WordPress для художників: прості способи створення інтернет-портфоліо

Побудувати онлайн-портфоліо ніколи не було простіше. З наявними інструментами це тепер стало чимось, що хтось може зробити.


Раніше, щоб створити щось, що виглядало б чудово і дозволило вам демонструвати твори мистецтва стильно, вам довелося найняти розробника. Наймати когось, щоб створити вам користувальницький веб-сайт, може бути дуже дорогим і може бути не доступним для всіх.

На щастя для тих артистів, які мають бюджет, WordPress виріс за останні десять років. Це вже не те, що використовується просто для створення блогів для письменників, щоб продемонструвати свою роботу. За допомогою декількох плагінів або спеціально розробленої теми WordPress можна легко перетворити на приголомшливе онлайн-портфоліо для будь-якого художника-візуаліста.

Управління медіа стало важливою складовою нових версій WordPress. Розробники та дизайнери користуються цими досягненнями, щоб створити вражаючі теми та плагіни, якими користувачі можуть скористатися.

Давайте подивимось на кілька тих творінь, які можна використовувати для створення власного прекрасного веб-сайту для портфоліо.

Теми

Ми вже підготували цілий вибір тем портфоліо WordPress для перегляду. Нам вдалося знайти величезну кількість, тож давайте подивимось кілька моїх улюблених тем із тих, які ми вже знайшли.

Фотократи

Фотократи

Photocrati створений спеціально для фотографів, щоб продемонструвати свої роботи.

Замість того, щоб бути простою темою, Photocrati – це рамка, яка дозволяє використовувати 60 вбудованих стилів, щоб створити сайт, який виглядає саме так, як ви цього хочете. Рамка не тільки включає потужне управління галереєю, вона також має вбудовану систему електронної комерції, щоб ви могли продавати свої роботи безпосередньо зі свого сайту.

Маючи доступ до спільноти з понад 17 000 фотографів, ця преміальна тема – це угода за 89 доларів.

Загальна тема WordPress

Загальні демонстрації тем WordPress

Із безліччю демонстраційних версій та вбудованих опцій ви не можете помилитися з темою Total WordPress. Це багатоцільова тема із вбудованою підтримкою створення сторінок перетягування та перетягування, інтеграція WooCommerce для створення магазину, підтримка популярного плагіна календаря подій для відображення подій та безлічі корисних налаштувань налаштування, щоб тема виглядала найкраще для ваших потреб.

Ілюструвати

Ілюструвати

Illustrate – це чудова тема преміум-портфоліо, створена командою тут у WPExplorer за допомогою дизайнерської допомоги від Blaz at Blazrobar.com.

Тема чиста, проста та побудована з метою надати вам можливість легко ділитися своєю роботою в Інтернеті. Тема дозволяє створити необмежену кількість категорій і тегів для організації свого портфоліо. Він оснащений унікальною кольоровою палітрою кольорів та функцією кольорової палітри зображення, щоб додати трохи більше стилю та інформації вашим портфоліо.

Плагіни

Якщо у вас вже є веб-сайт WordPress з тією темою, яка вам подобається, то зміна може бути не найкращим варіантом. Замість того, щоб переробляти весь сайт навколо нової теми, слід скористатися одним із багатьох плагінів портфоліо.

За допомогою цих плагінів ви можете перетворити частину вашого сайту у фантастичне портфоліо, яке легко інтегрується з вашим поточним дизайном сайту. Давайте розглянемо підбірку плагінів, доступних для використання.

Awesome Filterable Portfolio

Awesome Filterable Portfolio

Цей плагін не тільки має чудове ім’я, він забезпечує саме те, що написано. Цей плагін дозволяє створити чистий та потужний портфель на своєму веб-сайті.

Awesome Filterable Portfolio дозволяє створювати кілька категорій для позицій свого портфоліо, а потім фільтрувати сторінку портфоліо за допомогою цих категорій. Процес фільтрації відбувається з дуже гладкою та професійною анімацією та має чудовий ефект наведення зображення, завдяки якому кожен елемент дійсно виділяється.

Це фантастичний плагін, який буде саме те, що шукає переважна більшість художників. Він безкоштовний і доступний у сховищі плагінів WordPress.

Медійна сітка

Медійна сітка

Media Grid – це преміальний плагін, який дозволяє створювати необмежені сітки портфеля. Ці сітки автоматично змінюють розмір дисплея кожного предмета, щоб вписатись у будь-який встановлений розмір сітки. Це означає, що при додаванні більшої кількості елементів у кожну сітку дисплей змінюється для їх розміщення.

Плагін оснащений конструктором візуальних сіток, що дозволяє налаштувати вигляд кожної сітки вручну. Потім кожну сітку можна додавати на сторінки за допомогою майстра короткого коду, вбудованого в плагін. Існує кілька варіантів налаштування для кожної сітки, включаючи додавання елементів у категорії для фільтрації та додавання декількох кольорів накладень для елементів сітки, що дозволяють зробити відображення сітки саме таким, яким ви хочете..

ZoomFolio

ZoomFolio

ZoomFolio – це дуже елегантний плагін для портфоліо. Як і в інших, він дозволяє класифікувати кожен елемент, а потім фільтрувати ці елементи на сторінці. ZoomFolio відрізняє спосіб, яким він дозволяє налаштувати дизайн сторінки.

На створеній вами сторінці портфоліо є меню Quick Config, яке дозволяє змінювати фон, колір текстових посилань і наближати колір під час руху. Це конфігураційне меню також дозволяє змінювати стиль сітки та ширину елементів за замовчуванням на сторінці.

Кожен елемент у портфоліо відображається у лайтбоксі при натисканні на нього і потім може бути додатково розгорнутий у повноекранне зображення. Це прекрасний спосіб показати версії з більшою роздільною здатністю вашої роботи. У плагіні також вбудований соціальний обмін у кожен елемент портфоліо.

Портфоліо OnePage

Портфоліо OnePage

Плагін OnePage Portfolio – це дуже простий плагін для створення сторінок портфоліо. Плагін дозволяє додавати всі частини портфоліо в одну категорію, а потім фільтрувати елементи на сторінці за допомогою тегів.

Плагін відображає елементи вашого портфоліо в стилі Pinterest, який є дуже чистим. Кожен елемент портфоліо може відображати опис при натисканні на нього. Елементи додаються до групи шляхом створення нової публікації та віднесення її до обраної вами категорії портфоліо.

Це дуже простий, мінімалістичний плагін, який сподобається тим, хто не хоче робити їх сторінки занадто складними. Її можна безкоштовно завантажити з сховища WordPress.

У вас є онлайн-портфоліо?

Як бачите, існує велика кількість варіантів, які допоможуть вам створити приголомшливий портфель. Я лише подряпав поверхню того, що ви можете використовувати для створення свого власного веб-сайту.

Розробники та дизайнери щодня додають на ринок чудові нові теми та плагіни, маючи на увазі фотографів та інших візуальних художників. Якщо ті, про які я говорив тут, не відповідають вашим потребам, я можу гарантувати, що там буде тема або плагін для вас.

Чи є якісь пропозиції щодо тем або плагінів для створення приголомшливих портфоліо? Якщо так, ми хотіли б почути про них у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map