20+ найкращих WordPress подкастів для прослуховування у 2020 році

Найкращі підкасти WordPress для прослуховування

Незалежно від ролі, яку ви відіграєте у спільноті WordPress, вам потрібно бути в курсі останніх новин, інструментів та іншого. Дизайнерам, розробникам та користувачам потрібно знайти способи дізнатися та слідкувати за новинами WordPress.


Прослуховування подкастів – це чудовий спосіб не відставати від того, що відбувається у світі WordPress. Дізнайтеся про нові продукти або версії WordPress. Або просто почути від інших у громаді. Особливо для тих, хто з обмеженим часом на читання, аудіо може поглинатися під час занять фізичними вправами або за кермом.

Всього за кілька років пейзаж подкастів змінився: нові учасники та деякі шоу були скасовані. У цій статті буде представлено список найкращих подкастів WordPress, які ви повинні слухати у 2019 році.

Щоб знайти подкасти, які можна рекомендувати, ми розглянули кілька речей. По-перше, характер вмісту, оскільки він, звичайно, повинен бути орієнтований насамперед на WordPress. По-друге, якість поданого контенту. І нарешті, доступність – адже регулярні та зручні для доступу епізоди просто веселіші..

Немає сумніву, що вибір такого списку є дещо суб’єктивним. Нам також потрібно було підтримувати список керованим, тому цілком можливо, що у вас можуть бути ще якісь корисні подкасти, які, на вашу думку, повинні бути включені. Що якщо ви зробите – поділіться ними в коментарях нижче! Ми хотіли б їх перевірити.

Досить говорити – ось наш список, не в певному порядку.

1. Метт-доповідь

Метт-звіт

Метт-звіт

Перетворивши свій невеликий позаштатний магазин в агентство, Мет Медейрос запустив Matt Report, щоб зв’язатись із громадою та допомогти іншим власникам цифрового бізнесу розпочати та вести свій бізнес у WordPress. У Matt Report Метт опитує веб-консультантів та власників бізнесу про те, як вони ведуть свій бізнес.

2. WPwatercooler

WPwatercooler

WPwatercooler

Підкаст WPwatercooler – це легке шоу «розвага», де Джейсон Такер збирає різних членів спільноти WordPress, щоб поговорити про те, як WordPress змінює бізнес і життя. WPblab це офшот-шоу, співорганізоване Бріджит Віллард, яке приймає формат Q та A із запитаннями глядачів.

3. Привіт, WP!

Привіт, WP!

Привіт WP

Підкаст Hello WP, який називає себе “Підкастом, який нагадує вам, як бути новим користувачем WordPress”. Це насправді саме так. Охоплюючи всі основні теми, плагіни та WordPress в цілому, це чудове прослуховування, особливо під час ознайомлення з популярною CMS.

4. Шоу Кім Доял

Шоу Кім Доял

Шоу Кім Доял

Кім Доял (відомий також як WordPress Chick) працює під власним титулом подкаст, орієнтований на допомогу іншим підприємцям будувати свій бізнес з WordPress. Безумовно, нетехнічне шоу, вона розповідає про загальні теми WordPress та бізнес-бізнес зі своїми досвідченими гостями.

5. WPTavern WordPress Weekly

WPTavern WordPress щотижня

WordPress Weekly

WordPress Weekly приходить до вас з боку людей, які перебувають у с WP таверна, на чолі з Джеффом Чендлером (засновником WP Tavern) та Маркусом Куше – мегамаркетингом та майстром WordPress. Вони беруть участь у всьому WordPress, у якому представлені останні новини та інтерв’ю для спільноти, з деякими розумними людьми WordPress.

6. WPcast.fm

WPcast.fm

WPCast.fm

Для професіоналів WordPress у нас є WPcast, який влаштовує чоловік, що стоїть за хостингом EfficientWP, Дуг Юен та Девід Хеенбергер, який керує Fatcat Apps (творці плагіну Easy Pricing Tables). Розглянуті теми мають бути корисними для дизайнерів, консультантів, розробників та кінцевих користувачів, а також користуватися досвідом як господарів, так і запрошених професіоналів..

7. Підкаст WP Elevation

Підкаст WP Elevation

Підкаст WP Elevation

Трой Дін – творець навчальної програми WP Elevation для консультантів WordPress, тому не дивно, що його підкаст WP Elevation надає ділові консультації для консультантів WordPress, які прагнуть «вирівняти» свій бізнес. Ви отримаєте інтерв’ю з підприємцями WordPress та іншими людьми з онлайн-бізнесу, які висвітлюють такі теми, як цифровий маркетинг та зростання бізнесу.

8. KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

Адам Сілвер – професіонал з фотографій WordPress, який створив KitchenSinkWP, щоб поділитися всім, що він дізнався про WordPress за останні кілька років. Він розповідає про всі речі WordPress, включаючи хостинг та останні новини та події WordPress, а також інтерв’ює з деякими цікавими членами спільноти WordPress.

9. Mastermind.fm

Mastermind.fm

Mastermind.fm

Якщо у вас буде подкаст про створення та ведення бізнесу в WordPress, Жан Галеа (засновник компанії Міський голова WP, і творець плагінів WG RSS Aggregator та EDD Bookings) та Джеймс Лоус (співзасновник WP Ninjas) великі господарі. Щодо нового учасника простору подкастів, Mastermind висвітлює поглиблені теми, такі як бізнес-моделі WordPress.

10. Круглий стіл WP

Круглий стіл WP

Круглий стіл WP

Як випливає з назви, круглий стіл WP представляє панель експертів та гостей WordPress, що висвітлюють різноманітні теми WordPress, такі як розвиток, хостинг, теми, продуктивність та бізнес. Його влаштовують Джейсон Крофорд (засновник Mobility Enabled), розробник плагінів Кайл Маурер та менеджер з операцій ServerPress Марк Бензакейн.

11. Чернетка статусу публікації

Чернетка статусу повідомлення

Проект Podcast

Підкастом “Розробка статусу публікації” влаштовують Брайан Крогсгард – творець і редактор “Пост статусу” – та Джо Хойл, співзасновник і директор CTO при Human Made. Підкаст охоплює новини та інформацію для професіоналів WordPress, а саме інтерв’ю, бесіди та редакційні матеріали для WordPress та веб-спільноти.

12. Робіть Ву

Робіть Ву

Робіть Ву

Створюючи власну нішу в космосі, займається «Do the Woo» від Боба Данна – творця BobWP і відданий вчитель WordPress. Цей подкаст зосереджений на WooCommerce, провідному плагіні електронної комерції для WordPress, і прагне надати корисну інформацію для власників магазинів WooCommerce..

13. Образно

Образно Podcast

Образно Podcast

Для непосвячених, Imagely – це компанія, яка фокусується на створенні тем та плагінів спеціально для фотографії. Ви, можливо, чули їх NextGEN плагін, який дуже популярний. Тому має бути сенс, що їхній подкаст фокусується на порадах та порадах щодо створення та керування вашим веб-сайтом фотографії за допомогою WordPress.

14. Ваш інженер-веб-сайт

Ваш веб-сайт інженер

Ваш веб-сайт інженер

Ймовірно, один з найдовших подкастів WordPress, інженер веб-сайтів (раніше ваш інженер WordPress) пропонує практичну інструкцію щодо керування та обслуговування власного веб-сайту WordPress. Кожен епізод фокусується на тому, як використовувати певну функцію WordPress або плагін або продукт, пов’язаний із WordPress.

15. WP-Тонік

WP-Тонік

WP-Тонік

Влаштовуєте власні онлайн-курси з WordPress? Або хочете навчитися? WP-Tonic – це корисний щотижневий подкаст, який фокусується на LMS (системах управління навчанням) для WordPress. Запишіться на співбесіди зі спеціальними гостями плюс поради щодо побудови курсу, маркетингу та багато іншого.

16. Плагіни WP від ​​A до Z

WP плагіни від A до Z

WP плагіни від A до Z

Якщо ви використовуєте WordPress, ви, мабуть, знайомі з плагінами. Але ви можете дізнатися тонну більше, перерахувавши підкасти WP плагіни від А до Я. Цей подкаст описує всі пов’язані з плагінами інтерв’ю провідних розробників, охоплює поточні вразливості плагінів, про які слід знати, нові випуски та багато іншого.

17. Жінки в РП

Жінки в РП

Жінки в WP Podcast

Два рази на місяць ви можете налаштовуватися на подкаст Жінки в WP. Хостинг подкастів – Емі Массон, Трейсі Епплз та Анжела Боуман – усі експерти в різних аспектах WordPress. Кожен епізод включає популярних гостей та висвітлює такі теми, як дизайн, розробка, ведення блогів та маркетинг у ніші WordPress.

18. LMSCast

LMSCast

LMSCast

Напевно, ви вже чули про LifterLMS раніше, оскільки це одна з найкращих систем управління LMS та управління курсами WordPress. Але чи знали ви, що у них також є подкаст? Дізнайтеся, як ви можете будувати та розвивати свій бізнес на основі курсів за допомогою команди LifterLMS, оскільки вони висвітлюють теми, як збільшити шанси на успіх, створення сайту для членства, маркетингу своїх курсів та багато іншого.

19. WPMRR Podcast

WPMRR Podcast

WPMRR

Створений людьми в WP Buffs, підкаст WPMRR (щомісячний повторюваний дохід WordPress) спрямований безпосередньо на те, щоб допомогти вам рости та збільшувати доходи від вашого WordPress бізнесу. Вони представляють епізоди про управління часом, консультації з фрілансу, поради щодо продажів та маркетингу, важливість хорошого портфоліо тощо.

20. Практична розробка WordPress Тома Макфарліна

Том Макфарлін Подкаст

Практична розробка WordPress

Ще одна чудова знахідка – новий подкаст Тома Макфарліна. У підкасті «Практичний WordPress Development» Том відповідає на ваші запитання та надає поради щодо ведення вашого WordPress бізнесу, поради щодо розвитку, оновлення щодо власного життя та спілкування з WordPress та багато іншого (наприклад, його поїздка в Мемфіс – забавні речі!).

21. Робочі години

Офісні години FM

OfficeHours.fm

Кері Крілс Ділс – відоме ім’я у спільноті WordPress, і її подкаст OfficeHours, безумовно, потрібно слухати. Вона проводить інтерв’ю з низкою людей із спільноти WordPress, які знайшли успіх у бізнесі за допомогою WordPress. Інші теми, що висвітлюються, включають її любов до Рамок Буття. Хоча це здається, що минуло деякий час, її архівовані епізоди – це чудово прослуховування!


Не відставати від того, що відбувається у світі WordPress, важливо як для користувачів, так і для власників сайтів та розробників. Після останніх новин про галузь та її гравців – це хороший спосіб зрозуміти, що відбувається, і як це може вплинути на вас і ваш бізнес.

Ми поділилися нашим списком найкращих подкастів, щоб постійно оновлюватись, тож ви можете вибрати декілька, щоб розпочати наступний сьогодні. Існують подкасти, які охоплюють різні сфери інтересів – від розвитку до ведення бізнесу.

Як ви виглядаєте чи в подкасті, і чи додасте ви будь-яке з них у свій список відтворення? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map