару URL-адресу на http://seomoz.com до https://moz.com. Після введення старої та нової URL-адреси просто натисніть на Оновіть URL-адреси ЗАРАЗ. Плагін сканує всі ваші публікації та сторінки та застосуйте її пошук і замініть магію. Усі ваші URL-адреси будуть оновлені до Нова URL-адреса значення

Слово застереження: Сканування та заміна декількох дописів та сторінок може бути ресурсомістким, особливо якщо ваш блог WordPress мав сотні публікацій. Якщо ви вибрали всі параметри сканування (посилання на сайт, витяги тощо), використання ресурсів значно зміниться. Для багатьох оновлень URL-адрес на всьому сайті може призвести до тимчасового припинення роботи вашого облікового запису хостингу через використання ресурсів. Ця проблема буде найбільш поширеною у провайдерів спільного хостингу. Тому я б рекомендував трохи обережно під час запуску плагіна.

Порада №2: Імпорт зовнішніх зображень у WordPress

Зовнішні зображення – це ті, які не розміщуються на вашому сервері. У цьому підручнику ми дізнаємось, як швидко та ефективно імпортувати всі зовнішні зображення на ваш власний сайт WordPress.

Для наочності припустимо, що ми використовуємо зображення із належні ліцензії (інакше ми можемо взагалі вийти на іншу дискусію!).

Щоб швидко резюмувати, ось дві причини, чому ми не повинні використовувати зовнішні зображення на нашому сайті WordPress:

 • Вони споживають пропускну здатність інших людей, що не дуже справедливо.
 • Шкода нашого результату SEO-результати.

Давайте подивимось на наступну публікацію. Досить складно зрозуміти, чи використовує публікація зовнішнє зображення за допомогою Visual Editor.

Візуальний редактор WordPress

Якщо, звичайно, ми не переходимо до Перегляд тексту редактора WordPress.

Перегляд тексту редактора WordPress, що розкриває вихідний код HTML вмісту публікації.

Ми бачимо, що це зображення насправді розміщується на imgur.com – популярному веб-сайті для розміщення зображень. Щоб виправити це, нам потрібно:

 • Завантажте зображення
 • Завантажте його в WordPress
 • Оновіть посилання у публікації

Чи можете ви уявити повторення всіх цих кроків для кожного зображення для всіх публікацій? Лише пошук усіх зовнішніх зображень зайняв би дні! Тож має бути рішення, правда? Або я доводжу це лише для того, щоб розчарувати вас?

Звичайно, ні! Є рішення. І як завжди, це дивовижний безкоштовний плагін WordPress.

Як імпортувати зовнішні зображення в WordPress

Одне з перших речей, що мені подобається у цьому плагіні – це саме його ім’я. Це чітко, чітко і чітко. Для початку завантажте та встановіть Імпорт зовнішніх зображень підключати. Активуйте плагін і перейдіть до Інформаційна панель WordPress> Медіа> Імпорт зображень

Ви повинні побачити такий варіант панелі:

Імпорт зовнішніх зображень Параметри плагіна WordPress

Якщо ви помітите в правому нижньому куті, ви побачите, що плагін вже визначив публікації, що містять зовнішні зображення.

У нашому прикладі ми запустили цей плагін у інсценувальному середовищі, тому ми маємо лише один пост із одним зовнішнім зображенням.

Все, що вам потрібно зробити зараз – це натиснути на Імпортуйте зображення зараз щоб розпочати процес. Після завершення ви побачите подібне повідомлення про підтвердження загальної кількості імпортованих зображень.

За бажанням ви також можете виключити зображення на основі доменного імені. Це корисно, якщо у вас є спеціальні посилання для завантаження зображень (із платних зовнішніх веб-сайтів, таких як Photobucket), які ви не хочете замінювати.

Після завершення імпорту зображення, якщо ми перевіримо медіа-галерею, ми побачимо всі імпортовані зображення.

Зображення автоматично імпортуються та зберігаються в Медіатеці WordPress.

Гаразд, зображення імпортуються до медіа-галереї WordPress. Як щодо вмісту публікації? Вони все ще вказують на стару URL-адресу зображення? Абсолютно ні!

Плагін також замінює посилання файлу зображення новою URL-адресою, тобто посиланням вашого домену!

Після імпорту посилання на зображення також оновлюються.

Вплив на продуктивність: Подібно до проблем із споживанням ресурсів, про які ми розглядали у плагіні оновлення URL-адреси, імпорт зовнішніх зображень у WordPress також вимагає неабиякої частки ресурсів сервера. На щастя, розробник ввів заходи щодо контролю за використанням сервера. Плагін сканує максимум 50 публікацій на дзвінок (тобто, коли ви відвідуєте або оновлюєте сторінку налаштувань плагіна). Він також обмежує максимальну кількість зображень до 20 за виклик імпорту.

Порада №3: ​​Як запобігти гарячій посилання на зображення в WordPress

Простіше кажучи, гаряча посилання означає мандрувати містом за чужим бронюванням Uber. Подумай над цим. Ви бронюєте Uber для поїздок, і незнайомець якось вдається вкрасти ваше бронювання та використовувати його за своїм бажанням. Ви платите за їхні атракціони. А тепер уявіть, якщо будь-хто Ви можете просто скористатись бронюванням Uber – використовуйте все, що вони захочуть – скільки часу вони хочуть – і ви не можете нічого з цього робити..

Добре, гаряча посилання на зображення дещо схожий. Люди беруть ваші зображення та використовують його на своєму сайті. Вони здобувають славу, і ви в кінцевому підсумку сплачуєте їх рахунки. І ви нічого не можете з цим зробити.

Зачекай! Останній рядок у неістинному. ви може зробити щось з цього приводу. Зрештою, це WordPress! Ви, напевно, думаєте, що “Ах Сурав збирається ввести ще один плагін”. Базінга! Я не.

1. Налаштуйте веб-сервер для попередження гарячих посилань (Apache або NGINX)

Вашого веб-сервера достатньо, щоб інші люди не могли гаряче клацати ваші зображення. Два найпоширеніші веб-сервери – Apache та NIGNX. Якщо ви використовуєте Apache в якості веб-сервера, ви можете запобігти гарячій посилання зображення в WordPress, додавши кілька рядків коду у файл .htaccess. Ще в 2013 році я написав короткий посібник з цього приводу – він застосовується і сьогодні.

Однак якщо ви використовуєте NGINX в якості сервера wes, додайте наступний фрагмент коду до файлу конфігурації NGINX.

розташування ~. (gif | png | jpe? g) $ {
valid_referers не заблоковано .yourwebsite.com;
if ($ invalid_referer) {
повернення 403;
}
}

Замініть yourwebsite.com з вашим фактичним доменним іменем.

Коротше кажучи, цей фрагмент коду запобігає гарячому посиланню файлів GIF, PNG та JPG / JPEG. Ці файли будуть доступні лише вашому домену та ніхто іншим. Якщо хтось спробує отримати гарячу посилання на ці 3 формати файлів, вони отримають помилку 403.

Ось коротке покрокове пояснення відірваного коду.

 1. Рядок 1 визначає формати зображень. Ви можете також додати сюди відеоформати, такі як mp4.
 2. У другому рядку повідомляється NGINX, що потрібно дозволити запити від вашого домену. Якщо будь-який інший домен вимагає цього, блокуйте його.
 3. Рядок 3 повідомляє NGINX, що робити, якщо запит із забороненого домену
 4. Рядок 4 повідомляє NGINX видавати заборонену помилку HTTP 403, якщо умова в рядку №3 виконується.
 5. Рядки 5 і 6 закривають код належним чином, щоб він виконувався!

Аналогічно, якщо ви хочете не допустити гарячої посилання цілого каталогу, є фрагмент коду і для цього.

місцеположення / завантаження / {
valid_referers не заблоковано .yourwebsite.com;
if ($ invalid_referer) {
повернення 403;
}
}

Замініть / завантажте / на каталог, який ви хочете запобігти гарячим посиланням. У нашому прикладі ми вибрали WordPress за замовчуванням завантажень каталог. Якщо ви подібні до більшості з нас, ви завантажуєте всі свої зображення, PDF-файли та інші медіа-файли, використовуючи завантажувач WordPress за замовчуванням, який, в свою чергу, розміщуватиме файли всередині папки / uploads /. Таким чином, захищаючи головну папку, ми перешкоджаємо посиланням будь-яких та всіх завантажень.

2. Використовуйте CDN для запобігання гарячих посилань на зображення в WordPress

Здивувались? Так було і я, коли я вперше прочитав про це. Ми всі чули про CloudFlare як про один з найкращих безкоштовних CDN-дисків там. Чи знаєте ви, що вони також пропонували безкоштовний захист гарячої лінії?

Щоб увімкнути захист гарячої лінії, просто перейдіть на інформаційну панель облікового запису CloudFlare, а потім Scrape Shield. Перемкніть кнопку УВІМКНЕНО, і ви встановлені.

Якщо ви використовуєте Cloudflare, ви можете легко включити захист гарячої лінії під Scrape Shield у вашому обліковому записі. Оскільки Cloudflare – це повністю проксі-сервіс, вам не потрібно турбуватися про ввімкнення захисту гарячих посилань на своєму початковому сервері.

Якщо ви користуєтеся послугою преміум-класу CDN, такою як StackPath CDN або KeyCDN, все, що вам потрібно, – це створити відповідні правила для перенаправлень на зони та виконувати їх виконання. KeyCDN має a чудовий підручник з цього приводу варто прочитати його.

3. Використовуйте плагін: модуль безпеки WP та брандмауер

Якщо ви хочете не змішуватися з кодом .htaccess і хотіли б, щоб був доступний плагін, який би міг займатися бізнесом – ну, вам пощастить.

Перевірте Все в одному WP Безпека та брандмауер підключати. Маючи понад півмільйона активних установок, цей плагін має багато важливих функцій безпеки WordPress.

Ось що вам потрібно зробити, щоб активувати функцію запобігання гарячих посилань на зображенні.

Як запобігти гарячій посилання на зображення в WordPress, використовуючи плагін безпеки WordPress “все в одному”

 • Завантажте та встановіть підключати.
 • Активуйте його та перейдіть до Інформаційна панель WordPress> Безпека WP> Брандмауер і натисніть на Запобігання гарячих посилань
 • Поставте прапорець на невеликому галочку і натисніть на Збережіть налаштування.

І це все. Гаряча посилання зображення відтепер заборонена.

Висновок

Щоб завершити цю публікацію, давайте швидко переглянемо те, що ми дізналися до цього часу.

 1. Як оновити, замість того, щоб замінити старі URL-адреси на нові. Рішення – це чудовий плагін, який називається Velvet Blues Оновлення URL-адрес.
 2. Далі ми дізналися, як імпортувати зовнішні зображення в WordPress. Чимало колег-блогерів зробили це хоча б раз у житті! Знову ж таки, рішення було в плагіні під назвою Імпорт зовнішніх зображень.
 3. Обидва плагіни, зазначені у вищезгаданих двох сценаріях, мають на них вплив на продуктивність. Нам потрібно запустити цей плагін обережно.
 4. Нарешті, ми подивилися, що таке гаряча посилання на зображення, і побачили два способи його запобігання. Один був додаванням декількох рядків коду до плагіна .htaccess, а другий – за допомогою плагін безпеки.

Питання – які ваші думки щодо цих порад? Знайшли щось корисне? Є щось краще запропонувати? Також, як вам до вподоби серіал? Повідомте нас у коментарях нижче та слідкуйте за наступною частиною серії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map