12 кращих плагінів та служб резервного копіювання WordPress

10+ кращих плагінів для резервного копіювання WordPress та послуг

Створення веб-сайту – це цікавий досвід, коли справи йдуть як слід. Однак цей досвід може швидко киснути, якщо виникає проблема з вашим веб-сайтом WordPress. Наприклад, ви можете стати жертвою зловмисного хакера або піддатися пошкодженню даних під час встановлення нової теми чи плагіна. Або, можливо, ви просто внесли зміни, яких хотіли б, щоб цього не зробили, і тепер не маєте можливості повернутися назад. Зустріч з проблемами на вашому веб-сайті може викликати розчарування, тим більше, коли ви не маєте уявлення про те, як відновити його.


WordPress, як правило, є безпечною та надійною системою управління вмістом для вашого веб-сайту. Але іноді, незважаючи на всі ваші запобіжні заходи, щось може піти не так. Скажіть, ви втратили свій веб-сайт, як би ви пішли відновити його колишню славу?

Резервні копії – це відповідь. Вони є однією з найкращих і найнадійніших засобів захисту від будь-якої форми загрози вашому сайту. Якщо у вас є звичайний графік резервного копіювання, все, що вам потрібно зробити, – це відновити вміст, і ви знову працюєте.

Вручну проти автоматичного резервного копіювання (також із плагіном)

Резервні копії вручну працюватимуть для невеликого веб-сайту з невеликою кількістю глядачів та невеликим персоналом, але, оскільки аудиторія та персонал вашого веб-сайту збільшуються в розмірі, ви рідко можете дозволити собі дозволити перехід вашого веб-сайту в офлайн. Хоча вручну резервні копії пропонують більший вибір, безумовно громіздко зберігати резервну копію веб-сайту вручну. Ви можете прочитати більше про те, як використовувати резервні копії вручну в нашому повному посібнику щодо резервного копіювання WordPress.

Як правило, адміністратори веб-сайтів занадто зайняті, щоб створити резервну копію веб-сайтів вручну, і якщо регулярне резервне копіювання може залишити ваш сайт сприйнятливим до простоїв, якщо ваш веб-сайт втратить будь-які дані або стане жертвою злому. Або якщо сервери вашого хоста піддаються фізичній атаці (будь-яке стихійне лихо, виберіть) або іншим чином. Для веб-сайтів із значно великою аудиторією найкраще використовувати преміум-сервіс резервного копіювання або плагін. І навіть якщо ваш веб-сайт не дуже популярний, ви все одно маєте використовувати мінімум безкоштовний плагін.

Навіть якщо ви обмежуєте бюджет, витратити трохи додатково на резервне обслуговування – це добре витрачені гроші. Ці послуги роблять все для вас важким підйомом, так що ви можете спати здорово, знаючи, що ваш сайт WordPress в хороших руках. Але ми зробили все можливе, щоб включити найкращі з найкращих плагінів для резервного копіювання WordPress – безкоштовно та преміум. Тож тому, що ваш бюджет не надає вам достатньо простого місця для одного з платних варіантів, які ми згадуємо, це не означає, що ви не можете знайти дивовижний безкоштовний плагін, який допоможе вам регулярно створювати резервні копії свого веб-сайту..

1. VaultPress

VaultPress для WordPress

Офіційний сервіс резервного копіювання, який надає Automattic, VaultPress пропонує безліч варіантів резервного копіювання, починаючи від найосновнішого, починаючи від $ 2 / міс, до розширеного за ціною $ 20 / місяць. Насправді ми довіряємо VaultPress для резервного копіювання WPExplorer кожного дня.

Відновлення VP

VaultPress може створювати та зберігати актуальну копію вашого веб-сайту, щодня синхронізуючи весь вміст WordPress у режимі реального часу та надаючи автоматичні параметри відновлення. Крім того, проводиться перевірка безпеки, щоб повідомити про можливі загрози безпеці сайту.

VaultPress

Дуже легко переглянути архів резервного копіювання та визначити, яку резервну копію ви можете використовувати. За допомогою VaultPress ви можете легко відновити веб-сайт за допомогою з’єднання FTP або SSH. Ви можете завантажити резервні копії та зберегти їх на будь-якому портативному пристрої зберігання даних або завантажити його на будь-який веб-сайт онлайн-сховища, наприклад, Google Drive або Dropbox. Якщо у вас виникнуть проблеми з реставрацією, VaultPress надає чудову підтримку, яка допоможе вам відновити веб-сайт.

За $ 29 / місяць ви отримуєте захист від спаму, автоматичне відновлення, резервне копіювання в режимі реального часу, сканування безпеки, повний архів резервного копіювання та безпеку. Самий мінімальний план Lite, щоденне резервне копіювання, автоматичне відновлення, підтримка безпечного зберігання та 30-денний архів резервного копіювання.

Ви можете використовувати VaultPress для кількох веб-сайтів лише з одним обліковим записом. І ви можете отримати доступ до всіх резервних копій, встановивши Плагін VaultPress.

2. BackupBuddy від iThemes

BackupBuddy - плагін для резервного копіювання WordPress для відновлення переміщення WordPress

Інформація та завантаження

Використовуйте BackupBuddy для резервного копіювання та відновлення веб-сайтів WordPress плавно та без особливих зусиль. Ви можете зберегти резервну копію в будь-якому місці за допомогою веб-служб Amazon, Dropbox, Rackspace Cloud, FTP та електронної пошти.

BackupBuddy - плагін для резервного копіювання WordPress для відновлення переміщення WordPress (1)

За допомогою BackUp Buddy ви можете запускати часті резервні копії баз даних або повне резервне копіювання, використовувати варіанти зберігання в інших місцях, використовувати сховище BackUp Buddy Stash, планувати резервні копії, виключати резервні копії певних файлів та створювати профілі резервного копіювання..

BackupBuddy - плагін для резервного копіювання WordPress для відновлення переміщення WordPress (2)

Відновлення дуже просте, навіть для початківців WordPress. BackUp Buddy може легко перевезти ваш сайт WordPress до іншого домену чи хоста. До інших функцій BackUp Buddy належать сповіщення електронною поштою, обмеження зберігання резервних копій, індивідуальне зберігання файлів, сканування зловмисного програмного забезпечення, заміна тексту бази даних, сканування та відновлення баз даних та інтерактивна карта каталогу сайтів.

3. UpdraftPlus

Плагін для резервного копіювання UpdraftPlus WordPress

UpdraftPlus – це ефективний і дуже популярний плагін Freemium, який допомагає створювати резервні копії вашого веб-сайту WordPress на Amazon S3, Google Drive, Rackspace Cloud, Dropbox, FTP, SFTP, SCP, OpenStack Swift, WebDAV і навіть електронною поштою.

За допомогою цієї опції ви зможете швидко зробити повні резервні копії свого веб-сайту WordPress та зберігати їх у хмарі або завантажувати їх безпосередньо на комп’ютер. Плагін також підтримує резервне резервне копіювання та резервне копіювання, а також дозволяє різні графіки файлів і баз даних вашого веб-сайту..

Параметри оновлення

Використовуйте Updraft для швидкого відновлення, автоматичного резервного копіювання з повторюваними графіками, міграції сайтів, вибору конкретних файлів для резервного копіювання та завантаження архівів резервного копіювання. Якщо завантаження припиняється передчасно або не вдалося, плагін повторює спробу невдалого завантаження. Шифруйте резервні копії бази даних з преміальною версією плагіна. Цей плагін працює на декількох мовах, і робота з перекладом триває. Безкоштовна версія підійде для більшості користувачів, хоча премійна версія пропонує цілу низку додаткових функцій, включаючи доступ до пріоритетної підтримки.

4. BlogVault

Резервні копії BlogVault

Інформація та завантаження

Безпечна система резервного копіювання, яка допомагає користувачам WordPress автоматично створювати резервні копії, виконувати автоматичне відновлення, міграцію сайтів та перегляд резервних копій протягом 30 днів. Ви можете зберегти будь-яку резервну копію з архіву резервного копіювання в Dropbox. Ви можете протестувати резервні копії на серверах BlogVault, щоб перевірити, чи вибрана резервна копія потрібна.

BlogVault для резервного копіювання WooCommerce

За допомогою BlogVault можна також включити функцію для резервного копіювання в режимі реального часу. Це означає, що коли ви вносите зміни на свій сайт BlogVault не сприймає та не оновлює відповідні файли. Таким чином вміст вашого сайту завжди безпечний!

Інші помітні функції включають в себе додаткові резервні копії, безкоштовне зберігання за межами сайтів, підтримку на багато сайтів, інтегровану постановку, резервне копіювання столів для магазинів WooCommerce та дивовижна команда підтримки, яка готова допомогти 24/7.

5. Копіювач

Копіювач безкоштовного WordPress плагіна

Копіювач – це плагін міграції, який ви можете використовувати для створення резервних знімків вашого веб-сайту. Безкоштовний плагін дозволяє клонувати ваш WordPress сайт та створювати резервні копії вручну за запитом. Це створило повне резервне копіювання файлів WordPress, вмісту сайту, бази даних, тем та плагінів, упакованих у zip-файл.

Також доступна професійна версія для планування резервного копіювання, підключення до хмарного сховища, сповіщення електронною поштою та багато іншого.

6. BackWPup

BackWPup Безкоштовний плагін WordPress

BackWPup – ще один плагін Freemium, який може виконувати автоматичне резервне копіювання сайтів WordPress, виконувати експорт WordPress XML, оптимізувати, перевіряти та відновлювати бази даних.

резервне завантаження безкоштовно

Резервні копії можуть зберігатися через FTP-сервери, Dropbox, Amazon S3, Microsoft Azure, хмара Rackspace, Sync Sync та у версії Pro на Amazon Glacier та Google Drive. І якщо вам коли-небудь потрібні додаткові функції чи підтримка, просто перейдіть до преміум-версії плагіна.

7. ЗнімокПро

SnapshotPro

Snapshot – це плагін WPMU DEV, який створює резервні копії всього вмісту, всієї бази даних або конкретних таблиць. Плагін може бути запланований для автоматичного резервного копіювання, і ви можете зберегти резервні копії на Dropbox, Amazon S3 або SFTP. Плагін є частиною членства в WPMUdev і включає підтримку резервного копіювання та відновлення одним клацанням, автоматизовані резервні копії, підтримку на багато сайтів і навіть включає 10 Гб хмарного сховища WPMUdev.

8. WPVivid

WPvivid

За допомогою WPvivid ви можете створити резервну копію, відновити та перемістити свій сайт, але зараз ми зосередимось на резервних копіях. Безкоштовний плагін включає функції автоматизованого резервного копіювання, підтримку хмарного зберігання (Dropbox, Google Drive, Amazon S3, SFTP тощо), відновлення одного натискання, резервне копіювання одним клацанням, обмеження розміру резервного копіювання тощо. Плагін також сумісний з популярним менеджером сайтів MainWP, тому ви можете легко керувати резервними копіями для всіх своїх веб-сайтів. І це добре грає з такими конструкторами сторінок, як Elementor, SiteOrigin та Beaver Builder.

WPvivid Pro додає ще більше варіантів для додаткового резервного копіювання, підтримки багатосторонніх сайтів, віддаленого зберігання, розширеного планування, можливостей рольової функції користувача та багато іншого.

9. BackupGuard

BackupGuard

Легко створити резервну копію свого сайту за допомогою BackupGuard. У плагіні є безліч функцій резервного копіювання для створення необмеженої кількості резервних копій веб-сайтів, окремих резервних копій файлів або папок і навіть резервування резервних копій на декількох сайтах. Крім того, легко планувати, експортувати чи імпортувати резервні копії. А BackupGuard пропонує унікальну панель прогресу, щоб ви могли бачити, де ви перебуваєте в резервній копії (або навіть скасувати її, якщо хочете).

10. CodeGuard

Резервні копії CodeGuard

Інформація та завантаження

Резервна система, яка створює резервну копію всього на вашому сайті WordPress. Процес налаштування не повинен бути занадто складним для тих, хто деякий час використовує WordPress, резервні копії створюються автоматично, і ви можете відстежувати будь-які зміни файлів у вашій мережі..

Відновлення можна виконати, завантаживши zip-файл та виконавши вручну відновлення, або вибравши певні файли для відновлення, або найпростішим способом було б вибір автоматичного повного відновлення. При планах від $ 39 до $ 239 / місяць це може здатися дещо дорогим, але це не так, коли ви враховуєте, що він захищає ваш сайт.

11. WPBackItUp

Плагін WPBackItUp WordPress.

Наш передостанній вибір – WPBackItUp – це надійний претендент на створення резервного копіювання вашого сайту, що має унікальну структуру ціноутворення. Резервне копіювання веб-сайту та відновлення його вручну – абсолютно безкоштовно. Однак, якщо ви хочете скористатися параметрами відновлення одним клацанням миші (разом з низкою інших функцій), вам потрібно буде заплатити 79 доларів за преміальну версію.

В цілому WPBackItUp є надійною альтернативою іншим рішенням для резервного копіювання вашого веб-сайту WordPress. Їх підтримка та документація є прекрасними, а значить, для захисту вашого сайту вам, певно, не знадобиться нічого більше, ніж безкоштовна версія.

12. Міграція «все в одному» WP

Міграція «все в одному» WP

Всебічна міграція WP – це саме те, що звучить – плагін, який налаштовує вас на успіх під час переміщення вашого веб-сайту. Але ви можете використовувати плагін, щоб просто експортувати резервну копію вашого сайту. Просто увійдіть на свій сайт, перейдіть до розділу плагінів All-in-One WP Migration та натисніть велику зелену кнопку експорту. А плагін включає інтеграцію WP-CLI, тому ви можете створювати резервні копії та виключати файли (наприклад, спам-коментарі, зміни публікацій, неактивні плагіни тощо) за допомогою швидких команд.

Чому резервні копії веб-сайтів настільки важливі

Простіше кажучи, резервна копія – це копія вашого веб-сайту, яка завантажена в інше місце (наприклад, на ваш сервер або в службу хостингу файлів, як-от Dropbox). Вони важливі для того, щоб переконатися, що ви маєте спосіб відновити свій сайт, коли все піде не так. Наприклад, уявіть про помилку, що стосується вашого веб-сайту електронної комерції. Якщо у вас немає резервної копії – і жодного способу відновити втрачені дані – це вплине масово на весь ваш бізнес. Хоча прогноз може бути похмурим, стратегія резервного копіювання – навіть проста – врятує ваш бекон.

Загалом, резервне копіювання веб-сайту може допомогти вам захиститись від ряду загроз, зокрема:

  • Хакери на веб-сайтах. У той час як деякі хакери прагнуть викрасти конфіденційну інформацію, багато хто злому веб-сайтів просто докажуть, що можуть. Якщо у вас є веб-сайт, ви вже ризикуєте.
  • Шкідливі програми та віруси. Шкідливі загрози, такі як віруси, трояни та інші зловмисні програми, можуть знайти свій веб-сайт за допомогою плагінів WordPress та пошкодити чи вкрасти ваші дані. Хоча WordPress захищений, він все ще не на 100% непогрішний. Минулі версії WordPress були звернені, а безпечне повне резервне копіювання означає, що ви будете готові до найгіршого сценарію.

Загалом, резервне копіювання є надзвичайно важливим – але так само ключовим є ваш загальний графік. Давайте подивимось, як це зробити.

Створення розкладу резервного копіювання

Розклад резервного копіювання – це просто частота, з якою ви виконуєте резервне копіювання. Це може бути резервне копіювання щотижня або щомісяця, хоча частота може змінюватися залежно від ваших власних унікальних вимог. Однак, незалежно, радимо проводити регулярні резервні копії.

Створення розкладу резервного копіювання є відносно простим процесом. Поки ти міг зробіть кілька простих розрахунків (включаючи факторинг рівня вашого трафіку), реальність полягає в тому, що якщо ви регулярно створюєте резервні копії та часто використовуєте вбудовані функції обраного рішення, вам слід зайти.

Сказавши це, ви не хочете зберігати копії кожної резервної копії в одному місці. Натомість ви прагнете мати принаймні одну локальну резервну копію з другою копією, що зберігається на зовнішньому місці. Знову ж таки, плагіни можуть допомогти вам у цьому, і багато хто пропонує спосіб зберігати резервні копії зовнішньо.


Просто ще раз повторюю – резервні копії є життєво важливими. Вони допомагають вам швидко та легко повернутися до Інтернету після проблеми, а що ще важливіше – мінімізувати час простою, який переживають ваші відвідувачі. І врешті-решт, насправді немає вагомих причин (не єдиної) не робити резервну копію свого веб-сайту. Краще бути в безпеці, ніж шкодувати, – саме тому резервне копіювання веб-сайту дуже захищається. Навіть якби ви відчували, що ваш веб-сайт не втратить багато в дорозі / доходах через трохи часу, ви все одно можете втратити все, що ви розмістили на своєму веб-сайті..

Я напевно рекомендую принаймні отримати безкоштовний плагін, щоб захистити свій сайт WordPress. І не забудьте завжди робити резервну копію під час публікації нових публікацій, а також до та після великих оновлень вашої установки WordPress, тем та плагінів (або принаймні раз на місяць, щоб бути безпечним).

Ви спробували будь-який із варіантів у нашому кращому плані резервного копіювання плагінів WordPress? Або ми пропустили ваш улюблений плагін резервного копіювання? Повідомте нас у розділі коментарів – ми хотіли б почути від вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map