12 дивовижних ресурсів WordPress, які потрібно відвідати сьогодні

У екосистемі, що постійно розвивається, будьте початківцем WordPress або досвідченим розробником, важливо бути в курсі останніх подій, щоб залишатися конкурентоспроможними..


Однією з найбільших причин широкого успіху WordPress як платформи було його прийняття принципів з відкритим кодом. Однак, як і з будь-яким відкритим кодом, WordPress страждає від проблеми перевантаження інформацією. Існує так багато сайтів, які представляють надійні ресурси для всіх речей WordPress, що важко знати, з чого почати і кому довіряти.

У цій статті ми зібрали 12 наших улюблених ресурсів WordPress за 2015 рік (ну 13 справді з тих пір WPExplorer.com має бути вгорі або у списку). Кожен сайт містить безліч матеріалів, які допомагають новачкам отримати необхідні навички, а досвідчені користувачі перейдуть на новий рівень. Ми розділили наш список на три розділи:

 1. Преміум теми та плагіни.
 2. Професійна довідка WordPress.
 3. Ресурси для навчання та навчання.

Оскільки ви (сподіваємось) вже нас знаєте і, напевно, бачили наш блог WordPress та наші дивовижні безкоштовні теми WordPress, давайте розпочнемо з інших 12 ресурсів, з якими слід ознайомитися.!

Кращі ресурси для преміум-тем і плагінів

1. ТемаForest

Тема Ліс

Якщо ви шукаєте тему для створення свого останнього веб-сайту WordPress, з чого краще почати, ніж найбільший ринок тем WordPress, відомих людству? ThemeForest пропонує величезний спектр тем, класифікованих за функціональністю, а також всебічну підтримку. Продукція на ринку надходить від сторонніх розробників і проходить комплексний процес перегляду, щоб гарантувати, що стандарти залишаються високими.

2. CodeCanyon

Кодеканьйон

CodeCanyon – одне з найбільших джерел плагінів WordPress. З 3 877 плагінами WordPress (і щодня додаються більше) це потенційно важливий інструмент у складі будь-якого серйозного власника або менеджера веб-сайту WordPress.

Варто відзначити, що є й інші чудові джерела преміальних плагінів (ми любимо FooPlugins, WPMU DEV та плагіни Pippins). Однак у CodeCanyon є різноманітність, яку ви просто не знайдете в іншому місці.

3. Каталог плагінів Pro

Каталог плагінів Pro

Кожен, хто витратив час на створення або керування веб-сайтами WordPress, дізнається, наскільки складно отримати гідні плагіни преміум-класу. Вже певний час виникає потреба у базі даних якості преміальних плагінів, і, схоже, ми, нарешті, маємо рішення у вигляді каталогу плагінів Pro.

Запущений лише кілька місяців тому, у каталозі вже є понад 150 плагінів. Користувальницьке враження вражає і забезпечує легкий перехід для тих, хто звик до офіційного каталогу WordPress. Процес подання заявок для розробників є простим і дозволяє швидко та легко переглядати користувачів. Це, безумовно, слідкувати за майбутнім.

Кращі ресурси для професійної допомоги з WordPress

4. Кодируемый

Законний

Пам’ятайте, коли ви хотіли зробити цей маленький твір, як виглядає ваша домашня сторінка, але ви не знали, як відредагувати код теми, чи не були достатньо впевнені в цьому? Добре, Законний є для того, щоб позбутися вас саме від цих проблем.

Це ринок, де ви можете найняти незалежних розробників WordPress для завдань будь-якого розміру. Завдяки надійному процесу перегляду підрядників, Codeable є однією з найнадійніших служб аутсорсингу для WordPress і 98,9% завершених проектів отримують п’ятизіркові відгуки від клієнтів..

5. Крива WP

Крива WP
WP Curve – ще одна послуга аутсорсингу для обробки завдань WordPress. На відміну від Codeable, WP Curve не працює через сторонні сторони, але працює з власною внутрішньою командою розробників. Всього за $ 79 на місяць WP Curve піклується про весь ваш набір підтримки WordPress (для 1 сайту). У розділі відгуків на їхньому веб-сайті є великий огляд завдань, які ви можете призначити WP Curve..

6. Студія Envato

Студія Envato
Envato Studio – ще одна альтернатива, на яку можна звернутися за професійною допомогою. На відміну від наших попередніх двох записів тут, Envato Studio – це не лише специфічний ринок WordPress. Ви також можете використовувати його для найму професіоналів для різних завдань із кодування, вмісту, графіки, відео чи маркетингу. Послуги, пропоновані на платформі, індивідуально переглядаються командою студії Envato.

Однією з яскравих особливостей цієї платформи є той факт, що деталі, такі як час виконання робіт та кількість дозволених змін, попередньо визначаються між покупцем та продавцем. Це велика відмінність від інших платформ, де може бути важче прибити такі елементи.

Кращі ресурси для навчання та навчання

7. WP 101

WP 101
WP 101 є одним із піонерів у навчанні навичкам WordPress та пропонує чіткі темпи відео про кожен базовий аспект екосистеми WordPress. Це не ресурс, спрямований на те, щоб навчити вас користуватися кодом WordPress на сайті, але це більше для блогерів та творців контенту, які є новинкою на платформі WordPress.

Доступні три види пакунків: 30-денний доступ, щорічний доступ та цілий термін служби. Поряд з тими, хто хоче налагодити свої власні навички WordPress, WP 101 також корисний для професійних дизайнерів сайтів або менеджерів, які мають можливість білого маркування своїх відео та пропонування їх як додатки для клієнтів за допомогою простого плагіна.

8. Відео для початківців WP

Відео для початківців WP
WP початківець це чудовий ресурс для людей, які тільки починають з WordPress. Як і WP 101, вміст, який ви знайдете тут, навряд чи буде проміжним рівнем. Хоча веб-сайт пропонує корисний вміст у різних форматах – письмових статтях, посібниках та глосаріях – це справді виділений відео розділ. Розділ відео є лише членами, але членство на щастя безкоштовне.

9. Дерев’яна хата

Деревовий будинок

Treehouse обслуговує більш широку аудиторію, ніж наші попередні записи, і це чудове рішення для людей усіх рівнів досвіду, які прагнуть збільшити свою гру кодування. На сайті є величезна кількість тем, які слід вивчити, зокрема WordPress, PHP, Ruby та App Development.

Модулі Treehouse вражаюче взаємодіють із вікторинами та завданнями, вбудованими як стандарт, разом із відео, стенограмами та форумами. Плани починаються лише з 25 доларів на місяць – і велика кількість навчальних ресурсів – Treehouse легко є одним з провідних імен у цьому просторі.

Найкращі ресурси для розробників

10. Запитуйте повідомлення

Запитуйте повідомлення

Запитні повідомлення – це більш організована та привітніша альтернатива офіційній особі WordPress Codex. Розробники знайдуть хронологічно та за алфавітом списки функцій WordPress набагато простішими для навігації та використання, ніж їх офіційний аналог.

11. WP шукати

WP шукати

WP шукати – це як Google, що відповідає WordPress. Він призначений для того, щоб допомогти розробникам шукати функції WordPress, теги шаблонів, дії тощо. Як і в основних пошукових системах, WP Seek включає в себе автоматичну пропозицію, а також дозволяє користувачам шукати кілька ключових слів – масово корисних під час написання користувальницького коду або внесення змін до елементів теми.

12. 10 найкращих інженерних практик

10 кращих інженерних практик

10пр – відоме ім’я у світі веб-дизайну, інженерії та цифрової стратегії. Найкраща інженерна практика 10up є важливою ознакою для розробників усіх рівнів досвіду.

Цей проект надає рекомендації щодо найкращих практик, які слід дотримуватися для кожного аспекту кодування, від створення локальної обстановки до поєднання з PHP, елементами дизайну, специфічними для WordPress функціями та ін..


Ми сподіваємося, що наш список ресурсів допоможе вам направити вас у правильному напрямку з точки зору розширення набору навичок WordPress та отримання допомоги щодо ваших сайтів. Ніколи не було кращого часу для залучення до WordPress. Є багато інших чудових сайтів, які нам довелося з нетерпінням залишати цей список.

Нам цікаво почути ваші думки. Ви вже використовуєте будь-який із згаданих нами ресурсів? Або у вас є власні вибори, які повинні були бути в списку? Зв’яжіться з нами через коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map