10 підказок для підвищення довіри та надійності вашого блогу WordPress

10 підказок для підвищення довіри та надійності вашого блогу WordPress

Представляти новий продукт у світі, що швидко розвивається, може стати страшним заходом. Продуктом може бути що завгодно – блог, послуга, програмне забезпечення або фактичний фізичний «продукт». Перша частина порівняно проста – створення продукту.


Збір довіри користувачів та встановлення довіри – тепер це зовсім інша гра з м’ячем.

Можливо, варто згадати, що Стів Джобс був єдиною людиною, яка повірила в iPhone при його першому запуску. Важливим є те, що ви провели дослідження ринку. Ви можете поручити свій товар – ви вірити в це. Це чудовий початок.

Але справжнє питання – як змусити своїх клієнтів повірити у ваш продукт? Як ви змусити свого клієнта повірити, що те, що ви пропонуєте, – це те, що він вважатиме корисним? Про це сьогодні йдеться у статті.

Ми розглядали Інтернет – вивчали декілька авторитетних сайтів у галузі маркетингу та блогів, і придумали 10 діючих стратегій та порад для підвищення довіри та довіри. Не бери на це нашого слова. Ми будемо показувати вам скріншоти реальних веб-сайтів, коли ми рухаємось разом!

Використовуючи ці стратегії, ви можете підвищити надійність свого бренду, створити довіру і в кінцевому рахунку зібрати лояльне спілкування. Оскільки WPExplorer стосується WordPress, я зважився згадати кілька плагінів та тем, які допоможуть вам реалізувати кожну стратегію. Ми раді запропонувати власні методи, і якщо ви хочете поділитися ними, ми хотіли б почути про це!

Contents

1. Клієнтська база

Customer.io Clientele

Customer.io – програмне забезпечення для електронної пошти показує перелік впливових клієнтів

Наявність потужної клієнтури – одна з найпотужніших зброї у вашому маркетинговому арсеналі. Будь то запуск або налагоджений продукт, показ логотипів клієнтів є відмінним заходом для формування довіри. Ми любимо асоціювати себе з брендами. (Якби ми цього не зробили, ми не мали б власниць вишуканої пари кросівок).

Якщо ваша клієнта впливає, відображення їх логотипів у розділі «Наші клієнти» має великий вплив. Коли впливовий бренд використовує ваш продукт, останній (ваш товар) визначає важливе значення вплив у власному домені чи на ринку. Тепер ви, клієнти, знаєте, що ваш продукт:

 1. Надійний
 2. Життєздатний
 3. Підприємство готове

Приклад №1 – ManageWP

Управління клієнтами WP

Вражаюча клієнта ManageWP робить все, що розмовляє з ними

Якщо я потенційний клієнт, і я обмежив свій вибір між двома продуктами – ManageWP та XYZ, той факт, що тонни провідних галузевих людей використовують програмне забезпечення №1 – я б напевно вибрав це.

Приклад №2 – Нові веб-сайти

Звичайно, не завжди можливо мати потужну клієнтську базу для стартапів. У такому випадку спробуйте отримати популярність у популярних засобах масової інформації – наприклад, блоги у вашій продуктовій ніші зароблять вам аудиторію, необхідну для успішного запуску запуску.

Приклад: Якщо ви створили новий плагін WordPress, тему чи послугу (орієнтовану на WordPress), показ у топ-10 блогів WordPress дасть вам величезну платформу для демонстрації вашого нового продукту.

Підсумовуючи це, наявність потужної бази клієнтів має глибокий вплив на вплив вашого продукту і відіграє важливу роль у процесі його вибору. Це збільшує шанси на вибір у порівнянні з аналогічним продуктом.

Плагін логотипів Вітрина

Швидкий і простий спосіб додати додатково рівень надійності вашої роботи полягає в тому, щоб показати потенційним клієнтам інших клієнтів, з якими ви працювали. А якщо ви не розробник, швидкий і простий спосіб додати це на свій сайт – це плагін Logos Showcase. Плагін дозволяє відображати на вашому веб-сайті кілька логотипів компанії – клієнтів, спонсорів, партнерів тощо. Ці логотипи можна відображати або в сітці фіксованого розміру, в адаптивній сітці, або у каруселі з логотипом. Для вас на вибір є декілька ефектів – із відтінків сірого, виділення та підказки, що відображається, коли користувач наводить курсор на певний логотип.

Вітрина логотипів

Плагін легко налаштувати, що дозволяє завантажувати логотипи, які ви хочете включити, а також посилання на веб-сайт цієї компанії, якщо потрібно. Вставити вітрину логотипу на потрібну сторінку так само просто, як скопіювати та вставити відповідний короткий код у текстовий редактор або навіть віджет, якщо ви хочете включити його в бічну панель. Позаштатні автори, фотографи, веб-дизайнери, а також будь-хто в індустрії подій справді отримали б користь від цього плагіна.

2. Сила членства

Сила членства буває різних форм і стосується різних продуктів. Це може включати кількість завантажень або продажів, кількість клієнтів, а також відділення у вашому соціальному обміні та підписниках. Давайте докладніше розглянемо їх.

2.1 – Кількість завантажень

Ця категорія кількості членів включає завантажувані продукти, такі як теми, плагіни та пакети продуктів. Відображення кількості завантажень вашого продукту є надійним способом встановити його повноваження. Чим вище кількість завантажень, тим більше авторитет.

Всі користуються ним, тому має бути добре.

Приклад №3 – Media Player VLC

Завантажте підрахунок матерій

Кількість завантажень (або «популярність») програмного забезпечення безпосередньо впливає на процес прийняття рішень

Візьмемо простий приклад. Ви хочете завантажити медіа-плеєр і не чули ні VLC, ні CCCP. Тепер, якщо вам було запропоновано вибір між двома, найпростішим способом прийняти рішення було б вибрати той, який має найбільшу кількість завантажених користувачів. Ця аналогія ще більше застосовна для ситуацій, коли користувач не є технічно надійним у предметі / області.

Приклад №4 – WPExplorer

Профіль теми WPExplorer

Це скріншот портфоліо Themeforest WPExplorer. Якщо вивчити кількість завантажень кожної теми та їх загальну оцінку, ви побачите, що кожну з них завантажували сотні до тисяч разів із хорошими відгуками клієнтів. Це підсилення впевненості – ви підсвідомо оцінили WPExplorer як “хорошого” або “поважного” виробника тем WordPress.

WPExplorer Themeforest Portfolio

Портфоліо WPExplorer у Themeforest. Кількість завантажень безпосередньо вплинула на процес прийняття рішення.

2.2 – Кількість клієнтів

Це прямий захід до надійності вашого продукту. Він застосовується до будь-якого продукту, орієнтованого на обслуговування чи членство. Чим більша кількість клієнтів, тим вища надійність послуги чи товару.

Приклад №5 – Елегантні теми

Елегантні теми

ElegantThemes відображає кількість членів на своїй цільовій сторінці

2.3 – Кількість передплатників соціальних медіа

Це стосується засобів масової інформації, таких як сайти соціальних медіа та відеохостинг (наприклад, YouTube). У соціальних мережах є ваші шанувальники Facebook, підписники Twitter та передплатники YouTube – в основному цілий діапазон соціальної мережі.

Інститут контент-маркетингу

Скріншот передплатників соціальних медіа Інституту контент-маркетингу

Кількість підписників – це показник кількості вашого веб-сайту соціальна сила. Чим більша кількість ваших шанувальників – тим популярніший ваш сайт. Пункти доставки засобів масової інформації є життєво важливим джерелом трафіку за умови правильного маркетингу в соціальних мережах.

2.4 – Послідовники соціальних медіа можуть завдати шкоди вашому сайту!

Маючи незвично велику кількість шанувальників та прихильників соціальних медіа часом може бути контрпродуктивним та навіть шкідливим. Наприклад, є багато сайтів, на яких можна придбати підписники Twitter та фанати Facebook. Більшість з них підроблені – ваші так звані “шанувальники” – це не що інше автоматизовані рахунки (ботів) або зламані / скомпрометовані акаунти реальних користувачів. Підсумок – ви не отримуєте реального трафіку від ботів. Ось золоте правило:

Мета для впливового користувача

Користувач у Twitter із невеликою, але впливовою кількістю підписників є набагато більш надійним для користувача або пошукової системи, ніж обліковий запис з 5000 підписниками, які мають підроблені та / або порушені облікові записи. Ви хочете справжніх, активних абонентів (в ідеалі – тих, хто має вплив на власний набір підписників).

Сьогодні пошукові системи неймовірно розумні, і вони лише розумніші. Кілька місяців тому наявність веб-сайту для мобільних пристроїв була не такою важливою, поки Google офіційно не заявив про важливість мобільного веб-сайту для отримання хороших показників SEO. Загальновідомим фактом у спільноті SEO є те, що Google автоматично визначає вплив вашого чи вашого сайту у своєму індексі. Чим більша кількість впливових підписників – тим вище будуть ваші SEO оцінки.

Коли все піде на південь:

Ось де цікаво – якщо ви не існували в Інтернеті досить довго, щоб зібрати незвично велику кількість своїх підписників, Google буде підозріло ставитись до довіри до вашого веб-сайту. Якщо вони виявлять, що більшість ваших підписників є фальшивими рахунками – бум! Ваші показники SEO зменшуються.

Якщо ви думаєте, що зможете повернутися на сайт із сайтом, який підозрюється в підроблених підписниках, вам доведеться працювати дуже і дуже важко. Зазвичай краще почати новий розділ – той же продукт з новим брендингом. У цьому контексті було багато історій невдач та успіхів – я пропоную вам розібратися на кількох SEO-форумах, якщо ви хочете знати більше.

3. Підписка електронної пошти

На багатьох веб-сайтах відображається кількість підписників бюлетенів у формах для відбору електронної пошти. Це чудова тактика побудови списку для блогів та інших веб-сайтів. Він пов’язує ваш продукт із великою кількістю підписників – подібно до шанувальників соціальних медіа. (Звичайно, створення списків електронної пошти заслуговує на особливу увагу, оскільки воно є більш потужним, ніж соціальні медіа.)

абонентам електронної пошти

“Приєднуйтесь до 30000 передплатників” – це хороший спосіб спонукати своїх клієнтів відмовлятися від своєї електронної адреси.

Слово застереження: Коли хтось підписався на ваш сайт, він / вона довіряє вам їх приватну інформацію – спосіб безпосередньо зв’язатися з ними. Вважайте це привілеєм. Ось кілька правил (подумайте про них як про 3 заповіді маркетингу електронною поштою, якщо ви хочете)

 1. Ніколи не надсилайте електронною поштою своїм підписникам фальшиві / підозрілі продукти лише тому, що видавець обіцяв вам величезну частину грошей.
 2. Тільки електронні продукти, які ви особисто використовували та тестували.
 3. Ніколи, ніколи, не розпродайте свій список електронної пошти (вони зазвичай беруть тону грошей). Це вкрай неетично. Якщо ви вірите в карму … ви отримаєте дрейф, чи не так?

4. Кількість переглядів сторінки

Відображення кількості переглядів сторінок – це прекрасний спосіб відобразити популярність сайту. В ідеалі ви повинні відображати перегляди сторінок для окремих сторінок у своєму блозі. Це означає, що кожна публікація матиме окремий кількість переглядів сторінки. Відображення комбінованої кількості переглядів сторінок не принесе користі, оскільки ваша аудиторія не зможе розмежувати популярні публікації від популярних публікацій, а також не дуже популярних.!

5. Відображайте спільні соціальні медіа

Ми говорили про соціальну силу (№2.3) у категорії «Сила членства». Хоча кількість акцій соціальних медіа технічно повинна підпадати під цю категорію, я думаю, що вона заслуговує на особливу увагу. Це тому, що показ кількості долі в соціальних мережах є дещо складним – це більше двоякий меч, і ось чому:

 • В ідеалі ви маєте відображати свої соціальні оцінки лише тоді, коли ви дійшли значної кількості публікацій. Більше того, ця цифра повинна бути помітно відображена. Це збільшить бажання користувача поділитися публікацією, коли він / вона закінчить її читання.
 • З іншого боку, коли кількість соціальних акцій невелика (я говорю менше 20), не відображайте їх. Натомість ви можете просто відобразити піктограму соціального доступу. Як тільки акції досягнуть здорової цифри, настав час виставляти на неї пара!
 • Нарешті, ви повинні відображати лише ті канали соціальних медіа, де відбувається більшість обміну. Не переймайте досвід свого користувача двадцятьма різними кнопками спільного доступу.

Експериментуйте з соціальними каналами, дізнайтеся, які саме аудиторії натискають та працюйте з ними. Це дозволить отримати реальний, цільовий трафік. Я пропоную вам використовувати плагін Monarch Social Sharing від елегантних тем – це серйозно простий у використанні і цілком, добре, елегантний.

монарх-попс

Команда зробила чудову роботу з плагіном, і він завантажений дивовижними можливостями. Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся з моїм оглядом плагіна Monarch.

Приклад №6 – спаринг розуму

Ось письменник, якого я завжди слідкую, – Григорій Кіоти. Він є людиною, що стоїть за HelpScout та надзвичайно популярним психологічним блогом, який прозвучав у подобі Inc.com та інших.

gc

Це його цільова сторінка. Зауважте, як у декількох рядках він пояснює свій зріст та продовжує розшукувати електронну адресу читача. Це чисто, просто, до речі, і зовсім не спам, Плюс він пропонує той бонус, що ви можете чомусь навчитися.

6. Продемонструйте свої найуспішніші продукти

Коли ви востаннє бачили фільм, який розпочав свій трейлер із “від творців XYZ приходить ще один блокбастер …”? Не так давно, правда? Це тому, що це вікова маркетингова техніка, яка просто працює. Визначення найуспішніших продуктів автоматично збільшує цінність вашого нового продукту в голові вашого потенційного клієнта.

Якщо попередній рядок не має сенсу, подивіться останні фільми режисера Крістофера Нолана. Майже кожен з них буде містити мітку «від творця трилогії Темного лицаря …» Чому? Тому що я Бетмен. Просто шуткую. Це просто тому, що Трилогія «Темний лицар» була однією з найуспішніших трилогій, що коли-небудь отримувала загальну суму понад 2 мільярди доларів у всьому світі. Тому мені було б дуже цікаво побачити останню роботу пана Нолана. Ті ж правила застосовуються і до інтернет-маркетингу.

Приклад №8 – WPBeginner

Домашня сторінка WPBeginner

Візьмемо для прикладу WPBeginner. Якщо ви ще не чули про них раніше, ви, швидше за все, зробите висновок, що це гарний блог із великою кількістю чудових навчальних посібників.

Перебуваючи на їх домашній сторінці, ви не збираєтесь (негайно) знайти посилання на вироблені ними продукти. Вони вирішили підтягнути їх вітрина в розділ «Пропоновані плагіни WordPress». Коли ви дізнаєтесь, що вони створили популярний продукт, про який ви чули (або використовували), ваш розум спонтанно збільшить їхню вартість. Ось у чому краса демонстрації популярних продуктів.

7. Перелічіть ваші досягнення або розділи “Вибрані” або “Як бачили”

Цей метод є перевіреним часом, простим та ефективним розширювачем. Коли ваша робота відображається чи переглядається у впливових блогах та журналах, не забудьте зобразити її!

Приклад №9 – CloudMagic

Домашня сторінка CloudMagic

Домашня сторінка CloudMagic

Я шукав нову програму електронної пошти для свого телефону Android, який також мав версію iOS. Враховуючи велику кількість опцій у Google Play Store, я почав виключати програми на основі (1) дизайну та (2) кількості завантажень. Після 10 хвилин просіювання тонн додатків мені залишилось три.

Я перевірив огляди другого (CloudMagic) і дізнався, що він містився в журналі TIME і Журнал на Уолл-стріт. Мене продали! Важливо зазначити, що функціональність програми була бездоганною. Це не дало мені помилок, які моє останнє додаток електронної пошти. Таким чином, як я вже згадував раніше, ваш продукт повинен бути чудовим. (І це була нібито відносно легка частина).

хмарна магічна любов

Це спеціалізована сторінка клієнтів CloudMagic. Зауважте, як вони зображують свої відгуки.

8. Відгуки клієнтів

Показати потенційному клієнту, що ваші старі клієнти мають сказати про ваш продукт – це надійний спосіб заробити довіру та підвищити надійність. Звичайно, уст із вуст працює безмежно краще, але відгуки клієнтів – це найближче, що ми збираємося отримати у світі з 7 мільярдами людей.

Знову ж таки, як і соціальний обмін, вам потрібно знайти баланс між тонами, які використовуються в оглядах користувачів. Переважно позитивний може скинути скептичного покупця.

Відгуки клієнтів підводять нас до теми, про яку ми говорили вище – База клієнтів. Пам’ятаєте, як впливовий клієнт є прихованою зброєю? Ті ж правила застосовуються і до відгуків клієнтів.

Чим сильніше впливає ваш клієнт, тим більше ваги збирається його відгук.

Приклад №10 – StudioPress

StudioPress – компанія, яка створила одну з галузевих стандартних рамок WordPress – Genesis. Вони мають найбільш продавану рамку WordPress за всі часи, і професіонали довіряють повсюдно.

Відгуки StudioPress

Погляньте на домашню сторінку StudioPress. Вони включили відгуки клієнтів на ту саму сторінку, внизу.

Усі згадані там люди впливові у своїх нішах. Це неминуче збільшує ріст StudioPress і (свого роду) виправдовує їх трохи більш високу ціну.

9. Команда Біос

Зображення мають величезний вплив на наші характеристики «швидкого судження». Вони відіграють значну роль у нашій підсвідомості, що ненавмисно впливає на наш процес прийняття рішень. Існує чимало звітів, які підтверджують, як хороший крок продажів разом із доповнюючим фотографією може бути потужною комбінацією у значному збільшенні продажів.

Розширимо цю аналогію на біографії команд. Переглядаючи фотографії членів команди, ми ненавмисно встановлюємо базовий зв’язок з ними. Якби ви зустріли одного з них на вулиці, ви можете піти – “Ей, я бачив вас раніше … чи не ви в команді, що стоїть за продуктом XYZ?”

Існує кілька способів зобразити біографію вашої команди. Зазвичай видно, що комбінація наступних пунктів створює хорошу командну сторінку:

 • Хороша, чиста та бажано персоналізована фотографія кожного члена команди.
 • Ручка соціальних медіа – Twitter та LinkedIn – це два найпоширеніші.
 • Повідомлення – може бути від третьої особи або від першої особи.

Уникайте стокових зображень.

Стокові зображення – те, чого потрібно намагатися уникати будь-якою ціною. Для початку ваша командна сторінка – необов’язкова сторінка. Його мета – познайомити клієнта зі своєю командою. Тому ми б радимо вам не використовувати фотографії зображень або “портрети” фотогенних моделей на своїй сторінці команди. (Але привіт, якщо член вашої команди спричинив за собою ці характеристики – кудо!)

Створення командної сторінки вимагає значного часу та енергії, навіть якщо багато бізнес-тем WordPress включають тип посади та / або шаблон сторінки. Ви повинні зосередитись на цьому лише після того, як буде продумано продукт та веб-сторінку.

Приклад №11 – WooThemes

Сторінка команди WooThemes

Ось скріншот сторінки команди WooThemes.

10. Віджет «Популярні повідомлення» на бічній панелі

Більшість блогів мають бічну панель, що містить декілька віджетів. Найпоширеніші з них – віджет Категорії, віджет тегів, вікно підписки на розсилку та віджет соціальних мереж.

The Популярні повідомлення віджет справді цікавий, оскільки він об’єднує найпопулярніші статті (або сторінки) у вашому блозі – виключно на основі ваших відвідувачів. В ідеалі не слід змінювати ваші популярні публікації, а дозволити плагіну автоматично генерувати його на основі переглядів сторінок, спільних ресурсів та інших показників..

Приклад №12 – The New York Times

nytimes

NYTimes – це один із найвпливовіших журналів по всьому світу та особистий фаворит. Я завжди вважав його віджет бічною панеллю справді корисним – я часто використовував його, щоб надсилати статті своїм друзям та колегам. Віджет сортує найпопулярніші публікації на основі 3 різних показників:

 • Найбільше переглянуті
 • Більшість електронних листів
 • Рекомендовано для вас (що в першу чергу базується на моїх звичках до читання)

Ці дані неймовірно корисні для аналітичних цілей, крім покращення роботи користувачів. Пощастило для вас багатьох тем WordPress стилю журналу включають віджет з повідомленнями на вкладках, тому додавання цієї функції до бічної панелі може бути таким же простим, як перетягування та опускання віджета.

11. Попутні повідомлення (бонус)

Пов’язані публікації, розміщені в нижній частині статті, відіграють важливу роль у зниженні показника відмов для вашого веб-сайту. Закінчивши статтю, коли вам подають свіжий букет з тієї ж теми – ви більше шансів продовжити читання і натиснути будь-яку з них. Це значно знижує показник відмов для вашого сайту, оскільки відвідувачі проводять більше часу на вашому сайті.

Важливо зазначити, що для роботи цього методу вам слід мати мінімальну кількість пов’язаних статей (8-10) з правильними тегами та категорією. Ви можете використовувати JetPack або Пов’язані повідомлення для WordPress плагін для досягнення того ж.

Слово застереження: Ви повинні знати, що для створення пов’язаних постів потрібні великі обчислювальні ресурси, а значить, надає додатковий тиск на ваш хостинг-сервер. Якщо у вас є спільне середовище хостингу, наприклад BlueHost, запам’ятайте, щоб увімкнути кешування WordPress.

Підведення підсумків 10+ підказок для підвищення довіри та надійності вашого блогу WordPress

Ось короткий опис того, про що ми дізналися в цих публікаціях:

 1. Покажіть свій вплив клієнтська база
 2. Покажіть своє членство або завантаження (залежно від вашого продукту)
 3. Відобразити кількість підписників електронної пошти до вашої розсилки (необов’язково)
 4. Покажіть своє соціальні частки, але будьте обережні при цьому
 5. Показати кількість перегляди сторінок ваших статей
 6. Покажіть своє найбільше успішні продукти
 7. Перерахуйте свої особисті /досягнення в бізнесі (пов’язано з товаром)
 8. Покажіть своє відгуки клієнтів (близька до точки №1)
 9. Створити команда біос сторінка (як тільки про все подбають)
 10. Використовуйте бічні смуги для отримання додаткового трафіку та покращення взаємодії з користувачами
 11. Дисплей Схожі повідомлення в кінці кожного повідомлення, щоб покращити показник відмов

Висновок

Мої вибачення, якщо я вам нудьгував – деякі з вас можуть бути в курсі всіх технік, про які ми говорили. Але нагадування завжди приємно правильно?

Отже, коротко, ось що вам потрібно для успішної бізнес-моделі:

 • Побудувати хороший продукт – чим ви пишаєтесь.
 • Продавайте його на ринок. Зроблено правильно, люди купуватимуть ваш товар.
 • Якщо обидва кроки було зроблено правильно, люди продовжуватимуть платити за ваш продукт / послугу.

Саме тому ви з радістю заплатите 999 доларів за iPhone, оскільки Apple це вершина довіри та довіри. Сподіваємось, ви дізналися кілька корисних порад для розвитку свого бізнесу.

Якщо у вас є якісь приклади або досвід, який можна додати до цих порад, або якщо у вас є власні поради, ми будемо раді їх почути.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map