10+ безкоштовних послуг CDN для прискорення WordPress

Безкоштовні послуги CDN для прискорення WordPress

У сьогоднішньому світі, де середня швидкість Інтернету в технологічно розвинених регіонах перевищує 10 Мбіт / с, не дивно, що процвітають служби CDN. А щоб ще більше прискорити роботу, деякі щасливі читачі можуть насолоджуватися швидкістю до 1 Гбіт / с – так, один гігабіт в секунду, завдяки таким послугам, як Google Fiber, Cox Gigablast або Centurylink Gigabit. Як мінус у цій гонці за швидші біти, наш проміжок уваги приймає плату і терпіння, стає нестабільним.


Завжди добре, щоб ваш сайт працював за допомогою мережі доставки вмісту. CDN не тільки економить витрати на пропускну спроможність у вашого постачальника хостингу, але ваш сайт стає шалено швидким і має тенденцію до вищого рейтингу в пошукових системах. Можливо, ви чули таке висловлювання:

Деякі люди кажуть, що нічого на цьому світі не є безкоштовним,
Я кажу, що вам просто потрібно знати, де шукати!

Що таке CDN – мережа доставки вмісту?

Перш ніж ми переглянемо безкоштовні CDN-адреси для вашого веб-сайту WordPress, давайте розглянемо основи. Простіше кажучи, Мережа доставки вмісту або CDN – це купа серверів, розташованих по всьому світу, розроблених для того, щоб в найкоротший термін доставити файли вашого веб-сайту відвідувачу сайту. Три бали:

 • Купа серверів.
 • Розташований по всьому світу.
 • Поставляє статичні файли вашого веб-сайту (зображення, PDF-файли, статичні бібліотеки, такі як JavaScript та CSS-файли) в найкоротші терміни

Чому CDN?

Новий веб-сайт, як правило, має одне джерело. І це нормально, коли ви починаєте і не маєте багато відвідувачів. Зі зростанням вашого веб-сайту (тобто збільшується ваш трафік) також збільшиться час, необхідний для завантаження вашого сайту.

Люди взагалі не люблять чекання для веб-сайту. Ефект найпотужніший на веб-сайтах, що займаються покупками, де скорочення часу на завантаження на одну секунду додало до 6 000 000 доларів США (тобто 6 мільйонів) доходу. Я взяв це з блискучої статті CachePoint – Дуже реальний вплив на дохід.

Ось чому у нас є CDN. Це прискорює доставку вмісту, обслуговуючи вміст із самого найближчого до відвідувача сервера. Час завантаження зменшується, і ви перемагаєте. Якщо ви хочете краще зрозуміти CDN, Довідник CDN Інкапсули це чудове місце для початку.

Початок роботи зі списком CDN

Структуруємо цю статтю в чотири групи:

 • Групувати один – це абсолютно безкоштовні служби CDN, які матимуть вічно вільний план.
 • CDN під групою два пропонують щедрі випробувальні періоди (думайте, дванадцять місяців) – цього достатньо, щоб розширити свій блог.
 • Групувати три містить CDN, які знову абсолютно є безкоштовно для розміщення загальних сценаріїв наприклад jQuery, Bootstrap тощо.
 • Групувати чотири є містить почесні згадки які вже не активні, але були активними на той момент, коли ця стаття була опублікована (тобто ще в 2016 році).

Безкоштовні CDN для WordPress, які мають вічний план

Зважаючи на те, що ви приземлилися на цій сторінці для “безкоштовного CDN для WordPress”, давайте заглибимось у статтю.

1. CloudFlare

Cloudflare-cdn-сервіс

CloudFlare в народі відомий як найкращий безкоштовний CDN для користувачів WordPress. Це один з небагатьох лідерів у галузі, які фактично пропонують безкоштовний план. Працює на своєму 115 центрів обробки даних, CloudFlare забезпечує швидкість, надійність та захист від основних DDoS-атак. І це Плагін WordPress використовується на понад 100 000 активних веб-сайтів.

2. Інкапсула

Incapsula-cdn-сервіс

Інкапсула забезпечує доставку додатків із хмари: глобальний CDN, безпека веб-сайтів, захист DDoS, балансування навантаження та відмовлення. Щоб активувати послугу, потрібно 5 хвилин, і вони чудові вільний план і а Плагін WordPress щоб отримати правильну інформацію про IP-адресу для коментарів, розміщених на вашому сайті.

Особливості, пропоновані як CloudFlare, так і Incapsula:

Коротше кажучи, це робить Incapsula та CloudFlare:

 • Маршрутизує весь ваш веб-сайт через глобально розподілену мережу серверів високого класу (Це досягається невеликою зміною DNS)
 • Аналіз загрози в реальному часі вхідного трафіку та блокування останніх веб-загроз, включаючи багатогігабітні DDoS-атаки
 • Пришвидшений вихідний трафік прискорюється через їх глобальну мережу доставки вмісту

3. Фотон Jetpack

Фотон Jetpack

Для всіх користувачів WordPress – Jetpack не потребує вступу. Нещодавно покращивши дивовижність, вони включили безкоштовну послугу CDN (так звана Фотон), яка обслуговує зображення вашого сайту через глобальну мережу WordPress.com. Щоб активувати цю послугу, вам потрібно лише завантажити та встановити Jetpack і активувати його модуль Photon.

Користувачам WordPress не потрібно вводити Jetpack. Одна з найкрутіших особливостей, яку може запропонувати Jetpack, – це їхня безкоштовна послуга CDN Фотон. Найкраща частина? Вам не потрібно нічого налаштовувати! Просто встановіть плагін, увійдіть у свій обліковий запис WordPress.com та активуйте модуль фотонів. Це воно. Усі ваші зображення будуть завантажені в сітку WordPress, яка працює над сотнями тисяч веб-сайтів по всьому світу.

4. Роїти

Swarmify (раніше відомий як SwarmCDN) – це мережа доставки вмісту на базі однорангових (P2P) мереж, яка пропонує вільну пропускну здатність 10 Гб (лише для зображень) у вільному плані. Щоб спробувати це, завантажте Плагін WordPress і дайте йому піти. Цікаво зазначити, що Swarmify працює дещо по-іншому:

Скажімо, група людей переглядає ваш сайт. Подумайте про них як про першого “ровесника” в P2P. Коли приходить новий відвідувач (одноліток), зображення подаються від уже наявної групи користувачів (попередній одноранговий). Це економить пропускну здатність вашого сервера та покращує час завантаження, оскільки колеги зазвичай ближче один до одного. Swarmify також пропонує відео CDN, що є лише частиною їх платного плану.

Пробні послуги CDN, які так само хороші, як і безкоштовні:

У цьому розділі ми вивчимо деякі преміальні хмарні постачальники CDN, які пропонують щедрий пробний період. Я думаю, що тривалість пробної версії буде достатньою для перевірки послуги та зрештою оновлення до платного плану

Щоб дати вам деякий контекст, майбутнє Інтернету знаходиться у хмарі. Будь то доставка контенту для вашого сайту WordPress або високоефективні обчислення для NASA – хмара є скрізь. Ми розглянули кілька статей про те, як встановити WordPress у хмарі. Сьогодні ми розглянемо ті самі сервіси, які також пропонують CDN. Ми розглянемо веб-сервіси Amazon та Google Cloud.

5. AWS Cloudfront

Веб-сервіси Amazon (AWS) є першопрохідцем у досягненні високопродуктивних хмарних обчислень до маси за доступною швидкістю. Одна з їхніх послуг Amazon CloudFront лідируюча в галузі мережа доставки контенту, яка використовується на зразок Slack і Spotify!

На додаток до цього у них є безкоштовний рівень використання одного повного року. А квота? 50 Гб вихідного переказу за пробний період. Це, безумовно, потрібно спробувати для всіх любителів WordPress.

Як розпочати роботу?

Ми для початку, ви можете використовувати WP Offload S3 Lite-плагін, який дозволяє інтегрувати послуги Amazon S3 (зберігання) та Amazon CloudFront (CDN) зі своїм сайтом WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про те, як встановити WordPress в AWS.

6. Google Cloud CDN

Подібно до AWS, Google Cloud пропонує кредити в розмірі 300 доларів США протягом одного року з доступом до їх Хмарна платформа CDN. Ми розповідали, як встановити WordPress у Google Cloud раніше. Сьогодні є рішення в один клік для розгортання WordPress (та інших провідних CMS) для декількох хмарних постачальників.

7. Microsoft Azure CDN

Microsoft Azure на даний момент (тобто липень 2017 року) пропонується: 30-денний суд своїх послуг з кредитами на суму 200 доларів США. The Лазурний CDN доступний у кількох центрах обробки даних по всьому світу.

8. Хмарність

Якщо ви запускаєте веб-сайт, який сильно залежить від зображень (продумуйте портфоліо фотографій / дизайнерських послуг), перевантаження ваших зображень на інший сервер було б хорошою ідеєю. Ви б зберегли багато дорогоцінної пропускної здатності. Хмарний це надійне рішення для управління зображеннями, яке може розміщувати ваші зображення, змінювати їх розмір під час руху та безліч інших цікавих функцій. У своєму вільному вільному плані вони пропонують 2 Гб пам’яті з 5 ГБ пропускної здатності.

9. Імгур

Диво-популярний сайт хостингу зображень, імгур є швидким, надійним та ідеальним для новачків. Якщо ви тільки починаєте роботу та шукаєте простий спосіб збереження пропускної здатності сервера, впустіть їх разом з іншими популярними веб-сайтами для розміщення зображень, такими як PhotoBucket і Flickr повинні служити вашим цілям в повній мірі.

10. Безкоштовні компанії, що зберігають хмари

безкоштовні хмарні сховища-cdn-сервіси

Ще один чудовий спосіб збереження пропускної здатності сервера – це використання безкоштовних служб зберігання хмар. Скажімо, у вас є кілька PDF-файлів чи відео для прямого завантаження. Розміщення їх на вашому сервері споживає пропускну здатність як божевільний. Розумним рішенням було б користуватися різними безкоштовними сервісами зберігання хмар. Щоб надати доступ до загальнодоступного файла, ви можете просто створити загальнодоступну URL-адресу файлу та вставити його на свій сайт. Ось кілька безкоштовних рішень для зберігання хмар:

 • Dropbox – 2 Гб безкоштовно, за допомогою рефералів можна генерувати до 18 ГБ
 • Google Диск – 15 Гб безкоштовно
 • SkyDrive – 7 Гб безкоштовно
 • Скопіювати – 15 ГБ безкоштовно, 5 ГБ за направлення
 • Коробка – 5 Гб безкоштовно

Безкоштовний CDN з відкритим кодом для розміщених бібліотек

Зараз ми розглянемо деякі бібліотеки з відкритим кодом, які розміщені преміальними мережами доставки вмісту.

11. Бібліотеки, розміщені Google

Google надає безкоштовний хостинг для деяких із них найпопулярніші бібліотеки у їх надшвидкій інфраструктурі. Це надзвичайно корисно для розробників WordPress для використання у своїх темах та плагінах.

12. Cdnjs

Cdnjs це спільнота CDN, що використовується понад 320 000 веб-сайтів. Спонсори CloudFlare, UserApp та Algolia, хости cdnjs 1000 бібліотеки.

13. jsDeliver

jsdeliver-cdn-сервіс

jsDelivr – a загальнодоступний CDN де будь-який веб-розробник може завантажувати та розміщувати власні файли. Він найкраще підходить для розміщення таких бібліотек не розміщено Google. Ви можете використовувати їх Плагін WordPress (хоча не оновлюється протягом декількох років) для інтеграції їхніх послуг у ваш сайт.

14. завантажувальний CDN

Bootstrap – одна з найпопулярніших фреймворків, що живить мільйони веб-сайтів у всьому світі. StackPath з гордістю господарями бібліотеки CDN Bootstrap.

Почесні згадки (короткотермінові безкоштовні пробні CDN)

Наведені нижче служби CDN пропонують пробний період, але в цілях безпеки вам потрібно скористатися контактною формою, щоб зв’язатися з ними. Щойно ви отримаєте безкоштовну пробну версію, для точного налаштування потрібні чіткі ноу-хау, які можна отримати ця дивовижна стаття.

 1. MetaCDN – Пропонуючи 7-денний пробний період з необмеженим доступом до всіх сервісів і не потрібно підписувати кредитні картки – MetaCDN є хорошим вибором для пробного CDN.
 2. CDN77 – Вони пропонують 14-денну пробну версію з доступом до всіх функцій, доступних у преміальному плані та без надання кредитної картки. Якщо ви вирішите продовжувати користуватися їхньою послугою, вам стягуватиметься плата лише за те, що ви використовуєте за байт (за номіналом).
 3. KeyCDN – Вони пропонують безкоштовний пробний період без необхідності надання кредитної картки під час реєстрації. Здається, вони надають вам 250 ГБ безкоштовного переказу протягом пробного періоду.

Висновок

Щоб це було коротко, я хотів би нагадати вам, що всі добрі справи повинні закінчуватися. Були випадки створення безкоштовних CDN-компаній, які перестали пропонувати свою послугу безкоштовно (Exabytes) або повністю припинили роботу (SpeedyMirror, CoBlitz) – що підводить нас до важливого висновку:

Коли я повинен перейти на належний CDN?

Безкоштовна послуга CDN триватиме лише так довго. Як тільки ваш трафік почне збільшуватися – з часом у вас вичерпається пробна пропускна здатність і / або відвідувачі можуть почати бурчати про повільний веб-сайт. Це ваше зелене світло переключиться на належну службу CDN, наприклад CDN77 або Amazon CloudFront. Щасливі стежки, Roadrunner!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map