Поліпшення продуктивності сайту WordPress за допомогою Hummingbird

Поліпшення продуктивності сайту WordPress за допомогою Hummingbird

Незалежно від веб-сайту, який ви ведете, важливо підтримувати швидкість його роботи. Дослідження показують, що відвідувачі можуть відмовитися від сайту, якщо це займе більше часу три секунди для завантаження. Однак існують певні завдання, необхідні для підтримки високої швидкості сайту, і це може зайняти багато часу, щоб залишатися на вершині всього.


На щастя, колібрі (а безкоштовний плагін для оптимізації швидкості для WordPress) забезпечує весь набір інструментів, орієнтованих на ефективність, в одному зручному пакеті. Ви можете використовувати його для ввімкнення таких функцій, як кешування та стиснення GZIP, наприклад, що може значно покращити продуктивність WordPress сайту.

У цій статті ми коротко пояснимо важливість швидкості веб-сайту. Тоді ми підемо чотирма способами, коли колібрі покращать роботу вашого сайту WordPress. Ходімо!

Важливість швидкого веб-сайту

Тест ефективності завантаження сторінки

Час завантаження сторінки впливає на майже всі аспекти роботи вашого веб-сайту, включаючи задоволеність відвідувачів та оптимізацію пошукових систем (SEO). Якщо сторінки затримуються, наприклад, відвідувачі з більшою ймовірністю залишать ваш сайт. Особливо це стосується користувачів мобільних пристроїв, які, як правило, очікують максимальної швидкості.

Більше того, пошукові системи враховуйте швидкість сайту при вирішенні питання про ранжирування веб-сторінок. SEO оптимізація має вирішальне значення, оскільки дослідження показують, що три найкращі результати пошуку отримують майже дві третини органічного пошукового трафіку. Іншими словами, чим вище ваш сайт відображається в результатах пошуку, тим більша кількість людей, які його побачать і перейдуть.

Фактори, завдяки яким ваш сайт працює швидко

Немає сумнівів, що слідкувати за роботою вашого сайту WordPress є обов’язковим. Ви можете легко перевірити швидкість його сторінки, використовуючи онлайн-рішення, наприклад Інструменти Pingdom. Якщо це не настільки швидко, як це могло б бути, вам може бути цікаво, чому.

На швидкість вашого сайту WordPress може впливати безліч факторів. Кілька найважливіших елементів:

 • Ваш веб-хост. Не кожен веб-хост побудований однаково. Важливо вибирати ретельно та користуватися постачальником, який серйозно сприймає безпеку та оптимізацію швидкості.
 • Пам’ять. Пам’ять сайту відіграє роль у швидкості, яку він може досягти. Чим більше пам’яті та інших доступних ресурсів, тим менше ймовірність перевантажувати ваш сайт (особливо якщо стикаєтесь з високим рівнем трафіку).
 • Тема вашого сайту. Швидкість вашого веб-сайту також може бути обмежена його темою. Чим “важча” тема, чи чим більше зайвого коду у неї, тим повільніше вона буде працювати. Створюючи або оновлюючи веб-сайт, ви хочете знайти тему, оптимізовану для роботи.
 • Ваші плагіни. Існує загальний міф про те, що просто маючи багато плагінів на своєму сайті, це може змусити його працювати повільно. Це не обов’язково правда. Однак плагіни з поганим кодуванням або ті, які просто містять багато функціональних можливостей, можуть погіршити час завантаження.

Перегляд ваших тем, плагінів та плану хостингу може зробити багато для того, щоб ефективність вашого сайту WordPress була в найкращій формі. Навіть якщо враховуються всі ці фактори, однак ваш сайт може все-таки не працювати так добре, як ви хочете. На щастя, існує багато інших способів покращення швидкості на будь-якому веб-сайті WordPress.

4 способи покращити ваш сайт за допомогою плагіна колібрі

Є багато інструментів, якими ви можете скористатися, щоб прискорити свій сайт. Більшість рішень орієнтовані на конкретну стратегію оптимізації, яка може бути корисною, але також призводить до встановлення на вашому сайті безлічі додаткових плагінів, якщо ви хочете досягти максимально можливої ​​швидкості.

Натомість ви можете вибрати рішення, яке надає набір інструментів оптимізації продуктивності, таких як Колибри – безкоштовний плагін для оптимізації швидкості.

Оптимізація швидкості сторінки колібрі

Цей плагін дає змогу покращити швидкість свого веб-сайту кількома простими способами, не потребуючи додаткових інструментів чи великих технічних знань. Давайте розглянемо чотири оптимізації, які можуть допомогти вам досягти.

1. Кешування

Кожен раз, коли хтось відвідує ваш сайт, його браузер повинен надсилати запит на сервер вашого веб-сайту. Потім сервер надсилає назад всю інформацію, необхідну для відображення ваших сторінок. Якщо задіяно багато даних, сервер отримує занадто багато запитів, або відвідувач, про який йде мова, знаходиться далеко, цей процес може зайняти більше часу, ніж слід.

Кешування WordPress – це спосіб вирішити цю проблему, зберігаючи деякі дані вашого сайту в більш зручному місці. Таким чином, до нього можна отримати швидше і отримати доступ. Загалом, увімкнення кешування на вашому сайті – це розумний спосіб підвищити ефективність роботи.

Плагін Hummingbird дозволяє вам скористатися цим, надаючи різні різні типи кешування:

Керінг плагінів колібрі

Ви можете ввімкнути кешування сторінок, кешування веб-переглядача та інше за допомогою відповідного імені Кешування вкладки у вашому задньому кінці WordPress. Більш детально про те, що це за варіанти, і як вони працюють, перегляньте цей корисний посібник ви можете прочитати, як налаштувати параметри кешування в плагіні.

2. Стиснення GZIP

Ви, мабуть, знайомі з .блискавка розширення, яке є способом стиснення великих файлів, щоб їх було легше зберігати та транспортувати. GZIP – подібний, але більш потужний метод стиснення. Це може зробити файли вашого сайту меншими та швидшими для завантаження, не втрачаючи при цьому необхідних даних.

Деталі того, як працює стиснення GZIP, є трохи складними. На щастя, як і багато методів оптимізації швидкості, не потрібно розуміти всі технічні деталі, щоб використовувати його на своєму сайті.

За допомогою плагіна Hummingbird ви можете перейти до Колібрі> Стиснення GZIP щоб увімкнути три різні типи:

Плагін колібрі GZIP

Просто виберіть тип сервера, на якому розміщено ваш сайт, і натисніть на Застосувати правила кнопка. Плагін подбає про решту. Ви також можете зробити деякі ручні налаштування, якщо хочете.

3. Мініфікація

У чомусь мінімізація схожа на стиснення GZIP. Це ще один спосіб допомогти вашому сайту працювати швидше, видаляючи із коду непотрібні дані. Чим менше інформації буде передано між сервером та браузером, тим менше часу буде потрібно для завантаження ваших сторінок.

У колібрі ви можете отримати доступ до двигун мінімізації крізь Оптимізація активів вкладка в WordPress:

Оптимізація активів колібрі

Плагін сканує файли вашого веб-сайту та дозволить вам оптимізувати те, що вам подобається. Тут ви навіть можете перемістити певні “комерційні” файли коду в нижній колонтитул свого сайту, якщо ви знайомі з CSS. Це може допомогти ще більше прискорити сторінки WordPress.

4. Сканування ефективності

Незалежно від того, які методи оптимізації ефективності ви застосовуєте, вам потрібно буде стежити за своїм веб-сайтом і продовжувати його переробляти з часом. Один із способів зробити це – запускати періодичні сканування продуктивності, які ви можете зробити на своїй інформаційній панелі колібрі:

Сканування ефективності колібрі

Результати цих сканувань допоможуть вам визначити файли, які можуть уповільнювати ваш сайт. Більше того, ви можете натиснути на Поліпшити поруч із кожним елементом, що класифікується жовтим або червоним, і отримайте кілька порад, як підняти цей бал.

Заключні думки про ефективність сайту WordPress

Незважаючи на те, що швидкість роботи вашого сайту є важливою, керувати кожною з багатьох методик, необхідних для цього, може бути важко. Використання “все в одному” безкоштовний плагін для оптимізації швидкості може допомогти вам здійснити найважливіші кроки швидко та легко.

Наприклад, колибри дозволяють оптимізувати ефективність вашого сайту за допомогою:

 1. Кешування.
 2. Стиснення GZIP.
 3. Мінімізація.
 4. Сканування ефективності.

У вас є якісь питання щодо того, як підтримувати максимальну швидкість на своєму WordPress сайті? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map