Написання простого плагіну WordPress, Посібник для початківців

Мовою простої мови плагін WordPress – це проста програма, яка допомагає вам налаштувати та покращити веб-сайт WordPress, не редагуючи основне програмування. Коли ти опановуєш Розробка плагінів WordPress, ви зможете за будь-який час додати всілякі функціональні можливості до свого блогу WordPress. Але перш ніж стати професіоналом, ви повинні навчитися мотузці.


WordPress Plugin – це програма або набір однієї або декількох функцій, написаних на мові скриптів PHP, що додає певний набір функцій або послуг у веб-журнал WordPress, який можна легко інтегрувати з веб-журналом за допомогою точок доступу та методів. надається інтерфейсом прикладної програми WordPress Plugin (API). – Написання плагіна, WordPress Codex

У сьогоднішньому дописі ми ознайомимо вас із процесом створення вашого першого плагіна WordPress. Ми будемо тримати підручник простим для обслуговування вперше розробника, який мало що знає PHP (мова сценаріїв за WordPress).

Перш ніж перейти до фактичного кодування, ми розглянемо кілька речей, які вам слід зрозуміти щодо розробки плагінів WordPress.

Основи, які потрібно знати, перш ніж створювати плагін WordPress

У цьому розділі ми розкриємо перші кілька кроків вам потрібно дотримуватися під час створення плагіна WordPress. Крім того, ми згадаємо про всі різні речі, які потрібно враховувати під час написання плагіна. Чудово. Почнемо з основ.

Як назвати плагін WordPress

Перш ніж все інше, вам потрібно придумати унікальне ім’я для вашого плагіну WordPress. Один з найкращих способів визначити сприятливе ім’я – подумати, що зробить ваш плагін. Так, наприклад, якщо ваш плагін допоможе людям ділитися вмістом через соціальні медіа, ви можете включити у назву словосполучення «спільний доступ до соціальних мереж». Інша річ, імена плагінів можуть бути кількома словами, тому не потрібно творчості.

Ім’я вашого плагіна має бути унікальним, щоб уникнути конфліктів з іншими плагінами. Щоб переконатися, що ваше ім’я є унікальним, ви можете здійснити пошук Google за цим ім’ям Крім того, ви можете шукати різні каталоги плагінів, включаючи Сховище плагінів WordPress.

Щоб назвати будь-який плагін, ми повинні створити принаймні один файл плагінів (основний файл PHP), який знайомить нас із наступним розділом.

Як створити файли плагінів

Плагін може складатися з одного файлу PHP або декількох файлів, залежно від того, що він призначений. Найважливіший файл – головний PHP-файл, що є еквівалентом index.php та index.html у темах WordPress та HTML відповідно.

Рекомендується розробникам WordPress називати основний файл плагінів після свого плагіна за домовленістю. Наприклад, основним файлом плагіну для плагіна під назвою плагін WP Renym буде wp-renym.php. Якщо ви додаєте роздільник у своє ім’я, використовуйте лише дефіси (-) між словами, на відміну від підкреслення (_).

Як було сказано вище, плагін може бути створений з одного або декількох файлів (зображення, JavaScript, мова, CSS-файли тощо). У будь-якому випадку ваші плагінні файли повинні жити в одному каталозі. Тож для плагінів на ім’я WP Renym the wp-renym.php файл буде розміщений у wp-реним папку. Додаткові підпапки можна додати в основну папку плагінів, щоб містити та упорядковувати інші файли.

Після того, як ви закладете весь код на плагін, ви потім стисніть основну папку в zip-файл (у цьому випадку це буде wp-renym.zip-архів) для завантаження та встановлення на веб-сайті WordPress.

Додавання заголовка файлів до головного файлу PHP

Якщо ви називаєте свій плагін, вам слід додати інші деталі, такі як опис, версія, ліцензія, ім’я автора – в основному все, що відображатиметься під вашим плагіном і поряд з ним. Екран плагінів WordPress – заголовок плагіна. Для цього ви повинні використовувати a стандартний заголовок інформації плагіна вгорі вашого основного файлу PHP Ось як виглядає типовий заголовок:


/ *
Назва плагіна: Ім'я вашого плагіна
URI плагіна: http: // посилання на домашню сторінку плагіна
Опис: Опишіть, про що йдеться у вашому плагіні кількома короткими реченнями
Версія: 1.0
Автор: Ваше ім'я (Так! Тут приходить слава ...)
URI автора: http: // посилання на ваш веб-сайт
Ліцензія: GPL2 тощо
URI ліцензії: http: // посилання на вашу ліцензію на плагін
* /

Кожен параметр у заголовку вище пояснюється сам собою, тому я не буду вникати в деталі. Просто переконайтеся, що ви включили відповідне http: // або https: // під час написання URI-плагінів та авторів або посилання не працюватимуть.

Дотримуйтесь заголовка з наступною інформацією про ліцензію, якщо ви будете використовувати Ліцензія GPL2 або ліцензію сумісний з GPL2:

/ * Авторські права YEAR PLUGIN_AUTHOR_NAME (електронна адреса: Ваша електронна адреса)
(Ім'я плагіна) - це вільне програмне забезпечення: ви можете перерозподілити його та / або змінювати
це згідно з умовами Загальної публічної ліцензії GNU, опублікованої виданням
Фонд вільного програмного забезпечення, або версія 2 Ліцензії, або
будь-яка пізніша версія.

(Ім'я плагіна) поширюється з надією, що воно стане в нагоді,
але БЕЗ будь-якої гарантії; навіть не маючи на увазі гарантії
ПЕРЕДАЧАЛЬНІСТЬ або ФІТНІСНОСТІ ДЛЯ ЧАСНОЇ ЦІЛІ. Дивіться
Загальна публічна ліцензія GNU для отримання детальної інформації.

Ви мали отримати копію Генеральної публічної ліцензії GNU
разом із (Плагін ім'я). Якщо ні, дивіться (http: // посилання на вашу ліцензію на плагін).
* /

Обсяг цього підручника не дозволяє нам вийти за рамки цих основних етапів. Вам потрібно буде перевірити написання плагіна посібник у кодексі, щоб дізнатися більше про гачки плагінів WordPress, теги шаблонів, збереження даних плагінів до баз даних, механізм параметрів плагінів та оновлення додатка серед іншого. До кодексу також належить маса Ресурси плагіна колекція, яка рясніє відеогідами, розширеними темами та іншим.

Тепер, коли ми розкрили основи, напишемо простий плагін WordPress, який буде виконувати дві основні (але витончені) функції:

 • Замініть слова у своєму змісті на власний вибір слів
 • Додайте примітку “Дякую, що прочитали цей підручник …” в кінці кожної публікації блогу.

Як написати простий плагін WordPress – WP Renym

У цьому розділі ми напишемо код для плагіна WP Renym, про який я згадував весь час.

Що тобі потрібно:

 • Ваш улюблений редактор коду (напр. Блокнот++ & SublimeText)
 • Веб-переглядач, щоб побачити ваш плагін на роботі (напр. Хром)
 • Працюючий WordPress установка

Назви наш плагін

Спочатку ми перевірили сховище плагінів WordPress і здійснили пошук в Google за нашим іменем; WP Renym був безкоштовним. Моїм початковим вибором було перейменування WP, але воно вже було прийняте.

Переходимо далі… Відкрийте новий файл у редакторі коду та додайте наступний код у верхній частині після відкриття додатка :

/ *
Назва плагіна: WP Renym
URI плагіна: http: // посилання на домашню сторінку плагіна
Опис: Цей плагін замінює слова власним вибором слів.
Версія: 1.0
Автор: Фредді Мурюкі
URI автора: http: // посилання на ваш веб-сайт
Ліцензія: GPL2 тощо
URI ліцензії: https: // посилання на вашу ліцензію на плагін

Авторські права YEAR PLUGIN_AUTHOR_NAME (електронна адреса: Ваша електронна адреса)
(Ім'я плагіна) - це вільне програмне забезпечення: ви можете перерозподілити його та / або змінювати
це згідно з умовами Загальної публічної ліцензії GNU, опублікованої виданням
Фонд вільного програмного забезпечення, або версія 2 Ліцензії, або
будь-яка пізніша версія.

(Ім'я плагіна) поширюється з надією, що воно стане в нагоді,
але БЕЗ будь-якої гарантії; навіть не маючи на увазі гарантії
ПЕРЕДАЧАЛЬНІСТЬ або ФІТНІСНОСТІ ДЛЯ ЧАСНОЇ ЦІЛІ. Дивіться
Загальна публічна ліцензія GNU для отримання детальної інформації.

Ви мали отримати копію Генеральної публічної ліцензії GNU
разом із (Плагін ім'я). Якщо ні, дивіться (http: // посилання на вашу ліцензію на плагін).
* /

Збережіть файл як wp-renym.php у папці wp-renym. Якщо у вас ще немає папки, створіть її. wp-renym.php буде вашим основним файлом PHP.

Додавання функцій

Тепер, щоб додати фактичні функції до плагіна. Трохи під кодом вище, додайте наступну функцію для виправлення неправильних написань wordpress до WordPress:

функція renym_wordpress_typo_fix ($ текст) {
повернути str_replace ('wordpress', 'WordPress', $ text);
}
add_filter ('the_content', 'renym_wordpress_typo_fix');

renym_wordpress_typo_fix – це унікальне ім’я, якому ми дали функцію. Додаючи нові функції, ніколи не запускайте їх wp_ – це запобігає будь-якій майбутній несумісності з функціями коду WordPress, у яких усі використовують префікс wp_.

Наша функція PHP приймає ($ text) в якості аргументу і повертає 1-й рядок ‘wordpress’ замінено на 2-й рядок ‘WordPress’.

Ми додали фільтр (add_filter) у свій плагін, щоб повідомити про нашу функцію ( renym_wordpress_typo_fix ) працювати над обраним нами текстом, який у цьому випадку є всім вмістом публікації (the_content).

Щоб замінити більше одного слова (можливо, ви хочете відредагувати кілька слів у своєму блозі або використати плагін як простий фільтр ненормативної лексики), замініть наведений вище код наступним кодом:

функція renym_content_replace ($ вміст) {
$ search = array ('wordpress', 'коза', 'Великдень', '70', 'сенсаційний');
$ zamjenski = масив («WordPress», «кава», «Великодні свята», «сімдесят», «надзвичайний»);
повернути str_replace ($ пошук, $ заміна, $ вміст);
}
add_filter ('the_content', 'renym_content_replace');

У нашому коді вище ми вже вибрали слова для заміни, напр. wordpress, козел, Великдень тощо. Ми також вибрали слова, що замінюються, наприклад WordPress, кава, великодні свята тощо. Сподіваємось, код дещо пояснюється:

 • The renym_content_replace функція приймає ($ content) в якості аргументу, замінює всі слова, що містяться в масиві пошуку $ і повертає змінені тепер слова WordPress.
 • $ search містить усі слова, які потрібно замінити
 • $ zamjeна містить слова-замінники
 • str_replace робить те, що найкраще, замінюючи слова новими

Зауважте, як ми додаємо префікс реним до кожної функції. Це запобігає конфлікту з іншими плагінами, які можуть бути встановлені. Ви повинні звикнути додавати префікси до своїх функцій, будь-ласка, розробляєте плагіни, теми чи віджети.

Якщо ви виконали вищезазначені дії, ваш плагін може ефективно замінити всі вибрані слова. Тепер додамо примітку “Дякуємо, що прочитали цей підручник …”, яка з’явиться внизу кожної публікації. Додайте наступний код у свій основний файл плагіна ( renym_content_replace ) перед закриттям дужки PHP ( ?> ), Що надходить в останньому рядку:

функція renym_content_footer_note ($ вміст) {
$ content. = '
Дякуємо, що прочитали цей підручник. Можливо, наступного разу я дозволю вам придбати мені каву! Для отримання додаткових уроків WordPress відвідайте наш блог
'; повернути $ вміст; } add_filter ('the_content', 'renym_content_footer_note');

Збережіть зміни. The renym_content_footer_note Функція додає розмітку HTML до параметра вмісту $ і повертає нове значення WordPress. Ми також додали в наш текст клас нижнього колонтитулу, щоб потім його було легко стилізувати.

Ми включили фільтр (add_filter), який вказує на нашу функцію працювати з обраним нами текстом, який є вмістом публікації, представленим the_content.

Стисніть папку

На даний момент ваш фінал wp-renym.php файл повинен виглядати так:

Дякуємо, що прочитали цей підручник. Можливо, наступного разу я дозволю вам придбати мені каву! Для отримання додаткових уроків WordPress відвідайте наш блог';
повернути $ вміст;
}
add_filter ('the_content', 'renym_content_footer_note');

?>

Збережіть усі зміни. Стисніть папку WP Renym в a wp-renym.zip архів (на Mac це так просто, як клацнути правою кнопкою миші, стиснути файл – а на ПК я вважаю, що він дуже схожий). Просто переконайтеся, що ваш файл зберігається як розширення .ZIP або плагін не буде встановлено.

Використовуйте свій плагін

Завантажте та активуйте ваш новий плагін WP Renym через Екран плагінів WordPress. Вітаю вас із написанням першого плагіна!

Встановіть плагін Renym WordPress

Ресурси

Щоб дізнатися більше про розробку плагінів WordPress, перегляньте такі ресурси:

Висновок

Я сподіваюся, що цей підручник вказав на вас у правильному напрямку, наскільки зрозумілі плагіни. Цей пост повинен слугувати кроком для розробки складних плагінів WordPress, які робитиму все, що завгодно. Не зупиняйтесь тут, перегляньте ресурси, які я рекомендував вище, щоб збільшити свої знання щодо розробки плагінів WordPress.

Якщо ви знайшли цей підручник корисним або якщо вам ще є що додати, ми б хотіли знати. Будь ласка, поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче. Побачимось навколо ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map