10 інструментів для спрощення роботи з WordPress

Дивовижні інструменти, щоб зробити роботу з WordPress легшою

Надіюсь, що ми згодні, коли я кажу, що життя вже важке, як є. Це занадто короткий час і з обмеженим часом, щоб зробити все, що є у вашому списку ковшів WordPress, і будьте всім, що коли-небудь хотіли, маючи пару чудових інструментів, щоб допомогти з тягарем, справді рятувальник.


Ці 10 дивовижних інструментів зроблять вас шалено продуктивними, а ваше WordPress життя набагато простішим. Ви отримаєте більше роботи за менший час. Що означає, що у вас буде більше часу в день, щоб провести з родиною або насолоджуватися речами, над якими ви так наполегливо працюєте.

10 дивовижних інструментів, щоб полегшити життя WordPress

Отримайте ручку та трохи паперу, як ми збираємось полегшити ваше життя WordPress 10X. Ми поєднуємо безкоштовні та преміальні інструменти, оскільки, часом, чудові речі в житті не є безкоштовними. Однак преміум-інструменти відносно дешеві (і якщо ви не бачите улюбленого інструменту у цьому списку або у вас є питання чи пропозиція, не соромтеся коментувати в кінці публікації).

1. Йоаст SEO

10 дивовижних інструментів для полегшення життя WordPress

WordPress SEO та SEO взагалі – це не дитяча гра. Одна помилка, і Google не вагається, коли ви висушите. Тим не менш, класифікація ваших ключових слів в Google (інші пошукові системи просто відповідають IMHO) – це так само просто, як і пиріг, тим більше за допомогою плагіна, як Yoast SEO.

Оскільки я пару років тому стрибнув на прокладці WordPress, Yoast SEO стала моїм рішенням SEO. Завдяки цьому плагіну та багато ретельно написаного SEO-вмісту ми посіли перше місце в Google за кількома ключовими словами.

Але що відрізняє Yoast SEO серед багатьох інших плагінів WordPress SEO? Для початку Yoast SEO допоможе вам створити читабельний вміст, який спеціально оптимізований для пошуку пошукових систем прямо з вашого редактора публікацій!

Інші функції включають сухарі, канонічні URL-адреси, внутрішні пропозиції щодо посилань, огляд вмісту, менеджер переспрямування та підтримка 24/7 серед інших. Цей інструмент поставляється у двох варіантах, безкоштовній та преміум-версії, яка коштує $ 89 доларів.

Дізнайтеся більше про Yoast SEO

2. Дивовижний знімок

10 дивовижних інструментів, щоб полегшити життя WordPress дивним знімком екрана

Бачите скріншоти в цій публікації? Добре, я захоплюю їх за допомогою Awesome Screenshot завдяки дяві Шарма WPKube, який представив мені цей чудовий інструмент.

Це значно полегшило моє ведення блогу WordPress, тому що раніше мені довелося використовувати prt sc (Print Screen), MS Paint та Photoshop, що передбачало багато кроків.

Інструмент оснащений безліччю функцій, які роблять анотацію, захоплення та редагування скріншотів / локальних зображень прогулянкою по парку. Існує завантаження одним клацанням миші, що робить обмін захопленням легким вітром.

Ви можете захопити всю сторінку, робочий стіл, видиму частину вікна веб-переглядача, виділити сторінку, затримати зйомку та відредагувати свої зйомки на вміст серця. Більше того, вони пропонують магнітофон, який коштує $ 19,99 доларів на рік.

Awesome Screenshot має розширення для Mozilla Firefox та Chrome та окремий додаток Chrome, який є дивом у використанні.

Дізнайтеся більше про Awesome Screenshot

3. FileZilla

10 дивовижних інструментів, щоб полегшити життя WordPress filezilla

Без потрібного інструменту переміщення файлів з вашого жорсткого диска на віддалений сервер викликає мігрень. У категорії FTP FileZilla по-справжньому сприймає день вашого, але це лише я.

Але чи можете ви звинуватити мене в тому, що люблю інструмент FTP, який неймовірно простий у використанні? Поки у вас є правильні облікові дані для входу, ви можете отримати доступ до свого веб-сервера та переміщувати файли навколо, як начальник.

Наприклад, ви можете завантажити файли / папки зі свого веб-сервера просто перетягуванням. Не кажучи вже про те, що FileZilla оснащений чудовими параметрами безпеки, які пропонують вам безпечний доступ до вашого сайту WordPress, як робити.

Ви можете створювати файли на своєму сервері прямо з робочого столу, легко змінювати дозволи файлів і робити набагато більше. FileZilla – це безкоштовний FTP-клієнт із відкритим кодом, який підсолоджує угоду.

Дізнайтеся більше про FileZilla

4. Реєстрація магічна

10 дивовижних інструментів для полегшення реєстрації в WordPress

Як користувач WordPress, вам, очевидно, потрібно буде створити форми в якийсь момент. У зв’язку з цим ви помітите, що система реєстрації користувачів WordPress обмежена у функціональності.

Саме тому вам потрібен RegistrationMagic, плагін на реєстрацію та управління користувачем на стероїдах.

Коротше кажучи, RegistrationMagic допомагає вам «… створювати спеціалізовані форми реєстрації користувачів, приймати платежі, відстежувати подання, керувати користувачами, аналізувати статистику, призначати ролі користувача та багато іншого!» З цієї єдиної цитати, ви можете сказати, що цей плагін робить важкий підйом.

Щоб дати вам кращу картину, давайте подивимось деякі речі, які цей поганий хлопчик може зробити. По-перше, ви можете створити необмежену кількість форм реєстраційних записів користувачів, кожна з яких відрізняється полями. Це означає, що ви можете, крім іншого, приймати вкладені файли до своїх форм.

РеєстраціяМагічні постачаються зі сторінкою передового користувача, яка дозволяє вашим користувачам реєструватися на вашому веб-сайті, входити в систему, завантажувати матеріали, перевіряти транзакції та скидати паролі..

Цей плагін світить в управлінні користувачами, що з інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю, яка допомагає вам відстежувати подання форми, налаштування платежів для платних користувачів, фільтрувати форми залежно від дати / часу та багато іншого.

На WordPress доступний безкоштовний аромат RegistrationMagic, але найкращі функції можна знайти у профільній версії, доступній на сайті RegisterMagic.com.

Дізнайтеся більше про RegistrationMagic

5. Гарненькі посилання

10 дивовижних інструментів, щоб полегшити життя WordPress красивими посиланнями

Замість використання неприємного посилання типу https://www.example.com/dp/B00TQ1PB/ref=s9_acsd_bw_wf_a_dlpec1f4_cdl_1?, ви можете використовувати плагін Pretty Links для створення більш зручного для користувача зв’язку, такого як https://yoursite.com/product-name. Це друге посилання є гарнішим і простішим для поширення.

Іншими словами, Pretty Links допоможе вам скоротити посилання за допомогою власного домену замість того, щоб покладатися на сторонні служби скорочення посилань, такі як bit.ly або tinyurl.com. Потім ви можете перенаправити будь-яке створене вами посилання на будь-яку іншу URL-адресу на ваш вибір.

Крім того, Pretty Links оснащений механізмом відстеження посилань, який показує кількість кліків, які отримують ваші посилання, звідки надходили кліки, хост, браузер та операційна система.

Цей інструмент є приголомшливим для користувачів WordPress, які хочуть відстежувати посилання в електронних листах, очищати партнерські посилання та ділитися посиланнями в соціальних мережах, коментарях та форумах..

Дізнайтеся більше про гарненькі посилання

6. Процвітати лідери

10 дивовижних інструментів, щоб полегшити життя WordPress простіше

Незалежно від того, чи є у вас малий чи великий бізнес в Інтернеті, маркетинг електронною поштою – це один із найкращих способів досягнення цільової аудиторії та підвищення рівня конверсії. Подумайте про це як про прямий контакт зі своїми перспективами.

Але перш ніж ви почнете надсилати маркетингові повідомлення своїм потенційним особам, вам потрібно зібрати відповідну інформацію аудиторії, таку як ім’я, електронна адреса та все інше, що вам потрібно. І який кращий спосіб зайняти цією інформацією, ніж використовувати Thrive Leads?

Цей інструмент побудови списку оснащений чудовими функціями, такими як SmartExit, щоб привернути відвідувачів до того, як вони відмовляться від вашого веб-сайту, тести A / B, точне націлювання, прекрасна анімація, параметри запуску, необмежені форми для входу, інтеграція з декількома платформами маркетингу електронної пошти та детальні звіти серед інші.

Thrive Leads – це преміальний інструмент. Ліцензія на один сайт поверне вам одноразову плату в розмірі 67 доларів. Інші плани включають пакет 97 доларів на 5 сайтів, 15 ліцензійних пакетів, що коштують 147 доларів, та 19 доларів на місяць процвітати Пакет членства для необмежених веб-сайтів.

Дізнайтеся більше про процвітати потенційних клієнтів

7. WAMP

10 дивовижних інструментів для полегшення життя WordPress

Чим більше ви дізнаєтесь про WordPress, тим простіше буде ваше життя, коли йде робота з платформою. Найкращий спосіб дізнатися про WordPress – це зануритися прямо та перевірити речі самостійно.

Однак для запуску будь-якого примірника WordPress вам потрібен веб-сервер. У той же час, придбання доменного імені та підписка на обліковий запис веб-хостингу не матиме сенсу в плані витрат, якщо все, що вам потрібно, – це перевірити води WordPress.

Що робити користувачеві WordPress? Рада, що ви запитали. Ви можете встановити WordPress на свій ПК за допомогою такого інструменту, як WAMP. WAMP – це абревіатура для Windows Apache MySQL та PHP. Мовою мирян WAMP встановлює веб-сервер на ваш ПК.

За допомогою веб-сервера ви зможете встановити стільки примірників WordPress, скільки хочете перевірити, що завгодно. Якщо у вас Mac, ви можете користуватися МАМП або XAMPP.

Дізнайтеся більше про WAMP

8. Інструменти для розробників Chrome

10 дивовижних інструментів для полегшення життя WordPress

Що це за рятівник. Інструменти для розробників Chrome (DevTools) – важлива частина браузера Google Chrome, про яку більшість початківців WordPress не знає.

Щоб заощадити напругу, Інструменти для розробників Chrome передали у ваші руки велику кількість веб-авторів та налагодження.

Завдяки DevTools ви можете мати глибокий доступ до внутрішніх справ вашого сайту WordPress прямо з вікна браузера. Чому важливий такий доступ??

Ну, ви можете тимчасово редагувати свій сайт, фактично не змінюючи свій код, бачити проблеми з макетом, відстежувати проблемний код, перевіряти час завантаження вашого веб-сайту та серед іншого грати з JavaScript..

Інструменти для розробників Chrome вбудовані в Google Chrome, а це означає, що ви отримуєте всю цю приголомшливість безкоштовно. Для доступу до DevTools, клацніть правою кнопкою миші на будь-якому елементі сторінки та виберіть Перевірити елемент. Нижче дивіться, як я змінив домашню сторінку WordPress.org:

10 дивовижних інструментів, щоб полегшити життя WordPress, змінивши WP зміни

І просто, щоб бути справедливим, ось такий Додаток веб-розробників для Mozilla Firefox.

Докладніше про Chrome DevTools

9. Блокнот++

10 дивовижних інструментів, щоб полегшити ваше життя WordPress блокнот плюс плюс

Під час роботи з WordPress, можливо, ви захочете забруднитись та написати код самостійно. Можливо, ви хочете створити власну дочірню тему, додати код у файл .htaccess, відредагувати wp-config.php або додати функції до свого function.php файл серед іншого.

А оскільки код може швидко вийти з рук, вам потрібен дивовижний редактор коду, який допоможе вам залишатися на вершині речей, не роблячи берсерків. NotePad ++ дозволяє неймовірно легко писати код на кількох мовах програмування.

За допомогою таких функцій, як підсвічування та складання синтаксису, пошук та заміна функціональності, карта документа, привабливий графічний інтерфейс, автоматичне доповнення та багато іншого, написання коду ніколи не було простішим.

Дізнайтеся більше про NotePad++

10. Планувальник ключових слів Google

10 дивовижних інструментів, щоб полегшити життя WordPress для планування ключових слів Google

Контент-маркетинг та SEO йдуть рука об руку, наскільки генерується цільовий трафік. Щоб виграти в контент-маркетингу та SEO, вам потрібне проникливе дослідження ключових слів. Як ще ви скажете, які теми цікавлять ваших читачів?

Можливо, у вас вичерпалися ідеї теми. Як ви отримуєте нові ідеї, щоб підтримувати роботу механізму маркетингу вмісту? Знову ж таки, вам потрібно правильно вивчити ключові слова, щоб визначити теми, які читачі хочуть прочитати.

Розумієте, ваші читачі використовують ключові слова для пошуку тем та продуктів. Якщо ви можете знайти ці ключові слова, ви перебуваєте на півдорозі. Якщо ви читали це далеко, ви будете раді дізнатися, що знайти ключові слова так само просто, як працювати з Планувальником ключових слів Google.

Це безкоштовний інструмент від Google, який дозволяє генерувати ідеї для ключових слів навколо вашої основної теми.

Дізнайтеся більше про Планувальник ключових слів Google

Тепер до вас

Які інструменти полегшують ваше життя WordPress? Чи залишили ми улюблені інструменти WordPress? Отримайте більше інструментів WordPress для бізнесу в нашому блозі або поділіться з нами в розділі коментарів нижче. Побачимося!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map