10 причин, чому WordPress ідеально підходить для малого бізнесу

Причини, чому WordPress ідеально підходить для малого бізнесу

Якщо ви пам’ятаєте, був час, коли бізнес-обробники та підприємці потребували пошуку розробника, щоб лише внести незначні зміни на свої веб-сайти та вміст. Але з впровадженням WordPress управління веб-сайтами стало простіше. Це було благо для всіх веб-майстрів.


WordPress добре відомий як ідеальний інструмент для ведення блогів, але тепер його краще називати CMS (система управління вмістом), оскільки він сильно зростав протягом багатьох років. Ця скромна платформа тепер має потенціал для створення інтерактивного веб-сайту. Згідно з наявними записами, WordPress використовується у всьому світі десятки мільйонів людей як їх краща платформа для веб-розробок. Існує безліч причин, які описують, чому його широко використовують для розробки веб-сайтів, але в цьому блозі ви прочитаєте про основні причини, чому WordPress ідеально підходить для вашого малого бізнесу..

Пережити сьогоднішні жорсткі проблеми бізнесу може бути дуже важко. Особливо для більшості керівників бізнесу та підприємців досить непросто піклуватися про бізнес-веб-сайт (оскільки він потребує регулярної оптимізації) щодо виконання своїх регулярних обов’язків. Тут надходить WordPress. Підприємці зможуть не лише керувати своїми веб-сайтами, але й матимуть повну свободу для покращення зовнішнього вигляду та інтерфейсу без необхідності наймати окремого розробника..

WordPress – це інструмент розробки з відкритим кодом, але все ще надає безліч можливостей безпеки та налаштування для користувачів завдяки великій різноманітності доступних плагінів. Крім того, існує безліч безкоштовних (і преміум-класів) основних інструментів для розкриття можливостей WordPress для малого та середнього бізнесу. Хоча не потрібно дзвонити в дзвін професійного розробника або компанії, щоб розробити веб-сайт на базі WP, у вас є можливість перейти в поодинці або знайти доступну допомогу через дошки по роботі, як-от Обробка. Незалежно від того, який шлях ви обрали, просто переконайтеся, що ви використовуєте WordPress для покращення свого бізнесу.

Це лише початок переваг, які отримує цей інструмент, і в цьому блозі є багато. Отже, давайте розберемося з причинами, чому WordPress чудово підходить для підприємств малого бізнесу.

1. WordPress абсолютно безкоштовний

Так! Ви правильно це почули. WordPress абсолютно безкоштовно. Ви можете завантажити його безкоштовно, встановити на своєму веб-сайті або в локальному середовищі пісочниці з легкістю, а потім робити все, що завгодно, з ним. Будучи власником малого бізнесу, ви, швидше за все, хочете створити свій бізнес-сайт з невеликою авансовою вартістю. WordPress перетворився на користь для малого бізнесу, оскільки заощаджує гроші та час.

Якщо ви хочете побачити, наскільки доступним може бути WordPress, перегляньте цю публікацію, яка збільшить реальну вартість створення веб-сайту за допомогою WordPress.

2. Легке та швидке налаштування веб-сайту

Ще одна основна причина, чому малий бізнес повинен використовувати WordPress, полягає в тому, що його можна встановити одним натисканням кнопки. Це означає, що вам не потрібно бути експертом із серверів або хостингу, оскільки для цього не потрібні хардкор-навички.

Завдяки планам хостингу від Bluehost (всього 2,95 долара / місяць за спільний хостинг) та Cloudways (дивовижний керований хмарний хостинг) ви просто вибираєте WordPress під час налаштування свого облікового запису, і вони встановлять його вам. Або якщо ви вибираєте керований план хостингу WordPress від авторитетних компаній, таких як WP Engine або Flywheel, вам зовсім не доведеться піднімати палець. Вони спеціалізуються на WordPress, тому він уже встановлений, налаштований, налаштований та оптимізований перед тим, як закінчити підписку на план. Ще краще, керовані хости подбають про вашу установку, щоб ви могли зосередитись на бізнесі, а не на своєму сервері.

Після установки ви отримаєте широкий набір функцій та функціональних можливостей, які допоможуть вам у розробці веб-сайту. Чиста, інформативна та зручна у використанні інформаційна панель WordPress полегшує налаштування веб-сайту навіть для абсолютно нових користувачів.

3. Платформа розвитку з відкритим кодом

Він називається відкритим кодом, тому що кожен може завантажити та використовувати код, доступний у WordPress Codex щоб додати функціональність на свій веб-сайт (або якщо ви просунулися, ви можете розширити і використати код будь-яким способом). Це одне з найкращих та найважливіших переваг, що робить WordPress кращим вибором для малого бізнесу. Для управління вихідним кодом підприємці можуть найняти розробника WordPress, але це абсолютно їх вибір, оскільки вони також можуть впоратися самостійно.

4. Дружній інтерфейс

Нульовий WordPress налаштування теми

В основному, WordPress створений таким чином, що всі технічні та нетехнічні люди можуть ним скористатися. Саме це робить його дуже вимогливим по всьому світу. Ще одним важливим фактом є те, що він є досить інтерактивним та зручним для користувачів, що дозволяє користувачам легко створювати веб-сторінки, меню, повідомлення, форми та навіть дозволяти їм керувати медіа-файлами, як відео та зображення, з легкістю та зручністю.

5. Велике Інтернет-спільнота підтримки

Вже обговорюється, що WordPress – це потужна платформа для веб-розробок для великої спільноти користувачів. WordPress відомий своїм чудовим Інтернетом підтримка система. Завдяки мільйонам активних користувачів, кваліфікованій команді розробників, широкій спільноті та дискусійних форумах, кожен може легко знайти рішення своїх проблем. Плюс є багато відомих блогів WordPress, які майже щодня діляться порадами та посібниками. Це так, тому що більшість питань WordPress вже обговорювалися тут, і, ймовірно, хтось точно знає, як це виправити. Це причина того, як WordPress найкращий для початківців та малих підприємств.

6. Широка різноманітність тем

Загальна тема WordPress

Щоб почати розробляти веб-сайт, які найважливіші функції потрібні? Ідеальний дизайн звичайно! Це може бути занадто дорогим, щоб ваш сайт був розроблений професійним розробником. Але за допомогою WordPress ви можете замість цього вибрати попередньо розроблену тему. У програмі доступні тисячі безкоштовних тем Каталог тем WordPress.org а також на авторитетних веб-сайтах, таких як безкоштовні теми WPExplorer та наш новий улюблений веб-сайт Просто безкоштовні теми. Усі ці теми прекрасно розроблені та можуть бути інтегровані для створення інтерактивного веб-сайту.

Окрім безкоштовних варіантів, є ще тисяча преміальних тем WordPress, які ви можете вибрати для створення свого веб-сайту. Теми преміум-класу часто мають додаткові функції плюс підтримка розробника. Якщо ви шукаєте одну тему, яка допоможе вам перевірити загальну тему WordPress, яка включає в себе простий у користуванні конструктор перетягування сторінок перетягування, безліч простих візуальних налаштувань налаштування в реальному часі (кольори, шрифти тощо) та купу готових створив веб-шаблони, які можна імпортувати лише за декілька клацань. Але в Інтернеті також є безліч інших специфічних тем для благодійних організацій, бухгалтерського обліку, ресторанів та іншого, які можна знайти на Themeforest (і звичайно, на інших ринках). З цієї причини малий бізнес обирає WordPress, оскільки вони можуть знайти та використовувати дизайн, який точно відповідає їхньому бренду.

7. Плагіни для кожної функції

Щоб додати ще трохи функціональності на ваш веб-сайт, ви можете скористатися плагінами WordPress, які доступні безкоштовно (або за невелику плату) через Інтернет. Як і теми, у тисячі заздалегідь розроблених плагінів зберігаються в Каталог плагінів WordPress а ще більше платних плагінів avaialbe від ринкових місць, включаючи CodeCanyon, ThemeIsle, Pippin’s Plugins та багато іншого. Плагіни, як правило, прості у використанні та встановленні, а також допомагають додати додаткову функціональність на ваш веб-сайт.

8. SEO оптимізований

WordPress SEO

Наявність веб-сайту без оптимізації пошукової системи є дуже схожим на відсутність веб-сайту взагалі. Сьогодні кожен створює веб-сайт, дотримуючись перспектив SEO. Ця проблема була вирішена за допомогою WordPress. Веб-сайти, розроблені на WordPress, за замовчуванням оптимізовані SEO, оскільки пошукова система вже визнає структуру, яку вона випливає. Але WordPress SEO на цьому не зупиняється. Існує багато чудових посібників та плагінів, які допоможуть вам додатково оптимізувати SEO на місці для кращого рейтингу, але ось лише декілька, які допоможуть вам почати:

 • Найкращі інструменти для WordPress SEO у 2017 році для покращення рейтингу пошукових систем
 • Короткий посібник для встановлення та налаштування Yoast SEO для WordPress
 • Посібник для початківців щодо WordPress SEO: зворотні посилання, швидкість сайту та багато іншого

9. Вкрай чуйні конструкції

Бажання мати веб-сайт, що реагує на мобільний телефон, можна легко виконати за допомогою WordPress. Відповідальність – це те, чого хоче кожен підприємець не тільки для веб-сайтів, але і для своїх заявок та шаблонів електронної пошти. На щастя для вас, більшість тем WordPress розроблені таким чином, щоб повністю реагувати, тому ваш веб-сайт чудово виглядає на робочих столах, планшетах та мобільних пристроях. Випадково ваша тема не виглядає ідеально піксельною на телефонах, ви завжди можете використовувати плагіни для оптимізації мобільних сайтів.

10. Безпечний і надійний

Це правда, що WordPress – це потужна платформа CMS та веб-розробок, яка послідовно виконує постійну роботу та робить її максимально безпечною. Що стосується забезпечення безпеки, WordPress знаходиться на самому верху. Вони звільняють регулярні оновлення та виправлення безпеки, тим самим створюючи безпечніше середовище для веб-сайту.

Крім того, існує маса способів покращити безпеку веб-сайту WordPress за допомогою плагіна або основних запобіжних заходів. Якщо ви хочете дізнатися більше, відвідайте наш блог для отримання порад щодо безпеки WordPress.

Заключними зауваженнями

Для будь-якого малого чи стартап-бізнесу, прагнення створити сильну присутність в Інтернеті може бути важким. Це може бути серйозним питанням, оскільки присутність в Інтернеті може призвести до витрат, часу та зусиль, які вони не можуть собі дозволити. Тож легким і очевидним рішенням усіх цих проблем є WordPress. Просто захопіть його для розробки веб-сайту вашого бізнесу.

Сподіваємось, ця публікація блогу відповіла на всі ваші запитання щодо того, чому малий бізнес повинен розглядати WordPress для свого веб-сайту для бізнесу. Будучи бізнес-магнатом або підприємцем, на вашій відповідальності приймати правильні рішення в потрібний час для досягнення успіху. Тому не думайте передумувати це, просто встановіть WordPress і скористайтеся всіма функціями, які є разом із ним!

Є якісь запитання чи підказки додати? Залиште коментар у розділі нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map