Створюйте розширені форми безкоштовно за допомогою модуля WordPress Visual Form Builder

Visual Form Builder – це плагін WordPress, який дозволяє створювати власні форми, які ваші відвідувачі можуть використовувати, щоб зв’язатися з вами та надіслати вам інформацію. Окрім того, що ви можете створювати стандартні форми контактів для свого веб-сайту, Visual Form Builder має цілий ряд функцій, які полегшують будувати набагато більш розвинені форми для різних цілей. У цьому посібнику ви дізнаєтеся, що ви можете зробити з Visual Form Builder і як ви можете за допомогою цієї програми WordPress плагін створити майже будь-який тип форми для вашого веб-сайту.


Що ви можете зробити з Visual Form Builder

Деякі з причин, за якими ви можете додати форму на свій веб-сайт, полягають у тому, щоб відвідувачам було легше надсилати вам повідомлення, бронювати зустрічі, надсилати файли, надсилати запитання та навіть найняти вас.

Плагін Visual Form Builder випускається у двох різновидах: безкоштовно і премія. У цьому посібнику ми покажемо, що ви можете зробити з безкоштовною версією та як ви можна швидко створити власну форму щоб отримати потрібний тип повідомлень та інформації від відвідувачів За допомогою безкоштовної версії Visual Form Builder ви можете вибрати вражаючий вибір типів полів, які потрібно додати до форм, зокрема:

 • Текст: ідеально підходить для введення одного рядка тексту
 • Текстова область: використовується для введення більш тривалого повідомлення
 • Прапорець: позначте кілька варіантів зі списку
 • Перемикач: виберіть лише один варіант зі списку
 • Вибір списку: виберіть елементи зі списку
 • Адреса: фізичне місцезнаходження, включаючи вулицю, місто тощо.
 • Дата: з вибором дати
 • Електронна пошта: електронна адреса відправників
 • URL: адреса веб-сайту
 • Валюта: грошова вартість
 • Номер
 • Час: 12 або 24 години
 • Телефон: США та міжнародні формати
 • HTML
 • Завантаження файлів
 • Інструкції: звичайний текст або відформатований HTML

Visual Form Builder також дозволяє легко забезпечити, щоб ваші відвідувачі ввели правильну інформацію у кожне поле форми автоматично перевіряючи їх.

Польовий валідатор

Ще одна дуже корисна особливість цього плагіна для конструктора форм WordPress – це те, що він додає перевірку спаму до ваших форм. Це поле просить ваших користувачів виконати простий, який вони повинні правильно заповнити, перш ніж вони зможуть надіслати форму.

Перевірка проти спаму

Це допоможе запобігти зловживанням вашою формою спамерами, сподіваючись залити вашу вхідну скриньку небажаними електронними листами, що швидко відбудеться, якщо ви не включили певну форму перевірки людьми. Інші корисні функції безкоштовної версії Visual Form Builder включають:

 • Зберігайте матеріали в базі даних WordPress
 • Експортуйте подання у файл CSV
 • Надсилайте матеріали на кілька електронних адрес
 • Перенаправлення користувачів на сторінку або URL-адресу після надсилання
 • Надіслати підтвердження квитанцій користувачам
 • Дублювати форми, щоб заощадити час
 • Впорядкуйте поля в стовпцях
 • Налаштуйте форму за допомогою CSS

Як ви бачите, з Visual Form Builder ви можете багато чого зробити за рамки стандартних функцій базового плагіна контактної форми.

Керівництво по використанню Visual Form Builder

Як ми розглядаємо безкоштовну версію Visual Form Builder, її можна встановити на ваш сайт безпосередньо через вашу адміністраторну область WordPress. Просто увійдіть на інформаційну панель і перейдіть до плагінів> Додати нове.

Додати плагін

Потрапивши туди, знайдіть Visual Form Builder, а потім натисніть кнопку Встановити зараз, а потім посилання Активувати зараз, щоб додати його на свій веб-сайт. Після активації ви побачите новий елемент у меню бічної панелі під назвою Visual Form Builder. Звідти ви можете налаштувати плагін, експортувати форми, переглянути подання форм і додати нову форму. Оскільки Visual Form Builder не постачається з попередньо створеними формами, першим кроком є ​​створення нового, натиснувши на пункт меню Додати нову форму..

Створення нової форми

Перший етап створення нової форми – це дати їй ім’я, ввести своє ім’я, встановити відповідь на електронну пошту, тему повідомлення електронної пошти, яка буде надіслана, та на яку адресу електронної пошти надіслати форму подання форми.

Додати нову форму

Після введення основного матеріалу ви можете перейти до створення форми. Наступним кроком є ​​натискання кнопки налаштувань у верхній частині сторінки конструктора форм.

Налаштування Visual Form Builder

Звідси ви можете визначити, хто отримає копію подання, що буде з користувачем після того, як він подасть свою форму, а також чи надіслати повідомлення користувачеві електронною поштою підтвердження їх подання.

Крок 1

Після налаштування форми поля можна додати. Додавання різних типів полів до форми так само просто, як натискання одного з доступних варіантів зліва. Після додавання поля до форми воно може бути потягли і впали на місце. Поля форми можна також персоналізувати, щоб відповідати вашим вимогам, натиснувши на значок розгортання.

Крок 2

Це дозволяє вам додайте спеціальні мітки вказувати користувачам, що потрібно вводити в кожне поле. Якщо в будь-який момент ви хочете побачити, як виглядатиме ваша форма, коли вона опублікована на вашому веб-сайті, спершу потрібно зберегти її, а потім вставити в публікацію чи сторінку.

Публікація форм

Visual Form Builder дозволяє максимально просто вставити форму в публікацію чи сторінку завдяки кнопці, яка додається до редактора публікацій WordPress.

Крок 3

Після натискання кнопки Додати форму можна вибирати з усіх створених форм, а потім вставляти форму у свою посаду чи сторінку. Якщо вам потрібно змінити розташування форми, ви можете просто виріжте і вставте короткий код. Щоб перевірити вашу нову форму, натисніть кнопку Попередній запис, щоб побачити її в дії.

Приклад форми

Якщо форма виглядає не так, ви можете переключити конструктор форм і внести необхідні зміни.

Переглянути подання форми

Окрім надсилання поданих форм на вибір електронних адрес на ваш вибір, Visual Form Builder також зберігає матеріали у вашій базі даних WordPress. Це означає, що ви можете легко повернутися назад і переглянути всі форми форми в одному місці всередині вашої адміністративної області WordPress, а не шукати в папці “Вхідні”. Під час перегляду окремих матеріалів ви також можете надрукувати їх.

Перегляд збережених матеріалів

Ви також можете експортуйте збережені записи форми у файл CSV для перегляду в такій програмі, як Excel. Це дозволяє дуже легко фільтрувати матеріали, обмінюватися ними з колегами або створювати резервні копії для зберігання.

Експорт подання форм

Ця функція може бути дуже корисно для фрілансерів та постачальників послуг хто може використовувати його для швидкого складання списку історичних запитів від потенційних клієнтів, до яких вони можуть звернутися, щоб створити більше бізнесу.

Висновок

Visual Form Builder – ідеальний вибір для тих, хто хоче створити більш розширені форми, ніж основна контактна форма для свого сайту. Однак, як це такий простий у використанні, навіть ті, хто шукає просте рішення контактної форми, знайдуть це підходящим вибором, який дає їм можливість будувати складніші форми у міру зростання їх потреб.

Для тих, хто потребує ще більше функцій, професійна версія та додатки роблять вже корисний плагін ще кориснішим і їх варто перевірити.

Отримайте безкоштовний плагін WordPress для Builder візуальних форм

Для чого ви плануєте використовувати розширену форму? Будь ласка поділіться своїми думками в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map