15 причин використовувати Jetpack для WordPress у 2020 році

Чи потрібен JetPack для WordPress? 15 причин, якими ви повинні користуватися Jetpack у 2018 році

Що відбувається, коли люди, які стоять за WordPress.com, збираються разом, щоб зробити плагін WordPress? Ви отримуєте Jetpack.


Маючи понад 5 мільйонів активних установок, Jetpack розроблений як всебічний плагін для людей, що використовують WordPress, незалежно від їхньої кваліфікації. Подумайте про це як плагін “все в одному” з функціями, що змінюються від підвищення продуктивності, протоколів безпеки, налаштування теми та багато іншого.

Люди, які не знайомі з WordPress, можуть використовувати статистику сайту Jetpack, контактну форму та інші корисні модулі – без необхідності встановлювати окремий плагін для кожної функції. З іншого боку, користувачі енергії можуть скористатися такими функціями, як пов’язані повідомлення, ледачий завантаження та CDN – і все безкоштовно! Хоча оновлення до премії Jetpack додає ще більше корисних функцій для аналітики Google, реклами, підтримки пріоритетів тощо.

Ця стаття була вперше опублікована в 2013 році під назвою 10 причин, чому ви повинні використовувати Jetpack для WordPress. Через п’ять років ми оновлюємо цей посібник із 15 найкращих функцій, пропонованих Jetpack – і чому ви повинні використовувати їх на своєму сайті WordPress.

Перш ніж почати, було б корисно дізнатися деякі синоніми, які використовуються для “можливостей” Jetpack. Вони варіюються від «модулів», до «налаштувань», до просто «функцій». Ми обмежимо свої синоніми “модулями” та “функціями” у всій решті цієї статті.

Давайте продовжимо це!

Contents

1. Безкоштовна мережа доставки вмісту (CDN) для WordPress за допомогою Photon

фотонна мережа безкоштовної передачі вмісту jetpack

Найперша функція, яка спадає на думку, – це безкоштовна мережа доставки вмісту, що надається Jetpack. На відміну від інших постачальників CDN, Photon CDN Jetpack не вимагає ніякої реєстрації, дає необмежену пропускну здатність CDN і абсолютно безкоштовно – на все життя!

Хто повинен використовувати Фотон?

Коротше кажучи, всі. Незалежно від того, чи ви користувач енергії, чи початківець користувач, чи хтось, хто тільки починає; використання CDN значно скорочує час завантаження вашого сайту. Це дає трикратну перевагу:

 1. Google нагороджує швидші веб-сайти з кращими показниками SEO. Ви ранжуєте швидше за цільовими ключовими словами.
 2. Ви зберігаєте ресурси пропускної здатності свого сервера; оскільки зображення подаються з мережі передачі вмісту Фотона.
 3. Більш швидкий веб-сайт приносить приємний досвід відвідувачам. Це, у свою чергу, збільшує шанси на конверсію – будь то реєстрація електронною поштою, завантаження електронної книги чи щось таке просто, як соціальна частка!

Як увімкнути Jetpack Photon?

jetpack-cdn-lazy-load-images

Photon CDN та модуль зображень Lazy load від Jetpack

Все, що вам потрібно зробити, це включити модуль Photon з Пришвидшіть свій сайт налаштування, знайдені під Інформаційна панель WordPress> Jetpack> Налаштування> Написання вкладка.

2. Ледаче завантаження зображень у WordPress

ледаче завантаження зображень ілюстрації за допомогою свині

Lazy Loading – це функція, яка знайшла згадку в кожному надійному пості оптимізації продуктивності WordPress. Розумієте, ідея ледачого завантаження проста. Завантажте зображення лише тоді, коли відвідувач його побачить.

Це має подвійну перевагу.

 1. По-перше, сайт завантажується швидше, оскільки розмір сторінки знижується. Це, в свою чергу, дає нам кращий SEO та зменшення пропускної здатності з серверного сайту.
 2. ЧтДруга перевага безпосередньо приносить користь кінцевому користувачу, зберігаючи його пропускну здатність.

Як ліниве завантаження збереже мобільну пропускну здатність?

Скажімо, Саманта переглядає статтю про “найкращі модні теми WordPress” на своєму телефоні. Коли Саманта відкриває веб-сайт, сторінка починає завантажувати всі 25 зображень одночасно.

Однак при включеному ледачому завантаженні завантажуються лише зображення, видимі у вікні перегляду. Інші зображення завантажуються лише тоді, коли Саманта прокручує вниз, щоб переглянути їх. Таким чином, Саманта заощаджує свою дорогоцінну пропускну здатність для мобільних пристроїв, насолоджуючись приємним веб-сайтом.

Хто повинен використовувати ледачий вантаж?

Знову всі!

Як увімкнути ліниве навантаження Jetpack?

Цей модуль розташований трохи нижче модуля Photon. Просто увімкніть, щоб увімкнути його!

3. Підпишіться на нові повідомлення електронною поштою в WordPress

підписуйтесь та слідкуйте за блогом wordpress blog jetpack

Це особистий фаворит. Jetpack має ряд прекрасних особливостей, коли справа стосується залучення відвідувачів. Ми будемо висвітлювати їх по черзі, починаючи з цього.

Функція передплати електронної пошти Jetpack дозволяє відвідувачам підписуватися на ваші публікації блогу електронною поштою. Він відображається як Слідкуйте за блогом кнопка. Людей, які натискають на нього, просять поділитися своєю електронною адресою, щоб підписатися або “стежити” за публікаціями вашого блогу.

Крім того, ви можете використовувати Слідкуйте за коментарями можливість надати читачам можливість передплачувати коментарі вашого блогу електронною поштою.

Щоразу, коли публікується нова публікація або публікується новий коментар, ваші підписники отримують електронний лист із посиланням на вашу публікацію / коментар.

Які переваги передплати на Jetpack?

Ну а для початку вам не потрібно використовувати постачальника послуг електронної пошти (ESP), наприклад MailChimp. Навіть коли ваш список електронної пошти зростає, вам не доведеться платити за електронні листи. Пам’ятайте, що ESP з вічно вільним планом зазвичай встановлюють обмеження на кількість підписників або кількість електронних листів, що надсилаються на місяць – як слід! (Вони повинні їсти, чи не так?)

Однак, з іншого боку, ви не зможете надсилати окремим електронним повідомленням (тобто без публікації публікації) своїм підписникам, використовуючи цей модуль Jetpack. Тоді вам потрібно зареєструватися в ESP.

Хто повинен використовувати підписки?

Залежить, справді. Люди, які просто хочуть зосередитись на своєму написанні, а не на збільшенні списку електронної пошти, можуть вибрати цей модуль. Однак якщо ви серйозно ставитеся до свого списку електронної пошти з першого дня (це здорово, якщо ви є!), Тоді ви почнете використовувати безкоштовний ESP, як MailChimp.

Як увімкнути підписки на блог Jetpack?

Підпишіться на блог та коментарі від Jetpack

Підпишіться на блог та коментарі від Jetpack

Перейдіть до модуля передплати в розділі Інформаційна панель WordPress> Jetpack> Налаштування> Обговорення вкладка.

4. Моніторинг часу і простоїв WordPress на сайті

Моніторинг часу роботи та простоїв WordPress сайту за допомогою jetpack

Функція моніторингу простоїв від Jetpack періодично відстежує ваш сайт та повідомляє вас електронною поштою про будь-який час простою..

Мало того, він продовжує моніторинг та надсилає вам електронні листи, нагадуючи, що ваш сайт все ще не працює. Нарешті, як тільки ваш веб-сайт знову в мережі – Jetpack надсилає ще один електронний лист з підтвердженням – повідомляючи вас, що ваш сайт знову в мережі!

Я абсолютно люблю цю функцію – тим більше, що вона допомогла мені виграти аргумент і отримати повне повернення від мого постачальника послуг WordPress. Все, що я повинен був зробити, це поділитися скріншотом моєї папки вхідних, і бам, вони повинні були обробити моє повернення!

Хто повинен використовувати моніторинг?

Усі! Якщо, звичайно, ви не використовуєте преміальний інструмент моніторингу часу роботи веб-сайту і не хочете встановлювати додатковий плагін.

Як увімкнути моніторинг часу простою Jetpack?

моніторинг простоїв реактивного режиму

Модуль часу спостереження від Jetpack

Просто увімкніть параметр моніторингу простою в розділі “Внизу” Інформаційна панель WordPress> Jetpack> Налаштування> Захист вкладка.

5. Пов’язані повідомлення для WordPress

пов'язані посади в jetpack

Функція “Пов’язані публікації” автоматично пропонує відповідний вміст після кожної публікації на вашому сайті WordPress. Це прекрасний спосіб залучати відвідувачів, вдосконалювати час роботи на місці та зменшувати показник відмов (до певної міри).

Але зачекайте, є проблема:

Однак обчислення цих пов’язаних постів є трудомістким завданням. Проблема множиться, коли під кожною з них є кілька категорій і тегів, і кілька публікацій. Обчислення відповідних постів стає все більш інтенсивним процесором. З’єднайте все це у спільному хостинговому середовищі, і ви отримали електронну пошту з порушенням ресурсів, або ще гірше – призупинення облікового запису.

Отже, що виправлено? Jetpack звичайно!

Jetpack вивантажує все це складне, обчислювальне процесором обчислення в хмару, і повертає готові результати – тобто відповідні пости – на наш сайт WordPress. Все це безкоштовно !. Ви також можете налаштувати зовнішній вигляд пов’язаних публікацій (із зображенням або без зображення, уривку тощо) за допомогою програми WordPress Customizer.

Хто повинен використовувати пов’язані публікації?

Блоги з чітко організованою систематикою, а також достатньо публікацій та сторінок під кожним тегом та категорією. Не слід використовувати пов’язані публікації, коли на вашому сайті є лише кілька публікацій. У такому випадку я рекомендую вручну посилатись на ваш вміст.

Як увімкнути пов’язані з Jetpack повідомлення?

Просто! Просто перемкніть параметр “Пов’язані повідомлення” під ” Інформаційна панель WordPress> Jetpack> Налаштування> Трафік вкладка.

6. Нескінченна прокрутка в WordPress

нескінченна прокрутка посад wordpress jetpack

Нескінченна прокрутка – це функція, яка автоматично завантажує нові публікації, не оновлюючи сторінку, оскільки відвідувач прокручується донизу поточної публікації. Схожий на Схожі повідомлення, ця функція призначена для збільшення зацікавленості відвідувачів та часу на сайті.

Крім того, Jetpack надає можливість налаштувати завантаження наступних публікацій. Наприклад, ви можете налаштувати їх на завантаження автоматично – відповідно до теми / поведінки користувача. Ви також можете представити відвідувачам кнопку “читати / завантажувати більше”, яка після натискання завантажує наступний набір публікацій.

Хто повинен використовувати нескінченний сувій?

Усі, хто має пару публікацій, опублікованих на своєму сайті WordPress, можуть використовувати цю функцію. Це дуже рекомендується для новин та медіа-блогів.

Як увімкнути нескінченну прокрутку Jetpack?

Нескінченний модуль прокрутки від Jetpack

Модуль нескінченної прокрутки від Jetpack

Ви можете включити цей параметр із форми Тематичні удосконалення налаштування, знайдене під Інформаційна панель WordPress> Jetpack> Налаштування> Написання вкладка.

7. Створіть контактну форму в WordPress

контактна форма ілюстрації від jetpack

Цей модуль Jetpack дозволяє створювати контактні форми із спеціальними полями безпосередньо з редактора WordPress за замовчуванням. В один клік ви зможете вставити та налаштувати контактні форми безпосередньо з редактора WordPress.

Хто має використовувати контактну форму?

Більшість веб-сайтів повинні мати просту у використанні контактну форму, особливо якщо ви маєте справу з клієнтами. Тож кожен, хто вже не використовує плагін контактної форми на своєму WordPress сайті.

Як увімкнути контактні форми Jetpack?

Контактна форма Jetpack, вставлена ​​безпосередньо з редактора WordPress

Хороші новини – цей модуль увімкнено за замовчуванням у Jetpack.

8. Публікуйте повідомлення електронною поштою в WordPress

публікувати публікації WordPress електронною поштою в jetpack

Уявіть, що ви в віддаленому місці і ви мати опублікувати статтю на вашому сайті WordPress. Медіа-сайти, багаті на засоби масової інформації, такі як редактор WordPress, не завантажуватимуться через повільне підключення до Інтернету. Поруч немає жодного кафе Wi-Fi. Єдине, що, здається, працює – це електронна пошта. У вас ледве вистачає швидкості Інтернету, щоб надіслати електронний лист.

Ось тут Jetpack публікації електронною поштою корисна функція. Це дає вам спеціалізовану електронну адресу для публікації у своєму блозі WordPress. Після активації ви можете надіслати електронною поштою свою пошту на цю адресу, і вона буде опублікована у вашому блозі.

Як би це працювало? Простий. Темою вашої електронної пошти буде заголовок публікації, а тілом електронного листа – вміст публікації в блозі. Ви також можете надсилати додаткову інформацію, таку як категорії, теги та інше, використовуючи їх заздалегідь визначені шорт-коди.

Хто повинен використовувати повідомлення Jetpack електронною поштою?

Публікація публікацій у WordPress по електронній пошті за допомогою Jetpack!

Той, хто потребує швидкого висвітлення, не вкладаючи занадто багато часу для форматування або роботи з нашими районами з обмеженою підключенням до Інтернету.

 • Подорожні блогери, які хочуть поділитися своїм досвідом із віддалених місць з обмеженою підключенням до Інтернету.
 • Звіти, які хочуть ділитися швидким покриттям, не збираючись відкривати додаток WordPress кожен раз.

Інколи просто простіше публікувати публікацію електронною поштою.

9. Автоматизований соціальний обмін у WordPress за допомогою модуля оприлюднення

автоматизація соціальних медіа від jetpack

Модуль Publicize від Jetpack дозволяє автоматично публікувати ваш щойно опублікований контент на ваші сайти соціальних медіа. Це економить вам клопоту з необхідністю вручну розміщувати повідомлення в кожній мережі соціальних мереж.

Хто повинен використовувати Publicize?

Що ж, кожен, хто рекламує свій вміст у соціальних мережах, може спробувати цей модуль. Однак важливо вибрати правильну мережу соціальних медіа залежно від ніші вашого сайту, а потім створити вміст, специфічний для кожної мережі.

Як увімкнути спільний доступ до Jetpack?

Налаштування обміну соціальними мережами Jetpack

Вам потрібно буде встановити одноразовий зв’язок із вашими мережами соціальних мереж із налаштувань оприлюднення, розміщених у розділі Інформаційна панель WordPress> Jetpack> Налаштування> Обмін вкладка.

10. Безпечна автентифікація та вхід у WordPress.com

безпека jetpack

Безпечний модуль аутентифікації Jetpack дозволяє вам (або вашим користувачам) увійти на свій сайт WordPress за допомогою облікового запису WordPress.com.

Ви також можете налаштувати модуль так, щоб дозволити користувачам увійти, лише якщо адреса електронної пошти облікового запису WordPress.com збігається з ідентифікатором електронної пошти, який використовується для створення облікового запису користувача на вашому WordPress.site. Крім того, ви можете вимагати від користувачів вашого сайту входити в систему, використовуючи двофакторну автентифікацію з WordPress.com.

Хто повинен використовувати автентифікацію для входу?

Увійти за допомогою WordPress.com

Увійти за допомогою WordPress.com

Якщо ви є єдиною людиною, яка веде ваш блог WordPress, ви можете пропустити активацію цього модуля. Однак якщо у вас на сайті WordPress є кілька учасників, це може бути корисною функцією!

11. Медіа вбудовується в WordPress

вміст, вбудований у wordpress від jetpack

Це одна з тих функцій, які за замовчуванням увімкнено в Jetpack. Це по суті допомагає вставляти багатий медіа-вміст, такий як відео YouTube та аудіофайли SoundCloud – у рідній формі – без написання жодного рядка коду / короткого коду.

Все, що вам потрібно зробити, – скопіювати та вставити посилання у свій пост у редактор WordPress, а Jetpack подбає про інше.

Jetpack розвинувся для підтримки декількох веб-сайтів із багатим медіа-вмістом, зокрема Instagram, Slideshare, Twitter, Google Docs, TED, DailyMotion, CodePen, Medium, Pinterest тощо. Щоб отримати детальний, оновлений список, ознайомтеся з їх офіційна документація на вкладення вмісту.

Хто повинен використовувати багатий на ЗМІ вміст?

Усі! ��

12. Перевірка сайту та мапи сайту в WordPress

перевірка сайту jetpack

Я буду прямо з тобою – Jetpack – не найкращий плагін SEO. Для початку сам модуль SEO є платною функцією в Jetpack. WordPress SEO від Yoast набагато кращий, безкоштовний плагін з безліччю можливостей і навчальні посібники, довіряють більше п’яти мільйонів веб-сайтів WordPress.

При цьому користувачі, які не готові витрачати час на спеціалізований плагін SEO, можуть використовувати модулі перевірки веб-сайтів Jetpack для перевірки свого сайту за допомогою декількох пошукових систем, включаючи Google, Bing, Pinterest та Yandex.

Налаштування підтвердження сайту та веб-сайту від Jetpack

Крім того, Jetpack також створює мапу сайту, що полегшує пошукові системи для сканування вашого сайту.

Хто повинен використовувати карти сайту Jetpack?

Люди, які не хочуть інвестувати час у спеціалізований плагін для WordPress SEO, повинні використовувати мапу сайту Jetpack. Однак ми настійно рекомендуємо використовувати окремий плагін. За кілька годин щотижня ви можете збити основи Yoast SEO. Таким чином, ви будете правильно впроваджувати на сторінці SEO правильно з першого дня. Це великий стимул для вашого довгострокового рейтингу пошуку!

13. Віджети, віджети та інші віджети WordPress

додатковий пакет віджетів у джетпаку

Віджети – одна з найпопулярніших функцій, яку пропонує плагін Jetpack. Він надає безліч унікальних корисних віджетів, які можна використовувати різними способами. Вони варіюються від каналів соціальних медіа, повідомлень про файли cookie GDPR та іншого. Перейдіть до свого Інформаційна панель WordPress> Зовнішній вигляд> Віджети для доступу до цих додаткових віджетів.

Ще одна захоплююча функція віджетів, яку пропонує Jetpack, – це умовні віджети. Це по суті дозволяє налаштувати видимість віджетів на основі сторінки, публікації, тегу чи категорії.

Ви можете визначити умову, і лише якщо ця умова виконана, віджет відображається.

Спеціальні віджети Jetpack

Наприклад, ви можете налаштувати віджет підписки на розсилку, щоб він відображався лише у публікаціях категорії “Фінанси”. Таким чином ви можете створювати супернацілені списки розсилки.

Хто повинен використовувати віджети Jetpack?

В основному це залежить від користувача. Якщо ваша тема WordPress оснащена спеціальними віджетами – такими як соціальні акції чи підписки на розсилку бюлетенів, – вам слід використовувати ті замість Jetpack, оскільки вони були створені та кодовані, щоб добре працювати з вашою темою..

Однак ви завжди можете використовувати умовні віджети Jetpack для створення цікавого вмісту на своєму веб-сайті.

14. Кілька сайтів з однієї інформаційної панелі на WordPress.com

управління декількома сайтами wordpress сайту

Пам’ятаєте, як ми говорили про використання WordPress.com, щоб скористатись усіма перевагами Jetpack? Ну, вам сподобається ця функція.

Після підключення своїх сайтів до Jetpack, ви можете керувати всіма ними на інформаційній панелі WordPress.com. Сюди входять такі речі, як перегляд статистики сайту, публікація публікацій, відповідь на коментарі, оновлення плагінів та багато іншого.

Хто повинен цим скористатися?

Люди, які керують кількома сайтами WordPress, можуть отримати цінність із цієї функції. Наприклад, ви можете керувати своїм блогом (ами) та особистим сайтом під одним дахом – у WordPress.com.

Однак я б не рекомендував використовувати цю функцію, якщо ви керуєте кількома сайтами WordPress для клієнтів. Такі інструменти, як ManageWP та InfiniteWP, створені для управління кількома сайтами WordPress в масштабі, з набагато більшою кількістю вбудованих функцій та преміальної підтримки.

15. Резервне копіювання та відновлення WordPress від Jetpack

резервне копіювання хмари WordPress та відновлення за допомогою jetpack

Резервне копіювання та відновлення WordPress – серйозна справа. Протягом багатьох років ми бачили багато плагінів та служб резервного копіювання WordPress, які спеціалізуються на погодинних резервних копіях, інкрементальних резервних копіях тощо.

Резервне копіювання та відновлення з Jetpack – це преміальний модуль, який починається з $ 39 / рік. Він займає автоматичне резервне копіювання та підтримує відновлення одним клацанням. Що цікаво як резервна копія зроблена.

Jetpack по суті займає резервну копію кожного разу, коли трапляється подія. Подія може включати створення / модифікацію сторінки та публікації, надсилання / модифікацію коментарів, встановлення плагінів і тем, модифікації чи оновлення, а також доповнення або зміни облікових записів користувачів.

Jetpack також підтримує Журнал активності усіх подій, перелічених у хронологічному порядку. Кожен запис у цьому Журналі дій виконує функції а точка відновлення. Просто натисніть на подію і виберіть між завантаженням резервної копії або відновленням вашого сайту до цього моменту.

Хто повинен використовувати резервні копії JetPack на базі VaultPress?

Резервне копіювання – важливий компонент підтримки сайту WordPress. Я рекомендую вибрати плагін резервного резервного копіювання, якщо ви віддаєте перевагу безпеці та спокою, заощаджуючи кілька доларів щомісяця. (Веселий факт – вартість резервного додатка зазвичай коштує чашку кави). Однак, трохи поводячись, ви повинні мати можливість отримати ті самі функції безкоштовно.

Як я це отримую?

Це платна функція, починаючи з 39 доларів на рік. Потрібно придбати план Jetpack, налаштувати плагін за допомогою облікових даних вашого сервера хостингу та розслабитися. Jetpack автоматично почне робити резервні копії.

Чи є краща альтернатива резервного копіювання?

Якщо ви готові витратити трохи більше на хостинг для WordPress, розгляньте керованого хостинг-провайдера, як WPEngine. Ви не тільки отримуєте чутливі швидкі швидкості, кращу надійність та швидку підтримку клієнтів – ви також отримуєте спеціальне середовище та інтерактивне резервне копіювання та відновлення. Плани починаються з $ 35 / місяць для до 25000 відвідувань на місяць і приходять з 2 місяців безкоштовно, якщо ви виберете річний план. Не кажучи вже про 60-денне випробування без ризику!

Ціни на Jetpack

Варіанти ціноутворення Jetpack станом на липень 2018 року

Варіанти ціноутворення Jetpack станом на липень 2018 року

Хоча більшість функцій Jetpack пропонуються безкоштовно, є певні преміум-модулі, такі як резервне копіювання та відновлення, розширення пошуку, розширений захист від зловмисного програмного забезпечення, які доступні лише за платним планом.

Ціни починаються від $ 39 / рік для Особистого плану та надходять із резервного копіювання та відновлення (із 30-денним архівом) разом із пріоритетною підтримкою.

Отримайте Jetpack Premium

Отримувати платний план Jetpack варто?

Якщо ви є випадковим блогером із постійно зростаючим блогом, вибір особистого плану Jetpack може коштувати грошей. Вам не доведеться турбуватися про резервні копії та відновлення, і якщо щось піде не так, ви завжди можете зв’язатись із командою успішної роботи з пріоритетними клієнтами.

Однак, якщо ви ведете щоденник щоденно, рекомендується професійний план Jetpack. Ви отримуєте розширений захист від зловмисного програмного забезпечення та можливість приймати платежі через PayPal за допомогою цього плану.

Примітка про Jetpack та WordPress.com

Важливо зазначити, що Jetpack – це плагін, який працює спільно з WordPress.com, навіть якщо ви можете встановити та використовувати його на сайтах WordPress.org. Це означає, що вам доведеться створити обліковий запис WordPress.com, щоб скористатися всіма перевагами Jetpack (але не хвилюйтеся – вам не потрібно розміщувати свій веб-сайт на WordPress.com). Додаткові параметри налаштування для декількох модулів Jetpack можна налаштувати лише за допомогою WordPress.com.

Для тих, хто тільки розпочав роботу з WordPress, варто знати відмінності між WordPress.com та WordPress.org. Для початку WordPress.com – комерційна альтернатива WordPress.org – платформи CMS з відкритим кодом. У вищезгаданій статті ми розглянули інші важливі відмінності між двома рішеннями.

Підведенню

jetpack у майбутньому

Я спочатку писав цю статтю в 2013 році і рада радістю побачити нові функції та вдосконалення в плагіні Jetpack. Хоча вони запровадили платний план, мені дуже подобається той факт, що вони зберегли найкращі функції, такі як Photon та Downtime Monitoring. Крім того, вони не застаріли жодного з попередніх модулів, таких як Красива математика, Правопис та граматика, і WP.me ​​Короткі посилання.

Як завжди – які улюблені модулі Jetpack? Чи використовуєте ви (чи плануєте використовувати Jetpack)? Повідомте нас у коментарях нижче!

Любите плагіни WordPress? Перегляньте наш список найбільш рекомендованих плагінів WordPress, щоб дізнатися, чи знайдете ви щось нове!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map