Що таке ролі користувачів WordPress: все, що вам потрібно знати

Ролі користувачів WordPress: все, що вам потрібно знати

Чи знаєте ви, що ви можете надати іншим людям доступ до управління вашим сайтом? Використовуючи ролі користувачів WordPress, ви можете безпечно та легко співпрацювати з людьми, призначати різні рівні доступу до вашого веб-сайту та вмісту, що знаходиться в межах.


У цій статті ми розповімо про те, як працюють ролі користувачів WordPress та як їх налаштувати на вашому сайті.

Ролі користувачів WordPress

Тому – що таке ролі користувачів WordPress і для чого вони використовуються? Як випливає з назви, це вбудована функція управління користувачами на вашому сайті WordPress. Ви можете визначити, які дії користувачі можуть, а що не можуть виконувати, та згрупувати їх за ролями. Отже, конкретна роль може бути відведена певним правам управління сайтом.

WordPress надає шість за замовчуванням ролі користувача щоб дати вам більше повноважень над управлінням вашого сайту. Давайте познайомимося з ними краще.

Супер адміністратор

Роль супер адміністратора існує лише тоді, коли Мультисайт WordPress функція включена. Вони відповідають за нагляд за всіма адміністраторами сайтів та багатомісткою мережею.

Вони можуть керувати та змінювати все – від створення та видалення сайтів, до контролю вмісту, тем, плагінів та профілів.

Коли ввімкнено роль Super Administrator, привілеї звичайного адміністратора зменшуються. Вони більше не можуть встановлювати теми та плагіни, але можуть вибрати їх активацію або деактивацію.

Адміністратор

Адміністратори мають повну владу не лише керувати операціями вашого сайту, але й призначати інші ролі.

Вони можуть створювати, видаляти, переглядати, редагувати та публікувати вміст, керувати плагінами та темами, навіть редагувати код. Ця роль також має право налаштувати інші ролі користувачів.

Ви можете бути адміністратором власного сайту або призначити когось іншого. Однак будьте обережні, якщо ви хочете призначити це завдання іншим. Важливо вибрати когось, якому ви довіряєте.

Редактор

Редактори мають повний доступ до керування усім вмістом вашого сайту та його атрибутами.

Вони можуть створювати, видаляти, переглядати та публікувати свої власні публікації, а також публікації, створені іншими авторами. Редактори також можуть керувати коментарями, категоріями публікацій та посиланнями. Користувачі, які виконують цю роль, зазвичай контролюють авторів та дописувачів.

Автор

На відміну від редакторів, які мають повний контроль над усім розділом вмісту, автори мають повний контроль лише над своїми публікаціями. Вони мають повноваження створювати, редагувати, видаляти та публікувати власні публікації. Крім того, вони можуть редагувати власний профіль користувача.

Вкладник

Подібно до авторів, дописувачі здатні створювати та редагувати свої публікації та профілі. Основна відмінність між ними полягає в тому, що дописувачі не можуть публікувати свої публікації.

Абонент

Ця роль може лише читати публікації та керувати їх особистим профілем.

В основному всі відвідувачі можуть читати публікації, не призначаючись передплатником. Однак ви можете заохотити користувачів стати підписниками, запропонувавши доступ до спеціального контенту, який може переглядати лише вони.

Що робити перед налаштуванням ролей користувача

Є кілька добрих практик, яких слід дотримуватися, вирішуючи встановлювати ролі користувачів.

Створіть резервну копію свого сайту

Важливо спочатку створити резервну копію свого веб-сайту WordPress, перш ніж вносити будь-які зміни. Ви не тільки можете відновити базу даних з хостинг-сервера, але і завантажувати резервний файл з локального диска, коли це потрібно. Ви можете замовити це Пост хостингу Вікі про те, як це зробити правильно.

Якщо перехід до декількох ролей користувача спричиняє якісь проблеми чи загрози безпеці, ви можете легко відновити сайт у попередньому стані.

Призначте відповідні ролі

Перед тим, як призначити ролі, потрібно розглянути привілеї користувача. Виберіть, що користувачі можуть, а що не можуть робити.

Запитайте себе: «Чи довіряєте ви користувачам?», «Чи збираються вони писати, переглядати, редагувати, публікувати чи підтримувати ваш сайт WordPress?», «Чи матимуть вони повний контроль або частковий контроль над вашим веб-сайтом WordPress?» Тощо. Потім ви можете розпочати авторизацію ролей.

Тим самим контроль робочого процесу та кожної ролі користувача стає вітром. Крім того, ви будете впевнені, знаючи, що функціонування та управління вашим сайтом перебувають у правильних руках.

Найкращі практики налаштування ролей користувача

Існує три способи керування ролями користувачів WordPress.

Додайте користувачів із інформаційної панелі WordPress

Додайте нового користувача до WordPress

Виконайте наступні дії, щоб додати, відредагувати та видалити користувачів із інформаційної панелі:

 1. Після входу в адміністраторську область панелі керування виберіть Користувачі та виберіть опцію Додати нове.
 2. Заповніть форму особистими даними нового користувача, налаштуванням пароля та визначеною роллю. Потім натисніть кнопку Додати нового користувача, щоб зберегти її.
 3. Після додавання ви можете редагувати або видаляти користувача, вибравши Усі користувачі зі спадного меню.

Редагування або видалення користувача WordPress

Для отримання більшого контролю над ролями користувачів вам доведеться скористатися одним із двох інших методів.

Вручну змінити код у файлі шаблону

Якщо ви хочете отримати більше варіантів під час налаштування ролей користувача, налаштування та налаштування файлу шаблонів вашого сайту WordPress – це відповідь. Змініть ролі, вставивши кодові функції у файл function.php.

WordPress пропонує п’ять функцій коду для налаштування ролей користувачів та їх можливостей, а саме:

 • add_role () – додати роль
 • remove_role () – зняти роль
 • add_cap () – додати можливості до певної ролі
 • remove_cap () – зняти можливості з певної ролі
 • get_role () – отримати уявлення про можливості певної ролі.

Під час написання фактичної команди вам потрібно буде додатково заповнити:

 • роль – назва ролі
 • відображувальна назва – якою буде назва ролі на інформаційній панелі WordPress
 • можливостей – привілеї, які матиме роль. Якщо ви хочете додати кілька можливостей, вам потрібно буде використовувати масив.

Як приклад, додамо роль з назвою Publisher, яка може публікувати публікації та сторінки:

add_role ("видавець", __ (
"Видавець"),
масив (
'публікувати_пости' => вірно,
'публікувати_сторінки' => вірно,
)
);

Відвідайте офіційний WordPress кодекс щоб побачити доступні списки можливостей.

Додайте роль WordPress вручну

Щоб почати використовувати код, виконайте наступні дії:

 1. Після того, як ви структуруєте фрагмент коду, перейдіть над областю адміністратора та відкрийте меню Зовнішній вигляд.
 2. Клацніть Тема редактора зі спадного меню, виберіть тему, яку потрібно відредагувати, та відкрийте файл function.php.
 3. Вставте фрагмент коду в нижню частину файлу.
 4. Нарешті, натисніть Оновити файл.

Будьте обережні з фрагментом коду, тому що він може викликати проблеми, якщо записаний без належного синтаксису.

Використовуйте плагін ролі користувача

Підвищений плагін менеджера можливостей

Хоча вручну налаштовувати ролі користувачів WordPress за допомогою коду, ви отримуєте максимальний контроль, це може бути ризиковано, якщо у вас немає навичок кодування. Крім того, ви можете просто використовувати плагін типу Розширений менеджер можливостей.

Плагін не тільки дозволяє налаштувати ролі користувачів WordPress за замовчуванням, але також додає власні дозволи користувачів на основі ваших потреб.

Панель параметрів з розширеними можливостями менеджера можливостей

Після того, як плагін буде встановлений і активований, ви можете налаштувати ролі користувача з вашої інформаційної панелі WordPress. Клацніть на Користувачі меню та виберіть Можливості. Потім ви побачите редактор, який дозволить вам налаштувати роль і додати можливості.

Поради щодо ефективного використання функції ролей користувача

Хоча ролі користувачів неймовірно корисні при співпраці з кількома людьми на вашому сайті, це по суті менш безпечно. Проста аварія, як-от залишення пароля, збереженого на загальнодоступному комп’ютері, може спричинити серйозні проблеми. Ось деякі дії, які ви можете зробити, щоб захистити свій сайт:

 • Використовуйте плагіни – це дозволяє легко керувати ролями користувачів, коли потрібні зміни, або навіть примушувати виходити з користувачів за допомогою плагіна безпеки (наприклад, Все в одну WP).
 • Обмежте кількість користувачів з привілеями – залишайте доступ до контролю свого веб-сайту виключно. Знайдіть час, щоб вирішити, кому користувачеві справді потрібні які можливості.
 • Скасувати призначення підозрілих користувачів – щоб уникнути зловживань веб-сайтом, жорстоких атак та інших спроб злому, найкраще видалити довго неактивних користувачів або тих, хто неодноразово намагається увійти в систему..

Якщо ви застосовуєте ці поради, ми вважаємо, що керування користувачами вашого сайту буде безпечним та надійним.

Заключні ноти

Ролі користувачів WordPress за замовчуванням цілком корисні для підтримання роботи вашого сайту. Ви можете призначити до шести різних ролей, а саме:

 • Адміністратор – повністю керувати обслуговуванням та вмістом сайту
 • Редактор – повністю контролювати авторів та управління контентом
 • Автор – відповідає лише за власні посади
 • Вкладник – може створювати та редагувати лише вміст своєї публікації
 • Абонент – вміє лише читати пости
 • Супер адміністратор – повністю керує багатопосадовою мережею WordPress

Переконайтесь, що ви створили резервну копію свого веб-сайту та розглянули відповідні ролі, перш ніж офіційно призначити можливості.

Ви можете додавати, редагувати та видаляти користувачів із адміністраторської області панелі керування. Для цього перейдіть на свою інформаційну панель WordPress → Користувачі → Додати нову.

Крім того, ви можете вручну налаштувати ролі, змінивши файл function.php вашої теми.

Однак налаштування ролей користувачів за допомогою плагіна WordPress може бути кращим варіантом. Ми рекомендуємо Розширений менеджер можливостей плагін для додавання, видалення, редагування та налаштування ролей користувачів за допомогою декількох клацань миші.

Нарешті, пам’ятайте, що завжди обмежуйте кількість ролей користувача та скасуйте підозрілих користувачів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map