Розширення нагрівальної панелі тематичної програми WordPress

 1. 1. Вступ у програму налаштування теми WordPress
 2. 2. Взаємодія з інструментом для налаштування теми WordPress
 3. 3. WordPress Тема для налаштування котла
 4. 4. На даний момент читаємо: Розширення нагрівальної панелі тематичної програми WordPress
 5. 5. Тематичний конвеєрний котел – умовні параметри, дочірні теми та плагіни

Частина 3 серії “Настроювач тем” ознайомила вас із котлою для налаштування теми, що дозволяє спростити код, який обробляє ваші параметри теми. Все, що вам потрібно зробити, це пропустити масив опціональних полів, і котловарна панель подбає про реєстрацію розділів, налаштувань та елементів керування теми для вас за кадром..


До цих пір котла дозволяла використовувати текстові поля, прапорці, перемикачі та вибирати поля у “Настроювачі тем”, ця стаття показує, як можна розширити.

Примітка. Перш ніж продовжити, завантажте найновішу версію котлоплаймової панелі WordPress Theme WordPress зі свого сховища Github. Я вніс деякі вдосконалення з моменту останнього підручника, і важливо, щоб ваш код був оновлений. Перегляньте попередню публікацію, щоб дізнатися більше про зміни, але в двох словах, коли ви скопіюєте панель котлів у свою тему, вам взагалі не потрібно редагувати її файли – все редагування здійснюється за допомогою фільтрів та гачків дій..

Приєднання до котлопластини

У котлі WordPress Theme WordPress Theme WordPress є кілька гачків дій та фільтрів. Ви можете підключитись до будь-якого з них із файлу function.php теми, використовуючи додати запуск і add_filter функції:

 • ‘Thsp_cbp_directory_uri’ – Гак фільтрів, визначений у helpers.php, дозволяє змінити розташування панелі котлів Customizer у папці тем. За замовчуванням шлях котла виглядає приблизно так – get_template_directory_uri (). “/ Персоналізатор-котельня” – але якщо ви краще перенесіть його на спеціальне місце, це гачок, який може вам допомогти.
 • ‘Thsp_cbp_menu_link_text’ – Гак фільтрів, визначений у helpers.php, дозволяє змінювати текстове посилання на меню. Boilerplate додає посилання в розділі Зовнішній вигляд на інформаційній панелі WordPress, що дозволяє користувачам легко отримувати доступ до “Настроювача тем”. За замовчуванням на цьому посиланні буде написано “Настроювач тем”, і ви можете змінити текст, використовуючи гачок фільтра “thsp_cbp_menu_link_text”.
 • ‘Thsp_cbp_capability’ – Гак фільтру, визначений у helpers.php. Дозволяє змінити необхідні за замовчуванням можливості, що використовуються у методі $ wp_customize-> add_setting.
 • ‘Thsp_cbp_option’ – Гак фільтру, визначений у helpers.php. Якщо ви використовуєте параметр “параметр” в аргументах налаштувань, використовуйте цей гачок, щоб змінити назву запису, під яким буде збережено значення параметрів теми в таблиці wp_options. Значення за замовчуванням – “thsp_cbp_theme_options”, переконайтеся, що ви підключились до цього і змініть його на те, що в ньому є назва вашої теми..
 • ‘Thsp_cbp_options_array’ – Фільтр-гачок, визначений у options.php, ОБОВ’ЯЗКОВО зачепити його та замінити масив параметрів за замовчуванням (містить вибірки) на параметри, які використовуються у вашій темі. Я повторю це, жирним шрифтом і підкреслюю: You ОБОВ’ЯЗКОВО зачепити його та замінити масив параметрів за замовчуванням на параметри, які використовуються у вашій темі.
 • ‘Thsp_cbp_custom_controls’ – Гак дій, визначений у custom-controls.php, підключивши його, ви можете створити власні власні елементи керування, читайте, щоб побачити приклад того, як це зробити.
 • ‘Tshp_cbp_remove_sections’‘Tshp_cbp_remove_controls’ і ‘Tshp_cbp_remove_settings’ – Гачки фільтру, визначені в customizer.php. Ви можете передавати їм масиви вбудованих ідентифікаторів розділу (або ідентифікаторів елементів управління, або ідентифікаторів налаштувань), щоб видалити деякі з вбудованих розділів, елементів керування чи налаштувань.

Примітка. Хоча ми розширюємо і створюємо власні гачки, щоб інші розробники могли використовувати їх для розширення вашого коду, неможливо завищувати, наскільки це важливо. Зрештою, так працює WordPress (ядро). І я не міг подякувати Піппін і його статті достатньо, щоб втілити цю думку в голову.

Спеціальні елементи керування

Оновлена ​​версія програми налаштування теми (яку ви нещодавно перевірили, правда?) Має ще кілька елементів керування, якими ви можете скористатися – поле textarea, числове поле HTML5 та поле зображень, що в основному є фантазійною версією радіо кнопок.

Ці користувацькі елементи керування визначені у custom-controls.php, я тут не переглядатиму їх усі, але давайте подивимось на це (поле з номером HTML5), щоб побачити, як це все працює:

/ **
* Створює керуючий елемент керування для поля введення [type = number]
*
* @since Theme_Customizer_Boilerplate 1.0
* /
клас CBP_Customizer_Number_Control розширює WP_Customize_Control {

public $ type = 'число';

публічна функція render_content () {
відлуння '';
}

}

Як бачите, все, що вам потрібно зробити, це визначити новий тип управління $ та його функцію render_content, яка виводить елемент керування на екран налаштування теми..

Використання вбудованих користувальницьких елементів керування панелі котлів Customizer

Це те саме, що прості поля, описані в попередньому навчальному посібнику, єдине, про що потрібно знати, – це “типи”, які потрібно використовувати для кожного:

 • Поле числа – “Номер”
 • Поле Textarea – “Textarea”
 • Зображення, які діють як перемикачі – “Images_radio”, ось приклад цього контролю в майбутньому безкоштовно Тема Казуели:

Тема

Знаючи назви цих нових типів керування, додати його легко. Ось як можна додати числове поле управління до масиву, який містить усі ваші параметри:

/ *
* ============
* ============
* Поле числа
* ============
* ============
* /
'new_number_field' => масив (
'setting_args' => масив (
'за замовчуванням' => '',
'type' => 'option',
'capability' => $ thsp_cbp_capability,
'транспорт' => 'оновити',
),
'control_args' => масив (
'label' => __ ('Номер', 'my_theme_textdomain'),
'type' => 'число', // Управління Textarea
'пріоритет' => 8
)
)

Примітка. Якщо ви не впевнені, куди це додати, перевірте розділ “Використання масиву параметрів для додавання секцій, налаштувань та елементів керування налаштуваннями” частини 3 цієї серії. Також є вибірки для кожного спеціального елемента керування у файлі options.php.

Додавання власних спеціальних елементів керування

Повернемося до гачки дій “thsp_cbp_custom_controls”, про яку я згадував раніше:

/ **
* Гак дій, що дозволяє створювати власні елементи керування
* /
dogery ('thsp_cbp_custom_controls');

Це простий гак дій WordPress, який дозволяє додавати власні власні елементи керування без зміни файлів тематичного налаштування котлопластів. Чому ви хочете уникати їх редагування? Тому що якщо ви замість цього підключитесь до котла, коли хтось його оновлює, ви можете просто взяти останню версію, запустити її у свою тему і не втратити внесені вами зміни. Подумайте, як редагувати основні файли WordPress порівняно з написанням плагіна, редагувати тему проти створення дочірньої теми тощо.

Якщо вам коли-небудь потрібно додати власні власні елементи керування, це можна зробити так:

функція my_theme_add_customizer_boilerplate_control () {
/ **
* Створює користувальницький контроль для використання з котлоагрегатом теми "Настроювач тем"
* Використовуйте унікальний префікс класу!
*
* @since Theme_Customizer_Boilerplate 1.0
* /
клас CBP_Customizer_My_Control розширює WP_Customize_Control {

public $ type = 'my_type'; // Змініть це

публічна функція render_content () {
// Вихід управління йде сюди
}

}
}
добавлення ('thsp_cbp_custom_controls', 'my_theme_add_customizer_boilerplate_control');

Переконайтеся, що ви перефіксуєте свій власний керуючий клас чимось унікальним, тому його назва не збігається з іншим класом. Я використовував “CBP_” (Customizer Boilerplate) – оскільки ви використовуєте котельну плиту в темі, ім’я вашої теми має багато сенсу і повинно працювати вам добре.

Настроювач тем: що далі?

Тепер, коли конвеєр WordPress Theme WordPress Boilerplate розширюється за допомогою гачків, ми розглянемо, щоб додати «умовні параметри теми» – ті, які з’являться, лише якщо активний певний плагін, і допоможуть утримати екран налаштованого теми тему.

Які ваші думки щодо котлоагрегату Customizer на даний момент? Ви плануєте використовувати його у своїх темах? Будь-які ідеї, як це можна вдосконалити? Ваш відгук завжди вітається.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map