Встановлення WordPress на Mac локально за допомогою MAMP

Встановлення WordPress на Mac із MAMP
 1. 1. На даний момент читаємо: Встановлення WordPress на Mac локально за допомогою MAMP
 2. 2. Встановлення WordPress у Windows локально за допомогою WAMP
 3. 3. Встановіть WordPress на Ubuntu локально за допомогою LAMP

Оскільки я все ще вчусь, коли йдеться про розробку тем WordPress, я хотів поділитися своїм досвідом з усіма вами. Я знаю, що там багато інших людей, які тільки починають свою подорож WordPress, і я подумав, що у вас можуть виникнути деякі питання (або зіткнутися з кількома проблемами), які у мене є.


Це перший у серії публікацій, який висвітлює основні розробки тем WordPress від початку до кінця. Сподіваюся, ви зможете дізнатися щось із цих публікацій – навіть якщо це щось невелике.

Встановлення WordPress на Mac

Нещодавно я випустив свою найпершу тему WordPress, але, перш ніж почати кодувати, мені довелося розпочати роботу локального хоста.

Нижче наведено кроки, які я використав для локальної установки WordPress на Mac. Чому я пишу лише про локальну установку на Mac? Тому що це я. Якщо я коли-небудь встановлю WordPress на ПК, я обов’язково оновлю цю публікацію. Тож для вас із Macs – почнемо!

Завантажити та налаштувати MAMP

Я рекомендую використовувати МАМП для локальних установок WordPress на Mac. Спочатку спочатку вам потрібно завантажити MAMP (Mac Apache MySQL PHP), який ви можете безкоштовно отримати зі свого веб-сайту, натиснувши на вишукану кнопку нижче.

Після завантаження встановіть MAMP, як і будь-яку іншу програму, перетягнувши папку у папку додатків.

Завантажте MAMP

Налаштування MAMP

Тепер, коли на комп’ютері встановлено Mamp, вам доведеться відрегулювати налаштування MAMP за замовчуванням.

 1. Спочатку ви захочете відкрити MAMP, і вам слід запустити (див. Малюнок нижче -ліво)
 2. Натисніть кнопку «Налаштування».
 3. Це має відкрити другий екран (див. Малюнок нижче – праворуч)
 4. Клацніть на кнопку «Порти», щоб оновити вибрані значення.
 5. Рекомендується використовувати 80 для порту Apache і 330 для порту MySQL.

Налаштування лампи

Коригування портів дозволить вам виключити номер порту з URL-адреси localhost та захистити локальний хост відповідно. Навіть подумавши, що за допомогою порта 80 потрібно вводити пароль адміністратора щоразу, коли ви запускаєте сервери, це насправді не турбує мене, і це змушує мене почувати себе більш захищеними щодо моїх секретних творінь тем.

Хоча ви хочете вподобати, ви також захочете встановити PHP на останню версію та вибрати кореневе розташування документа для Apache (на 100% ваш вибір – я створив нову папку в своїх документах просто для того, щоб все було організовано).

Сервери / База даних

Настав час запустити свої сервери та додати базу даних.

 1. > Open Mamp
 2. Натисніть «Запустити сервери»
 3. Ви побачите привітальний екран, такий як нижче
 4. Натисніть на phpMyAdmin
 5. Вас слід перенести на новий екран, де вам надається можливість створити нову базу даних. Подумайте, що ви хочете назвати вашою базою даних. Тест, wordpress, wp, wpdev – все, що працює для вас (просто запам’ятайте ім’я, тому що вам потрібно буде використовувати його ще на наступний крок).
 6. Введіть ім’я та натисніть кнопку створити.

Створіть користувач бази даних Mamp

Бам! Тепер ви готові встановити WordPress на локальному рівні! Подивіться на вас – будучи всім кмітливими.

Завантажте WordPress

WordPress славиться своєю легкою установкою. Для початку – завантажте останню версію WordPress зі свого сайту, натиснувши кнопку нижче.

Отримайте WordPress

Після завантаження двічі клацніть, щоб витягнути папку. Відкрийте папку «WordPress» та перетягніть весь інший вміст у папку Applications / MAMP / htdocs.

Встановіть WordPress

Крок 1. Відредагуйте файл хостів

терміналЦе важливий крок щоб бути впевненим, що згодом ви можете ввімкнути багатосайт. Для того, щоб mutlisite працював, вам потрібно видалити номер пошти з URL-адреси localhost. Тож ми збираємося зробити абсолютно нову URL-адресу для нашого локального господаря. Спочатку відкрийте термінал і введіть наступне:

sudo nano / private / тощо / господарі

Редагувати FIEL хостів у Терміналі

Можливо, вам буде запропоновано пароль адміністратора, тому просто введіть його та натисніть клавішу Enter. Тоді вас перейдуть на екран нижче. За допомогою стрілки вниз перейдіть до нижньої частини списку та додайте (із вкладкою посеред, і де “test” – ім’я, яке ви дали вашій базі даних MAMP):

127.0.0.1 тест

Додайте базу даних до файлу хостів у терміналі

Натисніть “управління + x”, щоб вийти з меню. Обов’язково введіть “Y”, коли запитаєте про збереження змін.

Крок 2: Відредагуйте wp-config-sample.php

Перейдіть до MAMP / htdocs і перейменуйте файл «wp-config-sample.php» у «wp-config.php» і відкрийте його. Тепер відредагуйте файли, використовуючи ім’я створеної вами бази даних, а також “root”.

Редагування файлу WP-Config

Збережіть файл. Тепер перейдіть у домашній каталог (який має бути http: // what-your-database-name-is) і дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити встановлення.

Крок 3: Завершіть установку WordPress

Коли ваша локальна URL-адреса хоста, ви повинні побачити такий екран, як той, що знаходиться нижче, де ви введете основну інформацію для своєї установки WordPress. Заповніть форму та натисніть «Встановити WordPress».

WordPress Встановити Ласкаво просимо

Тепер ви повинні мати WordPress встановлений локально!

WordPress Встановити успіх

Налаштування багатосайтової установки WordPress

Мультисайт – це чудова функціональність, яку ви хочете використовувати зі своїм локальним господарем при розробці тем WordPress. Таким чином ви можете створити безліч середовищ тестових сайтів, де ви зможете одразу побачити зміни, внесені до ваших тем, не використовуючи активний сайт. Немає часу, як нинішній, для встановлення багатосайтового сайту, і оскільки у вас є нова інсталяція WordPress із вищезазначених кроків, робити резервну копію нічого (але якщо ви вирішите ввімкнути мультисайт у більш пізній час, вам слід створити резервну копію свого веб-сайту перед початком цього кроку ).

Показати приховані файли – важливо!

Частина Multisite включатиме редагування файлу .htaccess, який, можливо, є прихованим файлом. Я витратив якийсь час на його пошуки, потім відчув себе повним ноб, коли нарешті зрозумів, що це приховано. Відкрийте термінал ще раз і введіть наступний код, щоб показати всі приховані файли:

за замовчуванням пише com.apple.Finder AppleShowAllFiles true

killall Finder

Це скидає Finder, щоб показати всі ваші неслухняні приховані файли, і не дасть вам головного болю, коли ми переходимо до наступних кроків.

Редагувати wp-config.php

Відкрийте свій файл wp-config.php знову. Тепер ми додамо наступний код, щоб увімкнути покрокові інструкції WordPress для додавання багатосайтових програм:

WordPress Дозволити багатомісний сайт

WP Встановити мережеві налаштування

Переконайтеся, що ваші MAMP-сервери працюють. Тепер увійдіть на сайт localhost. Під інструментами має бути опція мережі. Тут ви можете скористатися підкаталогами або субдоменами (я використовував підкаталоги, але це лише мої уподобання) та продовжити налаштування мережі. Наступна сторінка повинна запропонувати вам додати ім’я сайту та електронну пошту адміністратора.

Створіть мережу

Потім натисніть «Встановити» і дозвольте WordPress працювати, що це магія.

Редагуйте файли .htaccess та wp-config.php

Далі вам слід представити екран, подібний до цього:

Створіть мережевий код WordPress

Просто продовжуйте виконувати вказівки. Вам раніше доводилося створювати файл /blogs.dir у папці wp-content, однак, здається, що з WordPress 3.5 вам більше не потрібно робити цей крок (я цього не робив, і не виникло жодних проблем ще ;-). Відкрийте файл wp-config.php та вставте відповідний код:

Відредагуйте WP-Config для Multisite

І те ж саме зробіть з файлом .htaccess (який ви зробили видимим на попередньому кроці):

Редагуйте .htaccess для Multisite

Додайте сайти до свого веб-сайту

Тепер все, що вам потрібно зробити, – це увійти на свою інформаційну панель WordPress та перейти до адміністратора мережі “Мої сайти”, а потім на сайти, щоб додати нові.

Додати нову мережу SIte

Тут ви можете додати потрібну назву сайту, назву та електронну пошту адміністратора.

Додати новий мережевий сайт

Успіху! Тепер ви можете встановити будь-які теми з підтримкою мережі для вашого тестування на новому веб-сайті. Створіть скільки завгодно сайтів, як хочете, і розвивайтесь!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map