10 корисних інструментів партнерського маркетингу

10 корисних інструментів для партнерів-маркетологів

Хто не любить жити життям за своїм стилем без встановленого графіку?


Успішні маркетингові компанії-партнери, як правило, не містять будь-яких зв’язків, і не потрібно фантазувати свій спосіб життя, оскільки у них є достатньо можливостей прожити своє життя в повній мірі. Тож має сенс лише те, що в цей час галузь афілійованого маркетингу стає все більш складною і конкурентоспроможною.

З ростом індустріалізації та зменшенням залежності від цегельних та будівельних магазинів галузь афілійованого маркетингу готова доторкнутися 7 мільярдів доларів щорічно доходів протягом п’яти років.

Сьогодні афілійовані маркетологи не просто конкурують з іншими маркетологами. Вони також борються з багатомільйонними корпораціями та командами, що фінансуються за рахунок венчурних фондів.

Щоб вижити в цій глобальній конкуренції та виділитися з натовпу як професійний маркетолог, вам потрібно мати міцний набір маркетингових інструментів.

У цій статті ми розповімо про інструменти афілійованого маркетингу, необхідні для перемоги у війні комісій з доходів. З цим ви в кінцевому рахунку зможете зрозуміти ринок, залучити трафік та конвертувати потенційних відвідувачів. Давайте розпочнемо!

Крім випадкового списку, наступний список містить деякі ексклюзивні ароматизатори, які можуть зіграти найважливішу роль для афілійованих маркетологів.

Чому слід розглянути партнерський маркетинг

Як новачок на афілійованій маркетинговій арені, може бути складно створити новий бізнес. Тим не менш, партнерський маркетинг пропонує величезні переваги перед своїми традиційними програмами для запуску. Є кілька ключових переваг, які я повинен зазначити, перш ніж заглиблюватися в основну дискусію. Давайте подивимось на них:

 • Низькі інвестиції: Ви можете створити прибутковий потік майже з нульовими інвестиціями. Для налаштування веб-сайту потрібно лише трохи часу та кілька доларів.
 • Немає вітрини та відвантаження: Як афілійований маркетолог, вам не потрібно мати магазин або товар, інвентар чи будь-який процес його відправлення. Вам потрібно лише просувати товари сторонніх виробників.
 • Немає команди підтримки: Немає потреби в команді підтримки. Часто ви можете самостійно керувати своїм веб-сайтом.
 • Створення пасивного доходу: Ставши успішним маркетинговим партнером, ви можете створити пасивний потік доходу. Після налаштування свого веб-сайту він повинен мати можливість отримувати прибуток з невеликими зусиллями.
 • Глобальний ринок: Однією з найкращих та найбільш захоплюючих частин інтернет-бізнесу як афілійованого маркетолога є його відкритість та доступність для всіх. Ви можете розвивати та спілкуватися зі своєю цільовою аудиторією з будь-якого куточка світу.
 • Робоча гнучкість: Як афілійований маркетолог, ви отримаєте максимальну гнучкість у роботі. Ви вибираєте свій графік.

Крім цих основних корисних аспектів афілійованого маркетингу, у вас є різноманітні категорії товарів, які потрібно рекламувати на своєму веб-сайті. Вибирайте серед фізичних продуктів, цифрових продуктів, різних послуг та можливостей членства у всьому світі.

Є багато інструментів на вибір. Але не потрібно перевантажуватись. Сподіваємось, прочитавши цю публікацію, ви отримаєте чітко зрозуміле, які інструменти можуть бути підходящими для вашого партнерського маркетингового шляху.

1. Фліппа

Аукціони веб-сайтів Flippa

Фліппа це по суті інтернет-ринок, на якому веб-сайти можна купувати чи продавати (“перевернутий”) для отримання прибутку. Це може бути важливою платформою для людей, які прагнуть стрибати процес розробки процвітаючого партнерського сайту з нуля. Завдяки Flippa ви можете знайти веб-сайт у своїй ніші, який готовий пройти із встановленим списком.

Для багатьох маркетингових компаній-партнерів це ідеальне місце, щоб почати з солої подорожі партнерського маркетингу. Як і eBay, Flippa надає можливість афілійованим маркетологам робити ставки на афілійованому сайті.

Більше того, Flippa дозволяє афілійованим маркетологам купувати афілійовані веб-сайти, які мають суцільний профіль зворотної посилання. Просто перед тим, як придбати домен, проведіть повний аудит зворотної посилання. Це забезпечить, щоб домен не був завищений SEO-практиками з чорною шапочкою. Існує достатньо доказів афілійованих маркетологів, які придбали веб-сайт із сильним профілем зворотної посилання, але в кінцевому підсумку були покарані оновленням алгоритму Google. Часто це надувається за допомогою методів побудови посилань на чорному капелюсі, зроблених попереднім власником сайту.

Тож грайте в безпеку – займайтеся своїми дослідженнями та закупівлями з добре відомого ринку (наприклад, Flippa).

2. Партнер CJ

Партнерська компанія CJ від Conversant

В основному, партнерський маркетинг починається з побудови відносин з різними сторонніми постачальниками преміум-продуктів або послуг. Партнерська компанія CJ Конверсант (раніше відомий як Комісія Комісії) може бути ідеальним інструментом для побудови партнерських партнерств. На цій платформі всі їх пропозиції базуються на CPA (ціна за дію) – означає, що видавці платять лише тоді, коли користувачі перетворюються на клієнта, абонента чи потенційного потенціалу.

Партнерська компанія CJ є провідною світовою мережею афілійованого маркетингу, яка спеціалізується на програмах оплати продуктивності. Головною метою та перспективою мережевої системи є досягнення результатів для бізнесу в усьому світі. Вони допомагають зв’язати магазини з маркетологами, щоб мати можливість охопити мільйони онлайн-споживачів щодня. Це надзвичайно популярно серед філій та невеликих веб-видавців.

Партнерська компанія CJ може бути розумним шлюзом для партнерів-маркетологів, щоб розпочати свою партнерську справу. Вони полегшують афілійованим організаціям у будь-якій ніші будувати вигідні відносини з третіми сторонами. Існує буквально тисячі партнерських програм, на які можна подати заявку через CJ на все, від домашніх товарів до веб-хостингу. Більшість пропонують прості варіанти заробітку через CPA – просто скопіюйте та вставте свій унікальний код, щоб почати заробляти.

3. SEMrush

SEMrush - це онлайн-платформа управління видимістю

SEMrush це один із найвідоміших інструментів дослідження ключових слів, виправлення помилок SEO та головне аналізу конкурентів. Цьому інструменту довіряють відомі інтернет-маркетологи та компанії у всьому світі. Навіть гігантські компанії, такі як Forbes, PayPal, Hyatt та Philips використовують цей інструмент для управління їх видимістю. У ньому є масивна система баз даних із понад 46 мільйонів доменів та 120 мільйонів ключових слів.

Як афілійований маркетолог, важливо проаналізувати контент-маркетингову стратегію ваших конкурентів. SEMrush може відстежувати безліч факторів, зокрема органічне позиціонування домену, призначення URL-адреси на SERP-адресах Google, копії оголошень про нагороди та їх позиції, оголошення CPC, аналіз конкурентів тощо.

SEMrush дозволяє здійснити детальний аналіз та оцінку наявного вмісту. Це прекрасний спосіб відстеження та досягнення ваших цілей контент-маркетингу.

Але це ще не все. SEMrush також може використовуватися як інструмент аудиту вмісту для вашої стратегії розповсюдження. Зважте свої стратегії контент-маркетингу та використовуйте пропозиції SEMrush, щоб покращити якість контенту для максимального впливу. Найголовніше, використовуючи SEMrush, ви можете розширити стратегію контент-маркетингу за допомогою інструментів аудиту вмісту, відстеження публікацій та інструментів шаблону вмісту SEO..

4. Арефс

Ahrefs SEO Tools

Арефс є ще одним важливим інструментом для пошуку SEO та ключових слів. Хоча це використовується для декількох цілей, таких як аналіз зворотних посилань, дослідження ключових слів, аудит на сторінці, аналіз контенту тощо, він надає більше уваги зворотному посиланню, ніж веб-SEO та інші конкурентні функції.

Використовуючи цей інструмент, афілійовані маркетологи можуть отримати глибоке розуміння свого профілю зворотної посилання. Сюди входять нові зворотні посилання, втрачені зворотні посилання та веб-сайти, що посилаються на зламані сторінки на вашому веб-сайті (разом із рангом домену цих сайтів). Як афілійований маркетолог, ви також можете проаналізувати ріст зворотної лінії конкурента і порівняти його з вашим. Існує навіть розділ для аналізу “прогалин у вмісті” на вашому сайті порівняно з вашими конкурентами, щоб ви могли точно визначити, чого не вистачає вашому сайту..

У партнерському маркетингу це один із дуже потрібних інструментів, щоб зробити ваш веб-сайт SEO дружнім. В іншому випадку оцінити ваш партнерський веб-сайт майже неможливо, що в кінцевому рахунку закінчиться безладом. Ahrefs дозволяє афілійованим маркетологам легко оптимізувати свій сайт швидко та ефективно. Таким чином вони можуть заробляти більше комісій, розміщуючи свої веб-сайти на чільній позиції.

5. Партнерські плагіни

Ручне управління партнерськими посиланнями при просуванні в якості афілійованого маркетолога – це копітка задача і забирає багато часу. Якщо ви користувач WordPress, використання плагіна, безумовно, може полегшити це. Залишаючи більше часу для управління іншими аспектами вашого бізнесу (або навіть іншими підприємствами).

Якщо ви користувач WordPress, на щастя, у вас є багато варіантів. Зокрема, якщо мова йде про партнерські плагіни. Просто запустіть швидкий пошук у Google. Ви знайдете сотні партнерських плагінів для своїх цілей. Деякі плагіни працюють виключно для конкретних партнерських програм, деякі – більш загальні і можуть використовуватися в декількох партнерських платформах.

AzonPress

Плагін AzonPress WordPress для філій Amazon

Для соратників Amazon, AzonPress може стати чудовим рішенням. Це повноцінний плагін управління афілійованою компанією, який робить ефективніше і без особливих зусиль. Його зручний інтерфейс з багатофункціональною панеллю адміністрування дозволяє вам керувати процесом заробітку вашої партнерської групи, що з усією радістю працювати.

WooCommerce

Безкоштовний плагін для WordPress WooCommerce

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви шукаєте плагін більш загального призначення, то WooCommerce – прекрасний вибір. Хоча це не автоматично, ви можете додавати у свій магазин різноманітні продукти сторонніх виробників за допомогою партнерських посилань. Партнерські товари легко додавати, як і будь-який інший продукт. Просто пам’ятайте, щоб вибрати продукт типу «Зовнішній / партнерський», вставити партнерське посилання, налаштувати текст кнопки та додати ціну.

Розкриття партнерів для WooCommerce

Розкриття партнерів для WooCommerce

І якщо ви збираєтеся з WooCommerce – можливо, буде також непогана ідея встановити цей зручний плагін. За допомогою встановленого партнерського розкриття для WooCommerce ви можете додати повідомлення про швидке розкриття інформації про всі ваші зовнішні продукти одним натисканням кнопки. Просто відредагуйте текст та місце розташування із своїх живих налаштувань Customizer WooCommerce.

Досить посилання

Плагін PrettyLinks Lite

Але якщо ви ведете простий блог, то плагін, як PrettyLink, – це шлях. Цей простий плагін маскує ваші партнерські посилання коротким “гарним” та легким для запам’ятовування посиланням. Таким чином ваші посилання виглядають краще, і ви можете легко запам’ятати їх для повторного використання в майбутніх публікаціях.

6. Йоаст SEO

Плагін Yoast SEO

Це правлячий плагін для WordPress SEO, рекламу потрібно мати на будь-якому веб-сайті. Йоаст SEO має мільйони завантажень – і легко зрозуміти, чому. Завдяки вбудованому вдосконаленому функціоналу для XML-карти сайтів, мета сторінки, переадресації URL-адрес, відкритий графік тощо, це справді і всебічне рішення SEO для більшості сайтів WordPress.

Йоаст широко відомий своїми аналітичними особливостями. Вбудовані параметри метабокса в публікаціях та на сторінках допомагають розвивати краще використання ключових слів та підтримувати належну довжину вмісту. Він також проводить тест читання Flesch для визначення читабельності всієї вашої публікації, крім моніторингу довжини речення, пасивного голосу та розподілу заголовка..

Як афілійований маркетолог, однією з ваших головних цілей має бути позиція на чільній позиції в пошукових системах. Yoast SEO може допомогти вам це зробити, і це простий спосіб підтримати рейтинг SERP веб-сторінок.

7. Граматично

Асистент з граматичного написання

Граматично є ще одним неймовірним інструментом для афілійованих маркетологів, які регулярно публікують публікації. Це автоматизована перевірка орфографії та граматики, яка може бути корисною для будь-якого власника веб-сайту чи блогера.

Граматика відіграє ідеальну роль, коли справа стосується перевірки нових публікацій та швидшого редагування. Редактор Grammarly у режимі реального часу повідомляє вас про кожну граматичну помилку чи помилку. Просто застосуйте виправлення, щоб переконатися, що ваш вміст відповідає якості.

Один з найцікавіших аспектів Граматики – це те, що вона може зрозуміти вібрацію вашого речення, що співвідносить слова. Це означає, що ви можете підтримувати свій власний письмовий голос, навіть за допомогою інструменту. Іноді це може неправильно зрозуміти власне значення того, що ви намагаєтесь розкрити. Але в цілому він підтримує досить послідовний стандарт і помітний показник точності.

8. Google Analytics

Google Analytics

Незалежно від того, в якій ніші ви займаєтесь, це може бути сайт блогу чи магазин у ніші, пов’язаній зі здоров’ям, вам слід розібратися у своїй аудиторії. Google Analytics це найпоширеніший інструмент аналітики, доступний для афілійованих маркетологів. Більшість афілійованих маркетологів використовують цей інструмент, щоб побачити, скільки відвідувачів заходить на їх партнерський сайт. Вони можуть виконувати широкий спектр розмірних операцій, використовуючи цей чудовий інструмент. Як афілійований маркетолог, ви можете розділити тест, відстежувати посилання, відстежувати конверсії, аналізувати різні способи поведінки та мати змогу з’ясувати реальну інформацію про те, як користувачі взаємодіють із вашим партнерським сайтом..

Вимірюючи продажі, конверсії та аналізуючи детальну інформацію про ваш веб-сайт, Google Analytics допомагає вам скласти дорожню карту очікуваного успіху. У наші дні майже всі афілійовані маркетологи використовують Google Analytics, щоб оцінити успішність зусиль і цілей SEO на їхньому веб-сайті.

Щоб бути в курсі загальних подій вашого веб-сайту та вимірювати мету, вам потрібно знати деталі взаємодії людей, коли вони відвідують ваш сайт, як довго вони залишаються, і найголовніше, які сторінки вони відвідують на вашому сайті більш-менш. Цей результат аналізу дозволить вам зрозуміти весь ваш веб-сайт і дозволить вам вжити належних заходів для вдосконалення вашого партнерського веб-сайту.

Google Site Kit

Набір веб-сайтів Google для WordPress

Отримайте доступ до всіх своїх даних Google Analytics (та ще багато інших). Просто встановіть безкоштовний плагін, а потім скористайтеся посиланнями на інформаційній панелі, щоб підключити служби Google до вашого веб-сайту (ми детально розглядаємо це в нашому посібнику з Google Site Kit). Сюди входить Google Analytics, а також усі інші корисні інструменти та сервіси Google, такі як Пошукова консоль, Adsense, Сторінка статистики, Оптимізація та Менеджер тегів.

Чудовиська статистики

MonsterInsights Analytics для WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ви можете використовувати плагін MonsterInsights, щоб легко додавати, налаштовувати та керувати послугами відстеження веб-сайтів Google Analytics на вашому сайті WordPress. Плагін має статистику в режимі реального часу та відстеження оголошень, а також сумісний з платформами електронної комерції. Таким чином, ви можете краще стежити за своєю ефективністю та оптимізувати свої партнерські маркетингові та SEO-стратегії.

9. Редакційний календар

Плагін для редакційного календаря WordPress

Редакційний календар є плагіном планування публікацій для стратегічного ведення блогів. Це дозволяє планувати і планувати всі ваші публікації на вашому сайті, що може бути надзвичайно важливо залежно від вашої ніші. Технічні блоги захочуть планувати публікації навколо наступної великої події Apple, або модний блог може захотіти запланувати статті чи відео на тиждень моди. Ви можете полегшити справи, коли збираєтесь публікувати свій вміст, просто тримаючи погляд на одному екрані. В ідеалі цей інструмент зберігає всі ваші матеріали, організовані на вашому сайті.

Цей плагін робить управління поштою легким та зручним. Від планування публікації, створення вмісту і до дати публікації – ви можете відстежувати всю процедуру з першого погляду. Ви можете планувати публікації відповідно до дат і часу перебування на одній панелі.

Функція перетягування та опускання може полегшити роботу, змінивши дати публікації. Існує чернетка чернетки для управління всіма чернетками публікацій на вашому сайті. Ви можете керувати публікаціями кількох авторів одночасно та редагувати публікації, використовуючи функцію «швидкого редагування». Тільки адміністратор та редактор можуть користуватися всіма можливостями цього плагіна. Автори можуть публікувати, редагувати та переносити свої публікації. Співавтори можуть зберігати публікацію лише у чернетці та переміщувати свої повідомлення, а підписник може бачити календар.

Ви можете скористатись нашими посібниками щодо створення редакційного календаря, а також найкращих плагінів для керування редакційним робочим процесом для отримання ще більше порад.

10. MailChimp

Маркетинг електронної пошти MailChimp

Електронна пошта все ще є одним із домінуючих способів маркетингу. Без переліку надійного інструменту маркетингу електронною поштою ця публікація була б неповною. MailChimp є надійною платформою електронного маркетингу, яка сприяє всім компаніям та маркетологам. Для афілійованих маркетологів це може бути потужним інструментом для початку маркетингу електронною поштою. Цей маркетинговий інструмент використовується для надсилання електронної пошти для продажу відповідної продукції, досягнення цільової аудиторії та повороту веде до продажів.

За допомогою MailChimp можна створювати інформаційні бюлетені, налаштовувати крапельні кампанії, керувати профілями передплатників, відстежувати електронну пошту та додавати спільний доступ до соціальних мереж. На додаток до цього, його вбудована система аналітики та повторного розміщення дозволяє маркетологам створювати спеціальний звіт. Більше того, MailChimp надає маркетологам попередньо встановлені шаблони та засоби перетягування, щоб зробити дизайн бюлетеня дуже легким.

Ще одним важливим аспектом використання MailChimp є те, що ви можете запустити тестування A / B за допомогою цього інструменту. Можна перевірити, яка тема чи час доставки найкраще працює при мінімальному підході. У кожному тесті ви можете отримати кілька варіантів, наприклад, різні часи надсилання, вміст, теми та зображення тощо. Так само MailChimp дозволяє сегментувати список розсилки. Таким чином, ви можете видавати цільові кампанії для більшої кількості конверсій.

Коротше кажучи, я б сказав, як афілійований маркетолог, ви отримаєте чотири повинні містити розширені функції MailChimp. Це автоматизація маркетингу, розширена сегментація, відстеження продуктивності та тестування A / B.

MailChimp для WordPress

MC4WP: Mailchimp для WordPress

Але для того, щоб скористатися тими інструментами, вам спочатку потрібно створити список електронної пошти. Хороші плагіни MailChimp WordPress полегшують додавання форми для реєстрації або вибору на ваш сайт. Відмінним вибором є популярний безкоштовний плагін MailChimp for WordPress, який додає прості, готові до мобільних та зручних для реєстрації форми для вашого сайту. Плагін також сумісний з популярними плагінами, такими як Форма контактів 7, MemberPress, WooCommerce та багато іншого – надає вам безліч можливостей для збільшення кількості підписників..


Успіх у афілійованому маркетингу залежить від багатьох факторів. Він враховує вашу творчість, ваш спосіб наближення до ринку та використання правильних інструментів афілійованого маркетингу. Найголовніше – це залежить від здатності впроваджувати свої знання у величезний конкурентний світ партнерського маркетингу.

Це правда, що афілійовані маркетологи вже мають тонну на своїй тарілці. Більшість маркетологів-самоучок вчаться через спроби та помилки. Але у випадку з афілійованими маркетологами, крихітні помилки можуть призвести до втрати прибутку за день. Не робіть дурних ненавмисних нещасних випадків – замість цього використовуйте інструменти, згадані вище, щоб розпочати свій партнерський бізнес та продовжувати його вести шлях.

Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам розібратися в правильних інструментах для вашого афілійованого маркетингу, які з часом зможуть заробляти партнерські комісії. Якщо у вас є чим поділитися щодо проблеми чи запитати що-небудь, будь ласка, поставте свій запит у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map