Покрокове керівництво з міграції вашого сайту WordPress на нового хоста

Покрокове керівництво з міграції вашого сайту WordPress на нового хоста

Переміщення веб-сайту до нового хоста може бути непростим і стресовим досвідом, але цього не потрібно. Незважаючи на те, що є важливі кроки щодо переміщення вашого веб-сайту WordPress, якщо ви дотримуєтесь нашого посібника, ви можете досягти успіху.


Багато людей стикаються з необхідністю переїхати до нового господаря через проблеми з їх поточним провайдером і їх просто вистачило. Але занадто часто перехід на більш надійний хост затримується раз і знову, боячись помилитися та пошкодити ваш веб-сайт.

Щоб подолати проблему, люди можуть заплатити велику плату за професіонала, який перемістить їх сайт. Або шукайте нового хоста, який пропонує міграційну послугу як частину нового хостинг-пакету. І тоді є люди, які читають цю статтю, які беруть третій варіант, щоб вони самі просувалися.

Якщо ви витратите трохи часу на підготовку власного веб-сайту, про міграцію це нічого не турбує. Це може бути дуже простим проектом, якщо підійти до нього правильно і його можна легко відмінити, якщо виникнуть проблеми.

Давайте пройдемо кроки, необхідні для переміщення вашого веб-сайту WordPress на новий хост, але перш ніж ми розпочнемо показувати вам, як можна перенести свій сайт, пам’ятайте, що багато кращих хостинг-компаній WordPress насправді перенесуть ваш сайт для вас, тому якщо ви тільки що придбали новий план хостингу і хочете перенести свій сайт, перевірте свого нового постачальника хостингу, щоб дізнатись, чи пропонують вони безкоштовну міграцію.

Зміст

Швидко прокрутіть униз до будь-якого розділу, або навіть можете зробити закладку будь-якого із наведених нижче посилань, щоб полегшити повернення, якщо вам доведеться зробити перерву в процесі:

Крок 1. Створіть резервну копію файлів веб-сайту

FTP-передача

Перший крок перед переміщенням – створити резервну копію всіх аспектів вашого веб-сайту. Це повинно бути частиною вашої загальної безпеки WordPress і є хорошою практикою перед будь-якими істотними змінами. Але це також вимога перенести вашу установку WordPress, оскільки стільки даних переміщується.

То як створити резервну копію свого веб-сайту? Існує безліч плагінів, які можна використовувати для резервного копіювання WordPress для вас, наприклад VaultPress або Duplicator. За допомогою додатка для резервного копіювання ти зазвичай встановлюєш, а потім використовуєш вбудовані налаштування, щоб керувати тим, які файли створюються резервними копіями, як часто та де зберігаються резервні копії..

Як варіант, ви можете скористатися більш ручним підходом. Щоб отримати короткий підсумок, для резервного копіювання вручну потрібен інструмент передачі файлів (FTP) для доступу до файлів вашого веб-сайту. Дві популярні програми FTP – це FileZilla (PC) та Передати (Мак). Після встановлення вам потрібно буде використовувати обліковий запис SFTP (з вашого облікового запису веб-хоста) для підключення до сервера вашого веб-сайту. Після підключення виберіть і завантажте всі файли в каталозі свого веб-сайту. Сюди входить .htaccess файл, який встановлено приховано. Зверніться до довідкового файлу програми FTP, щоб він відображав приховані файли, якщо ви не можете бачити цей файл.

Залежно від кількості завантажень медіа на ваш сайт, це може зайняти деякий час. Поки ця завантаження триває, ми можемо розпочати другий крок та зробити копію вашої бази даних.

Крок 2: Експорт бази даних WordPress

Експорт баз даних

Експорт вашої бази даних – це простий процес, для виконання якого потрібно лише кілька кроків. Увійти в cPanel рахунок вашого веб-сервера та відкрийте phpMyAdmin застосування. Виберіть базу даних, що містить установку WordPress, зі списку на лівій бічній панелі та натисніть на Експорт в навігаційному меню.

Установки за замовчуванням a Швидкий експорт та SQL Формат експорту достатній для того, що нам потрібно. Клацніть на Іди почнеться процес експорту бази даних, і файл завантажиться на ваш локальний комп’ютер.

Після того, як експорт бази даних та передача файлів FTP завершиться, ви готові перейти до наступного етапу.

Крок 3: Створіть базу даних WordPress на новому сервері хоста

Перш ніж ми можемо розпочати міграцію на новий веб-хост, нам потрібно створити середовище для установки WordPress. Для цього потрібно створити базу даних, в яку можна імпортувати свої SQL дані.

Увійдіть до свого нового веб-хоста за допомогою наданих вами облікових даних користувачів та підключіться до програмного забезпечення cPanel. У нашому посібнику ми будемо використовувати додаток Бази даних MySQL. Якщо у вашого веб-хостингу не запущено цю програму, вам слід зв’язатися зі службою підтримки, щоб дізнатись про спосіб створення нових баз даних.

Етапи створення бази даних досить прості:

 • відчинено База даних MySQL і створити нову базу даних з відповідною назвою для вашого веб-сайту.
 • Створіть нового користувача MySQL (із захищеним паролем).
 • Додайте цей обліковий запис користувача до нової бази даних та надайте їй усі привілеї.

Запишіть ім’я бази даних, нове ім’я користувача MySQL та його пароль. Вам вони знадобляться незабаром.

Крок 4: Відредагуйте wp-config.php Файл

Перейдіть до папки на локальному комп’ютері, куди ви завантажили файли свого веб-сайту. У цій папці є файл, який називається wp-config.php який контролює доступ між WordPress та вашою базою даних.

Зробіть копію цього файлу і зберігайте його в іншій папці на локальному комп’ютері. Це необхідно для відновлення змін, які ми збираємось внести, якщо пізніше щось піде не так.

Відкрийте оригінальну версію файлу улюбленим текстовим редактором та внесіть наступні три зміни:

1. Змініть ім’я бази даних

Знайдіть наступний рядок:

define ('DB_NAME', 'db_name');

The db_name Частина цього рядка наразі буде встановлена ​​на ім’я бази даних MySQL вашого старого веб-хоста. Це потрібно змінити на назву нової бази даних, яку ви тільки що створили.

2. Змініть Ім’я користувача бази даних

Нижче ви знайдете рядок:

define ('DB_USER', 'db_user');

У цьому рядку потрібно змінити db_user частина з імені користувача вашого старого хоста, щоб відповідати новому створеному вами імені користувача.

3. Змініть пароль користувача бази даних

Нарешті, відредагуйте третій рядок:

define ('DB_PASSWORD', 'db_pass');

Як і в інших db_pass розділ цього рядка потрібно змінити на новий захищений пароль, який ви створили для свого користувача MySQL.

Зберегти wp-config.php і закрийте файл.

Крок 5. Імпортуйте свою базу даних WordPress

Імпорт бази даних

Тепер, коли у вас є нова база даних, з якою можна працювати, ми можемо розпочати процес імпорту.

Запустіть phpMyAdmin із програмного забезпечення cPanel на новому сервері та виберіть нову базу даних зі списку на бічній панелі ліворуч. Після відкриття виберіть пункт Імпорт в навігаційному меню.

В Файл для імпорту в розділі натисніть на Виберіть файл Натисніть кнопку і виберіть файл SQL, який ви експортували раніше.

Зніміть галочку Частковий імпорт Перевірте, чи формат встановлено SQL і натисніть кнопку Іди кнопка. Зараз почнеться імпорт бази даних.

Час цього імпорту залежить від розміру вашої бази даних. Вам слід отримати повідомлення про успішність імпорту після його завершення.

Крок 6: Завантажте файли WordPress своєму новому хосту

Тепер, коли ви підготували нову базу даних і переконфігурували файл wp-config.php, саме час почати завантажувати файли вашого веб-сайту.

Підключіться до нового веб-хостингу за допомогою програми FTP та перейдіть до папки, в якій буде розміщений ваш веб-сайт. Якщо це основний або єдиний сайт, встановлений на цьому веб-сервері, то завантаження файлів у папку public_html – це звичайний каталог.

Вибравши віддалений каталог, ви можете завантажувати файли свого веб-сайту, які тепер повинні включати оновлену версію wp-config.php. Як і при попередньому завантаженні, цей процес може зайняти деякий час.

Не видаляйте ці файли з локального комп’ютера, коли завантаження закінчиться. Вони ще потрібні до завершення останніх кроків.

Крок 7: Визначення нового домену та пошук / Заміна старого домену

Якщо ви переходите до нового / іншого домену, тоді вам слід прочитати цей крок, якщо ні, то ви можете пропустити це, оскільки вам не потрібно оновлювати свій сайт, щоб вказати на інший домен.

Однією проблемою, яку люди, як правило, мають під час переміщення свого сайту, є те, що вони додавали посилання на інші публікації на своєму веб-сайті або вставляли зображення безпосередньо, вказуючи на URL-адресу на сервері, внаслідок чого вони порушуються при переході на новий домен. Якщо ви хочете швидко та легко шукати будь-які екземпляри вашого старого доменного імені та замінювати його новим іменем, ми радимо вам переглянути Пошук Замініть БД скрипт на github. Це дозволить зробити це з великою легкістю. Просто переконайтесь, що ВИДАЛИТИ його після закінчення (з міркувань безпеки) і не розміщуєте його в кореневому домені, створіть тимчасову папку з випадковим іменем для розміщення сценарію.

Зміна URL-адреси сайту: виконуючи пошук та заміну старого домену та замінивши його на новий, ви також будете змінювати значення site_url та домашнього URL-адреси в базі даних (Зміна URL-адреси сайту), що гарантує, що коли ви намагаєтесь увійти на свій сайт на новому домені, він не намагатиметься перенаправляти вас на старий домен.

Крок 8: Остаточні штрихи

Цей крок насправді включає два окремих міні-кроки з (можливо) декількома днями між ними.

По-перше – перш ніж ви зможете використовувати сайт на своєму новому хості, вам потрібно буде переконфігуруйте налаштування DNS свого домену. Вони будуть встановлені так, щоб вони вказували на ваш старий хост, і вам потрібно буде вказати правильні записи на нову IP-адресу сервера.

Цей процес залежатиме від того, де у вас зареєстрований ваш домен. Деталі завершення цього процесу занадто різноманітні, щоб обговорити в цій публікації, але у вашого реєстратора домену повинні бути всі деталі, необхідні для внесення цієї зміни..

Зміни DNS можуть зайняти до 48 годин для повного розповсюдження. Найкраще це робити в період, коли ви очікуєте менший рівень трафіку. Протягом цього 48-годинного вікна ви повинні уникати будь-яких змін на своєму веб-сайті, оскільки ви можете змінювати стару версію сайту.

По-друге – після закінчення 48-годинного періоду вам слід отримати доступ до нового веб-хостингу, коли ви переходите на свій веб-сайт. Це в цей момент ви можете підключіться до свого старого веб-хоста, щоб видалити файли та базу даних. У вас все ще повинна бути локальна резервна копія цих файлів та експорт бази даних, а також оригінальний файл wp-config.php у випадку, якщо вам потрібно скасувати міграцію. Це може бути хорошою ідеєю тримати цей файл тривалий час, щоб бути на безпечній стороні.


Як бачимо, при розбитті на вищезазначені прості кроки процес не такий складний. Все, що потрібно насправді, – вам бути обережними на кожному кроці та надавати собі можливість повернутися до початкової версії до останнього можливого моменту (у разі виникнення проблем).

Ви нещодавно перенесли ваш веб-сайт WordPress? Повідомте нас про ваш досвід із процесом у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map