10 Характеристика великої бізнес WordPress теми

Багато людей помилково думають про WordPress як платформу для блогів, коли насправді це потужна система управління контентом, яка може використовуватися практично для будь-якого типу веб-сайтів, від базових блогів до складних інтернет-магазинів. Останнім часом все більше людей використовують WordPress для свого малого бізнесу. Насправді, моя остання публікація в блозі була названа «Наповніть свій малий бізнес WordPress», в якій я виклала кілька причин того, чому малий бізнес повинен використовувати WordPress для свого корпоративного сайту, і кілька швидких кроків для їх початку..


Отже, тепер, коли всі користуються WordPress для своїх сайтів малого бізнесу, існує величезний попит на бізнес-теми WordPress, як преміальні, так і безкоштовні. Як веб-розробник я працював на досить багатьох бізнес-сайтах і знаю, що потрібно для створення дивовижного Бізнес-сайту з точки зору дизайну, зручності та швидкості обігу. Створення бізнес-теми WordPress проста, але створення чудового бізнес-шаблону може бути складним завданням і зайняти багато зусиль для створення.

У цій публікації я хотів надати вам 10 характеристик великої бізнес-теми WordPress. Тож чи шукаєте ви тему свого бізнесу чи шукаєте натхнення, щоб створити її, ви захочете прочитати мій пост. Насолоджуйтесь!

1. Професійний дизайн

Як і будь-яка тема або шаблон веб-сайту, дизайн є найважливішим аспектом, і якщо ви шукаєте тему WordPress для управління вашим малим бізнесом, вам потрібно щось дуже сучасне та професійне. Чудовий дизайн може зробити ВЕЛИЧЕЗНІ різні за показниками обороту та іміджу марки. Якщо ваш бізнес-сайт схожий на лайно, люди не збираються сприймати вас серйозно, а тим більше купувати щось у вас.

Поганий приклад – жахлива бізнес-тема

Ось короткий приклад того, як бізнес-тема НЕ повинна виглядати.

Жахлива тема бізнесу

Хороший приклад – чудова тема WordPress

Тепер ось приклад професійно розробленої теми (Total WordPress Theme).

Усього, багатоцільова тема WordPress для Infoprenuers

2. Рекомендований слайдер

У наші дні кожна велика бізнес-тема оснащена певним слайдером, таким як карусель або повзунок «рівня». Чому? Тому що це чудовий спосіб показати найкращі свої продукти, послуги чи зразки портфоліо. Повзунки, як правило, виглядають чудово, вони захоплюють увагу відвідувачів / клієнтів, і це прекрасний спосіб зосередити увагу глядачів на конкретних предметах.

3 дивовижних слайдера, які потрібно використовувати у наступному дизайні теми

Повзунки – це чудовий спосіб додати додатковий вміст та елемент руху до ваших публікацій та сторінок. Нижче наведено декілька наших улюблених плагінів-слайдів для WordPress.

Слайдерська революція

Плагін WordPress Revolution Slider

Повзунок шару

Плагін LayerSlider WordPress

Слайдер MotoPress

Приклад слайдера MotoPress

3. Розділ відгуків

Якщо ви ведете дивовижний бізнес, і ваші клієнти вас люблять, чому б не поділитися любов’ю? Люди завжди хочуть прочитати відгуки чи відгуки, перш ніж щось купувати, оскільки це допомагає конкретизувати думку про те, що товар / послуга дійсно того вартий.

Ось чому, на мою думку, велика ділова тема WordPress повинна містити певний віджет відгуку або область, куди користувач може додати деякі відгуки від своїх клієнтів або фрагменти рецензії (і так – Total пропонує це вбудоване прямо) . Також дуже корисно, якщо користувач може контролювати вміст розділу відгуків через панель керування теми. І не забудьте додати відгуки на домашній сторінці та переконайтеся, що вони виділяються, оскільки це стане ключовим у перетворенні відвідувачів на платників.

4. Контактна форма з підтвердженням

Звичайно, існує багато плагінів WordPress для створення контактних форм, але якщо ви хочете створити чудову тему, вам потрібно додати свою власну контактну форму (сподіваємось AJAX) і стиль її теж виглядає чудово. Контактні форми мають вирішальне значення для бізнесу, оскільки у людей можуть виникнути запитання щодо ваших товарів чи послуг, і якщо вони не можуть зрозуміти, як з вами зв’язатися, то ви їх просто втратили.

Я думаю, що велика тема бізнесу повинна надавати можливість додавати контактну форму як за допомогою коротких кодів, так і мати видиму контактну форму на всіх сторінках (у колонтитулі) або хоча б на домашній сторінці. Валідація важлива! Якщо ви керуєте малим бізнесом, у вас немає часу щодня витрачати години на розсилку спаму.

Відмінною темою для бізнесу буде також контактний розділ, який включає номер телефону телефону, адресу, можливо, карту Google та посилання на їхні соціальні профілі (twitter, facebook, посилання, тощо).

5. Інструмент налаштування теми або панель параметрів

Ніхто не хоче, щоб веб-сайт виглядав і працював ідентично сотням інших сайтів, особливо якщо це ваш бізнес-сайт, оскільки ви хочете виділитися з конкурентів. Найпростіший спосіб налаштувати роботу вашої теми – це за допомогою натурального інструмента WordPress. Тут багато розробників додають такі функції, як параметри кольорів, макет сторінки, логотипи, обрізання зображень тощо.

Інші теми можуть пропонувати панель керування з різними варіантами дизайну, що дозволяє легко змінювати сайт, завантажувати логотип та переміщувати речі. Хоча це не так просто, як персоналізатор, це все ж є можливість зробити ваш сайт виділятися з натовпу і виглядати більш унікальним.

6. Кілька кольорових схем

Це повертається до попереднього пункту … люди хочуть, щоб їхній бізнес-сайт виділявся, тому надання різних кольорових схем допоможе їм стилю своєї теми таким чином, який може відрізнятися від будь-якого іншого сайту, використовуючи ту саму тему. Крім того, надаючи різні кольорові схеми, користувачі можуть вибрати ту, яка найкраще відповідає їхньому бізнесу та логотипу. У наші дні багато людей включають підбірки кольорів у свої теми, щоб користувачі могли змінити колір майже кожного елемента на своєму сайті. Це дійсно чудова особливість, особливо для малого бізнесу, який хоче створити свій веб-сайт, але не має CSS знань або не може дозволити собі дорогого веб-розробника / дизайнера.

7. Короткі коди

Більшість людей, які купують теми WordPress, не мають CSS або HTML знань, тому важливо зробити теми максимально зручними та максимально зрозумілими для WYSIWYG. Ділові веб-сайти вимагають трохи більше, оскільки користувачі хочуть додавати кнопки скрізь (наприклад, купити зараз або зателефонувати нам), вони, ймовірно, захочуть включити відгуки на свої сторінки / публікації, створити галереї, вміст на вкладках… тощо. і т. д. Навіть якщо ви включаєте лише кілька шорт-кодів, я думаю, що вони дійсно важливі для будь-якої великої теми.

Символьні шортики

symple-shortcodes-update

Елегантні шортики

Елегантні теми Шорт-коди

8. Послуги / Шаблони портфоліо

Будь-яка велика бізнес-тема WordPress повинна мати декілька спеціальних шаблонів сторінок, включаючи шаблон «портфоліо», куди користувач може легко додавати продукти, послуги чи зразкові роботи, щоб показати їх відвідувачам. Шаблон портфоліо, використовуючи спеціальні повідомлення або цикл публікацій запитів, дуже спрощує бізнес створити розділ свого сайту, орієнтований на те, щоб показати людям вид роботи, яку вони можуть виконувати. Якщо ви продаєте товари, то, де відвідувачі можуть переглядати їх у приємній сітці, як мода, було б фантастично. Я також порекомендував би мати якусь функцію “сортування за” для тих, хто хоче впорядкувати свої зразкові роботи чи продукти в категорії.

9. Розділ блогу

У наші дні дуже важливо вести блог для вашого бізнесу. Це може допомогти вам значно в плані залучення нових клієнтів, збільшення вашого трафіку за допомогою пошукових систем, демонстрації своєї експертизи в даній галузі і, звичайно, поліпшити імідж та лояльність вашого бренду. З усіх цих причин і багато іншого, велика ділова тема WordPress повинна містити розділ блогу, який можна зробити, створивши шаблон сторінки та використовуючи метод публікації запитів, щоб отримати будь-які повідомлення в блозі, або це можна зробити за допомогою нової функції користувальницьких повідомлень. У будь-якому випадку ви повинні включити розділ блогу у свій шаблон.

10. Підтримка теми

І останнє, але не в останню чергу в моєму списку «10 характеристик великої ділової теми WordPress» ПІДТРИМКА. Ваша тема може виглядати приголомшливо і мати всілякі дивовижні функції, але якщо ви не надаєте навіть основної підтримки, то вона практично не потрібна. Дуже багато людей, які купують / завантажують теми, можливо, першокласники WordPress, і їм може знадобитися допомога встановити та надати темі роботу так, як вони хочуть. Якщо ви займаєтесь бізнесом, ви будете дуже прискіпливі до того, як виглядає і працює ваш веб-сайт – як розробник тем вам захочеться бути там, коли ваші клієнти зіткнуться з проблемою або якщо вони виявлять «проблему» у вашій темі.

Бонус

Я ставлю це як бонус, тому що не думаю, що це потрібно, але додавання підтримки для деяких найкращих плагінів wp-eCommerce (наприклад, WooCommerce) зробить тему вашого бізнесу виділеною серед решти. Існує не так багато тем, що фокусуються на бізнесі, які включають систему оформлення замовлення зі своєю темою, тому, якщо ви можете зробити її, вона, ймовірно, продається дуже добре.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map