10 причин переключення вашого веб-сайту або блогу на WordPress.org

З понад 21 коментар, розміщений за секунду і 14 мільярдів переглядів сторінок на місяць, WordPress став найпопулярнішою на сьогодні платформою CMS в Інтернеті. Ви можете буквально побудувати все, що завгодно, використовуючи WordPress. Від сайтів електронної комерції до спеціалізованого форуму – все, що вам потрібно, – це правильний плагін.


Традиційно WordPress пропонується у двох варіантах:

 1. WordPress.com – комерційна послуга, яка дозволяє створювати безкоштовний блог
 2. WordPress.org – програмне забезпечення з відкритим кодом, яке розпочало революцію

Найбільш важливий фактор продажу, який робить WordPress.com настільки привабливим, той факт, що він на 100% безкоштовно – на все життя. Тисячі блогерів щодня реєструють обліковий запис у WordPress.com та отримують блог в Інтернеті за лічені хвилини. Але WordPress.com має свою частку обмежень.

Ви, мабуть, не знали, що WordPress.com має право право на припиняйте свій блог у будь-який час. Це чітко зазначено в їх Загальних положеннях та умовах.

Є кілька інших можливих підводних каменів, які зрештою не роблять WordPress.com таким привабливим. Тож ми перерахували деякі недоліки використання WordPress.com, пояснюючи необхідність переходу на WordPress.org – платформу, що розміщується.

Зауважте, що WordPress.org посилається на веб-сайт WordPress, який розміщено самостійно. У решті цієї статті два терміни вживаються синонімічно.

1. Іноді рекламні оголошення

Концепція реклами на хмара тегів

Щоб підтримувати їх безкоштовне обслуговування, WordPress.com час від часу показує ненав’язливі реклами у вашому блозі. Це те, як вони платять за свою гігантську мережу, де розміщуються мільйони блогів. Коли ви думаєте про це, це насправді досить логічно. Як інакше вони будуть платити свої рахунки на сервері?

Вони не можуть бігти до інвесторів, кажучи: “вкладайте в нас мільйони доларів, щоб ми могли безкоштовно розміщувати блоги інших людей”. Це просто неможливо. Таким чином, використання реклами цілком виправдано.

Але чи справді ви хочете, щоб ваш бізнес-сайт розкручував рекламу, особливо коли ви не заробляєте жодної копійки з них? Це підводить мене до мого наступного моменту.

2. Показ об’яв у вашому блозі

shutterstock_156197999

Реклама в блозі – це багаторічне джерело доходу. Ви можете запустити їх самостійно або скористатися послугою типу Google Adsense або BuySellAds. Якісно розміщені оголошення принесуть вам багатство, отримавши потрібну кількість трафіку; тоді як сайт з помірним трафіком коштуватиме 20-30 доларів щомісяця. Цього достатньо для покриття витрат на хостинг та інших витрат, таких як плагіни преміум-класу або підписки на послуги електронного маркетингу.

WordPress.com не дозволяє відображати будь-яку рекламу у своєму блозі під час використання їх безкоштовного сервісу. Однак вони періодично показуватимуть рекламу на вашому веб-сайті для того, щоб їх сервери не працювали.

3. Значення бренду

shutterstock_140282785

Найбільш важливим фактором, що стосується онлайн-портфоліо, є вартість бренду. Коли я кажу Nike, ти відразу ж зображуєш знаковий знак галочки. Rolex змушує задуматися, як ти виглядаєш із цією короною. Це імідж марки. Важливо, щоб бізнес працював над створенням міцної вартості бренду.

З WordPress.com ви маєте право на безкоштовний субдомен. Якщо ви маєте намір розмістити бізнес-портфоліо, дозвольте мені запевнити вас у цьому mygroovybusiness.wordpress.com не виглядає професійно. Зовсім. Він малює дешеву картину. Потрапляйте у випадкові реклами, і у вас є рецепт катастрофи. Щоб виправити це, вам доведеться придбати принаймні два додатки: Домен і Без реклами. Вартість домену буде значно дешевшою у будь-якого сертифікованого ICANN реєстратора домену.

4. Ніяких партнерських посилань

shutterstock_47424769

Багато блогерів отримують пасивний дохід в Інтернеті, використовуючи партнерський маркетинг. Деякі навіть заробляють понад 20 000 доларів щомісяця. У WordPress діє сувора політика щодо партнерських посилань. Ви не можете рекламувати продукти, які мають партнерську систему. Наприклад, ви можете написати огляд 3000 слів на WPEngine, але ви не можете включити посилання на пересилання. Щоб дати вам уявлення про те, чого вам не вистачає, WPEngine платить 150 доларів (або більше) за кожного клієнта, якого ви звертаєте.

Однак не вся надія втрачена. Дозволено дві форми партнерських доходів:

 • Відгуки про книги, фільми та ігри від Амазонка – жоден інший продукт заборонений
 • Посилання на ваші товари, перелічені в Етсі

Якщо ви блогер, який не рекламує книги, фільми чи ігри, то вам не пощастить. Якщо ви вирішили бути бунтарем, з вами може трапитися одна з трьох речей:

 • Отримайте попередження
 • Заморожте свої партнерські посилання
 • Найгірший випадок: ваш блог припиняється!

5. Обмеження теми

дорога закрита

WordPress.com має багато обмежень, коли мова йде про сферу налаштування. Давайте подивимося на ці калікові недоліки.

Перший – питання з темами. Сьогодні доступні сотні тисяч безкоштовних та преміальних тем. Люди роблять це вбивство. Це одна з категорій продажу Envato. WPExplorer – це елітний автор компанії Envato і створив собі ім’я, надаючи теми kickass за низькою ціною.

Ви можете отримати майже будь-який дизайн, який хочете, використовуючи тему. Однак, коли ви перебуваєте в WordPress.com, ви обмежуєтесь лише темами, доступними у вітрині тем WordPress.com.

Без сумніву, вони містять прекрасну галерею тем, яку кожна з них перевіряють експерти на якість коду. Але якби ви купували тему kickass на кшталт Total, ви б не змогли ними користуватися в WordPress.com

6. Настроювання теми обійдеться вам

налаштувати тему wp

Скажімо, ви вирішили обрати тему, яку ви вибрали з Теми Вітрини. Що робити, якщо ви хочете трохи підправити CSS, щоб включити певні ефекти, або скажімо, щоб увімкнути підтримку Icon Font. Вибачте аміго. Це заборонено у безкоштовній версії. Для кращого налаштування вам доведеться придбати спеціальний пакет CSS та шрифту.

7. Політика нульової толерантності щодо плагінів

shutterstock_135573032

Це єдиний найпотужніший удар, який закінчує суперечки. WordPress.com не дає місця для встановлення плагінів – навіть не найпопулярніших, завантажених понад 14 мільйонів разів і використовуваних майже на кожному сайті WordPress. Зважаючи на це, згадаймо, що WordPress, по своїй суті, є гарною CMS. Саме плагіни роблять це чудовий.

Якщо ви можете жити, знаючи той факт, що ви не можете встановити плагін ніколи у своєму блозі, то ви можете серйозно розглянути WordPress.com як життєздатне рішення для розміщення вашого блогу.

8. Курси онлайн-навчання та електронна комерція

shutterstock_104989865

WooCommerce винайшов два дивовижні плагіни – Sensei та WooCommerce що робить вищезазначені риси реальністю. За допомогою Sensei ви можете створювати онлайн-курси навчання на вашому сайті WordPress. WooCommerce, iThemes Exchange та Easy Digital Downloads – одні з найпопулярніших плагінів WordPress для електронної комерції.

У WordPress.com ви не можете використовувати плагіни, щоб двері були закриті. Однак ви можете створити сайт електронної комерції за допомогою платного оновлення – Бізнес-план що коштує 299 доларів щорічно. Це близько 25 доларів на місяць.

9. Розміщення кількох сайтів WordPress

shutterstock_133642784

Що стосується розміщення пропускної здатності та місця для зберігання, WordPress.com надає достатньо місця для нового сайту – 3 Гб для зберігання всіх завантажень ваших медіа в поєднанні з 10 ГБ пропускної здатності щомісяця.

У традиційних спільних веб-хостах ці дві функції необмежені, але застосовується справедлива політика використання. Звичайно, вам доведеться платити 4-5 доларів на місяць. Але якщо мова йде про розміщення декількох сайтів WordPress або WordPress Multisite, то власником платформи завжди є переможець (хоча ми шанувальники керованого WordPress хостингу, який вирішує важкі частини самостійного розміщення вашого веб-сайту).

У WordPress.com кожна нова установка WordPress тягне за собою новий домен і покупку “Без реклами” (тобто, якщо ви хочете виявитися професійними). Тоді як більшість веб-хостів дозволяють розміщувати декілька доменів та установок WordPress в одному обліковому записі, що значно скоротить витрати.

10. Досвід

домашня сторінка shutterstock 1

Перш за все, коли ви візьмете на себе завдання хостингу свого сайту, буде час, коли ви зіткнетеся з невеликими проблемами. Білий екран смерті, внутрішня помилка сервера, помилки теми та неадекватні дозволи веб-сервера – все це є спільним для новачків WordPress. Хороша новина – це рішення всі ці проблеми доступні в Інтернеті. Вам просто потрібно знати, де шукати.

Досвід, який ви отримуєте від боротьби з тим, щоб вийти з дорожнього полотна, не має жодного значення. Жодна кількість знань з підручників не може конкурувати з досвідом, отриманим з практичних, реальних життєвих ситуацій. Таким чином, якщо ви хочете навчитися WordPress, вам завжди доведеться працювати з власною платформою.

Висновок

Людям, які не мають технічної точки зору, може бути важко або навіть залякати, коли вони передають WordPress. Якщо ви не хочете додаткового головного болю хостингу та обслуговування свого сайту, вам набагато краще з керованою службою хостингу WordPress, наприклад WPEngine або Media Temple. Ці компанії обслуговують близько мільйона переглядів сторінок щодня і мають спеціалізовану конфігурацію обладнання, оптимізовану для максимальної ефективності WordPress. Вони дбають про резервні копії, основні оновлення WordPress та загальну безпеку сайту. Тут у WPExplorer ми використовуємо WPEngine і дуже рекомендуємо його.

Тож якщо ви перейшли з WordPress.com на WordPress.org, поділіться своєю причиною в коментарях нижче. Або якщо ви не впевнені, що WordPress.org підходить для вас, повідомте нам, що вас стримує – ми хотіли б поділитися дружніми порадами ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map