12 класних додатків і розширень для Chrome, які можна використовувати для WordPress

Більшість налаштувань, які ми проводимо на WordPress, спрямовані на те, щоб зробити веб-сайт функціональним та привабливим для відвідувача. Ми дуже наголошуємо на читацькому досвіді користувачів. Але чи знаєте ви, що є кілька чудових інструментів, які блогери та власники сайтів можуть використовувати, щоб полегшити завдання WordPress для себе? Ці інструменти не знайдено в темах чи плагінах. Скоріше, це додатки та розширення, які ви можете додати до свого браузера Chrome.


Деякі з цих додатків та розширень для Chrome допоможуть вам виконувати звичайні завдання WordPress, не входячи в систему. Ви можете швидко вносити зміни у свій браузер і зберігати їх у WordPress. Через кілька розширень потрібно одноразово зареєструвати свої дані для входу в WordPress в Google. Подальші зміни можна внести, натиснувши на розширення, працюючи в браузері та зберігаючи на WordPress.

Ці програми та розширення можуть зробити роботу з WordPress приємним. Їх можна використовувати під час написання чи ведення блогів. Вони легкі та прості в установці – просто додайте їх у свій браузер Chrome. І якщо вони вам більше не потрібні, ви можете видалити їх зі свого браузера.

Деякі з цих інструментів не використовуються виключно для WordPress і можуть використовуватися загалом під час роботи в Інтернеті. Чи потрібні вони для WordPress? Ні, але вони роблять ведення блогів приємнішим досвідом. Давайте докладніше розглянемо деякі з них.

Управління смугою адміністратора WordPress

Можливо, ви використовуєте WordPress для виконання кількох речей – і часто вам просто подобається, що панель адміністратора робить це простіше. Але також будуть випадки, коли ти відчуєш, що це просто на шляху. Він займає простір на екрані і робить сторінку трохи схожею.

Щоб вивести цю панель з екрана, ви можете додати її Управління смугою адміністратора WordPress в Chrome. Піктограма WordPress з’явиться на панелі Chrome. Натисніть на нього, і панель адміністратора зникне з вашої сторінки WordPress. Клацніть ще раз, і панель знову з’явиться. Таким чином, ви можете зберігати або відхиляти планку за своїм бажанням.

Управління смугою адміністратора WordPress для Chrome

Цю панель потрібно додавати у ваш Chrome, лише якщо ви хочете приховати панель адміністратора. Це не змусить планку повністю відійти.

WPSNIFFER

WPSNIFFER є чудовим розширенням для Chrome. Якщо ви коли-небудь замислювалися про те, яку тему використовує сайт WordPress, це розширення допоможе вам. Просто натисніть на розширення у вашому браузері, і тема WordPress, яка використовується на цій сторінці, відобразиться у вікні.

WP Sniffer

Потім розширення перенаправить вас на wpsniffer.com, де ви зможете знайти велику кількість статистичної інформації про тему. На веб-сайті, представленому вище, ви можете побачити, що тема, виявлена ​​WPSNIFFER, є флагманською темою WordPress WPExplorer, Total.

WordPress редактор стилів

WordPress редактор стилів допоможе вам стилізувати свою тему WordPress. Зазвичай, використовуючи інструменти для розробників у Chrome, ви можете отримати доступ до таблиці стилів тем і вносити будь-які вподобані вами зміни. Але ці зміни будуть втрачені, коли ви оновите свою сторінку.

WP_Style_Editor

Це розширення збереже зміни безпосередньо в таблиці стилів теми, не потребуючи жодного FTP. Ці зміни відбуваються в режимі реального часу, тому будьте обережні, працюючи з CSS.

Крім того, він може змінювати лише ті таблиці стилів, які лежать у кореневій папці теми. Це розширення чудово підходить для внесення невеликих змін до теми без необхідності входу.

Вбудована технологія Profiler

Вбудований є корисним інструментом для розробників та дизайнерів. Додайте це розширення до свого браузера Chrome і натисніть на нього, щоб побачити, які інструменти використовуються для створення веб-сторінки, яку ви зараз переглядаєте. Технологічний профіль веб-сторінки відображається у спадному вигляді із піктограми браузера.

BuiltWith_Technology_Profiler

Розробники можуть використовувати це для перегляду інструментів, що діють на веб-сторінках, і вирішити, чи хочуть вони їх застосувати у своїх проектах. BuiltWith може виявляти системи управління вмістом, аналітичні інструменти, рамки, віджети, хостинг програмного забезпечення та мереж доставки вмісту.

ExpressCurate

Блок письменника? Ви не можете придумати тему для наступної статті? Звертатися до ExpressCurate, високоякісний інструмент створення контенту. Це допомагає вам з ідеями, створенням, оптимізацією пошукових систем та публікацією вашої публікації, все з браузера Chrome.

Експрес Курате

Виходячи з ключових слів, які ви вводите, та сторінок, на яких ви переглядаєте, будуть запропоновані теми. Натрапивши на цікаву веб-сторінку, натисніть на кнопку Curate на панелі інструментів, виберіть зображення та текст. Вони будуть додані до поля цитованих коментарів у спливаючому вікні.

Ви можете додавати, редагувати та коментувати, а потім натискати на Curate Now. У вашій WordPress буде створена чернетка публікації. Ви можете увійти в WordPress, вносити зміни як завгодно, а потім опублікувати статтю. Приємне продовження для розвитку вашої творчості.

Shareaholic для Google Chrome

Спільний доступ до Google Chrome не лише для веб-сайтів WordPress. Це круте розширення, яке дозволяє користувачам миттєво ділитися на багатьох соціальних платформах, таких як Facebook, Twitter, Pinterest та близько 250 додаткових сервісів. Ви також можете зробити закладки на веб-сторінках.

Shareaholic для Google Chrome ™

Розширення не сповільнює ваш веб-переглядач і в архівах, ви можете переглянути всі посилання, якими ви поділилися, а також посилання друзів, якими ви користуєтесь у Shareaholic.

Очні крапельниці

Очні крапельниці є чудовим посібником для розробників. Додайте розширення у свій веб-переглядач, і коли ви натрапите на будь-який колір, який кидається в очі, просто натисніть на колір. Розширення дасть точний код використовуваного кольору. Ви можете зберегти в історії скільки завгодно кольорів, а потім отримати доступ до неї під час роботи над веб-сайтом.

Очні крапельниці

Якщо вам цікаво відтінок синього, який використовується на WpExplorer, ви можете прочитати його у спадному вікні, де я вибрав колір за допомогою Eye Dropper. Додайте його до історії та пригадуйте, коли хочете.

WP Write

Попрацювати над чимось і промайнули блиск геніальності щодо вашої наступної публікації в блозі? Якщо ви хочете розмістити слова на своїй публікації в блозі, не входячи у свою WordPress, ви можете це зробити прямо у своєму браузері за допомогою розширення для запису WP.

WriteWP

Після того, як ви додали розширення до свого браузера, натисніть на нього і починайте писати на вкладці, що відкриється у вашому браузері. Ви також можете публікувати публікації безпосередньо з Chrome, не відвідуючи WordPress. Працюйте у звичному середовищі WordPress, не входячи в систему !

WordPress Site Manager

Це розширення потребує введення реквізитів для входу на всі WordPress сайти, якими ви хочете керувати. WordPress Site Manager буде зберігати інформацію та дозволить вам отримувати доступ до головних сторінок сайтів зі свого браузера.

Менеджер сайту

Ви можете переключатися між сайтами, додавати та редагувати сайти та вносити швидкі редагування вашої теми, відкривши редактор тем за допомогою цього розширення.

Граматично

Граматично – це одне розширення для Chrome, яке жоден блогер не повинен пропускати. Після додавання до вашого веб-переглядача він прогляне вашу публікацію та вибере всі мовні помилки, які ви робите – написання, пунктуацію, контекстуальні помилки та розмістіть кількість помилок внизу. Це як у Редактора на комп’ютері !

Помилки виділяються, і коли миша наводить на неї, відображаються всі можливі альтернативи. При натисканні правильного вибору він автоматично замінює виділене слово.

Граматично

Це розширення може бути використане всіма майже скрізь, де він пише в Інтернеті. Ви можете бути впевненішими у своєму написанні. Преміальна версія гарантує, що ваше письмове слово не містить помилок, пропонує пропозиції щодо вдосконалення словникового запасу, перевіряє наявність плагіату та пропонує стилі написання.

MultiPress

Якщо ви створюєте публікації за допомогою Інтернету, ви знайдете MultiPress дійсно зручно. Це розширення допомагає легко ділитися посиланнями з будь-якого місця та створювати нові публікації з легкістю.

Перш ніж використовувати це розширення, вам доведеться встановити Натисніть це закладка (доступна на інформаційній панелі WordPress) на панелі закладок. Йти до Інструменти на панелі приладів, а потім Доступні інструменти. Ви знайдете інструмент під назвою Press This. Перетягніть значок закладки на панель закладок. Вам доведеться робити це для кожного нового блогу, який ви хочете створити.

MultiPress

Якщо ви ввійшли в WordPress, якщо ви знайшли фрагменти в Інтернеті, які ви хочете скопіювати, просто виділіть фрагмент і натисніть клавішу Press This bookletlet у вашому браузері. Зображення можна додавати за допомогою кнопки Додати медіа. Атрибуція додається автоматично в кінці.

Коли додається розширення MultiPress у ваш браузер, ви можете додати одночасно кілька блогів. Це може допомогти вам працювати над 5 публікаціями одночасно. Це краща альтернатива наявності декількох закладок на панелі закладок.

І, нарешті

Це список розширень, які я вважаю корисними для WordPress. Ви пробували будь-які? Знаєте про будь-яке розширення Chrome, яке може полегшити блогерів? Повідомте мене у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map