15 способів залучити відвідувачів і перетворити їх на читачів

Ви, напевно, читаєте цю статтю з трохи більшим інтересом, ніж зазвичай, просто щоб побачити, чи є я щось корисне сказати про те, як залучити відвідувачів.


Я постараюся, щоб не розчарувати вас. Давайте почнемо.

Напевно, вам цікаво, чому я вибрав такий незвичний заголовок статті. Чесно кажучи, заголовок статті (це тег H1) – одна з найвпливовіших особливостей SEO. Ти правий! Але в мене є причина.

Розумієте, перший урок, який я хотів би поділитися, це такий:

Мета для читачів, а не відвідувачів.

Адже ви даєте людині рибу, він їсть за день; навчіть його ловити рибу, і він їсть все життя.

Можна застосувати аналогічну логіку для обговорення читачів проти відвідувачів. Ваші читачі цінніші порівняно з вашими відвідувачами. Ваші читачі – це люди, яких насправді цікавить те, що ви маєте сказати. Вони з більшою ймовірністю підписуються на ваш розсилку, беруть участь в опитуваннях та опитуваннях і регулярно відвідують ваш блог порівняно з лише відвідувачами.

Малу кількість відвідувачів, більшість з яких є читачами, слід вважати успіхом у вашій книзі. Ця стаття покликана показати вам, як залучити відвідувачів та перетворити їх на читачів.

Назва

написання блогу -постЗаголовок теми додається під тегом H1 і є одним з основних факторів SEO. У вашому заголовку повинні бути точні ключові слова, на які ви хочете націлити свою посаду. У своїй статті я націлений на комбінацію – “перетворіть своїх відвідувачів на читачів” чи щось подібне.

Як правило, найголовніше, що слід писати під заголовком статті під час написання статті. Це тому, що лише коли ви закінчите свою статтю, ви зможете дати їй належну назву. Існує школа думки, яка стверджує, що назва вашої теми – це перше, що вам слід вирішити. Це повністю залежить від вас, доки ви не виконаєте роботу!

Відкриття вашої статті

Вступ вашої статті має бути коротким, привабливим та привертати увагу читача. Це одна з найскладніших робочих місць там, оскільки у кожного є різні, хоча й інші. Не хвилюйтесь – практика робить ідеальною.

Захоплення уваги читача – це 50% виконаної роботи

Наприклад, ця стаття, яку я пишу, є більшою впевненістю. Ось чому я вважаю за краще починати з незвичайної лінії – те, чого люди не очікували.

Ось кілька порад:

 • Ваше вступ має відповідати настрою вашої статті. Якщо ви пишете про таку серйозну подію, як суперечка між Evanto та WordPress щодо ліцензій з відкритим кодом, слід почати з офіційного тону.
 • Допитливі відкриття – ще один чудовий спосіб привернути увагу читача. Деякі вважають за краще укладати допитливим тоном, а інші вважають за краще обоє.
 • Тримайте коротке і солодке.

Структурування вашого вмісту

Ви, напевно, читали багато матеріалів про те, як покращити вміст, але ось кілька позачасових, які я вважаю особливо корисними:

Граматика – це як кисень

 • Руки жінки, використовуючи портативний комп'ютерГраматика є критично важливою. Неправильне напруження – це як пити чай з сіллю. Ні Навіть якщо чай чудовий, смак втрачається.
 • Коректура так само важлива. Незалежно від того, наскільки ви впевнені в тому, що робите 0 помилок, найкраще, якщо ви опублікуєте вміст (свіжою думкою), перш ніж публікувати його.
 • Класифікуйте свій вміст за абзацами та, якщо можливо, надайте їм відповідні заголовки.
 • Включіть джерела. Якщо ви пред’являєте сміливу претензію, не забудьте підкріпити свою аргументацію посиланнями з веб-сайтів органів влади.
 • І нарешті, пишіть для людей. Не пошукові системи. Останні пройшли довгий шлях від надання простих результатів до зважування тисяч факторів, перш ніж перерахувати свій веб-сайт на сторінці результатів пошуку (SERP). Пам’ятайте, що хороший вміст є основою будь-якого хорошого веб-сайту.

Режим кушетки

Режим кушетки стосується режиму читання без відволікання. Це означає, що немає реклами, банерів – нічого. Просто чіткий текст для чудового досвіду читання – подібний до Кишеньковий. Окрім того, що є надзвичайно корисним, це також показує, що вам цікавіше повідомляти повідомлення, а не показувати рекламу читачеві. У нас буде коротка стаття, яка показує, як увімкнути режим кушетки на вашому веб-сайті. Слободан Маніч фактично склав допис про те, як додати безкоштовне читання на ваш сайт WordPress за допомогою коду.

Заключення Вашої статті

Висновок повинен бути таким же хорошим, як і ваше вступ. Я зазвичай закінчую бажаючи удачі своїм читачам.

Розумніше закінчуватися на допитливій ноті

Завжди краще запитати їх думку. Це відкриває приміщення для коментарів та обміну ідеями.

Авторська скринька

Наступне, що бачать ваші читачі, – це поле “Про автора”. Це поле використовується для створення підсвідомого зв’язку з вашим читачем. Це може здатися провідним, але це правда. Простіше кажучи, ви вміщуєте аватар, короткий біографічний профіль, свій профіль Twitter, сторінку Google+ тощо в поле автора. Його відображається після кожної публікації.

Ось кілька порад:

 • Надайте біографії суміш неформальних і формальних тонів, щоб отримати правильний баланс. Я особисто вибирав неофіційні знайомства.
 • Спробуйте уникати неживих об’єктів для свого аватара. Отримати хороший аватар важко, але воно того варте, оскільки воно створює гарне враження у свідомості ваших читачів.

Завжди корисно пов’язати попередні статті

Особисто кажучи, якщо я прочитаю хорошу статтю, я вказую на те, щоб слідкувати за автором у Twitter як знак моєї вдячності. І ні, я не натякаю вам на те, щоб зробити те ж саме! ��

граватар-синій-альфаЖартуючи осторонь, зараз видно, що більшість преміальних (і деяких безкоштовних) тем містять положення про поле автора. Якщо вас бентежить питання про те, куди додати аватар, його просто. Просто переходьте до Граватар і призначити фотографію на адресу електронної пошти, яку ви використовували для реєстрації на своєму сайті WordPress. Ваше фото буде автоматично подано.

Схожі повідомлення

Я не можу розміщувати кількість разів, коли я переходив від однієї теми до іншої завдяки відповідним публікаціям, знайденим внизу статті. Це прекрасний спосіб збільшити кількість кліків на вашому сайті. YARPP – чудовий безкоштовний плагін, який дозволяє робити саме це!

Коментарі

Дуже погана ідея, щоб ваші відвідувачі заповнили капчу, щоб надіслати коментар. Чому? Тому що це руйнує моє непідробне бажання коментувати. Вам слід уникати як чуми. Існує безліч дивовижних плагінів, таких як Disqus, Інтенсивний дебат і Livefyre які мають захист від спаму, інтеграцію OpenID, відповіді та повідомлення в режимі реального часу. Якщо ви використовуєте поле для коментарів WordPress за замовчуванням, тоді слід активувати Jetpack потужні коментарі, щоб відвідувачі могли залишити коментар через свій Facebook, Twitter або WordPress.

Надсилати коментатору повідомлення з подякою – це завжди хороша ідея. Дякую пізніше це плагін, який дозволяє робити саме це. І КоментарLuv це плагін, який присвоює звання вашим коментаторам. Це допомагає створити міцну базу читачів.

Соціальні засоби комунікації

Деякі люди, які голодують на трафік, зазвичай встановлюють плагіни, які вискакують кожні дві хвилини з проханням “сподобатися” їхній сторінці у Facebook або слідкувати за ними у Twitter. Це посилає невдале повідомлення – ніби ви просите про рух. Повірте, це не те, чого ти хочеш.

кнопка «подобається мені»Не благаю подібного

Однак, це прекрасна ідея, щоб спливати підписку електронної пошти / Facebook, як поле один раз після того, як відвідувач провів деякий час на сайті. Це насправді відмінна маркетингова стратегія для отримання більшої кількості потенційних клієнтів. Перегляньте список його улюблених плагінів для соціальних медіа Тома.

Публікуйте безкоштовні електронні книги

Цей метод забирає багато зусиль, але його цілком варто. Якщо у вас є колекція чудових плагінів WordPress або детальний підручник, відмінна ідея їх сортувати в електронну книгу, поставити чудову обкладинку та опублікувати її. Перерахуйте його на своєму веб-сайті, і коли люди натискають на посилання для завантаження, запитайте їх про свою електронну адресу, вказуючи, що посилання для завантаження буде надіслано електронною поштою..

Всі ми любимо безкоштовні речі

Прості цифрові завантаженняЦе класичний спосіб отримання більшої кількості потенційних клієнтів. Прості цифрові завантаження від Pippin – чудовий безкоштовний плагін для цієї мети. Чесно кажучи, я купив би цей плагін, якби Піппін був не такий щедрий. Ви також можете заблокувати посилання для завантаження на свою електронну книгу, встановивши цей преміум-плагін під назвою Платіть лайком. Цей плагін в основному блокує вміст публікації (у цьому випадку посилання для завантаження) за Facebook Like або +1 або кнопкою Tweet. Є також безкоштовний плагін що дозволяє вам це зробити!

Інфографіка

Простіше кажучи, Інфографіка виводить безліч даних (більше цифр і менше слів) за допомогою графіки. Їм із задоволенням дуже легко читати та відвідувати віруси в соціальних мережах. Якщо ви запитаєте мене, це прекрасний спосіб отримати більше підписників у ваших соціальних каналах!

Вірусні зображення зроблені правильно

Хоча це чудовий спосіб завоювати більше читачів, вони вимагають докласти чимало зусиль. Якщо у вас є талановитий дизайнер, займіться цим.

Бюлетені

Нестелець-реєстраціїЦе обов’язково для кожного блогу. Маркетинг по електронній пошті – одна з найбільших форм інтернет-маркетингу. Я майже впевнений, що у вас вже є такий у вашому блозі.

Справжні гроші – по електронній пошті

У більшості блогів немає можливості налаштування в бюлетенях – будь то тижневий або щомісячний електронний лист. Завжди приємно мати варіанти.

Опитування та опитування господарів

Голосування – це основне право. То чому б не мати на своєму сайті щось подібне? Хостингові опитування та опитування не лише допомагають вам отримати детальну інформацію про своїх читачів, але й показують, що ви цінуєте їх думку. Це прекрасний спосіб створити інтернет-спільноту.

Розміщуйте рекламу

Чесно кажучи, у мене менше досвіду в цій галузі, але мені сказали, що розміщення оголошень є надзвичайно важливим на будь-якому веб-сайті. Він малює тонку межу між елегантністю та роздратуванням. В ідеалі ваші оголошення повинні поєднуватися з кольоровим кодом вашого веб-сайту. Вони повинні бути релевантними – ви не хочете, щоб зловмисне програмне забезпечення з ваших рекламних мереж і ризикувало заборонити Google.

Світ працює на рекламі

Було б розумно не вкладати кошти в неймовірно високі компанії з CPC. Якщо це занадто добре, щоб бути правдою, напевно, це не так. Найкраще їхати AdSense або партнер з BuySellAds.

Розлучення слів

Я перерахував деякі способи, як можна перетворити своїх відвідувачів у читачів, тим самим збільшивши читацькість вашого блогу. Після того, як ви почали створювати репутацію, вона поширюється як пожежа – ваша електронна пошта, послідовники соціальних мереж – всі вони починають збільшуватися.

Яка ваша фундація?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map