13 причин, чому WordPress ідеально підходить для стартапів та підприємців

Чому WordPress ідеально підходить для стартапів та підприємців

Стартапи та підприємці, як правило, величезні на ідеї і не вистачають на готівку. Взагалі, більшість стартапів розуміють, що наявність в Інтернеті є невід’ємною частиною їхньої ідеї, що перетворюється на вигідне підприємство. Веб-сайт – це зручне та економічно вигідне місце для пояснення своїх ідей, викладення дорожньої карти для їх досягнення та інформування всіх зацікавлених сторін про їх прогрес. Він надає компанії надійність з деталями імені, адреси та номерами контактних телефонів.


Веб-сайт також є місцем для пошуку шукачів роботи, інвесторів, постачальників та потенційних клієнтів на ранніх етапах, а також для створення гуду до дня запуску. І коли підприємство починає працювати, веб-сайт може бути перетворений на місце, яке доступне 24 × 7 для продажу продукту чи послуги та підтримувати контакт з усіма зацікавленими сторонами. Оскільки існує стільки систем управління вмістом, вибрати правильний для вашого веб-сайту може бути важко. У цій публікації ми побачимо 13 причин, чому WordPress для стартапів та підприємців є гарною ідеєю.

1. WordPress є надійним

WordPress – це випробувана платформа з відкритим кодом, яка підтримується спільнотою тисяч професійних кодерів, тестерів та розробників. В даний час це провідна служба управління контентом в інтернеті. Минуло вже 10 років, які використовуються мільйонами веб-сайтів і пройшли багато вдосконалень. Мало того, що WordPress покладається на звукову технологію на зразок PHP, SQL та JavaScript, яка дотримується практик, встановлених Google та іншими пошуковими системами.

Що все це означає? Ви можете зробити висновок, що, на відміну від багатьох конкурентів, WordPress буде існувати набагато довше і рости як платформа.

2. WordPress безкоштовний

Що може здатись солодшим для запуску з грошима, ніж той факт, що WordPress безкоштовний? Одночасно виникає питання – у чому вилов? Як і у Вікіпедії та Ubuntu, WordPress безкоштовний, оскільки він є відкритим кодом, тобто ніким не належить. Це підтримує і мільярд доларів Автоматичний, а також тисячами добровольців з усього світу, які постійно працюють над її вдосконаленням.

WordPress ліцензується за загальною публічною ліцензією GNU. Це робить це безкоштовно для будь-кого це створити стільки веб-сайтів, скільки вони хочуть за допомогою WordPress. Крім того, користувачі WordPress також отримують доступ до безкоштовних оновлень, тисяч безкоштовних тем, а також 50 000+ плагінів у каталозі WordPress. Безкоштовні безкоштовні теми та плагіни забезпечують перехід користувачів на перший план, заощаджуючи час і гроші.

WordPress для запуску - Бібліотека модулів

Однак давайте зрозуміємо одне – програмне забезпечення WordPress безкоштовне, а також тисячі тем і плагінів. Але це не означає, що ви можете запустити веб-сайт за ціною Nil. Існують інші витрати, пов’язані із створенням веб-сайту, наприклад доменне ім’я, хостинг, додаткові налаштування, і ви можете дізнатися про всі витрати на створення сайту WordPress на нашому блозі. Ці витрати не характерні лише для WordPress, але застосовуються і до інших систем управління вмістом.

3. У WordPress немає блокування

На початку багато підприємств не впевнені в технологіях і програмному забезпеченні, необхідних для свого веб-сайту, і неохоче витрачаються на програмне забезпечення, в якому вони не впевнені. Крім того, вони будуть прив’язані до постачальника програмних послуг для постійних оновлень та обслуговування. Пізніше перейшовши на іншу платформу, можна забруднити, оскільки в більшості випадків усі дані заблокуються до старого програмного забезпечення.

На щастя, це не так у WordPress – ваші дані є вашими власними при самостійній установці WordPress. Таким чином, ви можете перейти з WordPress на будь-яку іншу платформу з усіма вашими даними недоторканими. Окрім того, існує великий набір WordPress талантів, які допоможуть вам ладити.

4. Незалежно від вашого бізнесу, WordPress може працювати з цим веб-сайтом

Давайте покладемо цю пустушку відпочити раз і назавжди, WordPress – це не лише блоги. Так, він розпочався як платформа для ведення блогів, але з тих пір розвивалася як платформа для будь-якого веб-сайту. Ви можете використовувати його для,

 • Корпоративні або ділові веб-сайти
 • Портфоліо веб-сайтів
 • Інтернет-магазини
 • Сайти новин
 • Сайти членства
 • Веб-сайти готелів

Цей список просто показовий. Ви також можете створювати веб-сайти для НУО, форуми, додатки і навіть заробляти гроші на веб-сайті WordPress. І ви маєте додаткову перевагу в тому, що WordPress має функцію блогу, яку ви можете використовувати поряд зі своїм веб-сайтом.

5. WordPress – це професіонал електронної комерції

Популярний Плагін WooCommerce є провідна технологія електронної комерції в Інтернеті, і може живити будь-яке підприємство з електронної комерції. Якщо вам потрібен ще більший функціонал для вашого магазину, ви будете раді сотням безкоштовних та преміальних розширень, які можуть розширити ваш Інтернет-магазин. WooCommerce може легко розпочати продаж будь-якого товару чи послуги. І якщо ви продаєте товари, які ви можете завантажити, допоможе плагін Easy Digital Downloads.

6. WordPress є мобільним для мобільних пристроїв

Кількість людей, які користуються Інтернетом мобільні пристрої наздогнали номер, що отримує доступ через настільні ПК. Крім того, ви повинні знати, що якщо мова йде про мобільні телефони, Google не звертається доброзичливо до веб-сайтів, не зручних для мобільних пристроїв.

Не хвилюйтесь, WordPress вас охопив. Незважаючи на те, що сама технологія WordPress сумісна для створення веб-сторінок для мобільних телефонів, WordPress також має ряд безкоштовних та преміальних тем, які автоматично масштабуються до розміру екрану користувача. Існують офіційні програми для iOS та Android для мобільних пристроїв, які можуть відображати сторінки WordPress на мобільних пристроях. Якщо з будь-якої причини ви не зробили свій веб-сайт адаптивним, це можна зробити і згодом.

7. WordPress готовий до SEO

WordPress – це зручна для пошукових систем машина. І це схвалює людина не менше Метт Кеттс, раніше в Google. WordPress піклується про кращу частину оптимізації пошукових систем.

Мало того, є численні плагіни, які допомагають правильно надати SEO. Однак важливо пам’ятати, що рейтинг пошукових систем залежить набагато більше, ніж лише CMS. І ви можете бути абсолютно впевнені, що якщо ви прослизаєте в рейтингах, це не за рахунок WordPress як вашої CMS.

8. WordPress розширюється за допомогою плагінів

Різні веб-сайти мають різні потреби. Деякі можуть захотіти продавати товари, деякі можуть бажати інтерактивних спільнот, а інші можуть досконалу цільову сторінку. WordPress пропонує основну платформу для всіх типів веб-сайтів, що дозволяє їм додавати необхідні функції під час їх подальшого використання. Ці функції додаються за допомогою окремих плагінів. За бажанням ви можете також додавати функції із спеціальним кодуванням.

В Репозиторій плагінів WordPress, ви можете вибрати з більш ніж 50000 безкоштовних плагінів, щоб виконати більшість функцій, які вам потрібні. Окрім безкоштовних плагінів, існують і інші платні премії, в які можна зануритися. Це робить WordPress дуже розширюваною платформою.

CodeCanyon

Для людини, яка починає новий бізнес, безкоштовні плагіни – це не лише чудове доповнення до їх веб-сайту, вони можуть додавати функції як і коли виникає потреба, не плануючи будь-яку вимогу на початку. Наприклад, вам може не знадобитися Live Chat на своєму веб-сайті на початку, але якщо потреба виникає пізніше, ви можете просто додати плагін для цієї функції пізніше.

9. WordPress може масштабувати свій бізнес

Більшість стартапів не впевнені у своєму зростанні на старті. Вони керують тісним судном, тримаючи речі непомітними. Але їм потрібна кімната для масштабування та зростання, якщо їх ідея розгортається великим чином. WordPress є ідеальною формою, оскільки дозволяє їм починати з невеликих розмірів, а потім збільшувати масштаб для управління навіть організаціями на рівні підприємств, що охоплюють багато країн та континентів. Компанія Уолта Діснея і Mercedes-Benz запускає свій веб-сайт на WordPress. Ви можете використовувати WordPress практично на будь-якому сервері з базовим спільним планом хостингу для висококласних виділених серверів. Він однаково добре працює для малих блогів та величезних підприємств.

10. WordPress – безпечний

Безпека є головною проблемою для будь-якого веб-сайту, особливо там, де залучені грошові операції чи конфіденційна інформація. Справа в тому, що подобаються великі та відомі імена Фонд Обами, і NGinx використання WordPress має переконати вас, що WordPress – це безпечна платформа.

Що ви повинні знати про безпеку, це те, що жодна платформа не є на 100 відсотків безпечною, з хакерами завжди. Зростаюча популярність WordPress також робить це улюбленою мішенню для хакерів. Але з WordPress ви відносно безпечні. Це тому, що команда WordPress постійно контролює загрози безпеці. Поширена та активна спільнота WordPress також швидко повідомляє про проблеми безпеки. Оновлення безпеки випускаються негайно, і ще більше, за замовчуванням незначні оновлення здійснюються автоматично.

Що також важливо, це те, що як користувач, ви можете зробити багато речей, щоб захистити свій веб-сайт, такі як вибір надійного хоста, пошук надійних імен користувачів та паролів, вибір якісних тем та плагінів та регулярне оновлення WordPress. А щоб бути додатково безпечним, ви можете встановлювати плагіни безпеки та регулярно створювати резервні копії свого веб-сайту. Тому WordPress в руках відповідального користувача – це безпечна платформа.

11. WordPress зручний для користувачів

Якщо ви попросите мене вибрати свою улюблену функцію щодо WordPress, я б вибрав її зручність для користувачів. Не знаючи жодного коду, ви можете створювати веб-сторінки з зручного інтерфейсу. Робота з WordPress така ж проста, як і робота з будь-яким текстовим процесором. Звичайно, це допомагає, якщо ви знаєте деякі основні кодування, особливо коли вам доведеться вирішувати проблеми. Але навіть у таких ситуаціях ви виявите, що для вас допоможуть навчальні посібники, курси, навчальні відео, подкасти та блоги. WordPress відмінне в Do-it -self. Навіть новачки можуть легко створювати контент. Крім того, WordPress підтримує зображення, аудіо та відео та ефективно управляє медіафайлами. Ви також можете вбудовувати вміст сторонніх розробників, наприклад YouTube та Vimeo.

12. WordPress Включає плавний робочий процес

У WordPress багато вбудованих ролей користувачів, кожна зі своїми можливостями. Будь-якому члену команди може бути наданий доступ до різних рівнів шляхом призначення відповідної ролі користувача. І якщо вбудовані ролі користувачів не підходять вашій команді, ви можете так само легко створити нового користувача та призначити їм потрібні привілеї. Якщо ви працюєте з багатоавторним блогом, з WordPress керувати редакційним робочим процесом стає просто.

Ви також можете забезпечити свій веб-сайт WordPress розвиненою поведінкою та створити ряд додатків. Використовуючи власні поля та умовну логіку, ви можете автоматизувати ряд завдань WordPress.

13. WordPress допомагає з брендингом

Хоча веб-сторінка WordPress за замовчуванням може здаватися дещо стандартною, більшість доступних тем пропонують безліч варіантів налаштування, що дозволяють вирівняти веб-сторінки з вашим брендом. Кольори, логотипи, шрифти, майже кожен елемент можна налаштувати на панелі митних опцій. Зміни можна переглянути в режимі попереднього перегляду, перш ніж зберегти їх. WordPress допомагає відобразити ваш бренд в Інтернеті.

Підведенню

Всі перераховані вище причини повинні дати вам достатньо підстав вибрати WordPress для вашого веб-сайту. Це ідеальний варіант швидко створити веб-сайт з мінімальними витратами.

Крім того, WordPress готовий і до майбутнього зростання. З впровадженням API REST буде краща інтеграція із сторонніми додатками, і ви побачите нові можливості.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map