Створіть Інтернет-магазин з Shopify для WordPress

Якщо ви думаєте про WordPress та електронну комерцію, ви, мабуть, можете запропонувати лише кілька варіантів. WooCommerce – це дані, оскільки це вільний плагін вибору, який домінує на ринку майже назавжди, з безкоштовними плагінами, як Easy Digital Downloads та iThemes Exchange, виходять на друге і третє місце. Але, хоча спочатку безкоштовно, усі три ці плагіни потребують безлічі додаткових додатків, якщо ви хочете отримати повний список функцій.


Якщо ви серйозно ставитесь до себе в Інтернеті, у вас може не залишитися часу або терпіння придбати, встановити та налаштувати всі ці додатки. Інші професіонали, такі як Деймонд Джон FUBU і Тіна Рот Айзенберг з Туго також не встигнете на це. Саме тому для створення своїх інтернет-магазинів вони покладаються на Shopify.

Shopify – потужна електронна комерція, спрощена

Shopify – один з найпопулярніших варіантів електронної комерції в Інтернеті, причому не тільки для великих імен, таких як FUBU, але і для маленьких хлопців. Чому? Оскільки це не тільки суперзарядний спосіб продавати свої продукти в Інтернеті, але це також неймовірно простий у роботі і доступний для завантаження, тому майже чверть мільйонів веб-сайтів активно використовують Shopify саме в цей момент.

Потужні параметри продажу

Shopify: Потужні параметри електронної комерції

Shopify – прекрасний варіант для продажу в Інтернеті. Чому? Здається, нічого, що ця платформа не може зробити. Ви можете легко створити онлайн-магазин з необмеженою кількістю продуктів. Ви можете просувати та продайте свою продукцію в соціальних мережах завдяки підтримці Shopify для Facebook, Pinterest “придбаних” шпильок та Twitter. Ви можете додати будь-яку свою продукцію на будь-який веб-сайт за допомогою Shopify Купити кнопку, і ви навіть можете взяти свій інтернет-магазин у свою цегляну та будівельну майстерню Shopify POS щоб продажі були віч-на-віч.

Проста настройка

Shopify також спрощує початок роботи. Додавання продуктів – вітер. Просто додайте свої описи, зображення або навіть завантажуйте файли (для цифрових товарів). І межа неба – Shopify не обмежує кількість продуктів, які ви можете додати. Плюс є вбудовані варіанти додавання SEO Теги, категорії товарів, продажі, ціни, постачальники, варіації товару тощо.

Оскільки всі ваші продукти розміщені на серверах Shopify, вам не доведеться турбуватися про певні протоколи веб-безпеки або управління даними клієнтів. Сюди входять такі важливі фактори, як резервне копіювання, Сертифікація SSL, безпека кредитної картки (PCI рівня 1 відповідність), обробка відшкодування, рахунки клієнтів тощо. Shopify робить це все за вас.

Shopify + WordPress

Shopify плагін для електронної комерції WordPress

Якщо ви ще не чули про Shopify або ви помітили, що вона раніше відсутня в наших статтях тут на WPExplorer, це, мабуть, тому, що до цього часу не було чіткого способу інтеграції потужної торгової платформи з нашим улюбленим WordPress. Але тепер є – зустріньте потужний плагін для електронної комерції Shopify для WordPress.

За допомогою цього чудового інструменту легко інтегрувати свої продукти Shopify з веб-сайтом, що працює на WordPress! Тепер у вас можуть бути всі приголомшливі функції WordPress, які ви знаєте і любите (як повний контроль над власним веб-сайтом, тонами тем та плагінів тощо) та потужністю Shopify! Плюс Shopify зробив додавання продуктів настільки ж простим, як буквально натискання на кнопку.

Після встановлення плагіна на панель приладів WordPress буде доданий новий розділ Shopify. Звідси ви можете швидко створити ваші кнопки для придбання WordPress, завдяки чому WordPress з’єднується з вашими продуктами Shopify. Створивши кнопки “Купити”, ви можете почати вставляти їх у повідомлення та сторінки за допомогою простої кнопки “Додати товар”:

Додавання продуктів за допомогою Shopify

Звичайно, вам все одно знадобиться членство в Shopify, оскільки всі ваші продукти управляються та розміщуються на їх серверах, але цей плагін робить інтеграцію вашого магазину Shopify на будь-якому або всіх ваших веб-сайтах WordPress таким простим. Це особливо чудово, якщо ви використовуєте кілька цільових сторінок для просування одного продукту або якщо у вас вже є магазин Shopify і хочете продемонструвати свою продукцію на своєму веб-сайті чи в блогах (тому ви не переспрямовуєте клієнтів по всій мережі Інтернет. ).

Дізнайтеся більше та отримайте Shopify

Підведенню

Ми з радістю бачимо, як розробники тем та користувачі WordPress інтегрують Shopify у свої проекти та веб-сайти протягом найближчих місяців. Shopify – це чудовий варіант для малого та великого бізнесу. Але ми хочемо почути від вас! Ви раніше використовували Shopify? Ви раді спробувати Shopify для WordPress? Як ви думаєте, WPExplorer повинен випустити тему WordPress для Shopify? Дайте нам знати ваші думки нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map