Погляд на оптимізований хостинг WordPress Bluehost

Розглянуто оптимізований Bluehost WordPress хостинг

Ви вирішили самостійно розмістити блог або веб-сайт WordPress, але не знаєте, яку хостинг-компанію використовувати? Здається, існує нескінченна кількість варіантів хостингу WordPress, доступних для власників веб-сайтів.


Однак хостингові компанії розуміють силу WordPress, і багато хто почав оптимізувати свої послуги хостингу спеціально для користувачів WordPress. Bluehost – одна з таких компаній. Вони полегшують вам розміщення та створення веб-сайту WordPress в найкоротші терміни, і вони пропонують варіанти хостингу, налаштовані спеціально для користувачів WordPress.

У цьому дописі ми зрозуміємо, що насправді означає оптимізований хостинг WordPress, переглянувши функції Bluehost, які роблять оптимізований хостинг для WordPress унікальним.

Bluehost: Нічого не дивно хостингу для WordPress

10-річне схвалення Bluehost від WordPress.org

Блогери в Інтернеті посилаються на швидкість, знаючі агенти з обслуговування клієнтів Bluehost і доступність. Вони пропонують ряд продуктів хостингу. Спільний хостинг часто є найкращим варіантом для невеликих веб-сайтів, які тільки починаються. Нові акаунти мають безкоштовний домен на 12 місяців, покращену панель управління та ціни, які починаються від $ 3,49 на місяць протягом першого року (якщо ви використовуєте наше посилання вище). За допомогою базового плану ви можете розмістити один домен і встановити WordPress одним клацанням миші, або ж скористатися конструктором веб-сайтів Bluehost.

Якщо ви хочете розмістити кілька веб-сайтів, план Plus розміщує десять сайтів за $ 10,99 на місяць (або $ 5,95 на місяць у продажу), і ви можете розмістити необмежену кількість веб-сайтів з планом бізнесу Pro Bluehost за $ 23,99 на місяць (13,95 дол. США за кожну місяць у продажу).

Кожен план хостингу включає вказану кількість облікових записів електронної пошти, крім профільного плану, який пропонує необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Нарешті, за дещо іншою структурою плати та функцій ви можете ознайомитися з новим хмарним хостинговим рішенням Bluehost.

На додаток до своїх стандартних пропозицій Bluehost розширює власний сервіс та технологію зі своїм спеціалізованим продуктом: Оптимізований хостинг для WordPress.

Тепер давайте докладніше розглянемо …

Оптимізований хостинг Bluehost для дослідженого WordPress

Хостинг для WordPress, оптимізований Bluehost

Перевіряючи сторінку продукту Bluehost для оптимізованого хостингу, одне з перших, що ви можете помітити, – це перелік більш високих цін. Наприклад, найменш дорогий план становить $ 24,99 на місяць (перший місяць продається за $ 12,49). Але за допомогою цього плану ви можете розмістити до п’яти веб-сайтів. Цей план також включає 30 Гб пам’яті, 2 ГБ оперативної пам’яті, цілодобову підтримку клієнтів, розширений cPanel, безпеку SiteLock і може обробляти до мільйона відвідувачів сайту щомісяця.

На їх цільовій сторінці розміщено багато додаткових функцій, але мені було незрозуміло, як ці функції виправдовують більшу вартість. Тож я зателефонував до служби підтримки клієнтів і запитав: «Наскільки саме хостинг Bluehost оптимізований для WordPress? Що відрізняє його? “

На мій подив, один із торгових партнерів Bluehost (Метт) отримав корисні відповіді.

Оптимізація рівня сервера

Хостинг для оптимізованих WordPress серверів Bluehost

Основний спосіб, завдяки якому Bluehost оптимізує плани хостингу WordPress – це присвоєння кожного облікового запису приватному серверу – веб-ресурси лише у вас. Однією з причин, чому інші варіанти хостингу є менш дорогими, є те, що тисячі веб-сайтів, керованих WordPress, мають спільний сервер. Але структура серверної платформи Bluehost означає, що ваш веб-сайт має власну оперативну пам’ять, процесор та менеджери процесів (PHP-FPM). З-за цього Bluehost пропонує, що ваш веб-сайт буде мати мало часу до простою, і він буде працювати з більшою швидкістю для відвідувачів вашого сайту..

Розширена панель управління

Багато хостинг-компаній використовують cPanel як панель приладів панелі управління. CPanel – це так званий штаб-квартира вашого веб-сайту. Bluehost пішов на крок далі, налаштувавши cPanel, щоб запропонувати більш ефективний та зручний для користувачів досвід.

Наприклад, ви можете встановити WordPress одним клацанням миші, і ви зможете легко придбати та встановити преміум-теми через включений MOJO Marketplace, який інтегрований у налаштований cPanel Bluehost. Їх cPanel також був розроблений для хорошої навігації на планшетному ПК або настільному комп’ютері. І хоча для деяких це може бути зручно, ми рекомендуємо вимкнення плагіна Mojo Market як один із перших кроків під час налаштування свого веб-сайту за допомогою Bluehost. Багато наших клієнтів, які користуються нашими преміальними темами, повідомили про проблеми, помилки та повільність при їх використанні, і існує так багато інших чудових тем, які можна вибрати в Інтернеті (включаючи наші власні безкоштовні теми WordPress) за межами ринку.

Підтримка експертів WordPress

Підтримка експертів WordPress

Усі фахівці на довідковій службі Bluehost проходять навчання як орієнтуватися в WordPress та допомагати створювати веб-сайт. Отож, ви вирішили зареєструватися на їх оптимізованому хостингу WordPress чи ні, ця допомога вам доступна. Насправді їхні фахівці навчаються так добре, що WordPress рекомендував цю хостинг-компанію протягом останніх десяти років.

Різниця в підтримці цього оптимізованого варіанта хостингу полягає в тому, що технічні працівники з обслуговування клієнтів проходять висококласне навчання з декількома основними розробниками WordPress.

Це надає різний рівень підтримки, який підходить під ваші потреби в межах будь-якої дилеми, з якою ви можете зіткнутися під час входу. Оптимізований WordPress хостинг клієнтів часто відчуває коротший час очікування, коли вони звертаються за технічною підтримкою. Іноді взагалі немає часу на очікування. (В сторону я також зателефонував у відділ технічної допомоги, і на мій дзвінок було відповідено протягом декількох секунд.)

Безпека сайту

bluehost-партнери-із -блокуванням-веб-безпекою

Людські та віртуальні хакери люблять WordPress, особливо менші веб-сайти; це, мабуть, є останньою проблемою для злому. У мене був зламаний ряд моїх веб-сайтів WordPress, поки я не навчився правильно їх захищати. Тож знаючи, що у вас буде Безпека сайту при установці – велика справа. SiteLock встановлює брандмауер та щоденно сканує ваш сайт на предмет наявності зловмисних програм, не уповільнюючи його.

Висновок

Існує багато варіантів хостингу для WordPress там, і Bluehost варто врахувати. На додаток до покращеного вигляду та вигляду, Bluehost співробітники WordPress основних розробників та спонсорують події WordCamp, щоб допомогти в подальшому знаннях WordPress. Це говорить про те, що крім пропонування продуктів, пов’язаних із WordPress, Bluehost прагне розширити власні знання з цієї теми.

Перегляньте цей список функцій і порівняйте його з вашими веб-хостингами WordPress, щоб визначити, чи оптимізований Bluehost WordPress хостинг є життєздатним варіантом для вас. Здається, вони зробили деякі візуальні, текстові та сервісні покращення після одного з їхніх оглядів 2013 року, але думки різняться. Найкраще ви прочитаєте інформацію, знайдену тут і на Bluehost.com, а потім подзвоніть їм, якщо у вас є додаткові запитання.

Продавець, з яким я розмовляв, був обізнаним і пояснив відмінності між їх оптимізованою службою WordPress та іншим керованим варіантом розміщення WordPress (за моїм запитом), не будучи продажами. Так що принаймні, якщо члени їхньої торгової групи підходили до дзвінків аналогічно, ви можете телефонувати та задавати питання, не відчуваючи, ніби ви заплутаєтеся в рибній сітці. Ви також можете зв’язатися з технічною підтримкою для отримання більш детальних питань щодо оперативної пам’яті, продуктивності сервера та інших технічних аспектів, які впливають на потреби вашого веб-сайту.

Ви використовували Bluehost для створення свого веб-сайту або блогу WordPress? Як це працювало для вас? Чи доступні додаткові функції через Bluehost, які тут не згадуються? Допоможіть іншим, згадуючи їх у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map