Відмінність та плюси WordPress.com проти WordPress.org

WordPress.com проти WordPress.org: відмінності, плюси і мінуси

Як блог WordPress та автор теми WordPress, ми бачили, що ми часто плутаємося щодо відмінностей між WordPress.com та WordPress.org. Це цілком зрозуміло, оскільки обидва працюють на WordPress, обидва використовують теми та плагіни, і обидва вони доступні безкоштовно в Інтернеті. Але існують великі відмінності між цими двома, і ці відмінності – це те, що робить WordPress.org нашим улюбленим смаком WordPress.


Нижче ми поділимось основними функціями WordPress.com та WordPress.org, а також зручною інфографікою денді, яка допоможе візуалізувати наші точки. Ми також пояснимо, чому ми особисто віддаємо перевагу та використовуємо WordPress.org, а також простий посібник з 3 кроків, якщо ви хочете спробувати WordPress. Тож давайте копаємося!

WordPress.com, безкоштовні керовані веб-сайти

WordPress.com, безкоштовні керовані веб-сайти

WordPress.com це безкоштовна платформа для створення блогу та веб-сайту за допомогою WordPress. Це повністю управляється компанією Автоматичний (творці, що стоять за WordPress), і найкраще це одна з найпростіших платформ для блогів в Інтернеті. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати безкоштовний обліковий запис, вибрати піддомен (наприклад: yourwebsite.wordpress.com), вибрати безкоштовну тему та почати додавати свій вміст.

Однак нічого в житті ніколи не є абсолютно ідеальним, тому, звичайно, є кілька плюсів і мінусів WordPress.com.

Плюси WordPress.com

Однією з найбільш заманливих особливостей WordPress.com є те, що для більшості користувачів це 100% безкоштовно. Безкоштовні облікові записи постачаються з безкоштовним хостингом, безкоштовним іменем субдомену, безкоштовними темами, простими параметрами налаштування (наприклад, спеціальним логотипом, кольором тла або параметрами зображення) та 3 ГБ вільного місця для зберігання вмісту та медіа.

На додаток до доступності ціни WordPress.com також надзвичайно простий у використанні. Він готовий перейти з моменту реєстрації, тому після створення облікового запису ви можете перейти безпосередньо до ведення блогів.

Якщо ви хочете більше можливостей оновлення до а преміальний план WordPress так само просто, як підписатись на безкоштовну. Платні плани коливаються від 2,99 доларів США на місяць для користувацького домену та жодних оголошень WordPress.com, до 24,92 доларів США на місяць для підприємств, які хочуть ще більше функцій, таких як преміум теми, монетизація, SEO, аналітика Google та багато іншого.

Мінуси WordPress.com

Настільки ж велике, як WordPress.com, є кілька обмежень, яких слід пам’ятати. Перше – це те, що це безкоштовний рахунок або платний, ви ніколи не маєте повного контролю над своїм веб-сайтом. WordPress.com є власником вашого вмісту оскільки все, що ви створюєте, розміщується та підтримується на їхньому багатоцільовому сайті (якщо ви не використовуєте 5000 доларів на місяць WordPress VIP який є власною хмарною програмою WordPress).

З WordPress.com ви також обмежені безкоштовними та преміальними темами, які вони надають вам на інформаційній панелі. Це означає що вони контролюють те, як виглядає ваш веб-сайт оскільки використання їх платформи означає, що ви обмежені темами та плагінами, якими вони дозволяють користуватися.

Ти також не може використовувати аналітику Google якщо ви не оновите до їхнього верхнього рівня преміум-плану (тому, якщо ви хочете відслідковувати свій трафік, аналізувати поведінку читача чи бачити, які ваші найпопулярніші публікації, це коштуватиме вам 299 доларів + на рік).

Другим головним недоліком WordPress.com є той факт, що навіть найосновніший варіант для монетизація вашого блогу коштує додатково. Тож якщо ви хочете видалити оголошення за замовчуванням WordPress.com (які приносять дохід, необхідний для покриття витрат на безкоштовні акаунти) та / або інтегрувати власні WordPress “WordAds“Мережа, яку вам доведеться оновити.

Так само, якби ви сподівалися створити інтернет-магазин WordPress.com – це не для вас. В даний час Електронна комерція не підтримується. Хоча це працює, тимчасова шкала не доступна, тому ми б не рекомендували чекати затамувавши подих.

Нарешті, WordPress.com не підтримує багатосайт для користувачів. WordPress.com – це справді величезний мультисайт (саме тому безкоштовні акаунти отримують безкоштовні субдомени), тому, якщо ви сподівалися створити власну мережу веб-сайтів, WordPress.com, мабуть, не годиться.

WordPress.org, влаштований WordPress

WordPress.org, влаштований WordPress

WordPress.org може мати те саме ім’я та використовувати ту саму систему управління вмістом, що і WordPress.com, але це абсолютно окрема сутність для себе. Замість того, щоб все, чим управляє Automattic, ви повністю контролюєте свій веб-сайт.

WordPress.org – це самостійна версія WordPress, яку ви можете використовувати для створення власного веб-сайту в Інтернеті. І хоча він все ще має свої плюси і мінуси, це наша особиста улюблена форма WordPress.

Плюси WordPress.org

Для початку WordPress.org має всю функціональність WordPress.com, окрім стероїдів. В основному, незалежно від того, що ви хочете створити 100% контроль та права на ваш вміст.

Оскільки WordPress.org просто надає вам систему управління вмістом, і більше нічого у вас немає можливості для нестандартний домен ім’я, своє вибір хостингу плани та ваш вибір будь-яку безкоштовну або преміальну тему WordPress або плагін ви знайдете в Інтернеті.

Якщо ви власник малого бізнесу, який прагне представити свої товари чи послуги в Інтернеті, то WordPress.org – це єдиний варіант для вас. Він пропонує повна підтримка електронної комерції через безкоштовні плагіни, як WooCommerce та Easy Digital Downloads, а також послуги третьої частини, такі як Shopify та Ecwid.

Нарешті, у WordPress.org небо є межею того, що ви можете зробити зі своїм веб-сайтом. Ти можеш будувати що завгодно. Хочете створити сайт для членства? Пропонуйте онлайн-курси? Надати безкоштовні зображення? Продаєте власні теми WordPress? Збирати пожертви на свою благодійність? Поділіться своїми епічними відеозаписами? Що б ви не хотіли створити, влаштований WordPress, може підтримувати це. Це часто так просто, як встановити плагін WordPress.

Мінуси WordPress.org

Важко знайти мінуси для чогось, що я люблю і використовую щодня, але їх є кілька. Перше – це використання WordPress.org коштує грошей навіть незважаючи на те, що сам WordPress безкоштовний. Ваш реєстраційний домен та план хостингу становитимуть не менше 50 доларів на рік. Це передбачає, що ви вибираєте спільний план хостингу та використовуєте лише безкоштовні теми та плагіни.

Якщо ви хочете приголомшливу тему на зразок загальної багатоцільової теми Total та потужний керований хостинг WordPress від авторитетної компанії типу WP Engine, ви шукаєте стартову ціну 400 доларів на рік. Хоча я все-таки заперечую, що це низька ціна, яку потрібно заплатити за 100% настроюваний веб-сайт, який ви можете використовувати для будь-яких цілей, і це набагато вигідніше, ніж бізнес-план WordPress.com, оскільки ви маєте повну свободу робити що-небудь зі своїм веб-сайтом.

Додатково вам доведеться встановити WordPress на вашому сервері. Налаштування у ваших руках, однак більшість хостингових компаній пропонують установку в один клік (наприклад, Cloudways та Bluehost), тому це справді не є великою справою, якщо ви не користуєтеся власним хмарою або виділеним сервером, яким потрібно керувати самостійно..

Останній недолік полягає в тому, що ви несете відповідальність за роботу свого веб-сайту безпека та обслуговування. Під час використання WordPress.com вони відповідають за все, крім створення вмісту, тобто основних оновлень WordPress та патчів безпеки усі вони обробляють. З WordPress.org ви несете відповідальність за оновлення своєї версії WordPress та використання основних заходів безпеки WordPress, таких як надійні паролі та регулярні резервні копії веб-сайтів..

Хоча, варто відзначити, що цим завданням легко вирішити за допомогою керованого хостингу WordPress або спільного хоста, який пропонує автоматичне оновлення. Такі компанії, як WP Engine і Flywheel, піклуються про основні оновлення, сканування зловмисного програмного забезпечення та навіть резервне копіювання веб-сайтів. Залишаючи вас вільно зосередитися на своєму вмісті.

Швидкий шаблон порівняння WordPress

Ми охопили багато плюсів і мінусів, тому ми подумали, що вам може сподобатися коротка довідка, щоб ви могли з першого погляду побачити функції WordPress.com та WordPress.org.

WordPress.com проти WordPress.org

Чому ми обираємо WordPress.org

Коли справа доходить до цього, ми вважаємо, що WordPress.com найкраще підходить для любителів, резюме в Інтернеті та малого бізнесу, якому просто потрібен веб-сайт для створення базової присутності в Інтернеті. Все вище та поза цим дійсно краще підходить для власного розміщення WordPress.org.

Тепер велике питання – чому ми вибрали WordPress.org? Наші міркування були легкими.

Нам подобається мати контроль над нашим вмістом, нашим хостингом та нашим доходом. Наш блог – це буквально наш бізнес, і наявність повноцінних повноважень над нашим веб-сайтом дозволила нам створити щось успішне.

Ми також маємо свободу рости по мірі необхідності. І ми маємо. Одного разу ми опинилися на спільному плані хостингу від HostMonster, потім ми перейшли до віртуального сервера Media Temple і, врешті-решт, ми приземлилися там, де ми сьогодні, з власним супершвидким керованим сервером від WP Engine (і ми не могли бути щасливішими – вони приголомшливі!).

WordPress.com не дає вам вибір сервера, всі їх плани розміщуються на спільних серверах (якщо, звичайно, ви не можете дозволити собі хмарний VIP-варіант). Як ми вже говорили раніше, якщо у вас є хобі в блозі, то спільний сервер цілком чудово, і WordPress.com, ймовірно, відмінно підійде для вас. Але для тих, хто хоче виростити бренд або бізнес, вам дійсно потрібно врахувати вплив кращого хостингу на завантаження вашої сторінки, і це те, що WordPress.com зараз не пропонує.

WPExplorer також розпочав свою діяльність як просто блог, але він також включав багато безкоштовних тем WordPress та преміальних тем (через Themeforest та Creative Market). Усі наші тематичні демонстрації та онлайн-архіви документації розміщуються на нашому власному сервері за допомогою багатомісний мереж. Це те, що просто неможливо з WordPress.com.

І останнє ми любимо громаду розробників та користувачів, які вибрали WordPress.org так само, як і ми. Події на кшталт WordCamps, WordPress ЗустрічіPressNomics, LoopConf, Конференція Престиж і WooConf зосереджені навколо WordPress, що розміщується на самому власнику, та чудові люди, які користуються ним щодня. Звичайно, ви все ще можете відвідувати ці події, якщо використовуєте WordPress.com, але теми та презентації в основному (або повністю) зосереджуються навколо WordPress, що розміщується власноруч..

Ми вдячні WordPress.com за те, що був корисним кроком на шляху до створення чудового блогу, але, на нашу думку, WordPress.org є явним переможцем, якщо ви хочете створити успішний інтернет-бізнес чи бренд.

3 кроки, щоб розпочати роботу з власною організацією WordPress

Якщо WordPress.org теж чудово звучить для вас, то чому б не налаштувати блог? Чому б цього не зробити прямо зараз? Менш ніж за 15 хвилин у вас може бути готовий веб-сайт! Ось наші 3 прості кроки щодо створення веб-сайту WordPress.

1. Виберіть своє доменне ім’я та план хостингу

Веб хостинг Bluehost $ 3,49

Перш за все вам потрібно визначитися з доменним іменем для вашого веб-сайту. Переконайтеся, що все, що ви вибираєте, стосується вашого веб-сайту, і якщо це взагалі можливо, перейдіть за URL-адресою .com (хоча такі речі, як .xyz або .vegas – це мило, більшість користувачів більше довіряють і пам’ятають класичні імена .com більше). Ви можете отримати доменне ім’я за 99 центів (за перший рік) від GoDaddy, але перевірте, чи спочатку ваш хостинг включає безкоштовне доменне ім’я (Bluehost включає безкоштовний домен з усіма своїми планами).

Вам також потрібно вибрати хороший план хостингу. Спільний хостинг пропонує багато сил для абсолютно нових веб-сайтів, а хмарний хостинг пропонує тону гнучкості. Однак керований хостинг WordPress назавжди стане нашим вибором хостингу, оскільки хост повністю управляє вашою установкою та технічним обслуговуванням для вас, даючи вам свободу зосередитися на налаштуванні вашого дизайну, створенні вмісту та створенні вашого бренду..

 • Bluehost Shared WordPress хостинг від $ 3,95 / місяць
 • Cloudways Керується хмарним хостингом від $ 5 на місяць
 • WP Engine керований хостинг WordPress від $ 29 / місяць

2. Виберіть якісну тему WordPress та плагіни

Теми преміум-класу Premium WordPress

Після того, як ваш домен і хостинг готові перейти до наступного кроку, це вибрати тему WordPress, яка додасть стилю та особливостей, що стосуються вашого бізнесу. Залежно від вашої ніші або фокусу, вам потрібно буде розглянути різноманітні теми WordPress, щоб знайти підходящу для вас, але ось кілька наших улюблених, якщо вам потрібна допомога у вирішенні.

 • 4 найкращих преміальних тем WordPress для інфопренерів
 • Найкращі теми WordPress для бізнесу
 • 10+ найкращих тем для фотоблогування WordPress
 • Найкращі доступні відео теми WordPress
 • 10 кращих тем для ресторанів та кафе для WordPress
 • І більше в нашому блозі WordPress Themes!

Як і ваша тема, ви повинні вибрати кілька якісних плагінів, щоб ваш сайт став кращим.

 • Короткий посібник із встановлення та налаштування Yoast WordPress SEO та налаштування
 • Зробіть свій сайт WordPress багатомовним: 9 дивовижних плагінів для перекладу
 • Створіть успішний Інтернет-магазин з WooCommerce
 • 50 основних плагінів WordPress, які повинен знати кожен блогер
 • 6 найкращих безкоштовних плагінів, щоб додати форум до свого блогу WordPress
 • Плюс багато інших рекомендацій у нашому найкращому розділі блогу плагінів WordPress

3. Додайте вміст

Створення контенту

Останнім кроком є ​​створення дивовижного, SEO-дружнього контенту, який приверне нових читачів та підтримуватиме поточні, щоб ваш бізнес міг розвиватися. Просто будьте собою і напишіть, чим ви захоплені!

Потрібна допомога для початку роботи? Ось декілька корисних статей наших авторів, які дадуть вам рекомендації щодо оптимізації зображень, заголовків та тегів та багато іншого, щоб допомогти зробити ваш блог успішним!

 • Поради щодо ведення блогів WordPress, щоб зробити ваш блог успішним
 • Як написати кращі заголовки та мітки для WordPress
 • Кращі плагіни для оптимізації веб-сайтів для мобільних сайтів WordPress
 • Як оптимізувати зображення для WordPress, Повне керівництво
 • Поради щодо контент-маркетингу для малого бізнесу з використанням WordPress

Підведенню

Сподіваємось, ви знайшли наш посібник корисним для розуміння відмінностей між WordPress.com та WordPress.org. Найбільша різниця полягає в тому, що з WordPress.org ви повністю контролюєте свій веб-сайт – хостинг, теми, плагіни, стилістика, вміст – і все це. І саме ця велика різниця полягає саме в тому, що ми використовуємо влаштований WordPress саме тут на WPExplorer.

Дайте нам знати – якому ви віддаєте перевагу? WordPress.com чи WordPress.org? Ми хотіли б почути, чому ви обираєте одну версію WordPress над іншою, а також будь-які інші поради, які ви можете отримати для нових користувачів WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map