Повне керівництво по RSS та як ним користуватися WordPress

Повне керівництво по RSS та як ним користуватися WordPress

Що робити, якщо користувачі не повинні були зайти на ваш сайт WordPress, щоб прочитати ваші статті? Це, звичайно, полегшить користувачів, оскільки їм не доведеться переходити до десяти своїх улюблених блогів та джерел новин, щоб отримувати щоденну інформацію. Також було б приємно для власників веб-сайтів, оскільки це дозволило б вам більш ефективно розповсюджувати свій вміст, доставляючи вміст туди, куди клієнти хочуть, щоб це було..


Це вся ідея RSS.

RSS існує з 1999 року і працює як розповсюджувач вмісту в Інтернеті. Крім того, він поєднується з агрегаторами для легшого читання, складання та організації.

Коротше кажучи, RSS тримає ваших читачів в одному місці читати весь потрібний вміст. Таким чином, їм не потрібно робити закладки улюблених веб-сайтів новин або шукати в Google, коли вони хочуть добре прочитати.

Як працює RSS

RSS або Дійсно простий синдикація, пропонує читачам можливість підписатися на ваш блог. Після цього читачеві необхідно використовувати RSS-зчитувач або агрегатор для споживання вмісту.

Щоб підписатися, читач натискає кнопку Підписатися. Це воно. Іноді важко знайти кнопку підписки на RSS на веб-сайті або в блозі, але ви можете часто знаходити їх поблизу кнопок соціальних медіа, у нижньому колонтитулі або за допомогою пошуку “Ім’я веб-сайту” + “RSS-канал” у Google.

Іноді важко знайти кнопку підписки на RSS на веб-сайті або в блозі, але ви можете часто знаходити їх поблизу кнопок соціальних медіа, у нижньому колонтитулі або за допомогою пошуку “Ім’я веб-сайту” + “RSS-канал” у Google.

RSS-канали також можуть бути розбиті на основі категорії чи теми. Це набагато актуальніше для великих інтернет-журналів (наприклад, Wall Street Journal або USA Today). Чому це так? Тому що ці видання мають десятки, якщо не сотні, розділів.

Чому це так? Тому що ці видання мають десятки, якщо не сотні, розділів.

Тому читач міг вирішити передплатити весь папір або просто спортивну секцію.

І це ще одна перевага RSS-каналу. Цілком можливо, що деякі читачі лише деякі ваші статті вважають привабливими. Тому вони можуть захотіти лише передплатити щось на зразок подорожей чи ділових розділів.

Після підписки на RSS-канал, користувач повинен вказати, як він буде споживати інформацію. Як уже згадувалося, для цього потрібен якийсь агрегатор або зчитувач RSS.

Найпопулярнішим варіантом для цього був Google Reader. Це був чистий надзвичайно ефективний спосіб об’єднання десятків RSS-каналів.

На жаль, Google Reader припинив роботу в 2013 році. Отже, це вже не варіант. Однак сьогодні існує багато інших читачів RSS.

Які читачі RSS настійно рекомендуються?

Після вимкнення програми Google Reader Google в основному рекомендував передати всіх клієнтів на Канал. Він, безумовно, найбільш схожий на Google Reader, але все залежить від ваших власних уподобань.

Є кілька десятків RSS-читачів на вибір, але ось найпопулярніші:

Як згадувалося, кожен має свою принадність. Наприклад, Feedly імітує Google Reader своєю чистотою та організацією, тоді як Panda – це більше спосіб перегляду кількох веб-сайтів в одному інтерфейсі. Я рекомендую вам протестувати їх, щоб побачити, хто з них правильний, якщо ви плануєте агрегувати вміст. Зрештою, це буде вашим головним вузлом для читання статей.

Як користуватися RSS за допомогою свого сайту WordPress

Тепер, коли ви розумієте, як читачі використовують переваги RSS, саме час поглибитись у тому, що і як власникам веб-сайту WordPress.

Для початку слід знати, що ви будете взаємодіяти з RSS одним чи двома способами. Перший і найважливіший аспект RSS для власників веб-сайтів – це отримання кнопки RSS Subscribe на вашому сайті. Це функціонує як мережа розповсюдження вашого вмісту, і все, без того, щоб ви зробили багато роботи.

Як додати посилання та піктограму до RSS-стрічки

У вас є кілька варіантів для цього процесу. З технічної точки зору ви можете захопити RSS-зображення із Google Images, розмістити його у віджеті та зв’язати зображення на бічній панелі. Це допоможе вам заощадити необхідність встановлення плагіна, але це не найпростіший спосіб включити кнопку RSS.

Спочатку перевірте, чи містить ваша тема WordPress спеціальний віджет для соціальних іконок. Якщо віджет доступний, ви зможете вставити його в будь-яку готову область віджетів (бічну панель, колонтитул або навіть верхню панель).

Загальний соціальний віджет

Вище наведено приклад соціального віджета «Загальна тема» (який також включає варіанти стилю, розміру, порядку та іншого). Але якщо ваша тема не включає цю вбудовану функцію, ви можете виявити, що використання плагіна – найкраща ставка.

Додайте єдину кнопку RSS

Спочатку ви можете спробувати вставити кнопку RSS самостійно. Це може бути так, якщо ви хочете тримати його окремо від соціальних кнопок або, можливо, розмістити його внизу вашого веб-сайту.

Якщо це так, є кілька плагінів, таких як RSS Feed значок або RSS віджет піктограм. Вони обидва працюють прекрасно, але ви не отримуєте жодної додаткової функціональності, як кнопки для збільшення вашого соціального перегляду.

Частіше бачити кнопку RSS поруч із посиланнями у Facebook, Twitter та Pinterest, якщо припустити, що вони є такими.

Додайте RSS за допомогою посилань на соціальні медіа

Якщо ви хочете поєднати всі ці кнопки підряд, зазвичай можна знайти додаткові кнопки в соціальних мережах, які також дозволяють використовувати або власну піктограму та посилання, або власне RSS-значок.

Кінцеві піктограми соціальних медіа робить фокус для соціальних кнопок та RSS, оскільки він також включає піктограму RSS та поле для вставки вашої RSS-адреси.

Яка моя RSS-адреса?

WordPress автоматично генерує RSS-канал для вас. Цей канал – це збірка ваших статей, і ними можна поділитися з URL-адресою RSS. Як видно на скріншоті вище, для отримання відвідувачів та натискання на кнопку потрібна URL-адреса RSS. Більшу частину часу ви будете вставляти цю URL-адресу в поле плагіна, але іноді ви можете просто зв’язати зображення.

Незважаючи на те, ваша RSS-URL виглядає так: http://www.wpexplorer.com/feed/

Єдине, що вам потрібно зробити – це замінити текст “wpexplorer.com” на фактичний веб-сайт. Коли ви маєте цю URL-адресу, почати розповсюджувати RSS-канал на своєму веб-сайті досить просто.

Відображення кількох RSS-каналів на вашому сайті WordPress

Друга причина, по якій ви можете скористатися RSS – це якщо ви хочете відображати сторонні канали на вашому власному веб-сайті WordPress. Наприклад, можливо, ви ведете блог із фінансів і хотіли б доставити тенденції щодо акцій з більш сучасного, надійного джерела. Зрештою, ви не збираєтесь оновлювати коливання цін на акціях самостійно. Вам краще захопити RSS-канал із CNNMoney або Reuters та вставити його на бічну панель.

Те ж саме стосується більшості новинних блогів, оскільки часто неможливо бути в курсі кожного куточка циклу новин. Блог фільму не хотів би пропустити, щоб поділитися результатами Rotten Tomato. І ось тут починає грати RSS RSS Rotten Tomatoes.

Отже, ця тактика RSS стосується надання вашим користувачам цінної інформації, а не розповсюдження вмісту в Інтернеті.

Frontend відображення каналу RSS

Верхній плагін для створення RSS-новин на вашому веб-сайті називається WP RSS Aggregator.

Завантажте плагін WP RSS Aggregator та встановіть його на свій веб-сайт. Перейдіть на вкладку «Агрегатор RSS» на інформаційній панелі та заповніть все, починаючи від RSS-URL до назви джерела каналу. Він попросить вас про інші налаштування, наприклад, ви хочете пов’язати джерело та чи хочете вилучити повторювані заголовки.

Додавання нового каналу

Після цього ви можете керувати всіма своїми каналами та показувати їх у одному постійному потоці на своєму веб-сайті. Розмістіть канал на бічній панелі або на власній сторінці.

Чому вам потрібен RSS на вашому сайті WordPress

Деякі блогери можуть відхилити RSS як стару технологію. Це поняття далеко не правдиве, особливо це стосується читачів, які користуються технологією. Деякі блогери вважають, що це більше для великих журналів. Це теж не вірно.

Деякі блогери вважають, що це більше для великих журналів. Це теж не вірно.

Навіть якщо ви отримаєте п’ять-десять RSS-читачів, це дуже добре для маленького або середнього блогу. Це просто інший спосіб для ваших користувачів отримати доступ до вмісту, тож це альтернатива вашому списку електронної пошти або коли ви публікуєте повідомлення в соціальних мережах.

Якщо у вас є питання щодо використання RSS з WordPress, повідомте нас у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map