Налаштуйте дизайн теми WordPress з жовтим олівцем

Як налаштувати дизайн теми WordPress

Якщо ви хочете налаштувати дизайн теми WordPress простим способом, то Жовтий олівець WordPress плагін може бути лише надбудовою, необхідною для вашого сайту. Цей редактор візуального стилю дозволить вам змінити зовнішній вигляд свого сайту, не торкаючись рядка коду.


Використання жовтого олівця навчить вас радості веб-дизайну, створюючи при цьому прекрасний сайт, щоб здивувати відвідувачів. Відредагуйте будь-який елемент свого веб-сайту, все це на передній частині та в режимі реального часу. Єдиними обмеженнями для дизайну вашого веб-сайту буде ваша власна фантазія.

Це поглиблене керівництво щодо використання преміум-версії Жовтого олівця висвітлить його основні особливості, включаючи його можливості редагування CSS та редагування в реальному часі та сумісність з будь-якою темою WordPress. Потім ми розглянемо пропозицію користувачів, яка пропонує, що дозволяє вам налаштувати та розробити дизайн за будь-який час.

Для кого жовтий олівець?

Жовтий олівець Хто

Незалежно від того, чи шукаєте ви швидший спосіб налаштувати свій сайт, або ви незнайомі з CSS, Жовтий олівець може вам допомогти. Цей плагін включає в себе вдосконалені інструменти та параметри налаштування, ідеально підходить професіоналам, які хочуть створювати нові сайти для клієнтів.

Однак відсутність необхідного кодування, простота використання, інтуїтивний інтерфейс та детальна документація щодо підтримки означає, що навіть ті, хто має обмежений досвід дизайну, можуть отримати доступ до цього плагіна. Якщо коротко, якщо ви хочете налаштувати зовнішній вигляд веб-сайту WordPress, Жовтий олівець – це редактор візуального стилю для вас.

Якщо коротко, якщо ви хочете налаштувати зовнішній вигляд веб-сайту WordPress, Жовтий олівець – це редактор візуального стилю для вас.

Основні особливості жовтого олівця

Особливості жовтого олівця

Жовтий олівець – це справді вражаючий інструмент дизайну. Наявні функції та інструменти дозволяють повністю контролювати зовнішній вигляд вашого сайту. Він може використовуватися в будь-якій темі WordPress або плагіні, і дасть змогу створювати стильні та чуйні веб-сторінки.

Інспектор елементів дозволяє вибрати та налаштувати кожен візуальний елемент на веб-сайті WordPress. Редагуйте кольори, фони, рамки та багато іншого. Все це робиться в режимі реального часу, на передньому кінці вашого веб-сайту, так що ви можете переглядати зміни під час їх внесення. Жовтий олівець генерує код у фоновому режимі, тому, якщо ви цього не хочете, вам не потрібно буде шукати будь-який код самостійно. Інші функції включають:

 • Перетягніть елементи перестановки
 • Змініть розмір елементів дотиком миші
 • Виберіть 600+ шрифтів, 300+ фонових візерунків, 50+ анімацій та багато іншого
 • Безлімітні кольори, доступні або виберіть із сучасних кольорових палітр жовтого олівця
 • Використовуйте живий редактор CSS

Також доступна широка документація та підтримка, яка допоможе вам максимально використати цей редактор візуального стилю WordPress.

Отже, тепер ми знаємо, що може запропонувати Жовтий олівець. Але як ми почнемо роботу та чи вражає користувачів таке враження, як і функції, які вона надає?

Як встановити жовтий олівець

Жовтий олівець надзвичайно швидкий і простий в установці. Після придбання плагіна від CodeCanyon (або придбаної преміум-теми, наприклад, Нью-Йорк, що включає плагін безкоштовно), завантажте “Встановлюваний файл лише WordPress” зі своєї сторінки завантажень Envato (або ви можете використовувати безкоштовну версію, доступну на WordPress.org).

Потім відкрийте інформаційну панель WordPress. Виберіть “Плагіни”> “Додати нові”.

Жовтий олівець Додати новий

На сторінці “Додати додатки” натисніть “Завантажити плагін”> “Вибрати файл”.

Завантаження жовтим олівцем

Звідки ви його завантажили, виберіть “waspthemes-yellow-pencil.zip”. Натисніть “Встановити зараз”.

Встановити жовтий олівець

Після встановлення плагіна натисніть «Активувати». Введіть код активації, який ви отримали під час придбання плагіна. Це надасть вам доступ до оновлень плагінів після їх виходу.

Після активації на приладовій панелі з’явиться вітальна сторінка Жовта сторінка. У розділі “Ресурси” ви знайдете документацію, підручники та іншу допомогу та підтримку плагіну, яка може знадобитися для початку роботи..

Жовтий олівець Ласкаво просимо

Коли ви будете готові, натисніть “Почнемо”. Це переведе вас безпосередньо в режим редагування.

Розуміння інтерфейсу Жовтого олівця

Інтерфейс Жовтий олівець дуже зрозумілий та інтуїтивно зрозумілий у використанні. На панелі, що проходить внизу на лівій частині сторінки, відображаються доступні інструменти.

Жовтий олівець зліва

Панель, що розміщується в правій частині сторінки, – це панель редакторів. Якщо на сторінці не вибрано жодного елемента, він покаже три типи налаштування, в які можна редагувати.

Панель редактора жовтого олівця

Коли ви натискаєте на елемент на сторінці, панель редактора зміниться, щоб містити властивості стилю.

Вибраний елемент жовтого олівця

Навколо вибраного елемента з’явиться синє поле, де відображатимуться додаткові параметри налаштування.

Вибраний елемент жовтого олівця

Важливі інструменти, які вам знадобляться

На панелі інструментів ліворуч відображаються численні інструменти, але декілька одразу важливі, щоб допомогти розпочати роботу …

Інструменти панелі жовтого олівця

 • Element Inspector – це дозволяє вибрати будь-який елемент сторінки для налаштування.
 • Скасувати та повторно. Спробуйте різні конструкції на своїй сторінці в безпеці, знаючи, що ви можете скасувати чи повторно змінити свої зміни.
 • Повноекранний – Працюйте в повноекранному режимі, даючи вам чітке уявлення про налаштування під час їх виготовлення.

Панель редактора містить три важливі кнопки …

Кнопки панелі редактора жовтого олівця

 • Попередній перегляд – Попередній перегляд змін без жодного інтерфейсу Жовтий олівець на дисплеї.
 • Скинути зміни – вам не подобаються ваші зміни? Просто скиньте внесені вами зміни.
 • Зберегти – Після перегляду роботи та задоволення результатами просто натисніть кнопку збереження.

Вибір типу налаштування

Тип налаштування жовтого олівця

Перш ніж вибрати елемент на своїй сторінці та почати її редагувати, потрібно спочатку вибрати тип налаштування. Вони відображаються на панелі редактора, коли не вибрано жодного елемента. Є три типи на вибір; Глобальна настройка, налаштування однієї сторінки та налаштування шаблонів.

Кожен із типів є відносно зрозумілим. Вибір “Глобальної настройки” означає, що внесені вами зміни будуть застосовані до кожної сторінки вашого сайту. Якщо ви вибрали “Налаштувати одну сторінку”, усі зміни стосуватимуться лише сторінки, над якою ви працюєте. “Налаштувати шаблони” застосовується до поточного типу публікації, що є хорошим варіантом, якщо ви хочете налаштувати всі сторінки продукту чи блогу.

Вибраний тип налаштування відображатиметься у верхній частині панелі редактора. Перед збереженням роботи переконайтеся, що ви редагуєте правильний тип.

Що ви можете зробити з жовтим олівцем?

Ознайомившись із інтерфейсом, саме час приступити до роботи. Нижче наведено зразок деяких численних інструментів та можливостей налаштування, які пропонує цей плагін. Вони допоможуть вам створити прекрасний та професійний веб-сайт.

Змініть типографіку

Типографія жовтого олівця

Вибір шрифту, відповідного для вашого веб-сайту, є важливим завданням. Жовтий олівець пропонує різноманітні варіанти, які допоможуть вам стилізувати текст таким чином, щоб він відповідав дизайну вашого веб-сайту та захоплював увагу читача..

Клацніть на розділі тексту, який ви хочете відредагувати, а потім виберіть «Текст» на панелі редактора. Це виведе параметри налаштування типографіки. Вибирайте з 600+ типів шрифту, змінюйте розмір шрифту, змінюйте висоту рядка, керуйте інтервалом літер та слів, а також багато іншого. Ви також можете змінити колір тексту, вибравши одну з сучасних кольорових палітр жовтого олівця або вибравши свій власний вибір кольору.

Додайте кордон

Жовтий кордон олівця

Додавання рамки до певних елементів на сторінці може допомогти виділити важливу інформацію та створити ефективні візуальні зображення. Вибравши зображення або текст, до якого потрібно додати рамку, виберіть “Межі” на панелі редактора. Існує чотири стилі

Вибравши зображення або текст, до якого потрібно додати рамку, виберіть “Межі” на панелі редактора. Є чотири стилі кордону на вибір; суцільний, пунктирний, пунктирний або прихований. Ви також можете змінити ширину межі, щоб зробити її більш визначеною та змінити колір.

Вражаюча особливість полягає в тому, що ви можете налаштувати кожну сторону кордону окремо. Це означає, що кожній з чотирьох сторін можна надати різний колір, стиль і товщину, що призводить до неповторного і привабливого вигляду.

Змініть тло

Жовтий олівець фону

Яскравий фон може допомогти зробити елемент попсом. Жовтий олівець дозволяє змінювати фон кожного елемента на вашому сайті.

Для цього натисніть на вибраний елемент і виберіть “Фон” на панелі редактора.

Тут ви можете змінити колір тла, вибрати один із шаблонів Жовті олівці 300+ або вибрати градієнт CSS. Ви також можете завантажити власні власні зображення. Вибравши фон, ви можете налаштувати розмір фону, положення та, якщо ви додали зображення, вибрати, чи він статичний або прокручується з рештою сторінки.

Використовуйте анімації

Анімація жовтого олівця

Використання анімації – ще один чудовий спосіб допомогти вашому вмісту вплинути. У розділі “Анімація” на панелі редактора ви можете додати ефект анімації до обраного елемента.

Виберіть одну з 50+ анімацій у диспетчері анімації в реальному часі – від збільшення або зменшення масштабу до підстрибування, спінінгу та багато іншого. Ви можете контролювати тривалість та затримку, а також запускати кілька анімацій одночасно, якщо цього хочете. Це додасть вашому сайту оригінальність, а також приверне увагу до важливих аспектів вашої сторінки. Ви також можете створити власну анімаційну анімацію, вибравши Генератор анімацій на панелі інструментів.

Змініть розмір і розмістіть будь-який елемент

Зміна жовтого олівця змінює розмір та переміщує будь-який елемент.

Щоб змінити розмір, натисніть на елемент безпосередньо, щоб навколо нього з’явилося синє виділене поле. Потім просто перетягніть горизонтальну та вертикальну лінії синього поля, щоб змінити розмір.

Жовтий олівець

Щоб перемістити елемент, натисніть на нього, а потім утримуйте кнопку миші. Перетягніть його у відповідне місце на сторінці.

Падіння дракона жовтого олівця

Недоліком цієї функції перетягування є те, що вона може спричинити проблеми із переглядом на мобільних пристроях. Використовуйте чуйний інструмент, знайдений на панелі інструментів, щоб побачити, як буде виглядати ваша веб-сторінка у всіх розмірах екрана. Можливо, вам буде потрібно змінити дизайн відповідно.

Ціноутворення

Ціни на жовтий олівець

Плагін Жовтий олівець WordPress доступний у CodeCanyon за 26 доларів. Сюди входить підтримка на 6 місяців, але у вас є можливість заплатити додатково $ 7,88, щоб продовжити підтримку до 12 місяців.

Фінальні думки

Жовтий олівець – це чудовий інструмент для використання, якщо ви хочете налаштувати зовнішній вигляд свого сайту WordPress. Функції та простота використання надають вам все необхідне для створення користувальницького веб-сайту WordPress. Для найкращих результатів переконайтеся, що ви маєте чітке бачення того, як ви хочете виглядати на своєму веб-сайті.

Чи має жовтий олівець функції, необхідні для персоналізації вашого веб-сайту WordPress? Будь ласка, поділіться своїми думками нижче …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map