Покрокове керівництво для запуску блогу WordPress у 2020 році

Як запустити блог у 5 кроків з WordPress

Я все ще пам’ятаю, що вперше натрапив на WordPress. Я вирішив, що буду заводити блог – у мене ледве було читати блог раніше, не кажучи вже про створення одного з моїх власних. Хоча я мав деякі знання зі старого шкільного HTML та CSS ще в кінці 90-х (коли я створив веб-сайт, окрім блокнота та програмного забезпечення FTP), я вийшов із глибини.


WordPress – наш бажаний спосіб завести блог, оскільки з ним так просто працювати. Але факт полягає в тому, що так само просто забути, як залякує WordPress, коли ви вперше заводите блог. Те, що пропонує стільки функціональних можливостей, не може бути абсолютно інтуїтивним для новичка, що веде блог. Про те, як налаштувати, теми, плагіни та інше, варто подумати.

Зважаючи на вищесказане, я хотів створити дійсно простий посібник для початку роботи з веденням блогу WordPress. Це непотріб, голі кістки покрокове керівництво для створення блогу що готовий побачити світ у цілому.

Contents

Зміст:

Нижче наведено список різних кроків, тому якщо ви вже виконали крок (так), то ви можете пропустити праворуч до того кроку, на якому ви зараз перебуваєте, і якщо ви працюєте через посібник, ви завжди можете зробити закладку поточного кроку, який ви виконуєте ” повернутися до цього.

Крок 1. Отримайте хостинг WordPress

Перш ніж розпочати блог, вам потрібно місце для розміщення вашого блогу. В Інтернеті доступні сотні і, можливо, тисячі хостинг-компаній, але не всі хостинги однакові. Перше головне правило – нічого в житті не вільне – особливо хостинг. Тож якщо ви бачите рекламу компанії абсолютно безкоштовно, жодних струн, що додаються до хостингу, не купуйте. Вам буде набагато краще вкладати від 3 до 35 доларів на місяць у пристойний план хостингу.

Найкращий хостинг WordPress

Спільний хостинг Bluehost для WordPress

Bluehost – одне з найкращих імен, яке стосується веб-хостингу. Вони пропонують різноманітні плани, але за допомогою нашого посилання ви можете підкоригувати власний спільний хостинг-план, починаючи з просто $ 2,95 / міс (перший рік лише для нових клієнтів). Це прекрасний варіант, якщо ви тільки починаєте і ще не маєте великого бюджету для вкладення коштів у свій веб-сайт.

Отримайте Bluehost за $ 2,95 / місяць

Хостинг WordPress з використанням маховика

Flywheel – це керована хостингова компанія WordPress, яка пропонує плани, починаючи з просто $ 23 / міс для невеликих блогів (коли ви вибираєте річний план). Вони є фахівцями WordPress і пропонують безліч безкоштовних ресурсів (електронних книг, довідкових книг, відео), якими ви можете скористатися, щоб стати учасником WordPress pro.

Дізнайтеся більше про маховик

Веб-хостинг WordPress, керований WP Engine

WP Engine пропонує оптимізовані керовані плани WordPress хостингу починаючи з $ 35 / міс, але за допомогою нашого посилання ви можете заощадити 10% на своєму першому платежі (плюс додаткові 2 місяці безкоштовно, якщо ви підписуєтесь на річний план). Хоча вони коштують трохи дорожче, ніж інші хостингові компанії, вони є експертами WordPress, і саме ми довіряємо розміщення всіх наших веб-сайтів.

3 місяці безкоштовно в WP Engine

Кожен із них – чудовий варіант для нового блогу. Bluehost пропонує бюджетні свідомі плани, більш ніж здатні обробляти новий блог. Хоча якщо ви можете дозволити собі трохи більше щомісяця, ми настійно рекомендуємо хостинг для WordPress від Flywheel або WP Engine (який ми використовуємо), оскільки вони повністю управляють вашим сервером та основними оновленнями для вас. Крім того, пропонуємо резервне копіювання та сканування безпеки, що допоможе зробити ваш веб-сайт більш безпечним.

Найголовніше, що всі ці плани чудово працюють WordPress. Це наш найкращий метод для створення блогу, оскільки він простий у використанні, пропонує безліч дивовижних функцій і є надзвичайно гнучким (завдяки всім доступним тем і плагінам).

Крок 2: Встановіть WordPress та конфігуруйте налаштування

Як уже згадувалося, всі три плани хостингу, які ми рекомендуємо, повністю сумісні з WordPress та ідеальні, якщо ви хочете завести блог. Щойно ви вибрали план, який вам знадобиться встановити та встановити WordPress для вашого веб-сайту. Залежно від вашого хоста установка WordPress може дещо відрізнятися, але незалежно від того, який ви обрали ваш сайт, він повинен бути живим і готовим до ведення блогів за дуже мало часу.

 • Bluehost під час реєстрації є функція швидкого налаштування одним натисканням кнопки. Просто увійдіть до свого облікового запису та виберіть пункт «Встановити WordPress» у розділі веб-сайт. Звідти ви просто дотримуйтесь підказки на екрані, щоб вибрати ваше доменне ім’я та створити свою реєстраційну інформацію для адміністратора WordPress. Ви можете дізнатися більше про те, як встановити WordPress з Bluehost в нашому посібнику.
 • Маховик поставляється з попередньо встановленим WordPress та готовим до роботи. Оскільки плани хостингу Flywheel дозволяють встановлювати лише один веб-сайт за хостинговим планом, вам потрібно або додати домен (і створити свої адміністраторські входи в WordPress), або перенести веб-сайт за допомогою команди Flywheel (для початку роботи.
 • WP двигун це також керований план хостингу WordPress, тому вам не потрібно встановлювати WordPress. Однак вам потрібно буде додати новий домен або перенести веб-сайт (просто увійдіть та перейдіть на сторінку Встановити> Міграція сайту якщо ви хочете перенести свій веб-сайт, то перейдіть на веб-сайт чи запускаєте новий Встановити> Домени щоб вказати на ваш домен). Якщо ви вибрали план Pro або вище за допомогою WP Engine, ви можете встановити на своєму хостингу кілька веб-сайтів. Щоб додати новий сайт, наведіть курсор миші Встановлення і натисніть кнопку Додайте потім повторіть процес додавання вашого домену.
 • Інші хости: Якщо ви використовуєте інший хост, без проблем! Ви можете встановити WordPress на будь-якому хості (просто потрібно буде вручну завантажити та встановити WordPress).

Після того, як ви встановите WordPress і готові, ви можете перейти до своєї URL-адреси увійдіть у WordPress. У вашому обліковому записі хостингу має бути посилання на ваш логін для WordPress (зазвичай це стосується your-url.com/wp-login або wp-admin чи щось подібне). Використовуйте ім’я адміністратора або електронну пошту та пароль, які ви створили під час налаштування інформації для свого хостинг-акаунта.

WordPress дуже настроюється (насправді він налаштовується на 100%, оскільки це програмне забезпечення з відкритим кодом), але для цілей цього посібника я маю на увазі налаштування, доступ до яких здійснюється на вашій інформаційній панелі WordPress. Якщо навести курсор миші на Меню налаштувань елемент на бічній панелі, ви побачите ряд варіантів.

Це може здатися непосильним списком, але це не обов’язково – на цих сторінках є лише декілька основних налаштувань, про які вам потрібно потурбуватися. Давайте переглянемо кожен по черзі.

Загальні параметри WordPress

Налаштування WordPress: Загальні

На цій сторінці найважливішими налаштуваннями є поля для введення у ваше Назва сайту та мітка. Ви можете повернутися та змінити їх у будь-який час, але добре мати уявлення про те, що ви хочете використовувати для них для початку для послідовного брендування. Заголовок, ймовірно, буде просто назвою вашого сайту, торговою маркою чи вашим ім’ям (якщо це особистий блог), так що це просто. Для свого Tagline подумайте, що ви хотіли створити блог. Він повинен описувати, про що йдеться у вашому блозі. Ви також можете змінити формат дати та часу на цій сторінці, якщо цього хочете.

Написання налаштувань WordPress

У цьому розділі ви можете встановити Категорія публікації та тип публікації за замовчуванням для ваших статей. Зважаючи на те, що ви ще не почали вести блоги, це розділ, до якого ви можете пізніше повернутися. Це не дуже важливий крок, хоча він може допомогти пришвидшити процес ведення блогів на пару секунд, якщо редагувати типові налаштування за своїм смаком..

Читання налаштувань WordPress

Налаштування WordPress: читання

На вкладці читання ви хочете встановити, що Відображається ваша домашня сторінка. Виходячи з теми, яку ви використовуєте, можливо, ви захочете використовувати свої останні публікації в блозі або власну статичну сторінку. Детальніше про те, як налаштувати та редагувати домашню сторінку WordPress, читайте в нашому посібнику.

Параметри WordPress

Налаштування WordPress: обговорення

Ця сторінка містить усі налаштування, що стосуються коментарів на вашому сайті. У цей час ваші основні міркування повинні бути щодо чи дозволите ви людям публікувати коментарі чи ні і якщо cОменти повинні бути затверджені вручну. Є й інші варіанти, через які можна проглядатись, хоча більшість налаштувань за замовчуванням повинні справно працювати

Налаштування медіа WordPress

Тут ви можете знайти параметри обрізання для медіа (зображень), які ви додаєте на свій веб-сайт. WordPress включає варіанти для мініатюр, середніх та великих розмірів обрізання зображення. Ви можете просто залишити їх або налаштувати їх, якщо ви хочете використовувати попередньо встановлені розміри у своїх публікаціях.

Постійні посилання на налаштування WordPress

Налаштування WordPress: Постійні посилання

Постійні посилання – це те, що з’являється в адресному рядку веб-переглядача, коли відвідувач перебуває на будь-якій сторінці вашого веб-сайту – це ваша URL-адреса плюс унікальна ідентифікатор сторінки чи публікації. Наприклад, постійна посилання на цю сторінку – це “початок роботи з wordpress-блогів”.

На цій сторінці налаштувань ви побачите список різних форматів постійної посилання. За замовчуванням WordPress призначений для використання ідентифікатора публікації, який не дуже гарний. Замість цього ми, як правило, віддаємо перевагу та рекомендуємо Назва допису Варіант, оскільки він простий у використанні, є візуально привабливим і є додатковим стимулом для вашого SEO (використання ключового слова у вашому слизі, як правило, є хорошою справою).

Примітка. Після вибору структури постійної посилання та початку публікації публікацій її не слід змінювати без попередньої підготовки. Перемикання структури постійної посилання без належного планування та виконання може призвести до непрацюючих посилань та 404 помилок на вашому веб-сайті, тому будь ласка, будьте обережні та ці поради щодо безпечної зміни ваших постійних посилань..

Бонус: Ваш профіль

Окрім загальних налаштувань WordPress, ви також повинні ознайомитись зі своїм профілем користувача, який можна знайти у розділі Користувачі> Ваш профіль або натиснувши своє ім’я у верхньому правому куті екрана.

Налаштування WordPress: профіль користувача

Деталі, що містяться на цьому екрані, часто відображаються за темами (як правило, як автор публікації), тому важливо зайняти хвилину, щоб переконатися, що правильна інформація введена. Переконайтеся, що Відображати ім’я публічно випадаючий параметр встановлюється на ім’я, яке ви хочете показати світові. Це визначається вибором вашого імені користувача, імені та прізвища або псевдоніма. І якщо ваша тема включає підтримку біо не забудьте також додати це.

Нарешті, вам також знадобиться налаштувати a Граватар (використовуючи той самий обліковий запис електронної пошти, що і ваш вхід у WordPress) із зображенням, яке ви хочете використовувати для свого профілю. Зазвичай приємний вистріл в голову має сенс, хоча ви можете завантажити будь-яке зображення, яке вважаєте за потрібне.

Крок 3: Виберіть тему WordPress, щоб створити блог

Тут найчастіше потрапляють більшість нових блогерів – вони витрачають години та години на пошуки ідеальної теми. Тож дозвольте мені зняти ваші думки: ваша тема не так важлива, коли ви тільки починаєте роботу. Вашою єдиною увагою має бути створення вмісту та отримання його там, щоб люди могли його бачити. Не хвилюйтеся про дизайн вашого веб-сайту занадто сильно, поки у вас не з’явиться велика аудиторія, яка б вам сказала, подобається чи ні.

За замовчуванням ви побачите щорічну тему WordPress, активну на своєму веб-сайті. Automattic (люди, що стоять за WordPress) випускає новий щороку, і кожен орієнтований на блогерів (найновіша тема Двадцять сімнадцять, але двадцять вісімнадцять на цьому шляху). Щороку ця нова тема, як правило, більш ніж підходить для тих, хто тільки починає працювати з WordPress, щоб завести блог.

Теми WordPress за замовчуванням

Але в якийсь момент ви, ймовірно, захочете перейти до теми, що має більше можливостей для вашого зростаючого веб-сайту. Зробити перемикач легко – все, що вам потрібно зробити, це встановити нову тему. Просто перейдіть до Зовнішній вигляд> Теми> Додати нове через бічну панель. Натисніть кнопку, щоб завантажити свою тему. Потім виберіть поштовий файл теми для завантаження, встановіть її та активуйте. Та-да! Ви щойно встановили прекрасну преміальну тему з більшою кількістю функцій та опцій, які ви отримаєте у вільній темі.

Хоча на вибір і вибір безкоштовних і преміальних тем можна вибирати безліч, ви дійсно не можете перемогти якість тем, створених тут на WPExplorer. Ось кілька наших улюблених.

Шикарний стиль життя та електронна комерція Premium WordPress

шикарний WordPress блог і магазин теми

Інформація та DownloadView Демо

Chis – це прекрасна та елегантна тема блогів з повною підтримкою WooCommerce. Це означає, що писати про свої улюблені теми легко і просто продавати свої товари. Акуратний так?

Тема WordPress нульового безкоштовного блогів

тема нульового блогу WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Нуль – це чистий і мінімальний варіант блогу з простою навігацією по лівій бічній панелі. Відмінно підходить для особистих чи фотографічних блогів, Zero має все необхідне, не роздуваючись. Плюс це безкоштовно, так що не любити?

Mesa Безкоштовний муляр Блог WordPress Тема

Безкоштовна тема Mesa WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Mesa – це стильна та вільна тема блогу WordPress для ведення блогів, яка чудово підходить для особистих чи професійних блогів. Ця тема підтримує багато форматів публікацій та містить корисні параметри налаштування, які допоможуть вам рухатися.

Загальна багатоцільова та блогова WordPress тема Ultimate Drag & Drop

Загальна тема WordPress Vlogging

Інформація та DownloadView Демо

Нарешті, як ми не могли не згадати Total? Тема Total – це лише те, що є загальним рішенням для будь-якого типу веб-сайтів, особливо з тим, як ви хочете завести блог. Завдяки вдосконаленому конструктору сторінок перетягування та опускання, безлімітні параметри кольорів, користувацькі шрифти Google, вбудовані портфелі та галереї, преміум-слайдери, формати відео та аудіо повідомлень, конструктор заголовків, спеціальні віджети та багато іншого можна легко налаштувати. Створіть особистий блог, керуйте корпоративним веб-сайтом, публікуйте свої влоги, діліться рецептами тощо. Нічого всього не може зробити!

Але це лише деякі з наших улюблених, які полегшать вам запуск блогу. Тепер, коли у вас вибрана тема, саме час розібратися у виборі плагінів!

Крок 4: Встановіть рекомендовані плагіни

Якщо теми є першим каменем спотикання для нових блогерів, то плагіни повинні посісти друге місце. Занадто просто витратити години на установку будь-якої кількості плагінів, перш ніж ви дійсно зробите що-небудь у плані створення вмісту. Це величезний час смоктання.

Насправді ви не потреба будь-які плагіни, щоб розпочати роботу як блогер. WordPress добре обладнаний поза коробкою. Однак є кілька плагінів, які я рекомендую вам встановити та активувати, щоб максимально використати ваш блог.

Примітка. Кожен із цих плагінів безкоштовний і його можна встановити за допомогою навігації до Плагіни> Додати нове через бічну панель. Потім або використовуйте поле пошуку, щоб переглянути безкоштовний плагін у сховищі (або натисніть, щоб завантажити плагін, який ви завантажили в іншому місці).

Коли ви знайшли потрібний плагін, натисніть посилання «Встановити зараз». Після того, як плагін буде встановлено, вам буде надана можливість активувати ваш новий плагін. Це воно! Плагін зараз встановлений та активований. Налаштування кожного з цих рекомендованих плагінів має бути досить простим, але якщо у вас є якісь прості запитання, ви можете задати їх у розділі коментарів нижче або завітати на сторінку плагіна на WordPress.org, щоб відкрити тему підтримки.

Для захисту від спаму спробуйте Akismet

Плагін захисту від спаму Akismet WordPress

Спам з коментарями може бути величезною проблемою пізніше, якщо ви не встановите дорожній блок або два для зупинки спамерів. Плагін номер один для цього – WordPress Акісмет, і хоча є інші додатки для спаму, ми вважаємо, що це найкращий плагін захисту від спаму для WordPress. Akismet досить простий у використанні – просто встановіть, активуйте та виберіть рівень «суворості». Після цього Akismet просканує ваші коментарі та автоматично перемістить підозрілі коментарі у вашу спам-папку. Все, що вам потрібно зробити, це пам’ятати, що очистити їх.

Щоб додати соціальний обмін, розгляньте AddThis

AddThis Social Plugin

Ви хочете, щоб люди поділилися вашим вмістом? Тож якщо ваша тема вже не підтримує соціальний обмін, вам знадобиться встановити плагін для цього. Хороший безкоштовний варіант Додайте це. Їх безкоштовний плагін для соціального обміну додає опції для 200+ соціальних мереж, багато стилів кнопок та безліч місць розташування (бічна панель, заголовок, віджет, вміст тощо) – все безкоштовно. Якщо ви хочете переглянути свою аналітику або мати більш вдосконалені варіанти спільного доступу, вам знадобиться премія ДодатиЦій рахунок, але для більшості блогерів просто плагін пропонує багато.

Оптимізуйте свій SEO з Yoast

Йоаст SEO

Оптимізація пошукових систем або короткий варіант SEO – важливий аспект будь-якого веб-сайту. Але, щоб стати експертом з SEO, потрібні роки і навіть тоді вам потрібно продовжувати вчитися. Ось чому плагіни на зразок Yoast SEO є важливим доповненням для користувачів WordPress. Нам подобається Yoast SEO, оскільки він включає основні варіанти SEO для сухарів, заголовки, уривки, оптимізацію ключових слів та інше.

Додайте Google Analytics за допомогою MonsterInsights

MonsterInsights Analytics для WordPress

Прекрасний спосіб побачити, як працює ваш сайт, – це відстежувати відвідування його через Google Analytics. Ознайомтеся з нашим посібником про те, як налаштувати Google Analytics для свого веб-сайту, але як тільки ви створили обліковий запис і додали код відстеження до свого веб-сайту, ви можете розпочати моніторинг свого веб-сайту. Звичайно, ви можете щодня вручну перевіряти свій обліковий запис Google Analytics, але WordPress – це гнучка CMS, що пропонують безліч простих у використанні плагінів, що інтегрують вашу аналітику у вашу інформаційну панель WordPress. Ми рекомендуємо MonsterInsights оскільки він добре працює з Yoast SEO – таким чином ви можете поєднати вашу SEO-стратегію з вашим SEO-моніторингом для набагато кращих результатів.

Підтримуйте резервні копії WordPress за допомогою VaultPress

VaultPress для WordPress

Завжди корисно планувати найгірше, а одним із найкращих безпечних помилок, коли ви запускаєте блог із WordPress, регулярно створює резервні копії.. VaultPress це безкоштовний плагін, але він вимагає преміального членства, щоб ви могли створювати та підтримувати повне резервне копіювання сайту. Це частина преміальних планів Jetpack, які починаються всього з 3,50 доларів на місяць (лише 39 доларів на рік), що є дуже низькою ціною, щоб мати повний спокій, що ваш веб-сайт має план B. Якщо ви не хочете використовувати плагін для резервного копіювання, немає проблем. Існує кілька різних безкоштовних методів, які ви можете використовувати для резервного копіювання WordPress через ваш хостинг план або замість цього вручну.

Крок 5: Почніть вести щоденник

На даний момент ваш блог майже готовий до створення контенту, і є ще пару речей, про які слід подбати. Перший – це позбавлення від зразкового допису, сторінки та коментарів, які WordPress включає за замовчуванням.

Видаліть зразок сторінки та повідомлення

Спочатку натисніть на Сторінки пункт меню на бічній панелі. У вашому абсолютно новому блозі ви побачите лише одну зразкову сторінку, яку ви можете видалити, наведення курсору на кожну та вибору Сміття варіант.

видалення допису WordPress

Наразі вам не потрібно створювати жодних нових сторінок, хоча ви, можливо, захочете повернутися пізніше, щоб у якийсь момент створити сторінку About або About. Наразі ми зосереджені на тому, щоб ваш блог перейшов, що не вимагає нічого, крім публікацій. Тож натисніть на Постів на бічній панелі і так само, як і зі своїх сторінок, видаліть зразок публікації під назвою “Привіт, світ!”

Тепер ваш блог свіжий, чистий і готовий до ваших слів мудрості.

Створіть своє перше повідомлення

Давайте подивимось на створення вашої першої публікації. Просто перейдіть до Повідомлення> Додати нові через бічну панель, і вам буде представлений екран, подібний до зображеного нижче:

Напишіть своє перше повідомлення в блозі

Є три ключові моменти, щоб ви могли відкрити свою першу публікацію (хоча у нас є докладний посібник щодо публікації вашого першого допису WordPress):

 1. Створіть назву для своєї публікації: Це надходить у поле безпосередньо під “Додати нову публікацію”. Зробити це чітким, стислим і привабливим. Також добре включити ключове слово.
 2. Напишіть свій зміст: Це стосується головного редактора текстового редактора, який займає більшу частину екрана. Це редактор “Що ви бачите-що-що-що-що-ви-отримуєте” (WYSIWYG коротко), це означає, що ви можете бачити зміни, які ви вносите в редактор, використовуючи включені параметри (жирний шрифт, курсив, розміри шрифту, посилання тощо) ) або вставлення носія (зображення, відеопосилання та ін.).
 3. Рекомендовані зображення, категорії та теги: Якщо ви хочете зараз додати популярне зображення, саме час зробити це. Ми також рекомендуємо використовувати категорії (широкі групи публікацій) та теги (конкретні, нішеві дескриптори), оскільки вони полегшують читачам переглядати ваш веб-сайт пізніше, коли у вашому блозі є сотні публікацій..

Закривши ці три точки, натисніть на Опублікувати кнопка. Це все – створення контенту в WordPress – це просто! Хоча є ряд речей, які ви можете зробити для оптимізації та кращого представлення своїх публікацій, Ключ до початку роботи полягає лише в тому, що: починаємо. Пізніше хвилюйтесь про тонкий шрифт, але наразі дістайте деякий вміст там!

Додати додаткові функції

Ви завжди можете додати на свій веб-сайт WordPress. Додайте більше сторінок, додайте більше плагінів, виберіть нову тему, щоб додати нові стилі. Небо – це межа! Ось ще кілька загальних функцій, які ви можете додати на свій сайт (зміна спойлера – для багатьох потрібен лише плагін).

 • Як додати форум до WordPress
 • Як додати магазин до WordPress
 • Як додати Google Шрифти до WordPress
 • Як налаштувати дизайн веб-сайту
 • Як додати конструктор сторінки

Чого ти чекаєш? Перейдіть до блогу!

Почати роботу з веденням блогів насправді так само просто, як описані вище п’ять кроків, і крива навчання для створення блогу є неглибокою, якщо ви почнете з веслування, а не зі стрибків у глибокий кінець. Існує достатньо часу для того, щоб нав’язувати незначні теми, нові плагіни та оптимізувати ваше SEO, але успішне ведення блогів майже завжди повертається до зміст що ви виробляєте.

Здебільшого відвідувачі не піклуються про те, що стосується вашого дизайну чи вигадливих функціональних можливостей плагінів, ніж про ваш вміст. Отож, сприймайте серце блогів, приступайте до створення та розпочинайте блог!

У вас є запитання щодо створення блогу? Або вести блог WordPress конкретно? Ми будемо раді допомогти – просто залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map