Що таке керування WordPress і чому це важливо?

 1. 1. Посібник для початківців щодо розуміння внутрішніх функцій WordPress
 2. 2. На даний момент читаємо: Що таке керування WordPress і чому це важливо?
 3. 3. Як працює кешування WordPress?
 4. 4. Як встановити та налаштувати кешування WordPress за допомогою кешу WP Super
 5. 5. Як налаштувати кешування WordPress за допомогою кеша W3 Total (W3TC)
 6. 6. Огляд MaxCDN: найкращий CDN для WordPress?

Приємно бачити, що ви читали мою нудну стару статтю про внутрішнє функціонування WordPress – кудо! Чекати, що? Ви цього не зробили? Не хвилюйтесь, просто прочитайте його, особливо частину розділу “Що відбувається, коли хтось переглядає ваш блог WordPress?”.


Як випливає з назви, ми будемо вивчати кешування WordPress. У цій серії публікацій ми детально вивчимо кожен аспект кешування, окремо.

 • Чому це важливо
 • Як це працює
 • І нарешті, як це здійснити.

Чому так важливо WordPress кешування?

Наколювання в двох словах

У коледжі, коли вони викладають мені тему, про яку я нічого не знаю, я схильний думати про її застосування спочатку, а не вивчати цю тему. Наприклад – рецидивні відносини. Вони використовуються для обчислення n-го числа послідовності чисел, як-от послідовності Фібоначчі. Одного разу я зрозумів його важливість – наскільки відносини повторення допомагають заощадити багато дорогоцінного часу на обчислення – ну, я зацікавився цим. Якщо ви хочете трохи дізнатися про рецидиви відносин, вам пощастить – я коротко опишу це в наступному параграфі. Люди, які не хочуть дізнатися про це, можуть пропустити це – я б не проти. ��

Класні речі, які може зробити Послідовність Фібоначчі

А Послідовність Фібоначчі просто додавання двох попередніх чисел у послідовності. Практично всі з інформатики інформатики знають, про що я говорю – ви зобов’язані написати програму (будь-якою мовою) для створення послідовності Фібоначчі. Якщо я починаю з 0, то послідовність Фібоначчі піде:

0, 1, 1, 2, 3, 5, 8 .. до нескінченності.

Тепер із наведеної послідовності, якби я запитав у вас 5-е число серії, відповідь було б 3. Тепер, якби я запитав у вас 500-е число, вам доведеться обчислити всю серію до 500-го терміну . Для сучасного комп’ютера, чортів, ваш телефон обчислить його менше ніж за секунду. Але, з точки зору сучасного процесора, це дуже багато! Збільште на 500 до 50 000 000 000 (50 мільярдів) число Фібоначчі і так – вам знадобиться набагато більше часу.

Тут застосовується співвідношення рецидивів. Застосовуючи рекуррентні співвідношення, ми отримуємо формулу, яка може обчислити n-й термін Фібоначчі. Будь то 5-й чи 50-й або 50-ти трильйонний термін Фібоначчі, ця похідна формула може обчислити їх усі в точно однаковій кількості часу, тобто в постійному часі. Це надзвичайно корисно, оскільки це економить багато дорогоцінного часу на обчислення, а також допомагає нам обчислити складність програми.

Тож яка велика метушня щодо кешування WordPress?

Ягня2

Google любить швидші сайти. Усі ми любимо швидші сайти. Одним із ключових факторів ранжування SERP (сторінки результатів пошукової системи Google) є швидкість веб-сайту та час його реакції.

Кешування – це основний фактор, що визначає загальну ефективність сайту. Особливо в WordPress, оскільки він динамічно генерує HTML-сторінки – використовуючи код PHP, поєднаний із запитами до бази даних MySQL. При правильно налаштованих протоколах кешування ваш WordPress сайт може набирати порядку швидше. Це допомагає запобігти надмірності та прискорює час завантаження вашого сайту – безкоштовно! Прискорення вашого веб-сайту WordPress можна використовувати трьома основними способами:

 1. Використовуйте висококласні, шалено потужні кластерні сервери
 2. Використання мережі доставки вмісту (CDN)
 3. Налаштування кешування WordPress

Перші два пункти можуть бути (дуже) дорогими і зазвичай залежать від кількості відвідувачів сайту. Однак кешування WordPress можна використовувати (і слід використовувати) навіть на найменших веб-сайтах. Цікаво знати, що найбільше ім’я керованого хостингу WordPress – WPEngine використовують власну вбудовану власну технологію кешування під назвою EverCache, яка поєднує всі три основні форми кешування – кешування сторінок, бази даних та об’єктів.

Що таке кешування WordPress?

Якщо ви прочитали мою попередню статтю, ви дізнаєтесь кількість речей, які відбуваються кожного разу, коли хтось відвідує ваш сайт. Ось зображення для пробіжки вашої пам’яті:

Внутрішнє функціонування WordPress

Що робити, якщо ті веб-сторінки, що динамічно створюються, зберігаються на жорсткому диску або пам’яті сервера (ОЗУ) і подаються звідти кожного разу, коли хтось запитує сторінку? Будь то один чи 1000 людей, та сама сторінка буде надіслана! Це дозволить заощадити багато запитів до бази даних, виконання коду PHP, заощадивши найважливіший фактор – дорогоцінний час обчислення. Це було б дійсно, дуже швидко.

Це кешування WordPress. Використання раніше створених даних (або запитів, таких як запити до бази даних) для прискорення нових наступних запитів.

Але зачекайте, що робити, якщо хтось коментує або оновлює публікацію чи публікує нову? Чи не будуть ці раніше створені HTML-сторінки містити неправильні / застарілі дані? Ви маєте рацію, це абсолютно б! Таким чином, у нас є щось, що називається:

Очищення кеша

Чистка кешу по суті означає повторне кешування всіх раніше кешованих даних. Це означає, що старі видаляються, а нові створюються або регенеруються. Зазвичай це відбувається на основі ряду протоколів – деякі з яких включають:

 • Коли коментар розміщений
 • Коли публікується нова публікація
 • Коли стара публікація оновлюється

Ядро WordPress і плагіни кешування знають, коли очистити кеш, щоб старі, нерелевантні дані не надходили відвідувачу.

Висновок

Ця тема охоплює два фактори, які я вважаю важливими для розуміння, перш ніж ми почнемо вивчати кешування WordPress. Тепер, коли ви добре розумієте це двоє, настав час дізнатися, як працює кешування.

Переваги кешування WordPress

На закінчення цієї глави розглянемо деякі переваги, які може запропонувати кешування:

 • Пришвидшіть свій сайт безкоштовно
 • Тим самим покращуючи рейтинг Google та інших пошукових систем
 • Збережіть значну кількість споживання ресурсів сервера – дуже корисно для людей, які розміщують свій сайт на спільних хостинг-серверах

Які ваші думки щодо кешування WordPress? Чи маєте щось додати до її переліку переваг? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map