10 резервних казок WordPress, які можуть вбити ваш сайт

Резервне копіювання веб-сайтів є одним із найбільший важливі обов’язки веб-адміністратора. Дехто з вас, хто читає цю статтю, може бути новаком у керуванні веб-сайтами. Ви можете прагнути одного дня створити власну компанію з веб-розробок. Ідеї, обговорені в цій статті, будуть одними з найважливіших речей, яких вам потрібно буде дотримуватися – у всій вашій професії.


Для досвідчених ветеранів – людей, які керують компаніями протягом півроку, я прошу вас поділитися своїми резервними історіями катастроф (якщо у вас є деякі) або особистими порадами для всіх наших читачів! Щось, що ви хочете, щоб ви знали, коли ви починали! Тож без особливих прихисток почнемо.

У цій статті я розповім про 10 поширених міфів, які склалися за останні кілька років у певних спільнотах, що ведуть блог. Кілька необізнаних людей поширюють таке слово, як дикий вогонь, і люди, які є новими у цій справі, вважають, що це Євангеліє. Я тут, щоб змінити це. Кажу тобі що таке, засновані на обгрунтованих міркуваннях.

Урок 1: Одноразове резервне копіювання

математичне рівняння

Пам’ятаєте алгебру середньої школи? Скільки разів вам доводилося це робити, щоб виправити це правильно? Резервні копії – щось подібне. Якщо ви думаєте, що будете одноразово створювати резервну копію свого веб-сайту – вам належить частування. Вам потрібно взяти повне резервне копіювання принаймні раз на місяць, залежно від вашого веб-сайту:

 • Якщо ви будуєте або ремонтуєте веб-сайт з нуля, робіть резервну копію кожні шість-дванадцять годин.
 • Якщо у вас є активний блог, де ви щодня знаходите безліч коментарів, робіть щоденне резервне копіювання.
 • Якщо у вас є портфельний сайт, то резервне копіювання на тиждень або на два тижні достатньо.

Урок 2: Часткове резервне копіювання

напівїдений-пончик

Часткове резервне копіювання, також відоме як Неповне резервне копіювання, бере резервну копію тільки бази даних WordPress і забуває wp_content папку, або навпаки. Часткове резервне копіювання має свої переваги та недоліки. Його перевагою є той факт, що вони порівняно невеликі за розмірами, порівняно з повною резервною копією. Погана новина полягає в тому, що вони самі не можуть відновити зруйнований сайт. Вам потрібні решта даних (у нашому випадку вміст каталогу інсталяції WordPress), які є лише повною резервною копією.

Повна резервна копія включає як базу даних WordPress, так і інсталяційну папку. Якщо у вас є багато завантажень зображень / медіа, розмір резервного копіювання буде природно великим. Отже, ви повинні бути вибіркові щодо тип резервного копіювання ви вибираєте. Ось декілька порад, які допоможуть вам у цьому:

 1. Якщо ви щодня завантажуєте нові повідомлення, тоді ви повинні взяти повне резервне копіювання
 2. Якщо ви публікуєте нові статті раз на тиждень, то a щотижня повне резервне копіювання і а щоденне часткове резервне копіювання (з бази даних) зробив би свою справу.
 3. Якщо на вашому сайті працює декілька дописувачів, тоді a щоденне резервне копіювання знову необхідна.

Хитрість полягає в тому, щоб знайти найкращу комбінацію, яка працює для вас. Вашою метою має бути ефективність – використання мінімальної кількості місця для зберігання максимальної кількості даних.

Урок 3: Покладаючись на спільні веб-хости, щоб зробити резервну копію для вас

безтурботна людина-закладання в траву-iStock-2x3

Я не кажу, що веб-хости не беруть резервну копію. Але тип резервного копіювання залежить від веб-хостингу, який ви використовуєте. Наприклад, компанія, що користується спільним хостингом, може запропонувати резервну копію резервного копіювання на 30 днів, яка може не включати бази даних, наявні у вашому обліковому записі.

Припустимо, ви розміщуєте свій сайт у такому хості. Одного прекрасного дня сайт несподівано виходить з ладу, і ви починаєте прогортати журнали резервного копіювання. Вдячно, ви знайдете – але зачекайте! Це тільки public_html папка! Де ваша база даних? Ти не знаєш!

Таким чином, у вас залишилося часткове резервне копіювання. Що без користі без користі фактична база даних WordPress. Уявіть, що у вас є всі 30 зображень статті на 3000 слів, не маючи самої статті 3000 слів. Ви втратили SEO та зазнаєте величезних втрат трафіку.

Урок 4: Місцеві резервні копії

жорсткий диск

Що таке місцева резервна копія? Це просто – зберігання резервної копії вашого сайту тільки у вашому комп’ютері. Це означає, що на вашому жорсткому диску є лише копія вашого сайту – непередбачуваний пристрій, який, як відомо, в якийсь момент виходить з ладу.

Це мій друг, не мудро робити. Ми живемо в епоху, що належить до хмари. Незабаром все стане в хмарі. Чому б не почати рано? В ідеалі, ви можете зберігати резервну копію свого веб-сайту у хмарній сховищі, як-от Dropbox, Google Drive, Amazon S3 або RackSpace Cloud Files.

Урок 5: Міф про автоматичне резервне копіювання WordPress

З версії 3.5 у WordPress була вбудована опція автоматичного оновлення. Це дозволило кожному автоматично оновити WordPress до останньої версії з невеликими зусиллями. Це також призвело до помилки. Люди почали думати – “Добре, якщо WordPress автоматично оновлює себе, він також повинен автоматично створити резервну копію моїх файлів”.

Шановні читачі, це неправда. WordPress жодним чином не створює резервну копію ваших файлів. Подумай над цим. Де б він зберігав резервні архіви? На хост-сервері? В Amazon S3? У такому випадку для цього потрібні ваші повноваження. Але це навіть не вимагає від вас жодної інформації! Відповідальність веб-майстра – це налаштувати та зробити резервну копію за певний проміжок часу.

ні, дякую

Гаразд, поки що ми висвітлювали деякі міфи, які виникли через брак інформації. Тепер, коли ви все це знаєте, я впевнений, що наступного разу ви будете обережні. Час другої частини допису: переконання. Деякі з нас занадто впевнені в собі і не зовсім підписуються на правило “профілактика краще, ніж вилікувати” – так часто, як нам належить.

Це може або не призведе до проблем. Якщо говорити з особистого досвіду, я б сказав, що багато людей стали здобиччю від переконання. Я опишу чотири таких помилки, починаючи з “мені не потрібна резервна копія, оскільки _____”. Будь ласка, прочитайте його та поділіться своїми думками щодо того ж.

Урок 6: мені не потрібна резервна копія

Як би зарозуміло і переконано це не звучало, є таке приголомшливо високий кількість людей, які підписалися на це правило. Вони думають, що вони просто не потрібно резервного копіювання. Чому? Можливо, тому, що вони найменше турбуються про сайт або вважають за краще жити життям на краю. Або тому, що вони думають, що вони не такі нещасні, що з ними трапляться погані речі! Я сподіваюся, що ви не один із них.

Урок 7: Мені не потрібна резервна копія, бо мені не дурно вистачити, щоб зламати власний сайт

Ніхто не каже, що ти дурний. Це ваша гордість, що там говорять. Друже мій, ти ніколи не знаєш, що буде.

 • Ви не віщун. (Ти?)
 • Ви не вирішили всіх важких проблем NP та NP незавершених. (Так?) Ні!
 • Тож як з точки зору віруючої, так і вченої, у вас немає передбачуваного способу передбачити майбутнє.

Я буду чесним з вами Раніше я думав так. Для когось це цілком природно. Але було б найрозумніше проявити обережність і відписатися від цієї категорії. Ви ніколи не знаєте, коли оновлення плагінів, нова тема чи якесь інше оновлення можуть зламати ваш сайт, тому краще завжди помилятися на стороні обережності.

Урок 8: Мені не потрібна резервна копія, тому що я просто починаю

WordPress 4.0 Benny Release

Хлопчик, я б хотів, щоб хтось попереджав мене раніше! Скільки б часу і сил я би заощадив! Коли я був новинкою в WordPress, я експериментував з кожною річчю, яку я міг знайти. Невідомі плагіни, налаштування теми, нові віджети, модифікації CSS – ви їх називаєте. Але я не взяв резервну копію! Я навіть не знав, що таке резервне копіювання.

І це була смерть мене. Я провів понад 11 годин на своєму першому сайті лише для того, щоб з’ясувати, що жорсткий диск хоста вийшов з ладу, і щоденна резервна копія охоплена останній день дані.

Як я вже згадував у цій статті, вам потрібно продовжувати робити резервну копію кожні 10-12 годин, коли ви активно змінюєте свій сайт. В ідеалі вам слід зробити це в області постановки (офлайн або онлайн), а потім замінити його на головний сайт. Для людей, які не мають досвіду для вирішення цього питання, краще рухатись із збільшеною частотою резервного копіювання.

Урок 9: Я не потребую резервного копіювання, оскільки хакери не будуть турбуватися з моїм маленьким сайтом

Я не люблю звучати кліше, але –

Початок усіх великих речей невеликий

 • Всесвіт складається з ентропії. Таким чином, хакер-любитель може просто використовувати ваш сайт для цільової практики. Ви не хочете зараз бути цільовою практикою хлопця, чи не так??
 • Ви також повинні бути обережними, коли брали резервну копію. Якщо ви створюєте резервну копію вже заражених файлів, то яка користь? Вам слід встановити плагін безпеки WordPress, щоб відсканувати ваш сайт на наявність шкідливих програм та зберегти його в чистоті.
 • Якщо вас зламали раніше, вам слід розкрити зайві грошові кошти – розбити невелику скарбничку, якщо вам доведеться, і отримати належний аудит безпеки від Sucuri.

Урок 10: Резервне копіювання занадто багато роботи!

пробіжки

Ну, це правило дещо вірно. Щоденне резервне копіювання є занадто багато роботи – особливо якщо ви зайняті більшу частину часу. Моя рекомендація – використовуйте службу резервного копіювання, як-от VaultPress. Він коштує близько 5 доларів на місяць і зберігає необмежену кількість резервних копій!

Але дійсно є багато чудових ресурсів WordPress, які допоможуть вам зробити резервні копії простішими. У наступному нашому дописі представлена ​​колекція найкращих плагінів резервного копіювання в WordPress – від безкоштовних плагінів до преміум-сервісів. Використовуйте це, щоб вибрати улюблене рішення для резервного копіювання WordPress.

Розлучення слів

Коли ваш сайт отримує багато трафіку, вам слід зосередити більшу частину часу на його вдосконаленні, додавши більше вмісту та активної реклами. Стаття, що твітнеться одного разу, не збирається загадувати багато.

Важливо, що ви розповсюджуєте своє завдання. Якщо ви вважаєте, що створення та керування резервними копіями займає занадто багато вашого часу, то вам варто розглянути більш просту альтернативу – керований хостинг WordPress. Практично всі постачальники мають регулярні необмежені резервні копії з 30-денним терміном зберігання та безліччю інших дивовижних функцій. До наступного разу!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map