2 кроки до залучення трафіку до вашого блогу WordPress за допомогою Twitter

Я величезний шанувальник Twitter – не тому, що я вважаю, що це чудова мережа соціальних мереж для того, щоб не відставати від моїх друзів, а тому, що це (а) – це чудове місце для спілкування з вашими читачами та однодумцями блогерами, і (б) може бути чудовим джерело націлених рефералів на ваш сайт.


Про синього птаха є що любити. Ви можете скористатися Twitter, щоб швидко та легко зв’язатися з читачами свого блогу. Якщо ви цього не зробите мати будь-які читачі ще, ви можете використовувати Twitter, щоб створити наступне з нічого. А коли мова йде про використання ефективних методів і плагінів для збільшення відвідувачів блогів WordPress, Twitter – це на сьогоднішній день мій кращий варіант.

Зважаючи на вищезазначене, у цій публікації я хочу продемонструвати вам декілька способів використання Твіттера для залучення трафіку на мій блог.

Крок 1: Створення наступного

Цей перший крок не є специфічним для WordPress – його повинен дотримуватися кожен, хто хоче створити наступне в Twitter. Однак, Вам потрібно буде створити значне наступне, перш ніж ви зможете скористатися методами та плагінами на кроці 2, тож здається правильним лише те, що я вказую тебе в правильному напрямку, перш ніж потрапляти на хороший матеріал.

У минулому я багато писав про те, щоб створити наступний Twitter, тому що я мав певний успіх – через 2012 рік я зробив власний профіль з приблизно 500 підписників до понад 9000. Це може бути не особливо вражаючим у порівнянні з подобами Барака Обами чи Леді Гаги, але вони мали величезний бренд, на якому можна було побудувати – я цього не зробив.

Крок 2: Привернення трафіку до вашого сайту

Коли у вас є кілька підписників, ви можете почати думати про те, як загнати їх (та інших) на ваш сайт. Я припускаю, що у вас є основні речі як-от посилання на ваш сайт із вашого профілю Twitter тощо:

Том Евер у Twitter

Незважаючи на це, ваша стратегія повинна базуватися на двох концепціях.

1-я концепція: ефективний обмін вмістом

Якщо просто натиснути «Опублікувати» на своєму останньому дописі в блозі та продовжувати свій день, це не призведе до чогось іншого, ніж потік відвідувачів (якщо ви вже не працюєте у налагодженому блозі). Потрібно поставити жорсткі ярди для просування вашого вмісту. Одним із таких можливостей для спільного використання вашого вмісту є, звичайно, соціальні медіа, а точніше, Twitter.

Перше, що ви повинні пам’ятати, це цілком прийнятно ділитися кожною новою публікацією блогу, яку ви публікуєте не один раз. Поки ви не є тільки використовуючи свій профіль для просування власного вмісту, мало хто з ваших підписників пам’ятає, якщо ви рекламуєте нові публікації два-три рази, причому кожен твіт розміщений розумно. Це також означає, що ваша публікація отримує експозицію в декількох часових поясах.

WordTwit

WordTwit

Нещодавно я почав використовувати відмінний плагін WordPress, який робить процес твіттування нових публікацій надзвичайно простим (насправді автоматичним) – WordTwit. Хоча є безкоштовна версія, я щиро рекомендую перейти до професійної версії, яка дозволяє вам автоматично планувати кілька твітів тієї самої публікації. За допомогою цього плагіна ви натискаєте Опублікувати, і він твітує автоматично вашу нову публікацію – вам не потрібно піднімати палець. Також є маса додаткових функцій, таких як твіттення до кількох облікових записів, спеціальні хештеги та багато іншого.

Тож про ці нові подробиці подбайте, а як же старі речі? Якщо ви публікуєте вічнозелений вміст, то публікації, які ви опублікували півроку тому, повинні бути настільки ж актуальними сьогодні, як і тоді. Ручне виправлення старого вмісту може бути справжньою справою, тому замість цього зверніться до плагіна, як-от Твіті, котрий автоматично та періодично твітує старий вміст через ваш профіль Twitter.

Це два плагіни, які я рекомендую ефективно ділитися своїм вмістом через Twitter. Після того, як ви будете охоплені цими базами, ваші читачі в Twitter будуть регулярно рекомендувати перевіряти ваш блог. Однак переконайтесь, що вся ця самореклама послідовно переплітається з корисним стороннім вмістом та іншими унікальними твітами.

2-я концепція: полегшення спільного доступу людей до вашого вмісту

Завдяки вищезазначеним заходам Twitter тепер повинен привернути хороший потік трафіку на ваш сайт. Однак ці відвідувачі є свій Підписники Twitter – наступний крок знайти людей, які не в даний час слідкує за вами та переносите їх на ваш сайт. Найкращий спосіб зробити це – змусити наявних читачів робити важку роботу за вас, обмінюючись своїм вмістом.

Зважаючи на це, головне – зробити обмін (1) легким та (2) запрошенням – простим, оскільки люди можуть обмінюватися вмістом лише за кілька кліків, запрошуючи, що вони дійсно змушені ділитися вашим вмістом..

Почнемо з спрощення обміну. Хоча доступна величезна кількість популярних плагінів соціального доступу (я спробував більшість з них), моя рекомендація номер один Digg Digg. Це безкоштовно, добре представлений, легкий і розроблений чудовими хлопцями в Буфер (якщо ви ще не чули про цей додаток, обов’язково перевірте це). Завдяки встановленому та правильному налаштуванню Digg Digg у ваших читачів завжди буде можливість ділитися.

Digg Digg залишаючи роботу позаду

Дігг Дігг в дії на своєму блозі.

Після того, як ви зробили доступ спільним, ви хочете зосередитись на його створенні запрошення. Створення чудового контенту, очевидно, чудовий початок, але це не все, що ви можете зробити. Зрештою, люди хочуть твітнути щось цікаве, а заголовок публікації не завжди є особливо переконливим. Маючи це на увазі, я люблю вставляти попередньо заповнені твіти в свої повідомлення, наприклад:

Вбудований твіт

Посилання…

Вбудований твіт

… І попередньо заселений твіт.

Цікавий фрагмент тексту, за яким слід посилання на вашу публікацію – що може бути простішим?

Я не міг знайти плагін, який дозволив би мені легко створити такі посилання, щоб я і друг зробили одне – це називається Легке вставлення. Ключ до найкращого використання плагіна (і, отже, збільшення кількості вмісту) – це включити цікаві попередньо заселені твіти тож люди можуть надсилати чудовий вміст своїм підписникам лише в декілька кліків. Я виявив, що відомі цитати та ваші власні перлини мудрості приваблюють безліч спільних дій. Щоразу, коли я включаю попередньо заповнені твіти до публікації, я схиляюсь до того, що кількість твітів збільшується на 20-40% або навіть більше.

Чотири плагіни = набагато більше трафіку

Я вже згадував чотири плагіни, з яких лише один – преміальний. Це все, що я використовую для залучення трафіку на свій сайт з Twitter, і вони дуже добре працюють для мене.

Однак якщо у вас є якісь додаткові пропозиції (будь то конкретні методи чи плагіни) щодо того, як люди можуть залучати ще більше трафіку на свій сайт через Twitter, повідомте нас про це в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map