13+ способів ви втрачаєте гроші без Jetpack для WordPress

Jetpack – це один з найпопулярніших плагінів WordPress з більш ніж 1 мільйоном активних установок. Це ціла сім’я продуктів (і послуг), починаючи від соціальних входів до безкоштовних CDN. Він розроблений для того, щоб оптимізувати ваш веб-сайт WordPress всіляко – абсолютно нульовою ціною.


У цій статті ми розглянемо багато разів (і гроші) функції економії, які Jetpack може запропонувати. Ми також поділилися можливими платними та безкоштовними альтернативами для кожної функції. Це дасть вам уявлення про велику кількість переваг, які ви могли б насолоджуватися Jetpack.

Contents

1. Ви не використовуєте безкоштовну мережу доставки контенту (CDN) від Jetpack

Фотонний модуль Jetpack знімає всі зображення з вашого сайту та зберігає їх у глобальній мережі розповсюдження контенту WordPress.com. Ця мережа поширюється у різних місцях по всьому світу та оптимізована для високої доступності, надмірності. При встановленому CDN, коли відвідувач прибуває на ваш сайт, зображення подаються з сервера, найближчого до фізичного розташування відвідувача. Це має кілька переваг:

 • Зображення оптимізовані для зменшення розміру, зберігаючи якість.
 • Зображення подаються швидко – завдяки розподіленій мережі WordPress – сприяючи швидкому веб-сайту.
 • Веб-сайти, які швидко завантажуються, як правило, перетворюють краще. Кращі конверсії дорівнюють більший дохід.
 • Не завантажуючи свої зображення в модуль Photon Jetpack, економиться пропускна здатність вашого сервера та обчислювальні ресурси. Ви економите гроші та зменшуєте свій вуглецевий слід.
 • Фотон економить пропускну здатність відвідувача, надаючи їм стиснуті без втрат зображення, використовуючи відомий формат зображення Google WebP. Однак декілька браузерів підтримують цей формат.

Використовуйте Photon як послугу онлайн-редагування зображень

Іноді нам потрібно виконувати прості завдання, такі як зміна розміру зображення, складні, такі як додавання фільтрів, регулювання контрасту видалення чорних смуг із зображення. The Фотон API для розробників дозволяє розробникам скористатися хмарною інфраструктурою WordPress та виконувати всілякі хитрощі на своїх зображеннях.

Наприклад, наступний виклик API знижує якість вихідного зображення у форматі JPG до 75% смужок усіх його метаданих. Це призвело до зменшення розміру на 81%, зберігаючи майже без втрат стиснення зображення.

Оптимізоване зображення за допомогою API Photon (448 KB)

http://i0.wp.com/ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg?&quality=75&strip=all

Оригінальне зображення (2,61 МБ)

http://ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg

Один виклик API до Photon API зменшив розмір зображення на 83%

Все це робиться на ходу одним викликом до API. Ваші ресурси сервера залишаються недоторканими!

2. Ви не плануєте повідомлення у своїх соціальних мережах за допомогою модуля автоматичного публікації

Різні соціальні мережі по-різному реагують на одну і ту ж пост-копію – тому заголовки повинні бути оптимізовані для кожного. Копія, яку ви пишете на своїй сторінці у Facebook, не повинна бути однаковою для вашої сторінки Twitter або Pinterest.

The Автоматичне видавництво Функція дозволяє користувачам автоматично розміщувати вміст на своїх сторінках Facebook, Twitter, LinkedIn та Google+ після підключення відповідних облікових записів. Користувачі можуть налаштувати зображення для Facebook та Twitter та запланувати розміщення публікацій у соціальних мережах після публікації публікації на сайті.

Ви можете або придбати дорогі інструменти планування публікацій у соціальних мережах, або просто скористатися модулем реклами Jetpack. Твій дзвінок!

3. Ви не використовуєте пов’язані повідомлення

Схожі повідомлення є одним з найбільших учасників зменшення показника відмов на веб-сайті. Як тільки відвідувач прокручує до нижньої частини статті, їм відображаються пов’язані публікації, які підпадають під одну і ту ж категорію, тег або спеціальний тип публікації.

Показ пов’язаних публікацій в кінці кожної статті може збільшити час відвідування відвідувача на сайті та посилити взаємодію користувачів, що в кінцевому рахунку призведе до конверсій. Подумайте над тим – чим більше часу відвідувачі відвідують на вашому сайті, тим краще ваш бренд розташований у їхній свідомості. Як результат, у той момент, коли вони потребують пропонованого вами товару чи послуги – ви маєте конкурентну перевагу присутність вищого розуму.

Повідомлення Jetpack модуль відображає відповідні публікації після кожної статті. Ось цікава частина – на відміну від багатьох інших пов’язаних плагінів публікацій, Jetpack здійснює аналіз, обробку та обслуговування пов’язаних публікацій, використовуючи їх хмарну інфраструктуру, так що немає додаткового навантаження на вашому сервері. Це робить надзвичайно корисним для зменшення завантаження сервера та підвищення продуктивності нашого сайту, одночасно показуючи пов’язані публікації!

4. Ви не використовуєте функції безпеки Jetpack

Модуль Jetpack Protect пропонує безліч функцій безпеки, які необхідні для будь-якого веб-сайту. Преміум-плагіни безпеки, такі як Securi та iThemes Security, коштують понад 100 доларів на рік. Однак якщо ви починаєте і вам потрібен добре плагін безпеки, який виконує роботу, Jetpack – це ваша відповідь. Ось чому:

 • Для початку він забезпечує безкоштовний захист від нападів грубої сили.
 • Далі ви можете використовувати захищену автентифікацію через WordPress.com, щоб дозволити входити лише тим людям, які мають дійсний обліковий запис WordPress.com.
 • Ви також можете включити двофакторну автентифікацію, щоб дійсно посилити безпеку.
 • Нарешті, функція білого списку IP дозволяє вам дозволити лише набір IP-адрес для доступу до панелі керування адміністратора. Це робить його відмінним запобіжним заходом проти зловмисних спроб входу.

За додаткових переваг модуль Jetpack Protect автоматично оновлює встановлені теми та плагіни на вашому сайті WordPress. Ви закінчуєте заощаджувати багато часу, насолоджуючись спокоєм.

5. Ви не використовуєте функцію моніторингу сайту

Пробіги погані. Це не тільки призводить до зниження конверсій, але й негативно впливає на рейтинг вашої пошукової системи. Наприклад, розглянемо випадок, коли Google надсилає відвідувача на ваш сайт. Єдина проблема – відвідувач виявляє, що сторінка не завантажується. Відвідувач повертається на сторінку пошуку і натискає наступний результат пошуку. Це жовтий прапор – ваші показники SEO трохи зменшуються.

Jetpack’s Моніторинг простою функція повідомляє вас, коли ваш веб-сайт знижується – по електронній пошті та над SMS. Він також надсилає вам електронне повідомлення, коли ваш веб-сайт створює резервну копію та загальну тривалість простою. Ця служба перевіряє ваш сайт кожні п’ять хвилин з різних куточків земної кулі, гарантуючи, що незалежно від того, звідки приходять ваші відвідувачі – вони бачать працюючий веб-сайт.

6. Ви можете користуватися публікацією електронною поштою – але ви ні

Присутність у потрібному місці в потрібний час є ключовим фактором нашого успіху. Ті самі принципи застосовуються і до успіху вашого блогу. Будучи першим, хто висвітлює історію, що розвивається у домені вашого блогу, може призвести до появи нового потоку відвідувачів із соціальних мереж.

Це коли Опублікувати електронною поштою корисна функція. Просто напишіть повідомлення електронною поштою та надішліть її на вказану електронну адресу. Публікація буде опублікована на вашому сайті. Ви можете долучити зображення та галереї до свого електронного листа, і вони також будуть розміщені. Ви також можете вказати теги та категорії або вказати затримку. Більше того, якщо у вас є Автоматичне видавництво модуль включений, публікація буде розміщена і у ваших соціальних мережах! Поговоріть про ланцюгові реакції.

7. Чи ввімкнено модуль передплати?

Існує ціла галузь, побудована на основі програмного забезпечення для маркетингу електронної пошти. Хоча більшість з них платні, деякі безкоштовні, але мають обмеження. Принаймні, навіть найкращі послуги електронного маркетингу вимагають, щоб ви зареєструвалися в акаунті, який може бути трохи завданням.

Модуль передплати Jetpack слідує техніці no-brainer, у якій вам просто потрібно додати віджет із проханням відвідувачів зареєструватися на нові публікації або “Підписатися на оновлення” з вашого блогу.

Якщо модуль активований, щоразу, коли ви публікуєте нову публікацію, всі ваші підписники отримують електронне повідомлення з останньою публікацією. Однак зі зворотного боку, ви не можете вбудувати розширене відстеження в ці електронні листи.

8. Ви не використовуєте “Соціальне підтвердження”

Один із способів примусити відвідувачів дотримуватися свого блогу – це встановити “соціальний доказ”. Ми психологічно налаштовані слідкувати за тим, що всі роблять. Як уявити, що ви на шляху до роботи, як і кожен другий день. Ви збираєтесь увійти в метро, ​​коли раптом усі почнуть вибігати зі станції. Ви б все-таки зайшли?

Щось подібне відбувається, коли ми бачимо такі символи, як “Плагін завантажений понад 100 000 разів” або “Зараз працює на 75 000 активних сайтах WordPress” або навіть “5 років досвіду перегонки в продукт”. Якийсь неназваний свідоцтво зорі на нас.

The Додаткові віджети бічної панелі від Jetpack допоможе вам відобразити подібну інформацію, яка нагадує важливу віху на вашому сайті. Ви можете представити статистику та дописи свого блогу, які можуть бути добре відомими у цій галузі. Ви також можете відображати додаткову інформацію, таку як ваш канал Twitter, контактна інформація, популярні публікації тощо.

Поєднання цих віджетів не тільки допоможе встановити соціальний доказ, але й сприятиме залучення користувачів. Як це, запитаєте ви?

Пригадайте, як ми говорили про показ Схожі повідомлення в кінці кожної публікації може впливати на користувача довше триматися? Аналогічна логіка випливає, коли на бокових панелях та в нижньому колонтитулі ви відображаєте “популярні повідомлення” або “ексклюзивні пропозиції”.

9. Ви можете заощадити час за допомогою модуля перевірки сайту

Що стосується SEO, то реєстрація вашого веб-сайту в консолі пошуку Google або в центрі веб-майстрів Bing має надзвичайно важливе значення. Однак процес перевірки права власності на домен забирає багато часу і вимагає завантаження HTML-файлів у кореневий каталог.

Ви могли уникнути всього цього і використовувати Jetpack ‘ Підтвердження сайту модуль. Просто скопіюйте коди підтвердження з консолі Google / Bing та вставте їх у налаштування модуля. Ваш сайт буде негайно підтверджений.

Модуль перевірки сайту також підтримує Pinterest, який при активації додасть ваше зображення профілю Pinterest до будь-якого штифта, який походить з вашого сайту.

10. Коментарі Jetpack позбавляють клопоту від соціальних коментарів

Модуль коментарів надає вашим відвідувачам можливість увійти зі своїми соціальними профілями, перш ніж залишати коментар на вашому сайті. Це означає, що якщо хтось увійшов у свій акаунт у Facebook, Twitter, Google+ чи WordPress.com, він може використовувати будь-який з цих облікових записів, щоб залишити коментар.

Усі коментарі відображаються в єдиному, впорядкованому потоці. Ось як це корисно:

Ми краще ставимося до коментарів, коли вони пов’язані з справжнім іменем та фотографією. Якщо увімкнена функція соціальних коментарів, ви заохочуєте людей використовувати свої соціальні профілі під час коментування.

Як результат, ця функція не тільки додає соціальних можливостей вашим публікаціям, але й робить коментування дуже простим. В один клік вся інформація (ім’я, фото, URL-адреса веб-сайту тощо) витягується з мого вподобаного соціального профілю та заповнюється в розділі коментарів WordPress.

11. Ви втрачаєте потенційні потенційні клієнти, не використовуючи модуль коментарів

Вам може бути цікаво, як це можливо. Давайте уважно вивчимо наступне зображення:

У нижньому лівому куті ви бачите два варіанти:

Повідомте мене про подальші коментарі електронною поштою

Якщо ввімкнено, всі подальші коментарі в цій публікації будуть надіслані саме цьому відвідувачеві. Подальші коментарі заохочують людей брати участь у розмові. Коли ви активно спілкуєтесь із коментаторами свого блогу, ви створюєте активну спільноту – один коментар за один раз! Тепер про цікаву частину.

Повідомте мене про нові повідомлення електронною поштою

Коли відвідувач перевіряє цю опцію, він / вона по суті підписується на оновлений ваш блог. Іншими словами – ви щойно здобули лідерство! На мою думку, це справжній дорогоцінний камінь функції та прекрасно працює, коли у вас є активна спільнота.

12. Ви витрачаєте занадто багато часу, намагаючись налаштувати Google Analytics

Google Analytics – засіб, яким користуються досвідчені ветерани та новачки. Усі в голові про це, всі хочуть ним користуватися, але, здається, лише деякі розуміють це. Налаштування Google Analytics навіть половини її потенціалу вимагає серйозних ноу-хау.

Можливо, ти зараз не хочеш зосереджуватися на цьому. Якщо ви схожі на мене, ви можете просто включити Jetpack Статистика сайту особливість. Він вимагає абсолютно нульової конфігурації і працює прямо з коробки.

Модуль “Статистика сайту” займає кілька годин для збору даних. Після готовності він дає чіткі та стислі номери про загальний трафік за різні часові періоди, а також для окремих публікацій та сторінок. Він також дає ключову інформацію про найпопулярніші часи, географічні місця та пошукові терміни. Що ще вам потрібно? ��

13. Ви (певно) не керуєте кількома сайтами за допомогою Jetpack

Чи знаєте ви, що Jetpack пропонує: централізована приладова панель в WordPress.com, за допомогою якого ви можете керувати всіма своїми веб-сайтами WordPress? Так, це правда. Все, що вам потрібно зробити – це встановити плагін Jetpack на всі ваші сайти, увійти в систему з тим же обліковим записом WordPress.com та посидіти.

Jetpack буде збирати дані з усіх ваших установок WordPress та відображати їх на централізованій інформаційній панелі в WordPress.com. Ви можете оновлювати теми, плагіни та основні версії WordPress на інформаційній панелі. Ви також можете публікувати публікації та вносити зміни до меню для різних сайтів із однієї інформаційної панелі.

Для людей, які потребують безкоштовного рішення для керування кількома веб-сайтами, централізована інформаційна панель управління Jetpack – рятувальник.

14. Бонусна порада: WordAds (Premium)

Нещодавно Jetpack запустив WordAds – платформа монетизації блогу, яка допомагає заробляти гроші на своєму блозі. WordAds показує релевантні, якісні оголошення відвідувачам вашого сайту. Ці оголошення відображаються у затверджених рекламодавців, які є частиною рекламної програми WordPress.com.

Знімок зразкового заробітку від програми Jetpack Ads

Однак, це особливість преміум-класу і поставляється лише з планом Jetpack Pro, починаючи з $ 9 / місяць або $ 99 / рік. Давайте обговоримо декілька інших модулів Jetpack, які є лише преміум-класом, які включені в план Pro.

Особливості премії від Jetpack

Давайте швидко розглянемо преміум-функції, які пропонує нам Jetpack. Наступні функції доступні в Особистий план при $ 3,5 / місяць (або $ 39 / рік).

 • Щоденні автоматизовані резервні копії, відновлення в один клік та 30-денний архів
 • Розширена фільтрація спаму
 • Пріоритетна підтримка

На додаток до перерахованих вище особливостей План премій роздрібний продаж на $ 9 / місяць і має такі можливості:

 • Щоденне сканування зловмисного програмного забезпечення
 • Jetpack Ads, також програма WordAds
 • Відеохостинг з 13 Гб пам’яті

Повний перелік функцій разом із таблицею порівняння доступний в Jetpack’s детальна цінова сторінка.

Висновок

Jetpack пройшов довгий шлях від простого утилітного плагіна з безліччю функцій – до повністю інтегрованої платформи обслуговування. Завдяки безлічі безкоштовних послуг та ряду преміальних функцій, Jetpack пропонує найбільш повний набір інструментів, упакований в один плагін. Його розроблено як для початківців, так і для досвідчених ветеранів.

Прочитавши цю статтю, ви знаєте про найпотаємніші функції Jetpack. Однак це не означає, що ви активуєте їх за один раз. Проаналізуйте свої поточні вимоги та зрозумійте, як модулі Jetpack можуть допомогти вам їх досягти. Ось короткий перелік функцій, на які я думаю, можна активувати для більшості веб-сайтів:

 1. Безкоштовний CDN
 2. Пов’язані публікації (лише тоді, коли ви організували свій вміст за допомогою власних тегів та категорій та маєте достатній вміст для кожної категорії)
 3. Моніторинг сайту
 4. Особливості захисту від модуля Protect
 5. Модуль коментарів
 6. Статистика сайту

Десятки корисних функцій Jetpack, наповнені простотою та потужністю хмари WordPress.com, роблять її потужною зброєю в арсеналі будь-якого маркетолога. Дайте сьогодні це крутитися. Також ми пропустили вашу улюблену функцію Jetpack? Повідомте нас у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map