12 перевірених способів заробити гроші за допомогою WordPress

Перевірені способи заробити гроші за допомогою WordPress

Зараз днями багато людей знайшли способи заробити багато грошей за допомогою WordPress. Існує багато різних способів, за допомогою яких ви також можете заробляти на життя на Інтернеті.


Ви коли-небудь думали заробляти гроші за допомогою WordPress? Якщо так, ця детальна публікація – це задоволення для вас! Я обговорю 12 перевірених способів заробити гроші за допомогою WordPress. Перелічені нижче методи вимагають різних наборів навичок, тому навіть якщо ви не розробник, будьте впевнені, WordPress має багато можливостей для вас!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Позаштатний запис (він же створює вміст)

заробляти гроші

Починати легко – якщо у вас є пристрій для набору та підключення до Інтернету, ви можете створювати контент для інших веб-сайтів. Є мільйони веб-сайтів, і всі вони потребують свіжого вмісту.

Хоча цей список переповнений способами заробляти гроші за допомогою WordPress, створення вмісту поширюється майже на кожну нішу. Просто відвідуйте улюблені інтернет-блоги. У багатьох є сторінки заявок для дописувачів, де ви можете надсилати свої статті та отримувати за них гроші. Таким чином, ви не тільки отримаєте чудові зворотні посилання з сайтів вищого рейтингу, але і зможете заплатити за свою нелегку роботу.

Ви також можете знайти завдання для написання вмісту WordPress на сайтах дощок. Пара, яку варто перевірити, включає Обробка і Проблеми ProBlogger – в обох із цих моментів доступні твори письмових робіт.

Перш ніж застосовувати його, може бути хорошою ідеєю встановити онлайн-портфоліо, щоб показати свою попередню роботу. Зокрема, ви повинні обов’язково включити короткі біологічні, активні соціальні профілі та посилання на нещодавно опубліковані публікації (або якщо ви тільки починаєте створювати кілька публікацій у своєму власному блозі, які ви можете використовувати як приклади). Таким чином, потенційні роботодавці можуть ознайомитись із вашим стилем написання, а також викласти свої статті у блоги та соціальні мережі.

2. Створіть та заробіток на блозі

Веб-сайт WordPress

В онлайн-світі завжди рекомендується створити веб-сайт для вашого бізнесу. Отже, що ви чекаєте? Запустіть власний блог WordPress і почніть заробляти гроші!

Не знаєте, як розпочати роботу зі своїм веб-сайтом WordPress? Ознайомтеся з нашим простим посібником про те, як створити блог, де ми проведемо вас через усі етапи створення веб-сайту. Основними кроками є вибір домену та хостинг, установка WordPress, вибір теми, установка плагінів та додавання публікацій та сторінок.

Вести блог – це прекрасний спосіб отримати пасивний дохід. Ви можете заробляти гроші, використовуючи партнерський маркетинг, продаючи рекламу, спонсорські огляди тощо з свого блогу. Це не вимагає від вас додаткових зусиль – це просто спосіб повною мірою скористатись вмістом і трафіком, які ви вже маєте.

Більшість пропозицій ринку та постачальників послуг партнерські програми. Деякі з наших особистих фаворитів, з якими легко працювати, включають Themeforest, Shareasale, Партнерська компанія CJ та Творчий ринок. Просто зареєструйтесь на БЕЗКОШТОВНОму акаунті та додайте посилання на публікації, де це вважається природним.

До продавати рекламу ви можете запропонувати власні рекламні пакети або працювати через подібну компанію BuySellAds. Або зареєструватися на Google Adsense облікового запису та вставте свій код, щоб мережа Google обробляла рекламу, а ви отримували невелику перевірку кожного місяця.

Ви також можете запропонувати спонсорські пости у вашому блозі. Додайте сторінку або контактну форму на свій веб-сайт, щоб бренди могли зв’язатися, щоб заплатити вам за огляди, путівники, публікації стилів списку чи щось інше. Просто не забудьте вказати у своїй спонсорській угоді про те, що всі думки будуть чесними, і переконайтеся, що ви додали відмову до остаточного опублікованого допису, що воно було спонсоровано.

Ви також можете використовувати свій веб-сайт для просування інших заходів з генерування грошей (які ми охоплюємо нижче), таких як курси, продукти або преміальні послуги.

3. Курси WordPress

Кращі курси WordPress для початківців

Досить впевнений у своїх силах? Створіть курс! Є мільйони людей, які користуються Інтернетом для вивчення нових навичок. Все, що вам потрібно зробити, – це створити (і монетизувати) курси, щоб допомогти їм. Навчіть людей садити, ділитися порадами з приготування їжі або навіть поділитися власним посібником щодо створення блогу. Після того, як ви обмежили свою тематику, є кілька варіантів дійсно створити та монетизувати ваш онлайн-курс.

По-перше, це використовувати ваш веб-сайт просто як маркетингову платформу з курсами, що розміщуються на сторонній сайт для впорядкування. Популярні варіанти включають сайти, такі як Udemy, де ви можете завантажувати свої курси та встановлювати власні ціни, або Lynda, де ваш курс є частиною загального членства. Обидва пропонують прості способи швидко почати роботу. Просто пам’ятайте, що за допомогою цих платформ ви не зберігаєте всю оплачену суму за свій курс (Udemy знижує на 3-50% ціну курсу, в той час як Lynda виплачує на основі ваших переглядів на місяць).

Другий варіант – почати все і використовувати WordPress для створення свого веб-сайту та проведення ваших курсів. Таким чином ви керуєте своїми курсами, встановлюєте ціни та отримуєте всі переваги. І вам пощастило – існує ряд плагінів, що полегшує створення курсів за допомогою WordPress. Просто скористайтеся нашим посібником, щоб створити онлайн-курс з WordPress, щоб дізнатися більше. Або ви можете скористатися плагіном для членства, щоб створити платний розділ вашого веб-сайту лише з членами з ексклюзивним вмістом. Це може включати курси, дописи в блогах, відео, завантажувані інструменти або засоби – дійсно все, що ви хочете запропонувати.

4. Електронна комерція та дропшипінг

Прості поради WooCommerce для збільшення продажів

Окрім знань, ви також можете поділитися завантажуваними або матеріальними товарами зі своїми читачами. Щоб почати, потрібно трохи зусиль, але WordPress – це фантастична платформа для створення веб-сайту для електронної комерції.

Чому? електронна комерція? Зараз більше, ніж будь-коли люди роблять покупки в Інтернеті. А з WordPress вам просто потрібно встановити плагін типу WooCommerce, щоб створити інтернет-магазин. Порівняно з іншими параметрами електронної комерції, WooCommerce є абсолютно безкоштовним та пропонує безліч корисних функцій, які ви можете використовувати для налаштування магазину.

Окрім звичайної вітрини для власних товарів, WordPress можна також використовувати для створення дропшипінг магазин. У цьому випадку ви продаєте товари безпосередньо покупцям, але треті сторони доставляють їх (аналогічно тому, як Amazon часто обробляє доставку для менших продавців за допомогою своєї платформи). Незалежно від того, використовуєте ви WooCommerce або Shopify, цей спосіб зазвичай включає використання плагіна або використання налаштувань, щоб переконатися, що інформація про доставку надсилається безпосередньо постачальнику. Якщо це звучить як правильний бізнес-план для вас, є декілька плагінів, які ви можете використовувати для створення дропшиппінга з WordPress.

5. Служба налаштування блогу

WordPress - це більше, ніж платформа для блогів

Ви початківець або блогер, що працює неповний день, який не має великого досвіду розробки, хоча ви хочете заробляти гроші за допомогою WordPress? Якщо так, послуга налаштування блогу – це ідеальний варіант для вас. Навіть початківці можуть запропонувати такий вид послуг! Але як?

Багато людей хочуть використовувати WordPress у своїх блогах, але вони просто не мають технічних знань, щоб насправді почати. Тому вони вибирають послугу налаштування блогу. Вашим завданням постачальника послуг з налаштування блогу буде встановлення WordPress, завантаження теми WordPress, додавання рекомендованих плагінів тощо.

Щоб отримати клієнтів, ви можете почати з простої сторінки служби налаштування блогу на своєму веб-сайті. Для залучення потенційних клієнтів або присвяченого трафіку на цю сторінку додайте банери для вашої послуги на своєму власному сайті, спробуйте звернутися до інших блогів до публікації гостей, залишайте коментарі на форумах із посиланням на ваш сайт, заходьте в соціальні мережі та вкладайте гроші в платну рекламу якщо ти вмієш. Якщо ви орієнтовані на меншу або місцеву аудиторію (наприклад, “служба налаштування блогу для садівників” або “служба налаштування блогу в Саванна Джорджія”), це часто набагато доступніше, ніж ви думаєте. Якщо люди зацікавлені у вашій пропозиції, вони зв’язуться з вами.

Під час створення сторінки обслуговування розглядайте можливість додавання багаторазові ціни зі збільшенням рівня обслуговування. Наприклад, у вас може бути основна послуга налаштування блогу за 100 доларів, яка включає встановлення WordPress, завантаження теми та додавання демонстраційного вмісту теми. Тоді ви можете запропонувати налаштування плагінів SEO як 20 доларів upsell, або як частина послуги з налаштування преміум-класу, що комплектується кількома іншими функціями (наприклад, сухарями, налаштуванням домашньої сторінки тощо).

Або ви можете надати вас послуги налаштування блогу безкоштовно, але вам доведеться покладатися на партнерські посилання на сторінці ваших послуг. Наприклад, ви можете запропонувати безкоштовну настройку блогу, придбавши хостинг Bluehost, коли клієнт використовує ваше конкретне партнерське посилання. Bluehost пропонує хостингові плани за конкурентними цінами, які можуть дозволити собі нові блогери, а також щедрі комісійні партнерські комісії в розмірі понад 65 доларів за кожну успішну реєстрацію. Так само ви можете запропонувати користувачам теми, плагіни, служби безпеки та інші партнерські продукти, коли вони підписуються на вашій сторінці обслуговування. Просто пам’ятайте, що рекомендуєте лише тестовані продукти, які є хорошими.

6. Обслуговування веб-сайтів

Обслуговування веб-сайтів

Ми згадали про налаштування блогу, але існує величезна можливість отримати постійний дохід за допомогою послуги з обслуговування. Багато власників веб-сайтів не хочуть вирішувати щоденні завдання веб-сайту – вони просто хочуть, щоб люди могли їх знайти в Інтернеті. І ось тут ви завітаєте. Технічне обслуговування може спричинити за собою оновлення WordPress, моніторинг безпеки, оновлення тем і плагінів, управління хостингом, налаштування CDN тощо. В основному все, що ви вже робите для власного веб-сайту, ви можете отримувати щомісячну плату за робити для інших.

Важливо зауважити, що якщо ви йдете цим маршрутом, вам потрібно буде використовувати плагін управління сайтом, щоб полегшити ваше життя. Кілька найкращих варіантів:

 • Нескінченний WP
 • MainWP
 • ManageWP

Усі ці плагіни дозволяють керувати оновленнями основних, тем та плагінів, а також відстежувати SEO, швидкість сайту, коментарі та навіть резервне копіювання – все з однієї інформаційної панелі. Таким чином ви можете надати комплексну послугу технічного обслуговування для своїх клієнтів без необхідності контролювати кожен сайт окремо.

7. SEO та маркетингові послуги

Найкращі практики WordPress SEO

Якщо ви витратили час на те, як оптимізувати свій власний сайт, ви, безумовно, можете використовувати ці навички для роботи. SEO – це величезна частина створення веб-сайту, і це може бути дуже непосильним для деяких людей. Чому саме тому SEO послуги як правило, отримують преміальні ціни. Незалежно від того, чи допоможете ви в оптимізації контенту, побудові посилань, швидкості сайту чи інших аспектах веб-сайтів SEO, це, безумовно, має платити багато власників веб-сайтів.

Маркетингові послуги йти рука об руку разом із SEO. Керування оголошеннями займає багато часу, оскільки воно вимагає створення графіки, дослідження ключових слів, стратегії призначення ставок, розміщення тощо. Плюс хороша маркетингова кампанія включає в себе кілька форматів – оголошення Google, інформаційні бюлетені, соціальні медіа тощо. Озброївшись знаннями та підключеннями, які ви вже створили для власного веб-сайту, ви, безумовно, можете надати клієнтам допомогу. У більшості випадків маркетингові послуги включають плату на основі плюс відсоток на основі трафіку або збільшення кількості конверсій.

8. Консультації з питань безпеки та рішення

Безпека WordPress

Для тих, хто впевнений у своїх можливостях безпеки, а саме навичок кодування, консультації з безпеки можуть бути надзвичайно вигідними. Безпека має надзвичайно важливе значення для кожного власника сайту. Деякі області, які ви можете розглянути, включають:

 • Аудит безпеки: Доступні програмні послуги з аудиту преміум-класу, але ви також можете виконати це вручну. Який би маршрут ви не вибрали, обов’язково охоплюйте основні аспекти безпеки, такі як налаштування WordPress за замовчуванням, паролі, доступ до ролі користувача, дозволи файлів, оновлення, настройки плагінів безпеки, налаштування резервного копіювання (через плагін або хостинг), конфігурація сервера, сертифікат SSL тощо.
 • Загальне зміцнення безпеки: Це може бути настільки просто, як пропонувати професійну послугу налаштування для надійного плагіна безпеки, такого як iThemes Security Pro, Wordfence або Все в одному WP Безпека та брандмауер.
 • Налаштування SSL: SSL складний, то чому б не допомогти власникам веб-сайтів правильно створити та встановити свій сертифікат SSL.
 • Видалення зловмисного програмного забезпечення: Якщо ви знаєте файли WordPress, як тильна сторона руки, то видалення зловмисного програмного забезпечення знаходиться прямо на вашій алеї. Якщо ви вирішите видалити підозрюваний код самостійно вручну або за допомогою плагіна, це, безумовно, щось, що ви можете додати до загальних служб безпеки.

Звичайно, є й інші аспекти безпеки WordPress, але це чудові місця для початку, якщо безпека в Інтернеті – це ваша пристрасть.

9. Розробка плагінів WordPress

10 кращих плагінів, доповнень та розширень Гутенберга

Якщо ви використовували WordPress, ви повинні знати про одне – ви не можете вести свій блог, не використовуючи принаймні кілька плагінів, правда? Усі користуються плагінами для додавання додаткових функцій, які допомагають успішно запускати блог WordPress. У WordPress доступні тисячі плагінів – деякі абсолютно безкоштовні, інші пропонують платні оновлення, а решта – преміальні.

Якщо ви знайдете рішення проблеми та створіть плагін для неї (щоб ваша аудиторія була зацікавлена ​​у покупці), то абсолютно нічого не може заважати вам отримувати від неї прибуток. Проаналізуйте кілька існуючих плагінів (бажано в подібній ніші), які заробляють гідні гроші. Подивіться, чи використовують вони преміум (платний плагін) або freemium (безкоштовний плагін із платним оновленням). Вони використовують WordPress.org, ринок або покладаються на власний веб-сайт для просування? Ви також можете перевірити коментарі / відгуки, щоб отримати уявлення про те, яка підтримка може бути для вас. Потім з’ясуйте, як ви можете зробити те саме, щоб створити постійний грошовий потік!

Якщо ви думаєте заробляти гроші, продаючи плагіни WordPress, не забудьте створити їх, орієнтуючись на конкретну потребу. Одним з найкращих прикладів цієї категорії є створення сторінок Elementor. Цей плагін для створення мега-сторінок орієнтований на полегшення створення власної макети сторінок і став більше використовуватися понад 4 мільйонами WordPress сайтів. Плюс розробник плагінів монетизував їх створення, випустивши преміальний Elementor Pro з більш досконалими функціями.

Ви можете продавати свої плагіни WordPress у CodeCanyon. Ви також можете продати його з власного блогу або створити для нього окремий сайт. Ви також можете заробити гроші, працюючи над власними проектами плагінів.

10. Розробка теми WordPress

розробляти-wordpress-теми

Ви веб-дизайнер чи розробник? Так? Тоді ви можете заробляти гроші, розробляючи теми WordPress. Вам не потрібно бути дизайнером чи кодером вищого класу, щоб створити чудову тему WordPress – але ви обов’язково повинні знати, що ви розробляєте для своєї цільової аудиторії. Зрештою, ви повинні знати, для кого розробляєте свою тему, інакше ви знайдете нульову аудиторію для вашої теми..

Є так багато компаній, які розробляють фантастичні теми для веб-сайтів WordPress, щоб зробити пасивні потоки доходу. Наприклад, такі люди, як Брейн Кларк заснували StudioPress (і пізніше продавали його WP Engine, який тепер включає всі теми StudioPress БЕЗКОШТОВНО з їх хостинговими планами), і наш власний AJ Clarke створив теми WPExplorer (включаючи нашу №1 загальну тему WordPress) для створити якісні та привабливі теми для веб-сайтів WordPress. Вони вже багато років роблять чудово, лише наймаючи декількох дизайнерів та продаючи привабливі теми.

Якщо ви тільки починаєте, коли йдеться про створення тем WordPress, і недостатньо впевнені, щоб перейти на самотужки, ви можете сформувати команду. Або ви можете приєднатися до підприємства, яке вже займається розробкою тем для інших. Таким чином вам не буде так складно заробляти гроші під час завершення роботи.

Ви можете продати свої теми WordPress за адресою Шаблон монстра, Themeforest, Creative Market, або ви можете продати їх із власного веб-сайту. Як і плагіни, ви також можете працювати над типовими проектами WordPress для клієнтів, щоб заробити кілька доларів.

11. Настроювання теми

Налаштування теми WordPress

Ви просунутий розробник з додатковим часом на руках? Спробуйте запропонувати послуги з налаштування. Багато розробників отримують гідні побічні доходи, пропонуючи послуги з налаштування веб-сайтів, тем та / або плагінів на робочих сайтах WordPress.

У будь-якому випадку, є багато користувачів WordPress, які можуть встановити тему (або, можливо, їхній хостинг-провайдер запропонував це разом із налаштуванням установки WordPress), але вони не мають технічної можливості вносити зміни. Наприклад:

 • Спеціальні макети сторінки
 • Спеціальні типи публікацій
 • Створення логотипу / бренду
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Налаштування розсилки
 • Налаштування магазину електронної комерції
 • Конфігурація плагіна

Це, звичайно, дуже маленький приклад, оскільки у WordPress дуже багато аспектів. Ви можете запропонувати свої послуги за встановленою ціною за завдання або зробити свій час доступним із змінною ставкою за годину.

12. Послуги з дизайну WordPress

консалтинг за гроші

Один з останніх способів, про який ми хочемо поговорити, щоб заробити гроші в Інтернеті за допомогою WordPress, – це запропонувати комплексні послуги з дизайну. Це можна зробити легко, лише якщо ви хороші в WordPress – створення індивідуальних дизайнів для клієнтів та створення повного веб-сайту з нуля. Розробники, що працюють безпосередньо з клієнтами на користувальницьких сайтах, за свою роботу стягують тисячі. Тому, хоча цей варіант може зажадати більше знань і зусиль, він дуже сильно стоїть. І ви можете по суті створити кілька інших способів монетизації, згаданих у цьому списку, щоб створити загальний пакет послуг (спеціальна тема, налаштування блогу, налаштування безпеки, постійне обслуговування тощо).

Веб-сайти, як ЗаконнийОбробка і Топтал – чудові місця, щоб рекламувати вашу доступність для роботи клієнтів. Ви також можете запропонувати свої послуги через власний веб-сайт, якщо ви хочете пропустити середнього чоловіка. Переконайтеся, що у вас є чудовий портфель, якщо ви думаєте зробити пасивний потік доходу, використовуючи цей метод. Зокрема, не забудьте попросити клієнтів надати відгуки, якщо вони задоволені вашою роботою або поділитися оглядом ваших послуг, які ви можете розміщувати на своєму сайті або ділитися в соціальних мережах. Це дійсно може збільшити ваші онлайн-продажі, оскільки відгуки від провідних блогерів є чудовим соціальним доказом.

Кінцева примітка

Вам не потрібно бути генієм WordPress, щоб заробляти на життя. Якщо ви можете зробити що-небудь з перерахованого вище і знати, як продати себе або свій товар, у вас буде багато шансів заробити дійсно непогані гроші за допомогою WordPress. Також з’ясуйте, чого справді хоче ваша цільова аудиторія; таким чином ви будете на правильному шляху.

Чи є у вас більше стратегій заробляти гроші в Інтернеті за допомогою WordPress? Будь ласка, поділіться ними у розділі коментарів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map