10 поширених помилок маркетингу електронною поштою, яких слід уникати будь-якими витратами

10 поширених помилок маркетингу електронною поштою, яких слід уникати будь-якими витратами

Я думаю, що ти погодишся, коли я скажу: маркетинг електронної пошти – це не для слабкого серця. Але це справедливо лише в тому випадку, якщо ви не знаєте, що ви робите, і в кінцевому підсумку робите деякі чи всі поширені помилки в маркетинговій пошті в цій публікації.


Ви можете взяти його у нас; Маркетинг електронною поштою все ще є одним з найкращих способів сприяння руху та збільшення продажів. І якщо ви добре зробите домашнє завдання, ви можете уникнути цих загальних підводних каменів і перетворити маркетинг електронної пошти в золоту шахту.

Звучить дуже багато, правда? Я вважаю, що ви тільки починаєте або думаєте про маркетинг електронною поштою. Якщо ви професіонал, добре і добре, вас теж вітають.

Без зайвих помилок, давайте перейдемо до справи та створимо вам список електронних листів, який пропонує відчутні результати. Ось 10 дуже поширених помилок маркетингу електронної пошти, яких ви, безумовно, повинні уникати.

1. Початок пізнього маркетингу електронною поштою

Зазвичай більшість початківців не бачать величезної цінності в електронному маркетингу. Тож замість виділення маркетингу електронною поштою часу та ресурсів, які він заслуговує, ви зосереджуєтесь на створенні контенту, соціальних медіа та деяких SEO.

Таким чином, ви покладете маркетинг електронної пошти на задній панель, і в кінцевому підсумку залишаєте багато грошей на столі. Ви забуваєте більшість людей, які відвідують ваш сайт із пошукових систем та соціальних медіа, часто не повертаються.

Однак ви можете перетворити таблиці, розгорнувши маркетинг електронної пошти під час запуску свого сайту. Як результат, ви покращуєте шанси захоплення лідерів, які в іншому випадку ви не пропустите від слова go. Використання плагіна optin наміру виходу може допомогти вам зафіксувати нові потенційні клієнти, перш ніж вони покинуть ваш сайт.

Інтелектуальне планування космічного планування

А оскільки ми говоримо про терміни, майте на увазі, що ви не можете просто надсилати електронні повідомлення, коли вам захочеться. Дослідження показують, що є специфічні дні та часи коли ваші електронні листи найбільше впливають на ваших підписників. Такі інструменти, як CoSchedule, навіть пропонують “інтелектуальне планування“Щоб допомогти вам дізнатися, коли найкращий час для публікацій на різних платформах.

Тому не чекайте, щоб розпочати маркетинг електронною поштою в майбутньому; почніть відразу і продовжуйте вдосконалюватися, що призводить нас до нумерації дос.

2. Неможливо тестувати та вдосконалювати

Знання – це сила, яку вони говорять, тобто важливо дослідити та перевірити різні аспекти вашої маркетингової стратегії електронної пошти. У більшості випадків поштові маркетинг-новачки ляпають разом реєстраційну форму, розміщують її десь на своєму веб-сайті, а потім залишають її.

Потім вони задаються питанням, чому їх список електронних листів не росте так швидко, як вони хочуть. Ви в одному човні? Ну, потрібно запустити деякі A / B тести тож ви можете зосередитись на районах з найбільш значним впливом.

Звіти OptinMonster A / B

Приклад звітів OptinMonster A / B

Найпопулярніші маркетингові інструменти, як Hello Bar і OptinMonster мають вбудовану тестування коси A / B. Таким чином ви можете створити та протестувати різні форми, формулювання та місця реєстрації, щоб побачити, що найкраще підходить для вашого сайту.

Так само ви можете дізнатися з вмісту електронної пошти, використовуючи вбудовану звітність від свого постачальника електронних повідомлень. Відкриті ціни є важливими!

Простіше кажучи, жити, вчитися та вдосконалювати приятеля. Крім того, не забудьте уважно стежити за останні тенденції електронного маркетингу щоб ви могли скористатися методами з найкращими результатами.

3. Купівля списків електронної пошти

Я не знаю, чому ви хочете придбати список електронних листів, якщо, звичайно, ви не один з тих нігерійських хлопців Yahoo або спамер з низьким рівнем життя. Але побачивши, що ви не є ні тим, вам краще скласти список електронної пошти з нуля.

Придбання списку електронної пошти – це завжди погана ідея, незалежно від того, скільки часу ви думаєте, що заощаджуєте. Вам не потрібен доктор наук. в галузі вибухотехніки, щоб знати, що покупка списку електронної пошти підірве вам в обличчя.

Для початку ніхто ніколи не хоче отримувати електронні листи зі списку, на який вони не підписалися. Це віддає той спам / аферист, який ви бачите за допомогою електронних листів “Відео розкриває, як отримати 10-кратну прибуток від вашого сайту”. Я можу поставити під сумнів, що всі ваші гроші ви не турбуєтесь, відкриваючи подібний вид електронної пошти, плюс вони зазвичай потрапляють у папку зі сміттям.

По-друге, покупка списку електронної пошти – вірний спосіб вбивства вашого бренду. Якщо ви займаєтесь бізнесом (і отримаєте користь від сильного бренду), уникайте покупки списків електронної пошти. Це, а також постачальник маркетингу електронної пошти заборонить вам і не дозволить вам надсилати електронні листи до списку, який ви придбали.

По-третє, ви по суті витрачаєте гроші на стік, купуючи список підроблених електронних адрес. Навіть якщо пара контактів справжня, вони не гуляють про ваш бізнес, що, знову ж таки, означає витрачений час і гроші.

Але найголовніше, продавати (купувати) електронні адреси незаконно. The CAN-SPAM акт включає ряд правил дотримання електронної пошти (наприклад, не вводячи в оману заголовки, прості варіанти відмови тощо) і суворо забороняє продаж або передачу електронних адрес. Тому просто не робіть цього.

4. Ігнорування породження свинцю

Щоб створити список електронної пошти, вам потрібно зареєструватися. Ваш фантастичний зміст є однією частиною рівняння. Досвід користувачів – це друге, а рішення про покоління – третє. Зберіть три разом, і ваш список електронної пошти зростає експоненціально.

Для уточнення, ви можете запропонувати найінтригуючіший вміст та користувальницький досвід, але якщо ви не зможете зробити свої форми реєстрації помітними, всі ваші зусилля не даремно стосуються маркетингу електронної пошти. Люди повинні бачити ваші форми реєстрації!

Огляд колеса WP Optin: як миттєво підвищити тарифи на вибір

Введіть плагіни для покоління, як-от WP Optin Wheel (огляньте наш глибокий огляд), Thrive Leads та Optin Monster, і ви заощадите день. Звичайно, вищевказані інструменти значно підвищують ваші ставки відбору, тому вам ніколи не доведеться скаржитися, що люди не підписуються на ваш список електронних адрес.

5. Ви перевіряєте свою статистику?

Відстеження ваших відкритих тарифів неймовірне і все, але чи знаєте ви, чи читач робить це на своєму веб-сайті, де він може зробити покупку? Ну а якщо ви не мали ідеї, ви можете відстежувати підписників електронної пошти за допомогою Google Analytics.

Наприклад, ви можете бачити передплатників, які прийшли на ваш сайт із кожної кампанії електронної пошти. Ви також можете переглянути електронні листи з найбільш істотним впливом, покупки на вашому веб-сайті та багато іншого. Великі дані.

Постійна звітність у режимі реального часу

Постійна звітність у режимі реального часу

Найкраща частина – більшість постачальників електронного маркетингу, такі як MailChimp та MailPoet пропонують власну вбудовану звітність, а також інтеграцію Google Analytics на ходу. Постійний контакт це ще один чудовий приклад, з можливістю звітування та навіть варіантів порівняння кампанії. Тож ви можете в будь-який момент побачити, як проходять ваші маркетингові зусилля.

Зрештою, відстеження стосується підтвердження успішності вашої електронної пошти.

6. Сегментування або його відсутність

Ні, не робіть цього. Не робіть помилки маркетингу в електронній пошті при надсиланні масових електронних листів, якщо, звичайно, це просто звичайне оновлення, яке підходить для всіх користувачів. Маючи величезний перелік недостатньо, ви хочете сегментуйте свій список за такими параметрами, як географічне розташування, дохід, стать, минулі покупки тощо.

Очевидно, ви не можете просити всі ці дані заздалегідь, щоб не відлякати передплатників завдяки не надто короткій формі. Зрештою, для реєстрації читача до вашого списку вам потрібна лише електронна адреса. Пізніше ви можете збирати дані за допомогою опитувань, форм на сайті та таких творчих методів.

Справа в тому, що чим більше у вас даних про читача, тим краще ви зможете сегментувати свій список. Після цього надсилайте лазерні цільові повідомлення в різні сегменти. Ні в якому разі не потрібно надсилати клієнтам та не клієнтам ті самі електронні листи, наприклад.

Чим раніше ви сегментуєте свій список, тим краще.

7. Використання невідповідної електронної пошти

У світі, що містить безліч пристроїв різного розміру та параметрів, ви не можете дозволити пропустити марку за допомогою чуйного дизайну. Це означає, що поверх чуйного веб-сайту WordPress потрібно надсилати чуйні та мобільні електронні листи.

Без сумніву, деякі ваші одержувачі читають вашу електронну пошту на своїх мобільних пристроях, тому не відчужуйте жодної групи залежно від пристрою / клієнта, яким вони користуються. Іншими словами, використовуйте мобільний підхід під час створення електронних кампаній.

Крім того, вкладіть час у тестування того, як електронна пошта виглядає на якомога більшій кількості пристроїв. Надсилайте кампанію лише тоді, коли ви впевнені, що ваш електронний лист чудово виглядає на кількох пристроях. Як початківець я колись використовував великі зображення в розділі заголовка, і щоб скоротити довгу історію, скажімо, читачі не могли читати електронні листи на смартфонах.

Відповідно до цього, ви можете використовувати такий інструмент, як Лакмус перевірити свою електронну пошту перед надсиланням повної електронної кампанії. Послуга дозволяє перевірити, як виглядає ваша електронна пошта на понад 90 клієнтів електронної пошти, таких як Gmail, Google Android, iPhone та Outlook серед інших.

8. Спам

Порівняння плагінів AntiSpam WordPress

Бомбардування ваших підписників електронними листами не перемістить вашу порядок денний швидше. Навпаки, надто часто надсилати багато електронних листів є однією з основних помилок маркетингу електронною поштою, яка вимикає ваших читачів і може підвищити частоту скасування передплати. Якщо цього недостатньо, надсилання електронних листів занадто часто може викликати блокатори спаму, що знищує ваші шанси на зв’язок із читачем.

Щотижневий, щомісячний або двомісячний розклад працює надзвичайно добре, якщо ви надсилаєте цінний контент та пропозиції. Відхилення кампанії, відкритість та кількість кліків повинні бути свідченням того, що у вас склався хороший графік роботи.

9. Невідповідність

З іншого боку, у нас є інша група маркетологів електронної пошти, які епізодично розсилають електронні листи, щоб ваші читачі не знали, коли очікувати від вас вмісту. Ви можете уникнути невідповідності, встановивши та дотримуючись суворого графіку, або створити крапельні кампанії електронною поштою, щоб бути в контакті протягом певного періоду часу.

В іншому випадку ви отримуєте розчарування одержувачів, оскільки ваші електронні листи передбачувані, а це означає, що ваш бізнес легко забутий. Зрештою, мета полягає в тому, щоб ваш бренд був релевантним, регулярно надсилаючи електронні повідомлення вашим читачам, але не спамуючи їх.

Плагін для редакційного календаря WordPress

Витратьте трохи часу, щоб планувати не лише частину гарної стратегії контент-маркетингу, а також ключове значення для того, щоб ваші електронні кампанії залишалися на шляху. Безкоштовний плагін типу Редакційний календар – чудовий інструмент для допомоги.

Якщо ви надсилаєте електронні листи непослідовно, перед тим, як передплатники втратять інтерес і скасувати підписку, це лише питання часу. Що ще гірше, вони можуть позначати вашу електронну пошту спамом, навіть якщо з самого початку були щиро зацікавлені у вашому бізнесі.

10. Відправлення електронних листів “Заповнювач”

Ви, мабуть, стали жертвою цієї помилки мільйон і один раз раніше; Я знаю, що маю. Ось як виходить типовий сценарій: Ви чуєте про маркетинг електронної пошти, і ви переходите до роботи. Через кілька днів у вас є пара підписників, і це відчуває себе фантастично.

Деякі гуру інтернет-маркетингу сказали, що слід спочатку надіслати привітання, але ніколи не говорили, що робити після цього. Отже, ви надсилаєте два електронні листи, і вам вже нічого більше сказати третій тиждень. Однак ви хочете залишатися послідовними, тому ви збираєте безглузду електронну пошту, або те, що я люблю називати “наповнювачем електронної пошти”, і натискаєте надіслати.

Очевидно, що ваші читачі бачать крізь фасад і починають виходити. Б’юсь об заклад, ви бачили, що це трапляється навіть при публікаціях блогу. Ви коли-небудь були в блозі з начебто хорошим вмістом, а потім знайшли одну публікацію, яка, здавалося, не служила іншим цілям, крім заповнення розкладу?

Що ж, не пишіть своїх підписників без конкретної мети. Будьте професійними; сплануйте свій графік, щоб ви могли кожного разу доставляти цінний електронний лист.

Зрештою, ваші підписники – ваші клієнти, і ви б не хотіли їх вбивати непотрібними мотлохами, тепер би ви?

Заключні слова щодо поширених помилок маркетингу електронної пошти

Наш список – це лише невеликий зразок усіх поширених помилок електронної пошти, які ви можете зробити. Однак ми сподіваємось допомогти вам уникнути цих десяти підводних каменів, які шкодять успіху вашої маркетингової кампанії електронною поштою. Якщо ви усвідомлюєте інші поширені помилки в маркетингу електронної пошти, ми радимо вам поділитися в розділі коментарів нижче.

Будьте приємні для створення списку електронних листів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map