Віддалене управління сайтом WordPress за допомогою мобільних додатків

Як користувач WordPress, без сумніву, ви дуже добре знайомі з інформаційною панеллю адміністратора, адже саме там ви витрачаєте багато часу на налаштування та керування сайтом. Після запуску вашого веб-сайту ви вибрали свою тему та плагіни, вам не потрібно завжди додавати вміст через інформаційну панель.


Ви, напевно, знаєте, що існує ряд мобільних додатків, які також дозволяють додавати та керувати вмістом для вашого сайту WordPress. Цікаво, хоча хто з вас, як я, проігнорував ці програми?

Я спробував додаток iOS WordPress близько 12 місяців тому, і хоча він працював, він не здавався корисним інструментом, на який ви хочете витратити дуже багато часу. Нещодавно, хоча я завантажив оновлення, відкрив його знову, налаштував у ньому ще пару моїх сайтів, і тепер я вважаю це досить корисним інструментом – він, безумовно, дозрів.

WordPress для iPhone та iPad

WordPress-mobile-setup

Якщо ви ніколи не пробували цього, давайте переглянемо короткий огляд того, що він може зробити. Навіть якщо ви спробували це, але як я не на деякий час, перевірте, на що здатна поточна версія.

Під час першого запуску програми вам потрібно налаштувати ваш сайт WordPress для роботи з ним. Це досить просто, ви даєте йому URL свого веб-сайту та ім’я користувача / пароль – тоді це все інше.

Варто зазначити, що я використовував мобільні додатки лише на власних веб-сайтах WordPress, але це також можна використовувати для управління сайтом WordPress.com (навіть налаштувати новий блог на WordPress.com)

Ви можете дотримуватися того самого процесу, щоб додати додаткові сайти. У мене він завантажений 3 сайтами, і, здається, раді переходити між ними.

На цьому головному екрані налаштувань є також деякі інші параметри управління зображеннями та відео.

Отже, що це може зробити?

WordPress-пост-екранХоча є посилання на відкриття інформаційної панелі адміністратора, програма iOS насправді стосується додавання (та керування) вмістом.

Дуже легко ви можете створити нову публікацію (або сторінку) і просто почати писати.

На зображенні навпроти редактора публікацій, знайомі користувачі WordPress отримають скорочений інтерфейс досить швидко.

Внизу цього інтерфейсу розміщені налаштування для публікації. Звідси ви можете ознайомитись із опублікованою датою (якщо це вже наявна публікація), статусом (тобто чернетка, очікує на розгляд або опубліковано), а також встановити Featured Image для публікації.

Зображення можна додавати з камери телефону, зроблені безпосередньо з камерою, а також підтримку інших популярних програм для фотографій iOS. Я використовую Camera +, і додаток розпізнає її та додає її як джерело для фотографій.

Те ж саме стосується і відео, ви можете завантажити відео з камери камери або зняти відео одразу телефоном і додати його до публікації.

Додаток також показує всі ваші поточні публікації та сторінки, тому редагувати наявний вміст так само просто. Нічого подібного виправити цю помилку, як тільки хтось вам це покаже!

Управління коментарями

WordPress-mobile-коментарХоча я додав кілька дописів із додатком, я визнаю, де я його більше використовую, – це керувати коментарями на моїх сайтах.

Дуже зручно переглядати та відповідати на коментарі, де б ви не були. Якщо у вас є зайнятий сайт, який приваблює безліч коментаторів, тільки цього варто встановити додаток.

І так, ви можете видалити коментарі або позначити тему як спам, якщо це потрібно.

Статистика веб-сайту

Зараз це те, що дуже багато людей теж знайде під рукою. Версія iOS підтримує статистику Jetpack WordPress.

Якщо ви користуєтесь Jetpack на своєму сайті WordPress, додаток використовує це, і ви можете вибрати перегляд статистики прямо на своєму телефоні.

Не знаєте, про що йдеться у Jetpack? Ознайомтеся з цим останнім дописом 10 причин, чому слід почати користуватися плагіном Jetpack WordPress сьогодні.

Опублікуйте багато фотографій?

У мене є кілька друзів, які збираються вирушити у подорож по всьому світу. Вони збираються використовувати WordPress як блог для документування своїх подорожей, і поки вони будуть писати кілька довших публікацій в блозі, багато чого з того, що вони хотіли б зробити, це публікувати фотографії щоденних заходів. Використання цих мобільних додатків є чудовим для цього типу додатків, але вам потрібно вирішити проблему підключення до Інтернету за допомогою телефону, але якщо Wi-Fi – це варіант, то це набагато простіше, ніж робити кошики на повному комп’ютері.

З цим пов’язано нове додаток для iPhone, яке ще не вийшло, але буде доступне в найближчі кілька тижнів. Прес -грама сприймає ідею Instagram, але з поворотом у тому, що замість публікації фотографій у соціальній мережі це дозволить вам підключити додаток до вашого сайту WordPress та публікувати безпосередньо на своєму власному сайті.

Перегляньте короткий демонстраційний прес Pressgram

Детальніше про Pressgram

Не використовуйте iPhone?

У цій публікації я лише висвітлював цю історію відповідно до iOS. Є мобільні додатки WordPress для інших платформ, перегляньте ці посилання:

 • WordPress для Andriod
 • WordPress для Blackberry
 • WordPress для Windows Phone
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map